118فایل 118فایل

آموزش تاتو بدن

4.7

قیمت محصول

100 تخفیف

643,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش تاتو بدن (صفر تا صد)

آموزش تاتو بدن 118فایل با بیش از 26 ساعت ویدئوی آموزشی ارائه شده است. که علاقمندان به این هنر میتوانند در کمترین زمان صفر تا صد و قدم به قدم همراه با این مجموعه آموزشی فوق العاده، تاتو روی بدن را آموزش ببینند.

در این آموزش ابتدا انواع سوزن تاتو، ماشین تاتو، سبک‌های تاتو و آشنایی با کلیات تاتو مانند نحوه قرار دادن سوزن در ماشین، طبقه بندی و شناسایی سوزن‌ها، انواع جوهر تاتو، عمق مناسب برای تاتو، روش رنگ آمیزی و… آموزش داده می‌شود تا افراد تازه کار بتوانند با کمک آموزش تاتو بدن ابزارها و روش‌های مختلف تاتو آشنا شوند و سبک کاری خود را انتخاب کنند. و همچنین در بررسی ماشین‌های تاتو به نکات بهداشتی، نحوه راه اندازی دستگاه پن و… پرداخته می‌شود.

تاتو بدن یکی از زیرشاخه های آرایش دائم است. فرد سمبل یا شعار یا نمادی که دوست دارد را بر روی پوست بدن خود هک می کند. همچنین افرادی که دچار عارضه های پوستی مانند اسکار و زخم و ماه گرفتگی هستند می توانند با کمک تاتو آن ها را پنهان کنند.

نمونه ویدئو آموزش تاتو بدن 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه تاتو بدن تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع تاتو بدن و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش تاتو بدن

سرفصل های دوره

3 ساعت

2 ساعت

1 ساعت

15 ساعت

5 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش تاتو بدن

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث تاتو صورت آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا تاتو بدن را فرا بگیریم؟

شغل تاتو بدن جز مشاغلی است که امروزه رونق بسیار خوبی دارد و طبق آمارهای رسمی 25 درصد بزرگسالان با سن 18 الی 35 سال تاتو دارند که این درصد رو به افزایش است. برای همین یادگیری این حرفه یعنی کاری تضمین شده با مشتری زیاد، از همین رو درآمد بالای این شغل نیز یکی از دلایل اصلی وارد شدن به این حرفه نیز محسوب می‌شود زیرا طرفداران تاتو روز به روز رو به افزایش است و دستمزدی که از این کار دریافت می‌شود بسیار زیاد است.

آموزش تاتو بدن را به همه تاتو کاران و افراد تازه کار توصیه می‌کنیم. در این مجموعه آموزشی تکنیک‌های رسم خطوط مختلف، سایه زنی و تاتوی رنگی به طور دقیق توضیح داده شده است. این تکنیک‌ها به افراد مجرب کمک می‌کند تا طرحی زیبا و بدون هیچ خطایی روی پوست بزنند.

این مجموعه حتی برای کسانی که هیچ دانشی در زمینه تاتو ندارند و یا تازه کار هستند مفید خواهد بود. زیرا انواع ماشین‌ها، سوزن‌ها و مراحل کار تاتو را به صورت گام‌ به‌ گام به هنر جویان عزیز آموزش داده ایم. همچنین در آموزش تاتو بدن ماشین های مختلف تاتو را با هم مقایسه کرده ایم که از افراد مبتدی گرفته تا افراد حرفه‌ای بتوانند ماشین مناسب کار خود را به راحتی انتخاب کنند.

تاتو بدن امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و بازار قابل قبولی برای آن پیش بینی می گردد. که سعی کرده ایم به هنر جویان عزیز جدیدترین طرح ها و متدها را در جهت آموزش تاتو بر روی بدن ارائه دهیم.

توجه داشته باشید، در صورتی که در روند آموزش یا پس از پایان دوره یا حتی در زمان ساخت صابون سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما کاملا شمارو تا زمان حل مسئله راهنمایی میکنن.

پس خیالتون راحت باشه ما کنارتون هستیم.

آموزش تاتو بدن 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش تاتو بدن چه اتفاقی می‌افتد؟

همان طور که قبلاً ذکر شد بازار کار تاتوی بدن امروزه بسیار داغ و پررونق است. زیرا که این هنر در بین بسیاری از افراد دارای محبوبیت است. در نتیجه می‌توان گفت که شما با گذراندن دوره آموزش گام به گام تاتوی بدن و کسب مهارت در آن می‌توانید با روش‌هایی که به شما آموزش داده می‌شود به بازار کار ورود پیدا کنید و از طریق فعالیت‌های که انجام می‌دهید کسب درآمد کنید. همچنین در صورتی‌ که شما تمایل داشته باشید حتی می‌توانید از طریق آموزش خالکوبی و تاتو بدن به دیگران نیز از این روش کسب درآمد داشته باشید. علاوه‌بر موارد ذکر شده تاتو روشی است که حتی برای کاربرد شخصی نیز می‌تواند بسیار سودمند باشد.

پس از گذراندن دوره آموزش تاتو بدن هنرجو ابتدا با کلیه مواد مصرفی و ابزار کار آشنا می شود و پس از آموزش نکات بهداشتی و ایمنی، مراحل اصلی کار شامل: انتقال طرح بر روی بدن، ترکیب مواد مصرفی، نحوه استفاده از دستگاه، کاربرد سوزن های مختلف را آموزش می بینید.

همچنین دیگر شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، طراحی تاتو را انجام دهید و سپس با استفاده از ابزار های تاتو، طرح درخواستی مشتری را بر روی هر نقطه از بدن اجراء کنید. بعد از گذراندن دوره تاتو بدن شما به عنوان یک تاتو کار حرفه ای شناخته می شوید.

در نهایت پس از شرکت در دوره آموزش تاتو بدن، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید. همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید کار خود را تبلیغات و مشتری های جدیدی کسب کنید.

تحصیلات و مهارت مورد نیاز برای شغل تاتو بدن

برای شروع کار و وارد شدن به حرفه تاتو بدن نیاز به تحصیلات دانشگاهی ندارید اما باید مدرک معتبر این حرفه را از آموزشگاه‌های معتبر دریافت کنید. مدرک و گواهینامه تاتو بدن به شما کمک می‌کند در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر که قصد مهاجرت به آن را دارید برای شما سودمند باشد و بتوانید کسب و کار خود راه اندازی کنید. این مدرک در بسیاری از کشورها نیز معتبر است و برای پیدا کردن شغل و جذب شدن در آرایشگاه‌های کشورهای خارجی بهتر است این مدرک را داشته باشید. زیرا خیلی از کشورها پذیرنده اشخاص حرفه‌ای و با تجربه در شغل تاتو بدن هستند.

برای مثال کشور استرالیا و کانادا علاوه بر داشتن زبان تخصصی و سن و تجربه کاری و… به سبب داشتن مدرک معتبر تاتو بدن اقامت دائم می‌دهند. داشتن مهارت در این کار نسبت به داشتن مدرک تحصیلی در الویت است زیرا مشتری به خاطر توانایی و مهارت شما در تاتو نزد شما می‌آید و کاری به مدرک تحصیلی مرتبط یا غیر مرتبط با این حوزه ندارد.

مزایای تاتو بدن

از جمله مزایایی که تاتوی بدن می‌تواند برای فرد داشته باشد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. از مهم‌ترین مزایای تاتوی بدن این است که افراد از طریق آن می‌توانند پوست خود را زیباسازی کنند و از طرح دلخواه خود لذت ببرند.

2. مزیت دیگر تاتو بدن این است که بسیاری از افرادی که دچار مشکلات و عوارض پوستی هستند از طریق تاتو می‌توانند باعث پوشاندن این مشکلات شوند و از این نظر از پوست خود رضایت خاطر پیدا کنند.  علاوه‌بر این بسیاری از افراد با انجام تاتوی بدن اعتماد به‌ نفس به دست می‌آورند و روحیه آن‌ها افزایش پیدا می‌کنند.

3. از طرف دیگر تاتو یک نوع آرایش دائمی برای قسمت‌های مختلف پوست از جمله لب یا خط چشم محسوب می‌شود، بنابراین نیاز افراد را به لوازم آرایش تا حد زیادی می‌تواند کاهش دهد.

معایب تاتو بدن

1. اگر تاتو بدن به‌ صورت دائم انجام شود باید بدانید که قابل پاک شدن نیست و تنها در صورتی از بین می‌رود که شما با لیزر این کار را انجام دهید که این کار نیز هزینه بردار است و معمولاً روشی دردناک محسوب می‌شود.

2. تاتو زدن یک کار دردناک بر روی پوست است در نتیجه اگر آستانه‌ی درد پایین‌تری دارید ممکن است کمی برای شما آزاردهنده باشد.

3. رنگ تاتو به‌ مرور زمان ممکن است دچار تغییراتی شود و مانند روز اول نباشد.

4. یکی دیگر از معایب تاتو این است که اگر شما طرح مناسبی را انتخاب نکنید ممکن است در طول سال‌ها نظرتان در مورد این طرح عوض شده و دیگر آن را نپسندید و احساس پشیمانی کنید.

5.  اگر به‌ دنبال مشاغل دولتی هستید ممکن است تاتو زدن شما را دچار مشکل کند.

6. به دلیل آن‌ که تاتو روی پوست انجام می‌شود، ممکن است پوست شما را دچار صدماتی چون التهاب یا عفونت کند و از نظر بهداشتی مشکل ساز باشد.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که با آموزش کامل تاتو بدن می‌توان از بسیاری از این مشکلات جلوگیری نمود.

تاتو بدن چیست؟

تاتو بدن نوع آرایش دائمی بر روی پوست است که توسط یک جوهر و سوزن به‌ صورت تزریق رنگ به پوست انجام می‌شود. تاتو بدن انواع مختلفی دارد و دارای رنگ‌های متفاوت است. بهترین رنگ تاتو رنگی است که با رنگ پوست هماهنگ باشد. تاتو بدن به‌ صورت موقت یا دائم می‌تواند انجام شود. تاتو همچنین دارای طرح‌های متفاوتی است که برای انواع سلیقه‌ها می‌تواند مناسب باشد. با استفاده از دوره آموزش تاتو بدن می‌توانید صفر تا صد این حرفه را بیاموزید و وارد بازار کار شوید.

یک تاتوکار جوهر را با کمک سوزن وارد لایه‌ای از پوست به نام درم می‌کند. ورود این رنگدانه پوست را تغییر می‌دهد. شغل تاتو بدن نیاز به مهارت و دقت بسیار بالایی دارد زیرا با پوست انسان سرکار دارد و ممکن است خطرات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. تاتو کار برای انجام تاتو به تجهیزات مختلفی مثل دستگاه‌های تاتو، جوهر و یا رنگدانه‌های مختلف تاتو، سوزن‌های تاتو و… نیاز دارد. تاتو بدن در طرح‌ها و سبک‌های مختلفی اجرا می‌شود که معروف‌ترین آن‌ها سبک آمریکایی، لاین ورک و… است.

تاریخچه تاتو بدن

شواهد باستان شناسی نشان می‌دهد که تاتو بدن تقریبا از زمان خلق شدن بشر وجود داشته است. به این ترتیب، این یکی از قدیمی‌ترین اشکال سبک شخصی است که وجود دارد و برای مثال بسیار قدیمی‌تر از لباس است. تاتو بدن هنری است که برای نشان دادن علاقه فردی یا ایجاد زیبایی و جذابیت روی بدن اعمال می‌شود. تاتو یعنی وارد کردن جوهر رنگ در لایه میانی پوست که با دستگاه‌های مخصوص تاتو بدن انجام می‌شود.

وسایل مورد نیاز برای شروع و راه اندازی شغل تاتو بدن

سوزن تاتو بدن: سوزن‌های تاتو بدن در انواع مختلف تخت، مگنوم، گرد، سایه زن و… در بازار موجود هستند. سوزن تاتو جز مهمترین تجهیزات شغل تاتو بدن است.

دستگاه تاتو بدن: دستگاه تاتو بدن یکی از لوزام تاتو است که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. هنگام خرید این دستگاه حتما به مدل و مارک آن دقت کنید.

جوهر تاتو بدن: برای ماندگاری و ایجاد طرح مناسب تاتو بدن داشتن جوهر با کیفیت لازم است. جوهرها اساسا از رنگدانه‌های مختلف ترکیب شده با یک حامل مشترک تشکیل شده‌اند. طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و سایه‌ها در بازار موجود است.

صندلی مناسب تاتو: از دیگر وسایل لازم تاتو بدن داشتن یک صندلی طبی مناسب است. صندلی مناسب باعث راحتی تاتوکار می‌شود می‌تواند طرح را به بهترین شکل پیاده کند.

کیت پزشکی: تاتو جز کارهای بسیار حساس است که باید با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام بگیرد تا بعدا تاتوکار و مشتری دچار مشکل نشود. به همین منظور یک تاتوکار حرفه‌ای باید تجهیزات پزشکی مناسبی داشته باشد.

پوست‌های مصنوعی: داشتن پوست مصنوعی به افراد تازه کار کمک می‌کند تا قبل از پیاده کردن تاتو روی بدن روی این پوست‌ها تمرین کنند.

دیگر وسایل تاتو بدن: از دیگر وسایل لازم برای تاتو بدن مخصوصا از وسایل طراحی می‌توان به محو کن، مداد، ماژیک و خودکار، پاک کن، سمباده، شابلون، دفتر طراحی و… اشاره کرد.

لیست قیمت وسایل مورد نیاز تاتو بدن

ردیفابزار و وسایل تاتو بدنقیمت (تومان)
1جوهر تاتو بدن(حجم 10 میل،در رنگ های متنوع)90,000-700,000
2دستگاه تاتو بدن(در مدل های متنوع)700,000-3,000,000
3صندلی مناسب تاتو بدن2,000,000-14,000,000
4پوست مصنوعی25,000-60,000
5سوزن پن تاتو موشاپ(پک 5 عددی)60,000
6کیت پزشکی5,800,000

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

سرمایه لازم برای شروع تاتو بدن

برای اینکه بتوانید وارد این حرفه شوید و اعتماد مشتری‌ها را جلب کنید بهتر است به صورت تخصصی و حرفه‌ای آموزش‌های لازم را دوره ببینید. بعد از یادگیری اصول و کسب مهارت‌های لازم می‌توانید به بهترین تاتو آرتیست حرفه‌ای تبدیل شوید و بیشترین درآمد را داشته باشید. برای شغل تاتو بدن نیاز به سالن آرایشی دارید که این مکان می‌تواند محیطی در منزلتان باشد یا در بیرون از محیط خانه آن را خریداری یا اجاره کنید.

شغل تاتو در ایران مجوز نمی‌گیرد، یعنی هیچ سازمان یا ارگانی برای شروع شغلی به نام تاتو کار شدن مجوزی صادر نمی‌کند. مجوز سالن‌های زیبای و آرایشی با تاتو فرق می‌کند. بعد از مهیا کردن محیط باید تجهیزات لازم مثل دستگاه‌های تاتو که این دستگاه‌ها قیمتی بین 2 تا ۸ میلیون تومان دارند. سپس باید سوزن‌های تاتو که به طور میانگین 250 هزار تومان قیمت دارند و وسایل یا کیت پزشکی برای ایمنی کار مثل دستکش یکبار مصرف، اسپری ضدعفونی کننده و مواد بی حس کننده و… نیاز دارید که چیزی شاید نزدیک 100 هزار تومان هزینه داشته باشد.

به طور کلی هزینه راه اندازی یک سالن تاتو علاوه بر هزینه خرید یا اجاره مکان سالن( بسته به محله، مساحت و یا اجاره صندلی متغییر است) 10 میلیون تومان است که این سرمایه تقریبا بعد از چند هفته باز می‌گردد و سود زیادی هم به همراه خواهد داشت.

تاتو بدن یکی از محبوب ترین آموزش ها در زمینه زیبایی می‌باشد.

مهم‌ترین دغدغه‌ ورود به شغل تاتو بدن و راهکار آن

شاید به جرات می‌توان گفت مهم‌ترین دغدغه ورود به این شغل وجود عدم آموزشگاه مخصوص برای تعلیم این هنر و همچنین عدم ارائه مجوز شروع کار است. اما اصلا نگران نباشید شما می‌توانید با استفاده از پکیج آموزشی و یا شاگردی نزد یک تاتو کار حرفه‌ای این هنر را یادبگیرید و در این کار به مهارت برسید. از دیگر دغدغه‌های این کار ارتباط آن با سلامتی و پوست است که لازم است حتما اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشید و موارد بهداشتی را به طور کامل رعایت کنید. در این پکیج هر آنچه برای ورود به این شغل نیاز دارید ارائه شده است و با تهیه آن تقریبا تمام دغدغه‌های شما برطرف خواهند شد.

مدت زمان لازم برای یادگیری آموزش تاتو بدن چقدر هست؟

براساس روشی که شما آموزش خالکوبی را یاد می‌گیرید، ممکن است مدت زمان یادگیری شما کاملاً متفاوت باشد. اما اگر هم چنانچه مایل باشید از دوره‌های آموزش جامع تاتوی بدن استفاده کنید این مدت زمان یادگیری تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. البته این مدت زمان می‌تواند بسته به علاقه و پشت کار شما در تمرین و تکرار متفاوت باشد. اما به‌طور کلی می‌توان این‌ طور بیان کرد که برای آموزش کامل تاتوی بدن افراد باید حداقل یک ماه وقت بگذارند تا بتوانند این روش را به‌ خوبی یاد گرفته و با انجام آن به کسب درآمد بپردازند.

بازار کار تاتو‌ بدن در ایران چگونه است؟

به دلیل افزایش علاقه مندان تاتو بدن رونق بازار کار تاتو در ایران هم رو به افزایش است. بسیاری از افراد تاتو را برای ثبت یک تاریخ و اتفاق مهمی که در زندگیشان افتاده را ثبت می‌کنند. همچنین برخی از افراد برای افزایش زیبایی و جذابیت خودشان از تاتو استفاده می‌کنند. همه‌ی این دلایل باعث شده که بازار کار شغل تاتو بدن رونق خوبی داشته باشد و خیلی از جوانان برای کسب درآمد و گذراندن امورات زندگیشان به یادگیری این رشته‌ی هنری پرطرفدار گرایش پیدا کرده‌اند.

شغل تاتو بدن هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان بسیار پر سود و پر درآمد است که بسیاری از افراد درآمدی ماهانه بیش از 100 میلیون دارند و این یعنی در کارشان مهارت و توانایی لازم را پیدا کرده‌اند. یک تاتو کار مبتدی می‌تواند در این حرفه ماهیانه سه ونیم تا هفت میلیون تومان درآمد داشته باشد و اگر حرفه‌ای شود درآمد آن به بالای 70 میلیون هم خواهد رسد.

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست های متغیر مشتریان، توجه افراد به زیبا سازی قسمت های مختلف بدن از اهمیت بالایی برخوردار شده است. دوره تاتو بدن شما را برای ارائه تمامی خدمات تاتو روی بدن به مشتری آماده می کند.تا بتوانید به درآمد بالایی در کسب و کار خود دست یابید.

درآمد شغل تاتو بدن در ایران

تاتو بدن جز رشته‌های پرطرفدار آرایشگری است که در آن باید با ساختار پوست و چگونگی کار با دستگاه تاتو و نحوه طراحی تاتو آشنا باشید. به دلیل اینکه مشتریان زیادی برای انجام و اجرای طرح‌های مختلف تاتو مراجعه می‌کنند شاید اکثر جوانان به این فکر افتاده باشند که وارد این حرفه یعنی شغل تاتو بدن شوند و از این طریق کسب درآمد کنند. امروزه به دلیل رواج هنر تاتو خانم‌ها و آقایان گرایش بیشتری برای تاتو زدن پیدا کرده‌اند و همین باعث رونق بازار کار تاتو شده است.

قیمت و هزینه تاتو بدن از شهری به شهر دیگر و از محله‌ای به محله‌ی دیگر متفاوت است مثلا قیمت تاتوی ابرو در سالن آرایشی که در جنوب شهر تهران قرار دارد بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است اما همین کار در آرایشگاه شمال تهران قیمتی بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان دارد. همچنین تاتو کردن طرح و نقش‌های کوچک، بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان و برخی طرح‌های کوچک که در جاهای حساس بدن کار می‌شوند به طور مثال تاتوی پلک یا پشت گوش یا شاهرگ بین 300 تا 400 هزار تومان و بیشتر هزینه دارد.

طرح‌های بزرگ هم بر حسب دو بعدی یا سه بعدی بودن طرح و همچنین محل انجام کار هزینه‌های متفاوتی دارد مثلا طرح دست بین 1.5 تا 2.5 میلیون تومان طرح‌هایی که روی پا زده می‌شوند بین سه تا چهار میلیون و طرح کامل کمر بین 3.5 تا 4.5 میلیون تومان هزینه در بردارد. شاید بتوان گفت کمترین درآمد تاتو کاران ماهانه بین 10 تا 100 میلیون می‌تواند باشد. اما باید کاملا در این کار حرفه‌ای باشید زیرا کوچکترین خطا باعث عفونت و زخم شدن پوست می‌شود و حتی ممکن است بعضا خدایی نکرده منجر به مرگ مشتری شود که خسارتی جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت.

برای همین لازم است آموزش‌های حرفه‌ای این شغل پر درآمد را دنبال کنید.  قیمت انجام تاتو بدن به چند چیز بستگی دارد. مهم‌ترین آن متریال است. تاتو آرتیست باید متناسب با متریالی که استفاده می‌کند، زمانی که برای کار می‌گذارد و کدام قسمت از بدن طرح کار می‌شود و سختی کار قیمت تعیین می‌کند.  همچنین به بزرگی و کوچکی طرح نیز بستگی دارد و طرح‌های کوچک مسلما قیمت کمتری خواهند داشت

درآمد شغل تاتو بدن در جهان

در بسیار از کشورهای جهان شغل تاتو بدن درآمد بسیار بالایی دارد و همین باعث شده بسیاری از افراد که دارای تخصص و مهارت لازم در این حرفه هستند به فکر مهاجرت باشند مثلا در کشور کانادا تقاضا برای خدمات آرایشی و تاتو بدن بسیار بالا است و اگر کسی در این حرفه خبره باشد می‌تواند به راحتی در آرایشگاه‌های این کشور مشغول به کار شود. در کانادا درآمد تاتو بدن در تورنتو به طور متوسط 24.03 دلار در ساعت است. همچنین آمریکا از تاتو بدن به عنوان ششمین صنعت با رشد سریع یاد می‌کند و این یعنی هنر تاتو در این کشور جایگاه ویژه و درآمد بسیار خوبی دارد.

در آمریکا هزینه تاتوهایی با طرح‌های بزرگ حدود 150 دلار برای هر ساعت کار است در حالی که هزینه تاتو با طرح کوچک حدود 45 دلار در ساعت است. ترکیه یکی دیگر از کشورهایی است که در هنر تاتو بدن پیش قدم است و جوانان این کشور علاقه‌ی زیادی برای ایجاد طرح تاتو دارند. در سال ۲۰۲۱ هزینه انواع تاتو بدن در ترکیه‌ به این صورت بوده است کمترین قیمت ۱۵۰ لیر‌، قیمت متوسط ۴۹۰ لیر‌، بالاترین قیمت ۹۰۰ لیر‌ برای انجام هر طرحی پرداخت می‌شده است.

پیشنهاد می‌کنیم مقالات تاتو را مطالعه نمایید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

اگر علاقمند به فعالیت در زمینه زیبایی و هنر هستید و همچنین از دقت بالایی در کار برخوردار هستید، قطعا می توان گفت تاتو شغل مناسبی برای شما خواهد بود.

حوزه تاتو بسیار گسترده و پیچیده است. منابع رایگان بسیاری هستند که میتوانند در نقطه شروع انتخاب مناسبی باشند ولی برای حرفه‌ای شدن در این زمینه به طور حتم نیاز به آموزش‌های تخصصی یا کسب تجربه عملی خواهید داشت.

ابزار و وسایل دوره آموزش تاتو بدن شامل انواع قلم طراحی ، شابلون پلاستيكي و کاغذ، پنبه و الکل و سایر مواد ضد عفونی کننده ، دستگاه مخصوص تاتو و سوزن های تاتو ، رنگ ها و مواد مصرفی حلال و پاک کننده تاتو و … می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله، بعد از پایان این دوره آموزشی شما قادر به اجرای تمام طرح های تتو خواهید بود.

هر تاتو برای فردی که آن را انتخاب کرده است منحصر بفرد است. پس شما هم باید تتو شخصی خودتان را پیدا کنید. سعی نکنید از دیگران تقلید کنید. می‌توانید از هنرمند خود بخواهید طرحی سفارشی برای شما طراحی کند. البته ممکن است تتوآرتیست شما صرفا اجرای تتو را انجام دهد. نکته اینجاست که باید دقیقا بیان کنید چه چیزی می‌خواهید. نشان دادن تصا.یر آن چه که دوست دارید به تتوآرتیست کمک می‌کند که خواسته شما را بهتر درک کند.

بیمار بودن ممانعتی در برابر تتو زدن برای شما ایجاد نمی‌کند، مگر اینکه این بیماری باعث شده باشد که سطح ایمنی بدنتان پایین بیاید. شما برای ترمیم زخم‌های تتو نیاز به قدرت گلبول‌های سفید خونتان دارید. پس لازم است که قدرت ایمنی بدنتان در حد نرمال باشد.

اگرچه می‌توانید در هر زمانی از سال تتو بزنید، اما پوست شما در فصل تابستان ممکن است به دلیل شنا و برخورد اشعه‌های خورشید در معرض عناصر آسیب زننده به تتو قرار بگیرد. بنابراین بهترین زمان برای تتو زدن فصل زمستان است.

وقتی صحبت از تتو می‌شود، ممکن است نگران هزینه آن باشیم و برای ما این سوال پیش بیاید که نکند هزینه ای که برای اجرای تتو قرار است بپردازیم بیشتر از چیزی که ارزش دارد باشد؟
در پاسخ این سوال باید بگوییم که هزینه تاتو به این عوامل بستگی دارد:
طرحی که انتخاب می‌کنید
اندازه تتویی که مد نظر دارید
رنگ‌های تتو
مدت زمانی که هنرمند روی پوست شما کار می‌کند

برای انجام تاتو باید حداقل ۱۸ ساله باشید اما این را در نظر بگیرید که هرچقدر جوان تر باشید باید روی طرح تتو خود بیشتر فکر کنید زیرا در سنین پایین تر احتمال اینکه چند سال بعد از تتو خود خسته یا پشیمان شوید وجود دارد.

در بسیاری از موارد بله. افرادی که تتو دارند می‌توانند خون اهدا کنند. البته اگر به تازگی تتو زده باشید، باید یکسال صبر کنید. قوانین کشورهای مختلف درمورد تاتو با یکدیگر تفاوت دارد اما در ایالت‌های جورجیا و نیویورک ممانعتی وجود نداردو در کشورهای ایالات متحده امریکا، انگلستان، هند، ژاپن و سریلانکا، پس از گذراندن مدت زمان خاصی از تتو، شما می‌توانید اهدای خون را انجام دهید.
استفاده کردن از مسکن قبل از انجام تتو خطرناک نیست؛ اما برخی از مسکن‌هایی که موجب رقیق کردن خون می‌شوند ممکن است باعث شوند تتو شما خونریزی اضافی داشته باشد. داروهایی از قبیل آسپرین، داروهای ضدبارداری، استامینوفن، ناپروکسن و ایبوپروفن.
همه تتوها کم یا زیاد شروع به کمرنگ شدن می‌کنند و محو شدن تتو نگران کننده نیست. شایع ترین دلیل کمرنگ شدن تتو شما تابش نور خورشید به آن است. دلایل دیگر این‌ها هستند:افزایش سنعدم مراقبت از پوستاستفاده از رنگ‌های خاصوجود سایه‌های کمرنگ در تتواجرای ناشیانه هنرمند

ممکن است تتوآرتیست از شما بخواهد برای جلسه اجرا، موهای قسمت مورد نظر را اصلاح کنید. با این حال، اجرای تتو با قسمت مو درون پوست مرتبط نیست و رشد موی شما به منوال گذشته ادامه خواهد داشت. بعد از اجرای تتو، نباید هیچ گونه تفاوتی در رنگ یا بافت موها مشاهده کنید.

بسیار مهم است که نکات مربوط به مراقبت‌های بعد از تتو را رعایت کنید. از برخورد نور خورشید و آب به آن ناحیه از پوست جلوگیری کنید، زخم‌های به وجود آمده را نکَنید و روی آن را اصلاح نکنید. استفاده از مواد شیمیایی و معطر به طور کل ممنوع است و تا زمانی که با آرام دست کشیدن روی محل تتو احساس پوسته پوسته بودن، خارش، درد و ورم نداشتید باید این مراقبت‌ها را ادامه دهید. زخم‌های تتو حدودا دو هفته بعد از اجرا بهبود می‌یابند

مناسب ترین رنگ برای تاتو بدن، رنگ های پایه آب هستند. بهترین رنگی که می توانیم پیشنهاد دهیم رنگ های ورد فیمس اورجینال برای تاتوهای رنگی و رنگ فرمول ۲۳ برای لاین انداختن و تاتوهای مشکی است

درست است که سلیقه و انتخاب مشتری در اولویت انتخاب طرح و رنگ تاتو بدن است اما، شما بایستی علم کافی داشته باشید که به مشتریان مشاوره موردنیاز را ارئه کنید.
اگر از لیدوکائین یا پمادهای بی حسی حین کار استفاده کنید شک نکنید ریزش رنگ خیلی زیادی خواهید داشت. این مواد حین کار بشدت خاصیت رنگ بری دارند. به علاوه پوست را سفت می کنند و مانع رنگ پذیری مجدد آن می شوند.پیشنهاد ما استفاده از محصولات دیگر است. مثل بی حسی یخی جیلانگ و بی ال اورجینال که مخصوص بی حسی حین کار هستند. این بی حسی ها به هیچ عنوان باعث رنگ بری حین کار نمی شوند.

تمیز کردن و استریل کردن تجهیزات
تمیز کردن و استریل کردن محل کار
فکر کردن به طرحهای جدید و ترسیم آنها
اپدیت نگه داشتن آخرین روند درتاتو
ملاقات تاتوکار با مشتریان برای بحث درمورد ایده های آنها
آموختن مراقبتهای بعدی مناسب به مشتریان
آپدیت نگه داشتن آخرین روشهای بهداشتی و ایمنی
تمیز کردن و استریل کردن تجهیزات
ایجاد و ترسیم طرح های جدید
رزرو نوبت برای مشاوره و بحث درمورد قیمت.

بر اساس موقعیت مکانی، صنعت و تجربه تاتوکار ، محدوده پرداخت و دریافتی را می توان محاسبه کرد. همچنین با پرسش ازدیگر تاتوکار ها دراین باره میتوان به یک میانگین دستمزد پی برد.
از نقطه نظر هنری، تاتوکار سالها تمرین نیاز دارد تا درنهایت فردی حرفه ای ازآن بدل شود. اما بااین حال دراین زمینه درحال حاضر رقابت بسیاری است. بهترین کاری که میتوانید انجام دهیداین است که برای یک استاد تاتو بصورت کارآموزی کار کنید تااز آنها بیاموزید. همچنین درهنگام گذراندن اوقات فراغت ایده های خود را مرور کنید وبه خلق طراحی های جدید بپردازید.

12 دیدگاه برای آموزش تاتو بدن

 1. ميترا

  ايا گواهينامه اتمام دوره مورد تاييد كشور كانادا هست؟ چطور بايد اين مدرك رو دريافت كرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با واحد صدور گواهینامه تماس بگیرید . 28423118-021
   سپاس از همراهی شما

 2. علی

  چرا وقتی بلد از خرید فایلها به صکرت ایمن دانلود نمیشه وقتی هم که دانلود میکنی پخش نمیشه و کسی جوابگو نیست

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام با شماره پشتیبانی تماس بگیرید . 28423118-021
   سپاس از همراهی شما

 3. ali33

  سلام می خواستم بدونم چه جوری باید هزینه دوره را پرداخت کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   می توانید هم به صورت اینترنتی هزینه را پرداخت کنید و هم هزینه را هنگام دریافت بسته آموزشی به مامور پست بدهید.
   سپاس از همراهی شما

 4. sabrina

  آیا بازگشت وجه هم داریم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله ما بازگشت وجه داریم.
   سپاس از همراهی شما.

 5. hadisekeramati99

  بنظر شما بهتره دی وی دی سفارش بدیم یا نه با لینک؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   از نظر هزینه لینک و دی وی دی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارن تنها با خرید دی وی دی مدت زمان 3 تا 7 روز کاری باید صبر کنید تا بسته به دستتون برسد در صورتی که با لینک میتوانید بلافاصله دانلود کنید.
   سپاس از همراهی شما

 6. amene12

  انواع تتو در این اموزش یاد میدین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله انواع تتو بدن در این اموزش یاد داده می شود.
   سپاس از همراهی شما

 7. شکوه مرادی

  تاتو زدن میشه غیر حضوری یاد گرفت؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   بله می شود یادگرفت تنها نیاز به علاقه و تمرین دارد.
   سپاس از همراهی شما

 8. rohaam

  در خصوص دستگاه های تاتو از کجا میشه خریداری کرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   می توانید دستگاه تاتو را از سایت های معتبر خریداری کنید.
   سپاس از همراهی شما

 9. mmdramezani

  بنظرتون بدون داشتن تجربه تتو و یا حتی نقاشی میشه تتو بدن انجام داد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله، شما نیازی به طراحی برای انجام تاتو ندارید و طراحی و نقاشی مستلزم و پیشنیاز تاتو نیست چرا که در انجام تاتو به صورت حرفه ای طرح را به صورت کپی به روی پوست انتقال میدهید و در واقع شما کپی میکنید. اما اگر مهارت نقاشی و طراحی داشته باشید در این کار بسیار موثر و خوب است.
   سپاس از همراهی شما

 10. taratak

  تتو زدن زمان خاصی دار یا هر زمانی میشه زد؟ از این نظر میپرسم ببینم شغل فصلیه یا نه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   تتو زدن اگرچه می‌توانید در هر زمانی از سال تتو بزنید، اما پوست شما در فصل تابستان ممکن است به دلیل شنا و برخورد اشعه‌های خورشید در معرض عناصر آسیب زننده به تتو قرار بگیرد. بنابراین بهترین زمان برای تتو زدن فصل زمستان است.
   سپاس از همراهی شما

 11. میثم ودائی

  درآمد از تتو خوب هست؟ به چه چیزایی بستگی دار؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله اگر کار شما خوب و تمیز باشد میتوانید با جذب مشتری بیشتر درآمد خوبی داشته باشید. هزینه هر تتو به طرحی که انتخاب میشود، اندازه تتویی که مد نظر است، رنگ‌های تتو و مدت زمانی که هنرمند روی پوست کار می‌کند و همچنین هزینه‌های پایه تاتو شامل هزینه برق دستگاه، هزینه استهلاک ماشین تتو، جوهر تتو، دستمزد استاد تتو و و هزینه مواد یکبار مصرف و مواد استریل استفاده شده قبل و بعد از اجرا هستند که قیمت پایه را تشکیل می‌دهند.
   سپاس از همراهی شما

 12. آوا نجفی

  من خوشم میاد از تتو کردن ولی نمیدونم چرا حس میکنم ممکنه برای پوست مشکل ایجاد کنه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   تا زمانی که نزد هنرمند معتبری بروید که با تجربه است و نکات ایمنی توصیه شده (مانند رعایت بهداشت فردی، استفاده از دستکش، شستشوی دست‌ها و محل تتو و استفاده از مواد یکبار مصرف و استریل شده) را رعایت می‌کند، انجام دادن تاتو کاملا بی خطر است. بهتر است از سلامت بدنتان آگاه باشید و در صورت داشتن بیماری خاصی، با پزشکتان مشورت کنید. همچنین بهتر است در مورد شرایط خاص بدنتان مانند بیماری با تتوآرتیست خود نیز صحبت کنید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 2414

اطلاعات تکمیلی آموزش تاتو بدن

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

ورود / ثبت‌ نام

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد کنید.

عضویت شما با موفقیت انجام شد