118فایل 118فایل

18 31 2842 021

آموزش اخبار انگلیسی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

60 تخفیف

326,400 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش اخبار انگلیسی (صفر تا صد)

آموزش اخبار انگلیسی یک روش آموزشی در فراگیری زبان محسوب می‌شود که در سایت 118فایل با بیش از 48 ساعت ویدئو آموزشی ارائه شده است.

آموزش اخبار انگلیسی در ابتدا نکات و لغات انگلیسی نظیر آموزش 3 اصطلاح با face، آموزش 3 نکته برایthe، آموزش 3 راه برای استفاده از can، آموزش 3 رابرای تلفظ ed، آموزش 3 روش برای استفادهif only، آموزش 3 روش برای استفاده از pick up و غیره را ارائه می‌دهد تا علاقمندان با آموزش نکات کلیدی و پایه‌ای آمادگی لازم برای فراگیری اخبار را به دست آورند.

بعد از لغات انگلیسی، گرامر مهم‌ترین بخش در آموزش زبان انگلیسی به شمار می‌رود که در آموزش اخبار انگلیسی، در بخش گرامر، موضوعاتی از جمله آموزش حال ساده و حال استمراری، آموزش قید تکرار، آموزش افعال معین، آموزش عبارت Be Going To، آموزش عبارات Some وAny، آموزش گذشته استمراری، آموزش افعال شرطی نوع اول، آموزش افعال Used to و Would و غیره ارائه شده است.

بعد از آموزش لغات و گرامر زبان، حال علاقمندان آمادگی لازم برای شروع آموزش اخبار انگلیسی را به دست آورده‌اند و می‌توانند موضوعات مهمی از قبیل ویروس کرونا، انتخابات، سیاست آمریکا و غیره را مشاهده کنند که در آموزش اخبار انگلیسی به بخشی از این اخبار پرداخته می‌شود.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان انگلیسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری اخبار انگلیسی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش اخبار انگلیسی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث اخبار انگلیسی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا اخبار انگلیسی را فرا بگیریم؟

آموزش اخبار انگلیسی یک راهنما خوب برای تقویت مهارت شنیداری زبان است. در اخبار‌ کلمات به درستی ادا می‌شوند و از آن جا که لغات و اصطلاحات گسترده‌ای را در بردارد، سبب می‌شود تفاوت لغات و نحوه درست استفاده کلمات و افعال را در آموزش اخبار انگلیسی فرا بگیرید.

علاوه بر این می‌توانید با کمک آموزش اخبار انگلیسی تلفظ صحیح کلمات را به خوبی یاد بگیرید. زمانی که برای تحصیل، کار و یا گردش به کشورهای مختلف سفر می‌کنید به مشکل برخورد نخواهید کرد. توجه داشته باشید که اگر در تلفظ کلمات اشتباه کنید نمی‌توانید به درستی منظور خود را به مخاطب بیان کنید.

آموزش اخبار انگلیسی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش اخبار انگلیسی چه اتفاقی می‌افتد؟

علاقمندان در پایان آموزش اخبار انگلیسی لغات و نکاتی چون آموزش فرق بین Too و Enough، آموزش فرق بین Unless و As long as، آموزش فرق بین Very و Really و Absolutely، آموزش فرق بین What و Which، نحوه کاربرد فعل tell و غیره را فرا می‌گیرند.

گرامرهای پیچیده و دشوار زبان را آموزش می‌بینند تا بتوانند در انتهای این‌ مجموعه به سادگی اخبارها انگلیسی را گوش‌ دهند. در انتهای آموزش اخبار انگلیسی به روزترین اخبار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی مانند اخبار مربوط به ویروس کرونا و سیاست آمریکا را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید نکاتی که در بخش گرامر و لغات فراگرفته اید را به خوبی درک کنید.

بسیاری از خبرهای مهم جهان به زبان انگلیسی منتشر می شود!

بازار کار اخبار انگلیسی در ایران چگونه است؟

آموزش اخبار انگلیسی برای کسانی که می‌خواهند درآمد قابل توجهی از متون تخصصی زبان به دست‌ آورند یک گزینه عالی به‌ شمار می‌رود. این افراد قادرند با این مجموعه، متون تخصصی بسیاری از رشته‌های دانشگاهی و علمی روز دنیا را ترجمه کنند.

علاوه بر این با آموزش اخبار انگلیسی می‌توانید مهارت شنیداری و گفتاری خود را در زمینه‌های مختلف افزایش دهید. همینطور به عنوان مدرس زبان‌ انگلیسی شروع به کار کنید و باتدریس خصوصی و عمومی زبان، درآمدی بیش از 5میلیون تومان درماه داشته‌ باشید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در این اموزش لغات، گرامر و اصطلاحات تخصصی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی برای شما هنر آموز عزی ارائه شده تا با تماشای آن بتوانید اخبار انگلیسی را به راحتی بفهمید.

با مشاهده آموزش اخبار انگلیسی می توانید مهارت های listening و writing خود را به خوبی تقویت کنید.

با تماشای این آموزش، شما می توانید متون تخصصی بسیاری از رشته های دانشگاهی و مقالات علمی را ترجمه کنید و یا مشغول به تدریس زبان انگلیسی شوید.

در این آموزش فرق بین Affect و Effect، فرق بین All Together و Altogether، فرق بین All و Every و Whole، فرق بین All و Everybody یا Everyone، فرق بین Alone و Lonely، فرق بین Also و As Well و Too، تفاوت در نحوه تلفظ آمریکایی و بریتانیا، آموزش کاربردی As و غیره بیان شده است.

10 دیدگاه برای آموزش اخبار انگلیسی

 1. جهان شاهی

  سلام میشه با این مجموعه لیسینینگم روقوی کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. آموزش اخبار انگلیسی می تواند یک منبع جامع و کاربردی برای تقویت مهارت گفتار زبان انگلیسی باشد.
   سپاس از همراهی شما

 2. حسنیه

  خیلی خوب بود ممنونم👌

  • پشتیبان 118فایل

   سپاس از همراهی شما

 3. bahador

  هزینه ارسال چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هزینه پست مجموعه ها توسط اداره پست تعیین می شود که عموما بین 20 تا 30 تومان هزینه ارسال در نظر گرفته می شود.
   سپاس از همراهی شما

 4. گلناز

  مزیت این که با اخبار زبان رو یاد بگیریم چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش زبان انگلیسی با اخبار به دلیل اینکه بروز می باشد می توانید زبان را به صورت کاربردی یاد بگیرید. همچنین با گوش دادن به اخبار مهارت های اسپیکینگ ، لیسینینگ و ریدینگ در شما تقویت خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 5. hoarier🦋

  خوندن روزنامه بهتره یا گوش داده به اخبار؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   تفاوت های خاصی بین خواندن و گوش دادن وجود نداره ولی با گوش دادن اخبار راحتر می توانید زبان را بیاموزید.
   سپاس از همراهی شما

 6. varghai.ka245

  چه اخباری بیشتر به یادگیری کمک میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هر نوع اخباری دارای یکسری لغت های جدید است که می تواند به یادگیری زبان کمک کند.
   سپاس از همراهی شما

 7. مریم سادات

  چند روزه مجموعه به دستم می رسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته آموزشی شما بین 3 تا 7 روز کاری تحویل داده خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 8. فضل اللهی

  آیا این کار به یادگیری زبان کمک میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش اخبار انگلیسی یک راهنما خوب برای تقویت مهارت شنیداری زبان است. در اخبار‌ کلمات به درستی ادا می‌شوند و از آن جا که لغات و اصطلاحات گسترده‌ای را در بردارد، سبب می‌شود تفاوت لغات و نحوه درست استفاده کلمات و افعال را در آموزش اخبار انگلیسی فرا بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 9. dr.shokoohi

  گواهی هم با خرید این مجموعه بهمون داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   پس از پایان این آموزش به تمام مباحث اخبار انگلیسی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   سپاس از همراهی شما

 10. شیما

  گرامر هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این مجموعه آموزش اخبار انگلیسی، در بخش گرامر، موضوعاتی از جمله آموزش حال ساده و حال استمراری، آموزش قید تکرار، آموزش افعال معین، آموزش عبارت Be Going To، آموزش عبارات Some وAny، آموزش گذشته استمراری، آموزش افعال شرطی نوع اول، آموزش افعال Used to و Would و غیره ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3336

اطلاعات تکمیلی آموزش اخبار انگلیسی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد