آموزش تعمیر پرینترهای اپسون

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

462,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش تعمیر پرینترهای اپسون (صفر تا صد)

آموزش تعمیر پرینترهای اپسون 118فایل با بیش از 17 ساعت ویدئو ارائه شده که این مجموعه در سه بخش کلی تعمیر انواع پرینتر جوهرافشان، حرارتی و لیزری اپسون آموزش داده می‌شود. پرینترهای اپسون برای مصارف خانگی و اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مدل‌های متنوعی در بازار عرضه شده است.

توجه داشته باشید مدل‌های اپسون بر اساس جوهرافشان، حرارتی و لیزری تقسیم بندی می‌شوند. پس قبل از خرید، نوع پرینتر مورد نیاز خود را مشخص کنید. آموزش تعمیر پرینترهای‌ اپسون در بخش جوهرافشان، باز و بسته کردن مدل‌های متنوع پرینترهای اپسون از قبیل XP-340، XP-400، XP-410، XP-440، workforce WF-3640 ، workforce Printer WF-3620 و غیره را شامل می‌شود.

در عیب‌یابی و تعمیر پرینترهای‌ اپسون، نحوه حل ارور گرفتگی کاغذ در لحظه شروع به کار پرینتر، تمیز کردن هدچاپ، تعویض و تنظیم مجدد جاذب زباله جوهر و شمارنده پرینتر، نحوه رفع انسداد هدچاپ پرینتر و غیره را فرا خواهید گرفت. در انتهای آموزش تعمیر پرینترهای اپسون به نحوه تمیز کردن تونر کارتریج پرینتر لیزری اپسون و نحوه تعمیر پرینتر لیزری اپسون با مشکل صدای زیاد می‌پردازیم.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه تعمیر پرینترهای اپسون تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع تعمیر پرینترهای اپسون و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش تعمیر پرینترهای اپسون!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث تعمیر پرینتر اپسون آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا تعمیر پرینترهای اپسون 118فایل را فرا بگیریم؟

پرینترهای اپسون یکی از نمونه‌های پرطرفدار بوده که مدل‌های متنوعی از آن را در ادارات و سازمان‌ها مشاهده کرده‌اید. با آموزش تعمیر پرینترهای‌ اپسون می‌توانید به راحتی تمامی مدل‌های موجود که در بازار عرضه می‌شود را تعمیر و عیب‌یابی کنید.

از آن‌جا که در‌آموزش تعمیر پرینترهای‌ اپسون نحوه باز‌کردن قطعات آموزش داد‌ می‌شود، علاقمندان، نحوه‌ عیب‌یابی و‌ تعمیر را به خوبی فرا خواهند‌ گرفت. توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید همانند یک فرد متخصص و حرفه‌ای تعمیر، عیب‌یابی و تعویض قطعات پرینتر را انجام دهید. آموزش تعمیر پرینترهای اپسون را با دقت بیشتری مشاهده کنید.

آموزش تعمیر پرینترهای اپسون مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش تعمیر پرینترهای اپسون چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش تعمیر پرینترهای‌ اپسون علاقمندان و تعمیرکاران مهارت کافی برای تعمیر و تعویض مدل‌های XP-340، XP-400 ،XP-410 ،XP-440 ،workforce WF-3640 ، workforce Printer WF-3620 و غیره را کسب خواهند کرد. همچنین نحوه تمیزکاری قطعات حساس پرینتر که خاک و آلودگی باعث خرابی آنها شده، در انتهای مجموعه ارائه شده است.

این مجموعه آموزشی مفهوم کد خطاهای پرینتر حرارتی اپسون مدل TM-H6000V را آموزش می دهد. همچنین نحوه تعمیر پرینتر حرارتی اپسون مدل TM-U375 که یکی از مدل‌های پرطرفدار اپسون می‌باشد در دوازده قسمت ارائه می‌شود. در پایان آموزش تعمیر پرینترهای‌ اپسون می‌توانید با فراهم کردن سرمایه لازم شروع به کار کنید.

پرینترهای اپسون از پرطرفدارترین پرینترها در این حوزه هستند!

بازار کار تعمیر پرینترهای اپسون در ایران چگونه است؟

پرینتر ازجمله ماشین‌های اداری است که در آموزش تعمیر پرینترهای اپسون به تعمیر، عیب‌یابی و تعویض مدل‌های مختلف آن پرداخته شده‌ است. ماشین‌های اداری به دلیل استفاده بیشتر در طول سال سریع‌تر از سایر ماشین‌های صنعتی، قطعات آن خراب می‌شوند. از این رو در بسیاری از سازمان‌ها و ادارات به صورت تخصصی نیرو تعمیرکار می‌گیرند.

درنتیجه با کمک آموزش تعمیر پرینترهای اپسون قادر خواهید بود به صورت تعمیرکار متخصص در شرکت‌ها و سازمان‌ها مشغول به کار‌شوید. حتی می‌توانید پس از آموزش تعمیر پرینترهای اپسون و با فراهم‌کردن سرمایه مورد‌نیاز تعمیرگاه تخصصی خود را راه اندازی کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

سرمایه اولیه برای شروع شامل تجهیزات لازم برای تعمیرات است که بین 2 تا 3 میلیون خواهد بود. اگر به فکر تاسیس کارگاه اختصاصی هستید باید هزینه ساخت کارگاه را نیز اضافه کنید.

این آموزش صفر تا صد بوده و برای افرادی که به تعمیرات ماشین های اداری علاقه مند هستند و یا قصد پیشرفت در این حرفه را دارند بسیار مناسب است.

آموزش تعمیر پرینترهای اپسون، عیب یابی و تعمیر تمام مدل های این نوع پرینتر از جمله XP-340، XP-400، XP-410، XP-440، workforce WF-3640 ، workforce Printer WF-3620 و غیره را ارائه می دهد.

شما با اتمام آموزش ها و متخصص شدن در این حرفه می توانید به صورت تعمیرکار متخصص در شرکت‌ها و سازمان‌ها مشغول به کار‌شوید و یا کارگاه تخصص خود را راه اندازی کنید.

شناسه آموزش: 3326

اطلاعات تکمیلی آموزش تعمیر پرینترهای اپسون

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد