118فایل 118فایل

آموزش اصول عکاسی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40 تخفیف

180,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش اصول عکاسی (صفر تا صد)

مجموعه آموزشی اصول عکاسی 118فایل با بیش از 11 ساعت ویدئو آموزشی، بخش های مختلف این حرفه را توسط عکاسان و مدرسان مجرب آموزش می دهد. نورپردازی، ترکیب بندی، قانون یک سوم، تقارن و… از اصول عکاسی حرفه ای می باشند که دانش آن ها برای هر عکاس حرفه ای لازم است.

در بخش اول این حرفه با دوربین عکاسی، ساختمان دوربین، نحوه کار دوربین های حرفه ای، تنظیمات دوربین، سنسورها، ابزارهای جانبی عکاسی، مفاهیم پیرامون لنز های دوربین و مقایسه لنز های مختلف آشنا شده و کار با حالت تنظیمات دستی دوربین عکاسی را فرا خواهید گرفت. در بخش های بعدی این مجموعه آموزشی شما با مفاهیم اساسی عکاسی حرفه ای مانند نوردهی که خود در بخش های مختلفی به تعریف مفاهیم و آموزش تکنیک هایی مانند مثلث نوردهی، سرعت شاتر، ISO، دیافراگم، هیستوگرام و نورسنجی میپردازد.

در این مجموعه آموزشی شما با تکنیک های نورپردازی که شامل بررسی جنبه های مختلف تابش نور و نورپردازی در عکاسی، ضریب برش که شامل استفاده از سنسور فول فریم و مقایسه سنسور های فول فریم و کراپ میباشد و فوکوس که شامل قوانین فوکوس، حالت های فوکوس دوربین، تکنیک های آن، محل درست فوکوس کردن، آشنایی با عمق میدان و تکنیک پنینگ و انواع ترکیب بندی نیز آشنا شده که با فراگیری کامل این علوم می توانید از این تکنیک ها در عکاسی استفاده نمایید.

وب سایت 118فایل تلاش کرده تا تمامی دانش و علوم پایه برای ورود به دنیای عکاسی را به شما علاقمندان به صورت تئوری و عملی ارائه دهد.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه اصول عکاسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع این حرفه و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش اصول عکاسی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث اصول عکاسی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا اصول عکاسی را فرا بگیریم؟

امروزه دنیای عکاسی بسیار گسترده و بزرگ شده به طوری که تقریبا در هر خانواده‌ای یک عکاس وجود دارد. اما اگر شما بخواهید به‌ طور حرفه‌ای به عکاسی پرداخته و‌ نگاهی تجاری به این‌ هنر داشته‌ باشید نیازمند تجربه، خلاقیت و دانش‌ عکاسی خواهید‌ بود. نمونه عکاسانی که بدون خلاقیت و بدون دانش و علوم پایه ای به عنوان عکاس به فعالیت مشغول شدند را می توانید در صفحات مجازی مختلف مانند اینستاگرام ببینید که کارهایی شبیه به هم و نه چندان جذاب را به اشتراک می گذارند. در عکاسی سعی کنید همه چیز را طبق اصول و قواعد علمی آن یاد بگیرید. در یادگیری عکاسی و حرفه ای شدن هیچ وقت عجله نکنید.

بسیاری از موقعیت هایی که مردم با تلفن های هوشمند خود از آنها عکس می گیرند به طور مثال بزرگ شدن فرزندان، رویدادهای سرگرم کننده، سفر ها، کنسرت ها، تعطیلات و.. که فقط یک بار اتفاق می افتد. طبیعتا نمی توانید جشن تولد فرزندتان را سه بار تکرار کنید یا با نامزد خود دوباره به سفر برگردید. عکس هایی که اکنون می گیرید عکس های ثبت شده ی شما خواهد بود. آنها همان چیزی هستند که می توانید در شش ماه، یک سال یا ده سال بعد به آنها نگاه کنید.

این آموزش با ارائه تمامی دانش و اصول عکاسی حرفه‌ای به شما در مسیر پیشرفت و مجرب شدن در عکاسی کمک می‌کند و شما با فراگیری این مجموعه آموزشی مسیر مشخصی از عکاسی برایتان روشن می شود.

آموزش اصول عکاسی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش اصول عکاسی چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان این مجموعه آموزشی شما ضمن آشنایی با ساختمان دوربین عکاسی، نحوه کار با دوربین حرفه ای عکاسی، تنظیمات حرفه ای دوربین عکاسی، آشنایی با سنسورهای برخی از دوربین های حرفه ای موجود در بازار، آشنایی با لنز های مختلف و ابزارها و تجهیزات جانبی یک عکاس حرفه ای، دانش و تکنیک های پایه برای ورود به دنیای حرفه ای عکاسی را هم فراخواهید گرفت.

در مجموعه آموزشی اصول عکاسی با موضوعاتی از قبیل نوردهی، فوکوس، نورپردازی و ترکیب بندی نیز آشنا خواهید شد. در این مجموعه به مباحثی از قبیل مثلث نوردهی، سرعت شاتر، ISO، دیافراگرم، هیستوگرام، نورسنجی، فاصله کانونی، دامنه داینامیک و غیره پرداخته می شود.

در‌ بخش آموزش تکنیک فوکوس با قوانین فوکوس، حالت‌های فوکوس دوربین، عمق‌ میدان و تکنیک پنینگ آشنا خواهید‌ شد. در این مجموعه به موضوعاتی از قبیل قواعد ترکیب بندی، تغییر پرسپکتیو، خطوط در ترکیب بندی، شکل در ترکیب بندی، ترکیب بندی بافت و رنگ پرداخته شده است. که شما با مشاهده این مجموعه آموزشی، تمامی تکنیک‌ها و دانش لازم برای ورود به دنیای حرفه‌ای عکاسی را فرا خواهید گرفت.

عکاسی یکی از پول ساز ترین شغل ها در زمینه هنر می‌باشد.

بازار کار اصول عکاسی در ایران چگونه است؟

در گذشته به عکاسی تنها به عنوان یک سرگرمی برای ثبت لحظات خاص و ماندگار نگاه می شد. اما امروزه عکاسی به عنوان یک شغل و کسب و کار حرفه ای محسوب می شود. مخصوصا در حوزه صنعتی یا همان عکاسی تبلیغاتی که یک کسب و کار پردرآمد در ایران و خارج از کشور به شمار می رود. در این حرفه علاقمندان می توانند در زمینه های مختلف از قبیل عکاس خبری، چهره (پرتره)، طبیعت و .. به اشتغال بپردازند.

بیشترین سود عکاسی مربوط به کسانی که در شرکت ها و سازمان های خبری و تبلیغاتی مشغول به کار هستند و یا دارای آتلیه خصوصی می باشند. اما نکته ای که بسیار قابل تامل می باشد این است که عکاسان خارج از کشور شرایط مناسب تری نسبت به عکاسان داخلی دارند. در کشورهای اروپایی و آمریکا عکاسان از درآمد نسبتا بالایی برخور دارند. به طور مثال درآمد سالانه یک عکاس نیمه حرفه ای در انگلستان بین 18 تا 26 هزار دلار  بوده است. این میزان به نسبت مهارت و خلاقیت عکاس رو به افزایش است.

عکاسانی که در بخش های خصوصی استخدام هستند، با توجه به تجربه و توافق انجام شده با کارفرما، حقوق و درآمدهای متفاوتی دارند. در این حرفه میانگین درآمد ماهانه افراد مبتدی 2 الی 3 میلیون تومان و افراد مجرب 10 الی 15 میلیون تومان می باشد.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

بستگی به خلاقیت و تبلیغات و تجربه عکاس دارد اما به طور متوسط ماهیانه 5 تا 15 ملیون تومان درآمد دارد.

اگر علاقمند به فعالیت در زمینه عکاسی هستید و همچنین از دقت و خلاقیت بالایی در کار برخوردار هستید، قطعا می توان گفت این حرفه شغل مناسبی برای شما خواهد بود.

بله. منابع رایگان بسیاری هستند که در نقطع شروع انتخاب مناسبی هستند ولی برای حرفه ای شدن در این حرفه به طور حتم نیاز به آموزش های تخصصی و تجربه عملی خواهید داشت.

10 دیدگاه برای آموزش اصول عکاسی

 1. bojdi.n

  خیلی خوب بود ممنونم.

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 2. [fardin_k|

  این آموزش در چند دی وی دی ارائه میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعه آموزشی اصول عکاسی 118فایل با بیش از 11 ساعت ویدئو آموزشی در غالب 2 دی وی دی ارائه خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 3. ali_00s

  با دیدین این مجموعه با چه موضوعاتی آشنا میشیم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در مجموعه آموزشی اصول عکاسی با موضوعاتی از قبیل نوردهی، فوکوس، نورپردازی و ترکیب بندی نیز آشنا خواهید شد. در این مجموعه به مباحثی از قبیل مثلث نوردهی، سرعت شاتر، ISO، دیافراگرم، هیستوگرام، نورسنجی، فاصله کانونی، دامنه داینامیک و غیره پرداخته می شود.
   سپاس از همراهی شما

 4. Andishe

  بعد از آموزش گواهی هم داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث اصول عکاسی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   شماره واحد پشتیبانی:02122221240
   سپاس از همراهی شما

 5. شهاب سبزاری

  برای یادگیری عکاسی به چه مهارت هایی نیاز دارم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   یک عکاس موفق باید مهارت های مختلفی از قبیل مهارت های هنری، صبر و حوصله و مهارت های ارتباطی موثر داشته باشد.
   سپاس از همراهی شما

 6. ترنج خانووم

  از لنز های تله فتو در چه جاهایی استفاده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربردهای لنزهای تله فوتو در عکاسی‌های ورزشی ، عکاسی طبیعت و عکاسی حیات وحش ، در زمانیکه سوژه با عکاس فاصله‌ی زیادی دارد، بخوبی نمایان می‌گردد.
   سپاس از همراهی شما

 7. KABIR”

  ایزو در عکاسی به چه معناییه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   ایزو معرف میزان حساسیت سنسور تصویر دوربین به حجم نور تابیده شده در هر عکس است.
   سپاس از همراهی شما

 8. r.azizi

  وظیفه دیافراگم در عکاسی چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دیافراگم حجم نور ورودی به دوربین را تنظیم می کند همچنین وظیفه مهمتر آن تعیین عمق میدان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 9. samyar_javadi_2184

  چند ساعت آموزشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه شامل 11 ساعت آموزش است.
   سپاس از همراهی شما

 10. ramin

  منظور از مگاپیکسل چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هر مگاپیکسل از یک میلیون پیکسل تشکیل شده که هر چه تعداد پیکسل های تصویر بیشتر باشد در نتیجه جزئیات تصویر را بیشتر نشان خواهد داد.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شناسه آموزش: 3242

اطلاعات تکمیلی آموزش اصول عکاسی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد