آموزش آیلتس آکادمیک

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

228,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش آیلتس آکادمیک (صفر تا صد)

آموزش آیلتس آکادمیک 118فایل توسط دوتن از اساتید خبره و کاربلد تهیه و گردآوری شده است. استاد دوری (Dori) یکی از اساتید این‌ مجموعه می‌باشد که هرچهار مهارت آزمون آیلتس آکادمیک را مورد بررسی قرار داده‌ است. استاد لیز (Liz) نیز به آموزش سه مهارت listening ، speaking و writing پرداخته است.

استاد دوری در بخش listening، به نحوه تلفظ صحیح بسیاری از لغات و چگونگی نکته برداری در هنگام گوش دادن به listening پرداخته است. همچنین در بخش reading، کلیت سوالات این بخش و نکات کلیدی برای پاسخ به سوالات مختلف را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. چگونگی کسب نمره بالا در speaking و نحوه توصیف جداول در writing بخشی دیگر از موارد آموزشی مجموعه آموزش آیلتس آکادمیک می باشد.

بررسی و پیش بینی سوالات احتمالی آیلتس در بخش های مختلف و بیان نکات کلی به منظور افزایش مهارت های زبان آموزان در پاسخ گویی به سوالات مختلف، مواردی است که استاد لیز(Liz)، یکی دیگر از اساتید این مجموعه آموزشی، آموزش داده است. به طور کلی مجموعه آموزش آیلتس آکادمیک علاوه بر آموزش چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس، نکات و ترفندهایی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا در زمان کمتربه سوالات پاسخ دهند.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه آزمون آیلتس تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری آیلتس آکادمیک و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش آیلتس آکادمیک!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث آیلتس آکادمیک آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا آیلتس آکادمیک را فرا بگیریم؟

یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضرورت‌های زندگی امروزی است و دانستن زبان در موارد متفاوتی به افراد کمک خواهد کرد. به عنوان مثال تمامی دانشجویان برای ترجمه مقالات آموزشی رشته خود یا به منظور افزایش اطلاعاتشان از طریق مطالعه رفرنس های خارجی، به سطح زبان خوبی نیازمند خواهند بود.

همچنین برای ارتباط با دنیای پیرامون و سفر به کشورهای خارجی به دانش زبانی بالایی نیازمند هستند. آموزش آیلتس آکادمیک قطعاً در این راستا و رسیدن به سطح مورد نظر کمک فراوانی خواهد کرد.

آموزش آیلتس آکادمیک 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش آیلتس آکادمیک چه اتفاقی می‌افتد؟

تمامی افرادی که سطح زبان پیشرفته ای (C2) دارند، پس از تماشای کامل آموزش آیلتس آکادمیک به آمادگی قابل توجهی برای شرکت در آزمون آیلتس خواهند رسید. اگر صرفاً برای ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر خواهان دریافت مدرک آیلتس می باشید؛ آموزش آیلتس آکادمیک صرفاً برای شما تهیه و گردآوری شده است. همچنین اگر علاقمند به سلف استادی و یادگیری زبان در منزل می باشید، آموزش آیلتس آکادمیک را از دست ندهید.

مدرک آیلتس یک مدرک معتبر بین المللی در تمام جهان است!

بازار کار آیلتس آکادمیک در ایران چگونه است؟

زبان انگلیسی به شرط آنکه اصولی فراگرفته شود، می‌تواند درآمد بالا و قابل توجهی برای افراد به دنبال داشته باشد. همه افرادی که رشته تحصیلیشان یکی از رشته های مرتبط با زبان انگلیسی می باشد، حتماً به تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه های زبان فکر کرده اند.

اما تدریس آیلتس نسبت به سایرسطوح درآمد بالایی داشته و تقریباً تمامی آموزشگاه‌ها مبلغ قابل‌ توجهی به یک استاد آیلتس حرفه‌ای پرداخت خواهند کرد. همچنین تمامی افرادی که در سایر رشته های تحصیلی، تحصیل کرده اند. در صورت داشتن مدرک آیلتس، می‌توانند ارتقا شغلی گرفته یا با توجه به سطح خوب زبانشان با شرکت‌ها و تاجران بین‌المللی به فعالیت بپردازند.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

تدریس آیلتس نسبت به آموزش عادی زبان انگلیسی درآمد بیشتری دارد و فردی که آیلتس را آموزش می دهد باید از مهارت بالایی برخوردار باشد. با توجه به مهارت مدرس آزمون آیلتس، هزینه هر جلسه تدریس بین 100 تا 500 هزار تومان است.

آزمون آیلتس برای افرادی که دارای تسلط خوبی به زبان انگلیسی هستند و قصد پیشرفت بیشتر در این حوزه را دارند، آماده شده است. آموزش آیلتس آکادمیک با بیان نکات و ترفندهای مهم شما را برای آزمون آیلتس و گرفتن نمره بالا در این آزمون آماده می کند.

در آموزش آیلتس آکتدمیک 118فایل سعی شده تا با بیان نکات مهمی، مهارت های اصلی زبان شما که شامل reading, listening, writing, speaking می شود را بهبود بخشد تا برای شرکت در آزمون آیلتس آماده شوید.

شما در این آموزش تمام نکات و ترفندها و همینطور نمونه سوالات آزمون آیلتس را یاد خواهید گرفت. اما برای گرفتن نمره 7 و بیشتر نیاز به تمرین و پشتکار بالای شما است.

شناسه آموزش: 3207

اطلاعات تکمیلی آموزش آیلتس آکادمیک

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد