آموزش تعمیر دوربین مداربسته

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

258,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش تعمیر دوربین مداربسته (صفر تا صد)

آموزش تعمیر دوربین مداربسته با بیش 5 ساعت ویدئو آموزشی به معرفی قطعات الکترونیکی، معرفی اجزاء تشکیل دهنده یک دوربین مداربسته، معرفی اجزای داخلی دوربین‌ مداربسته تحت شبکه دام چرخان پرداخته است. سپس آموزش باز و بسته کردن دوربین مداربسته تحت شبکه، معرفی اجزاء داخلی دوربین‌ مداربسته مادون قرمز، باز و بسته کردن همراه با بررسی دوربین مداربسته، نحوه عیب یابی دوربین مداربسته، عیب یابی دوربین‌ مداربسته با مشکل بالا نیامدن تصویر، آموزش تعمیر‌برد اصلی دستگاه DVR و NVR، تعمیر پورت یو اس بی دستگاه DVR، تعویض باتری دستگاه DVR، تعمیر LED مادون قرمز دوربین‌ مداربسته، آموزش تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته هنگامی که اتصال به NVR قطع می شود، نحوه اتصال کابل های شبکه به دوربین‌ مداربسته تحت شبکه داهوا، نحوه اتصال کابل شبکه به دوربین‌ ها یک ویژن، آموزش تعمیر روشنگر مادون قرمز، تغیبر لنزها در دوربین‌ مداربسته، تعمیر‌ پاور دوربین مداربسته و غیره را ارائه می دهد.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه تعمیر دوربین مداربسته تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع تعمیر دوربین مداربسته و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش تعمیر دوربین مداربسته!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث تعمیر دوربین مداربسته آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا تعمیر دوربین مداربسته را فرا بگیریم؟

امروزه دوربین مداربسته در اکثر ساختمان‌ های اداری، پارکینگ‌ ها، فروشگاه‌ ها و خانه‌ های مسکونی استفاده می‌شود. از آنجایی که بازار کار آن هنوز اشباع‌ نشده و در‌بسیاری از شهرستان‌ ها به تکنسین و‌ متخصص نصب و تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته نیاز است، شما می‌توانید از این نیاز بازار بهره حداکثری را برده و با‌فراگیری علم تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته وارد این‌حوزه شده و درآمد‌ خوبی داشته‌ باشید.

ضمن اینکه اگر به طور کامل با نصب دوربین مداربسته و قطعات آن آشنا هستید، آموزش تعمیر دوربین مداربسته  می تواند موجب افزایش دانش و تخصص شما در این زمینه شود. از این پس علاوه بر نصب دوربین مداربسته به تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته و قطعات آن بپردازید.

این آموزش مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش تعمیر دوربین مداربسته چه اتفاقی می‌افتد؟

آموزش تعمیر دوربین مداربسته با‌معرفی قطعات‌الکترونیکی و اجزاء تشکیل‌ دهنده دوربین‌ مداربسته آغاز‌ شده و به‌طور کلی شما را بامقدمات الکترونیک آشنا می‌کند. در ادامه مجموعه تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته به نحوه عیب یابی دوربین‌ های‌ مداربسته، باز و بسته کردن دوربین های مداربسته و بررسی آن ها، تعمیر‌ دوربین‌ های‌ مداربسته، تعمیر‌ دستگاه DVR و NVR، تعمیر‌ برد اصلی دستگاه DVR و غیره می پردازد.

در پایان آموزش تعمیر دوربین مداربسته شما علاوه بر آشنایی با مواردی که گفته شد آموزش تعمیر‌ پورت یو اس بی دستگاه DVR، تعویض باتری DVR، تعمیر‌ پورت لن، تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته دام چرخان، تعمیر ال ای دی مادون قرمز دوربین‌ مداربسته، تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته هنگامی که اتصال به NVR قطع می شود، نحوه اتصال کابل های شبکه به دوربین‌ مداربسته تحت شبکه داهوا، تعمیر روشنگر مادون قرمز، تغییر لنزها در دوربین‌ مداربسته، تعمیر‌ برد دستگاه NVR و DVR، تعمیر‌ پاور دوربین‌ مداربسته، تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته برند سوان، تعویض و ارتقا هارد دستگاه DVR و NVR و غیره را فرا خواهید گرفت.

تعمیر دوربین مدار بسته یکی از شغل های دارای پیشرفت در ایران میباشد.

بازار کار تعمیر دوربین مداربسته در ایران چگونه است؟

با توجه به سرعت رشد تکنولوژی دوربین‌ های‌ مداربسته و با فراگیری شدن این سیستم ها نیاز به تعمیر و عیب یابی سیستم های دوربین‌ های‌ مداربسته و دستگاه های ضبط DVR و NVR بیشتر احساس می شود. بیشتر افرادی که در زمینه نصب‌ دوربین مداربسته فعالیت می‌کنند برای گسترش حوزه‌ شغلی خود نیاز به‌فراگیری تخصصی دارند. از آنجایی که هنوز در برخی از شهرستان ها تعمیرکار متخصصی در این زمینه وجود ندارد. می توانید با تخصص در زمینه تعمیر دوربین مداربسته به درآمد خوبی برسید. شما برای اینکه بتوانید در بازار کار تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته به راحتی جذب شده و درآمد زایی کنید. می بایست از دانش مهارت بالایی برخودار بوده و تخصص لازم در این زمینه را داشته باشید. این دانش را می توانید با مجموعه تعمیر‌ دوربین‌ مداربسته فرا بگیرد.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

یک تعمیرکار دوربین مداربسته باید اطلاعات کاملی درباره قطعات الکترونیکی دوربین ها و نحوه عملکرد آنها داشته باشد که در این پکیج به آموزش این مباحث پرداخته ایم.

این شغل از شغل های تعمیراتی و فنی به حساب می آید و بستگی به مهارت شما در جذب مشتری و تبلیغات مناسب دارد و به علت اینکه تعمیر دوربین از تعویض آن بسیار به صرفه تر میباشد دستمزد شما نیز بالا میباشد.

شناسه آموزش: 3254

اطلاعات تکمیلی آموزش تعمیر دوربین مداربسته

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد