118فایل 118فایل

3118 2842 021

آموزش آیلتس آکادمیک

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

309,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش آیلتس آکادمیک (صفر تا صد)

آموزش آیلتس آکادمیک 118فایل توسط دوتن از اساتید خبره و کاربلد تهیه و گردآوری شده است. استاد دوری (Dori) یکی از اساتید این‌ مجموعه می‌باشد که هرچهار مهارت آزمون آیلتس آکادمیک را مورد بررسی قرار داده‌ است. استاد لیز (Liz) نیز به آموزش سه مهارت listening ، speaking و writing پرداخته است.

استاد دوری در بخش listening، به نحوه تلفظ صحیح بسیاری از لغات و چگونگی نکته برداری در هنگام گوش دادن به listening پرداخته است. همچنین در بخش reading، کلیت سوالات این بخش و نکات کلیدی برای پاسخ به سوالات مختلف را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. چگونگی کسب نمره بالا در speaking و نحوه توصیف جداول در writing بخشی دیگر از موارد آموزشی مجموعه آموزش آیلتس آکادمیک می باشد.

بررسی و پیش بینی سوالات احتمالی آیلتس در بخش های مختلف و بیان نکات کلی به منظور افزایش مهارت های زبان آموزان در پاسخ گویی به سوالات مختلف، مواردی است که استاد لیز(Liz)، یکی دیگر از اساتید این مجموعه آموزشی، آموزش داده است. به طور کلی مجموعه آموزش آیلتس آکادمیک علاوه بر آموزش چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس، نکات و ترفندهایی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در زمان کمتربه سوالات پاسخ دهند.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه آزمون آیلتس تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری آیلتس آکادمیک و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش آیلتس آکادمیک!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث آیلتس آکادمیک آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا آیلتس آکادمیک را فرا بگیریم؟

یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضرورت‌های زندگی امروزی است و دانستن زبان در موارد متفاوتی به افراد کمک خواهد کرد. به عنوان مثال تمامی دانشجویان برای ترجمه مقالات آموزشی رشته خود یا به منظور افزایش اطلاعاتشان از طریق مطالعه رفرنس های خارجی، به سطح زبان خوبی نیازمند خواهند بود.

همچنین برای ارتباط با دنیای پیرامون و سفر به کشورهای خارجی به دانش زبانی بالایی نیازمند هستند. آموزش آیلتس آکادمیک قطعاً در این راستا و رسیدن به سطح مورد نظر کمک فراوانی خواهد کرد.

آموزش آیلتس آکادمیک 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش آیلتس آکادمیک چه اتفاقی می‌افتد؟

تمامی افرادی که سطح زبان پیشرفته ای (C2) دارند، پس از تماشای کامل آموزش آیلتس آکادمیک به آمادگی قابل توجهی برای شرکت در آزمون آیلتس خواهند رسید. اگر صرفاً برای ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر خواهان دریافت مدرک آیلتس می باشید؛ آموزش آیلتس آکادمیک صرفاً برای شما تهیه و گردآوری شده است. همچنین اگر علاقمند به سلف استادی و یادگیری زبان در منزل می باشید، آموزش آیلتس آکادمیک را از دست ندهید.

مدرک آیلتس یک مدرک معتبر بین المللی در تمام جهان است!

بازار کار آیلتس آکادمیک در ایران چگونه است؟

زبان انگلیسی به شرط آنکه اصولی فراگرفته شود، می‌تواند درآمد بالا و قابل توجهی برای افراد به دنبال داشته باشد. همه افرادی که رشته تحصیلیشان یکی از رشته های مرتبط با زبان انگلیسی می باشد، حتماً به تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه های زبان فکر کرده اند.

اما تدریس آیلتس نسبت به سایرسطوح درآمد بالایی داشته و تقریباً تمامی آموزشگاه‌ها مبلغ قابل‌ توجهی به یک استاد آیلتس حرفه‌ای پرداخت خواهند کرد. همچنین تمامی افرادی که در سایر رشته های تحصیلی، تحصیل کرده اند. در صورت داشتن مدرک آیلتس، می‌توانند ارتقا شغلی گرفته یا با توجه به سطح خوب زبانشان با شرکت‌ها و تاجران بین‌المللی به فعالیت بپردازند.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

تدریس آیلتس نسبت به آموزش عادی زبان انگلیسی درآمد بیشتری دارد و فردی که آیلتس را آموزش می دهد باید از مهارت بالایی برخوردار باشد. با توجه به مهارت مدرس آزمون آیلتس، هزینه هر جلسه تدریس بین 100 تا 500 هزار تومان است.

آزمون آیلتس برای افرادی که دارای تسلط خوبی به زبان انگلیسی هستند و قصد پیشرفت بیشتر در این حوزه را دارند، آماده شده است. آموزش آیلتس آکادمیک با بیان نکات و ترفندهای مهم شما را برای آزمون آیلتس و گرفتن نمره بالا در این آزمون آماده می کند.

در آموزش آیلتس آکتدمیک 118فایل سعی شده تا با بیان نکات مهمی، مهارت های اصلی زبان شما که شامل reading, listening, writing, speaking می شود را بهبود بخشد تا برای شرکت در آزمون آیلتس آماده شوید.

شما در این آموزش تمام نکات و ترفندها و همینطور نمونه سوالات آزمون آیلتس را یاد خواهید گرفت. اما برای گرفتن نمره 7 و بیشتر نیاز به تمرین و پشتکار بالای شما است.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد زبان انگلیسی رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به فراگیری مهارت آزمون آیلتس باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.
پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شما را راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

کلمه IELTS مخفف عبارت International English Language Testing System ، که به معنی “سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی” است.

چهار مهارت Speaking, Listening, Reading و Writing (صحبت کردن، گوش کردن، خواندن و نوشتن) مورد ارزیابی قرار میگیرد.

آزمون آیلتس انواع متفاوتی دارد که مهم ترین اونها Academic و General است. آزمون Academic برای مهاجرت تحصیلی و آزمون General برای مهاجرت کاری مناسب است.

این دو آزمون در دو مهارت Speaking و Listening تفاوتی ندارند ولی در قسمت اول مهارت Writing و همچنین متون استفاده شده در مهارت Reading کاملا متفاوت هستند. بنابراین قبل از شروع به یادگیری زبان نوع آزمون خود را تعیین کنید.

بعضی از قسمت های Listening با لهجه British هستند اما در اسپیکینگ تلفظ American هم قابل قبول است. فقط نباید در تلفظ ها و املا از هردوی British و American استفاده کرد.

میتوان از خودکار برای نت برداری استفاده کرد. اما برای پاسخ دهی به سوالات حتما از مداد و پاک کن و تراش استفاده شود.

خیر. سه مهارت Listening, Reading و Writing در یک روز برگزار میشود و آزمون Speaking معمولا در روز دیگری قبل یا بعد از روز آزمون برگزار میشود.

هر تعدادی که بخواهید میتونید در آزمون شرکت کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

نمره آیلتس شما از زمان صدور به مدت 2 سال دارای اعتبار می‌باشد.

پرینت برگه امضا شده و تاریخ‌دار صفحه پروفایل، پرینت امضا شده و تاریخ‌دار برگه اعلان آیلتس (IELTS Declaration)، اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید و اصل رسید پرداخت بانکی. اگر از زمان ثبت‌نام به بعد، اطلاعات ثبت‌نامی شما مثل شماره پاسپورت تغییر کند، باید قبل از شرکت در آزمون، صفحه پروفایل خود را بروز نمایید.

آزمون Speaking آیلتس به صورت یک گفتگوی رو در رو است که توسط آزمون‌گیرندگانِ مورد تأیید آیلتس انجام می‌شود. کل مکالمات بر روی ضبط کننده‌های دیجیتال ثبت می‌شوند.

بخش Listening دارای 4 بخش آزمون است: در ابتدا آزمون‌دهندگان با دستورالعمل برگزاری این بخش آشنا شده و یک نمونه سوال نیز برای آنها به صورت صوتی پخش می‌شود. سپس شرکت‌کنندگان فرصت دارند تا سوالات بخش اول را نگاه کرده و بعد همزمان که به صدای پخش‌شده گوش می‌دهند، پاسخ‌ها را علامت بزنند. همین ساختار برای بخش‌های دو، سه و چهار هم برقرار است. این بخش حدود 30 دقیقه طول می‌کشد. در ده دقیقه پایانی، شرکت‌کنندگان باید پاسخ ها را نیز به برگه پاسخ نامه منتقل کنند.

آزمون آیلتس دو نسخه دارد: Academic و General Training. نسخه آکادمیک آزمون آیلتس برای کسانی است که می‌خواهند تحصیلات دانشگاهی یا تدریس در دانشگاه‌های کشورهای انگلیسی زبان را داشته باشند. نسخه آموزش عمومی آزمون آیلتس برای کسانی است که به قصد کار، شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان و یا مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان می‌خواهند سفر کنند.
سوالات آزمون برای مهارت‌های Listening و Speaking در هر دو نسخه یکسان است ولی در مهارت‌های Reading و Writing با هم تفاوت دارند.

شرکت در آزمون محدودیت زمانی ندارد. با این حال، بهتر است که قبل از انجام مجدد آزمون، مطالعه بیشتری انجام دهید. برخی از مراکز آزمون دوره های آمادگی و کلاس‌ آیلتس ارائه می دهند.

امکان ارسال درخواست تجدیدنظر تا شش هفته پس از تاریخ آزمون وجود دارد. شما باید هزینه تجدیدنظر (سی تا پنجاه درصد هزینه آزمون) را بپردازید که در صورت تغییر نمره شما، کامل یا بخشی از مبلغ به شما پرداخت می‌شود.
توجه داشته باشید که ممتحن‌ها و تصحیح‌گرهای آیلتس از دستورالعمل‌های ارزیابی دقیقی پیروی می‌کنند و مرتباً تحت نظارت قرار می‌گیرند. فرآیند آزمون آیلتس دارای بالاترین روش های کنترل کیفیت است.

هزینه آیلتس هزینه‌ای مشخص است. در نیمه اول سال ۱۴۰۱ در ایران، هزینه آزمون آیلتس حدود ۶۰ میلیون ریال است.
هزینه آزمون آکادمیک و جنرال یکسان است. وقتی به صورت آنلاین درخواست دادید، هزینه به شما گفته می‌شود. هم‌چنین می‌توانید با تماس با مرکزی که می‌خواهید در آن‌جا آزمون آیلتس دهید، از هزینه دقیق آزمون آیلتس مطلع شوید.

از آن‌جایی که آیلتس آزمونی بین‌المللی است، در هر دو آزمون آیلتس از انواع لهجه‌های انگلیسی استفاده می‌شود.

10 دیدگاه برای آموزش آیلتس آکادمیک

 1. amer

  زبانم ضعیفه، واسه منم خوبه یا باید سطحم بالاتر باشه برا این دوره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این آموزش صفر تا صد می باشد و تمامی نیاز‌های شما را برای تسلط به آزمون آیلتس برطرف می نماید.
   سپاس از همراهی شما

 2. j@av@d

  هزینه ثبت نام آیلتس چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در سال 1400 هزینه آیلتس، شش میلیون و صد و پنجاه و یک هزار تومان بوده است اما این عدد با توجه به ارزش دلار در ایران تغییر خواهد کرد.
   سپاس از همراهی شما

 3. Artemis

  واسه کنکور تخصص هم میتونم استفاده کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. اگر صرفاً برای ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر خواهان دریافت مدرک آیلتس می باشید؛ آموزش آیلتس آکادمیک صرفاً برای شما تهیه و گردآوری شده است.
   سپاس از همراهی شما

 4. Fati_vhd

  قصد دارم به کانادا مهاجرت کنم، این دوره میتونه کامل واسه مکالمه کمکم کنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، بهتر است از دوره های مربوط به مکالمه استفاده کنید.
   سپاس از همراهی شما

 5. amir__enghlish

  با دیدن این مجموعه نمره 6 آیلتسم تضمین میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربر گرامی، این دوره تنها بخشی از عوامل موثر در موفقیت شماست و عوامل دیگری همچون علاقه، تلاش و استعداد در این موفقیت شما دخیل خواهد بود.
   سپاس از همراهی شما

 6. NiLi_Dehghan

  من توی کلاس بهتر یاد می گیرم، کلاس حضوریتون چه قیمته؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دوست عزیز، مجموعه 118 فایل در حال حاضر تنها دارای دوره های آموزشی به صورت فایل های ویدئو می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. کتایون بهمنی

  بعد از یادگیری این دوره نیازی به کلاسای دیگر هم هست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر. آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه آزمون آیلتس تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری آیلتس آکادمیک و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.
   سپاس از همراهی شما

 8. abolfazl.sehat

  مدرساش کیان؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این آموزش توسط اساتید “لیز” و “دوری” تدریس می گردد.
   سپساس از همراهی شما

 9. mansour

  با فلش هم می فرستید؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. شما می توانید با پرداخت هزینه فلش، دوره را از طریق فلش دریافت کنید.
   سپاس از همراهی شما

 10. dr.hadis

  گفته بودین نوشتن نامه رسمی رو آموزش میده

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. این دوره شامل آموزش نوشتن نامه رسمی نیز می باشد.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3207

اطلاعات تکمیلی آموزش آیلتس آکادمیک

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد