118فایل 118فایل

آموزش تعمیر چرخ خیاطی

4.7

قیمت محصول

100 تخفیف

394,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش تعمیر چرخ خیاطی (صفر تا صد)

آموزش تعمیر چرخ خیاطی 118فایل که دربردارنده بیش از 7 ساعت ویدئو می‌باشد به آموزش عیب‌های چرخ‌ خیاطی، تعمیر قسمت‌های آسیب دیده و سرویس چرخ خیاطی به صورت کامل و صفر تا صد پرداخته است. در تکمیل توضیحات باید افزود که همچنین در این آموزش بارفع انواع مشکلات در حین دوخت نیز آشنا خواهید شد.

معرفی انواع چرخ خیاطی، شیوه عیب یابی و تعمیر آن‌ها بخش دیگری از مواردی است که مجموعه آموزش تعمیر چرخ خیاطی در اختیار شما هنر جویان عزیز قرار داده است. یکی از ویژگی‌های بارز این مجموعه، ویدئو‌های با کیفیت، آموزش گام به گام و بیان نکات مهم در تعمیر چرخ خیاطی می باشد.

به طور کلی همه‌ی ما با چرخ خیاطی آشنا هستیم و کاربرد آن را به خوبی می‌دانیم. اما خیلی از افراد می‌خواهند به صورت تخصصی با این وسیله آشنا شوند و حتی شاید بخواهند وارد بازار کار این حرفه شوند برای همین در ادامه به توضیح مختصری از چرخ خیاطی می‌پردازیم. یکی از ابزارهایی که برای دوخت انواع پارچه اختراع شده، چرخ خیاطی است. از زمان اختراع اولین چرخ خیاطی تا امروز پیشرفت زیادی در تولید و ساخت این محصول کاربردی رخ داده است و تا امروز می شود گفت در هر خانه‌ای یک چرخ خیاطی وجود دارد. با گذشت زمان چرخ خیاطی‌هایی که اختراع شده‌اند با نیروی برق کار می‌کنند. این چرخ خیاطی‌ها به سرعت جایگزین چرخ خیاطی‌های مکانیکی شدند. زیرا سرعت و راندمان کاری بهتری بهتری داشتند.

چرخ خیاطی‌ها بعد از گذشت زمان دچار فرسودگی و خوردگی قطعات می‌شوند که باید به سرعت تعمیر و قطعه فرسوده جایگزین شود. از این رو نیاز به تعمیرکار چرخ خیاطی در اینجا احساس می‌شود. اما ایا خود ما هم می‌توانیم چرخ خیاطی مان را تعمیر کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت با داشتن پکیج آموزش تعمیر چرخ خیاطی شما به راحتی می‌توانید چرخ خیاطی خودتان و دیگران را به راحتی تعمیر کنید.

نمونه ویدئو آموزش تعمیر چرخ خیاطی 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118 فایل، تلاش نموده در زمینه آموزش تعمیر چرخ خیاطی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع تعمیرات چرخ خیاطی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد تعمیر چرخ خیاطی

سرفصل های دوره

1 ساعت

5 ساعت

1 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش تعمیر چرخ خیاطی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث تعمیر چرخ خیاطی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا آموزش تعمیر چرخ خیاطی را فرا بگیریم؟

دلایل یادگیری تعمیر چرخ خیاطی بسیار زیاد است که مهم‌ترین آن‌ها این است که چرخ خیاطی در منزل جز وسایل و تجهیزات ضروری است و یادگیری تعمیرات آن برای هر فردی که با این وسیله کاربردی سروکار دارد لازم است. این وسیله متناسب با میزان استفاده از آن به مرور دچار فرسودگی قطعات می‌شود و نیاز به تعمیرکار پیدا می‌کند. افرادی که با این وسیله کار می‌کنند و منبعی برای کسب درآمد آن‌ها است بهتر است هر چند وقت یکبار آن را سرویس کامل کنند تا دستگاه عمر مفید بیشتری داشته باشد. برای همین یادگیری تعمیر چرخ خیاطی برای شما بسیار لازم است. علاوه بر این می‌‌توانید تعمیر چرخ خیاطی را به دیگران نیز آموزش دهید و از این طریق کسب درآمد کنید. برای کسب مهارت و توانایی‌های لازم برای تعمیر چرخ خیاطی می‌توانید از آموزش گام به گام تعمیر چرخ خیاطی استفاده کنید و با نکات اصلی و اصولی این دستگاه و نحوه تعمیر ان آشنا شوید.

توجه داشته باشید، در صورتی که در روند آموزش یا پس از پایان دوره یا حتی در زمان تعمیر چرخ خیاطی سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما کاملا شمارو تا زمان حل مسئله راهنمایی میکنن.

پس خیالتون راحت باشه ما کنارتون هستیم.

آموزش تعمیر چرخ خیاطی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش تعمیر چرخ خیاطی چه اتفاقی می‌افتد؟

چرخ خیاطی به مرور زمان که از آن استفاده می‌شود در هنگام کار و استفاده دچار فرسودگی، جرم گرفتگی و از کارافتادگی می‌شود و نیاز به تعمیر دارد. بنابراین پس از یادگیری این حرفه به راحتی می‌توانید چرخ خیاطی‌های خود و دیگران را تعمیر کنید. همچنین می‌توانید با این حرفه اشتغال آفرینی کنید و محلی را برای آموزش تعمیر چرخ خیاطی به دیگران ایجاد کنید و از این طریق کسب درآمد کنید.

باید بگوییم که حرفه تعمیرات چرخ خیاطی یکی از حرفه‌هایی است که نیاز بسیاری به کسب تجربه دارد و نمی توان یک شبه و بدون هیچ تجربه ای به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شد از این رو ما در این مجموعه با آموزشی کامل و جامع توانسته‌ایم شما را به بالا‌ترین مهارت در زمینه تعمیرات چرخ برسانیم.

همچنین شما با مشاهده تمامی ویدئو‌های این مجموعه می توانید با عیب‌های چرخ، انواع چرخ و تعمیرات آن‌ها آشنا شوید و در پایان این دوره شما توانمندی لازم جهت ورود به حرفه‌ی تعمیرات چرخ را هم به صورت فردی و یا استخدام در کارگاه‌های خیاطی بدست می آورید.

تحصیلات و مهارت مورد نیاز برای تعمیر چرخ خیاطی

هنر خیاطی و دوختو دوز امروزه در مراکز آموزشی مختلف آموزش داده می‌شود و حتی در هنرستان‌ها نیز می‌توان این هنر را یاد گرفت. اما اینکه مجموعه و آموزشگاه خاصی برای آموزش تعمیر چرخ خیاطی وجود داشته باشد وجود ندارد. برای همین یادگیری این حرفه به تحصیلات و مدرک تحصیلی آکادمی یا غیرآکادمی نیاز ندارد و این حرفه را با شاگردی کردن در کنار افرادی که با تعمیر چرخ خیاطی آشنا هستند می‌توان یاد گرفت. همچنین با استفاده از آموزش صفر تا صد تعمیر چرخ خیاطی می‌توانید این حرفه را یاد بگیرید و به راحتی بعد از مدتی وارد بازار کار شوید.

مدت زمان لازم برای یادگیری تعمیر چرخ خیاطی چقدر است؟

برای یادگیری تعمیر چرخ خیاطی راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از راه‌هایی که مدت زمان یادگیری را به حداقل می‌رساند شرکت در کلاس‌های آموزش کامل تعمیر چرخ خیاطی است که با این پکیج شما در کمتر از یک ماه می‌توانید به طور کامل با نحوه تعمیر و باز و بسته کردن قطعات چرخ خیاطی آشنا شوید.

مزایای یادگیری تعمیر چرخ خیاطی

بازار کار اشباع نشده‌ای دارد و نیاز به نیروی متخصص و کاربلد در آن زیاد است.

درآمد بسیار خوبی دارد زیرا چرخ خیاطی جز لوازم ضروری مراکز تولیدی و خیاطی محسوب می‌شود.

شغلی راحت با درآمد بسیار بالا است.

هزینه تعمیرات چرخ خیاطی چقدر است؟

هزینه تعمیر چرخ خیاطی به میزان خرابی و قطعات موردنیاز جهت تعویض آن دارد و بسته به تشخیص و نظر کارشناس تعمیرات مشخص می شود.

وسایل مورد نیاز برای شروع تعمیر چرخ خیاطی

برای وارد شدن به حرفه تعمیر چرخ خیاطی به وسایلی همچون انبردست، پیچ گوشتی دو سو و چهار سو، روغن لحیم کاری، لحیم و سیم آن، ابزارهایی برای تعویض مثل سوزن، ماسوره و… نیاز است. برای اینکه با وسایل و تجهیزات این حرفه بیشتر آشنا شوید می‌توانید از پکیج آموزش مقدماتی تا پیشرفته تعمیر چرخ خیاطی استفاده کنید.

لیست قیمت وسایل مورد نیاز تعمیر چرخ خیاطی

ردیفابزار و وسایل تعمیر چرخ خیاطیقیمت (تومان)
1انبردست (در مدل های متنوع)85,000-200,000
2پیچ گوشتی دوسو(رونیکس)150,000
3پیچ گوشتی چهارسو(رونیکس)80,000
4روغن لحیم آلمانی 50 گرمی50,000-70,000
5سیم لحیم بهنیکس 50 گرم(قطر 0.8)85,000-140,000
6سوزن(در مدل های متنوع) 8,000-80,000
7ماسوره چرخ خیاطی (مدل 000)بسته 2 عددی12,000
8دستگاه نگین زنی حرارتی185,000
9وزنه خیاطی13,000

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

سرمایه لازم برای شروع تعمیر چرخ خیاطی

برای ورود به بازار کار این حرفه، شرکت در دوره تخصصی آموزش تعمیر چرخ خیاطی نیاز است. در نتیجه اولین هزینه‌ای که باید پرداخت کنید هزینه ثبت نام در این دوره است. این دوره‌ها با توجه به تعداد جلسات و ساعات آموزشی مبالغ مختلفی از هنرجوها دریافت می‌کنند که به طور میانگین به سرمایه‌ای در حدود 1 الی 2 میلیون تومان نیاز است. در مرحله بعد سرمایه‌ای جداگانه برای تهیه ابزار و تجهیزات این حرفه لازم دارید که در حدود 5 الی 7 میلیون تومان نیاز است. در آخرین مرحله برای اینکه بتوانید در جایی مشغول به کار شوید باید مغازه‌ای داشته باشید. اگر خودتان مکانی برای انجام این کار دارید که خیلی خوب است اما اگر قرار است مغازه‌ای اجاره‌ کنید بهتر است مغازه‌ای که اجاره می‌کنید در کنار مغازه‌های مرتبط با این حرفه و همچنین در منطقه‌ای پر رفت و آمد باشد تا تعداد مشتریان راضی کننده باشد.

این که بابت اجاره و رهن مغازه چه مقدار سرمایه نیاز دارید به شهری که در آن زندگی می‌کنید و محله‌ای که مغازه در داخل آن قرار گرفته است بستگی دارد. اگر در شهر کوچکی زندگی می‌کنید یا سرمایه کافی برای اجاره‌ی مغازه در محله‌های شلوغ و پر رفت آمد ندارید می‌توانید در محله‌هایی که هزینه‌ی پرداخت آن را دارید مغازه اجاره کنید و با تبلیغات درست مشتری‌های زیادی جذب کنید برای این کار می‌توانید از فضای مجازی نیز کمک بگیرید. به طور کلی اولین و مهمترین سرمایه ورود به این حرفه داشتن مهارت و تجربه است.

تعمیر چرخ خیاطی یکی از محبوب ترین آموزش ها در زمینه فنی و تخصصی می‌باشد.

بازار کار تعمیر چرخ خیاطی در ایران چگونه است؟

اهمیت و کاربرد چرخ خیاطی‌ها بر هیچکس پوشیده نیست. تولیدی‌های بزرگ و کوچک برای لباس وجود دارند که همه‌ی آن‌ها با چرخ خیاطی سرکار دارند. این چرخ‌ها از گذشته تا به امروز پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند به گونه‌ای که در چرخ خیاطی‌های امروزی از امکاناتی نظیر پایه مخصوص دوخت زیپ، جادکمه، دکمه زن و… برای دوخت‌های مورد نظر استفاده شده است. تا خیاط­ های حرفه‌ای به راحتی بتوانند از این چرخ خیاطی‌ها استفاده کنند. همه‌ی این مطالب گفته شد تا اهمیت چرخ خیاطی برای ما روشن شود و این یعنی این دستگاه‌های برقی یا به قولی سنتی و صنعتی روزی فرسوده می‌شوند و نیاز به تعمیرکار پیدا می‌کنند و به دلیل بالا بودن اهمیت این حرفه بازارکار بسیار داغ و پر رونقی دارد. از این رو یادگیری این حرفه و کسب مهارت در آن می‌تواند آینده‌ی روشنی برای شما به دنبال داشته باشد. برای این کار می‌توانید از پکیج آموزش صفر تا صد تعمیر چرخ خیاطی استفاده کنید و با صفر تا صد این حرفه آشنا شوید.

به دلیل افزایش قیمت لباس‌ها و گرایش بسیاری از افراد به خیاطی، چرخ‌خیاطی یک وسیله پرکاربرد برای مردم ایران است. به همین جهت امکان خرابی و بروز مشکلات مختلف برای آن زیاد و تعداد متخصصان این شغل در هر شهر کم می باشد. همانطور که گفته شد شما می‌توانید با دوره آموزش‌ تعمیر چرخ‌ خیاطی به یک تعمیرکار متخصص تبدیل شوید.

درآمد شغل تعمیر چرخ خیاطی در ایران

چرخ خیاطی امروزه جز وسایل و تجهیزاتی است که در اکثر خانه‌ها پیدا می‌شود. علاوه بر این صنعت پوشاک دنیایی منحصربه فرد از تولید و دوخت انواع لباس‌های مختلف از مجلسی گرفته تا راحتی و… که همه‌‌ی این دوخت و دوزها توسط دستگاهی به نام چرخ خیاطی انجام می‌شود پس یعنی این دستگاه بسیار بیشتر از آن چیزی که تصور کنیم در تولیدی‌ها، شرکت‌ها و… وجود دارد. این دستگاه‌ها پس از مدتی به دلیل کارکرد زیاد دچار نقص و ایراداتی در قطعتشان می‌شوند که نیاز به تعمیر دارند. از این رو اگر به عنوان یک تعمیرکار در تولیدی و شرکت‌های مختلف تولید پوشاک استخدام شوید درآمد بسیار خوبی خواهید داشت. به طور کلی درآمد یک تعمیرکار چرخ خیاطی متغیر است و بستگی به میزان فعالیتی که در ماه انجام می دهد دارد. اما می‌توان گفت میانگین درآمد ماهیانه آن حدود ۷ میلیون تومان است.

درآمد شغل تعمیر چرخ خیاطی در جهان

صنعت پوشاک فقط در ایران نیست که پر طرفدار و با بازارکار داغی روبه رو است این صنعت در جوامع و کشورهای مختلف نیز شرایط بسیار خوبی دارد. از این رو درآمد تعمیرکاران چرخ خیاطی در کشورهای مختلف نیز بسیار داغ است. به هر حال هر چرخ خیاطی بعد از مدتی به دلایل مختلف فرسوده می‌شود و جالب است بدانید همه‌ی خیاط‌ها به راحتی با تعمیر و عیب یابی چرخ‌ها آشنا نیستند. پس این امتیاز بزرگی برای افرادی که می‌خواهند وارد این حرفه شوند محسوب می‌شود و به راحتی می‌توانند با مهاجرت به کشورهای خارجی در این حرفه مشغول به کار شوند و درآمد خوبی کسب کنند. برای اینکه مهاجرت کنید باید مهارت و توانایی خوبی در این زمینه داشته باشید پس بهتر است قبل از مهاجرت و با استفاده از دوره آموزش حرفه‌ای تعمیر چرخ خیاطی با صفر تا صد و اصول و نکات مهم این حرفه آشنا شوید و با تجربه و مهارت کافی مهاجرت کنید و مشغول به کار شوید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

درآمد یک تعمیرکار چرخ خیاطی متغیر است و بستگی به میزان فعالیتی که در ماه انجام می دهید دارد. طبق گزارشاتی که هنرجویان ما ثبت کرده‌اند میانگین درآمد ماهیانه حدود 8 میلیون تومان می باشد. توجه داشته باشید با افزایش کار و تبلیغات شما می توانید درآمد خود را  افزایش دهید.

بیشترین مشکلات در چرخ خیاطی شامل: جمع شدن نخ، شکتن سوزن، قفل شدن توپی چرخ، بالا نیامدن نخ از ماسوره، سفت شدن چرخ و.. است که ما در مجموعه آموزش تعمیر چرخ خیاطی راه حل تمامی این مشکلات را به شما آموزش می‌دهیم.

سرمایه اولیه این کار نسبت به اجاره کارگاه و خرید لوازم تعمیراتی و قطعات چرخ در هر شهر متفاوت است. اما به طور متوسط مبلغی بین 30 تا 60 میلیون نیاز خواهید داشت.

قطعا شما بعد از دیدن آموزش‌های این مجموعه می توانید به راحتی چرخ خود را تعمیر کنید و دیگر نیازی به تعمیرکار نخواهید داشت. همچنین شما با دانش بسیار زیادی که از این دوره بدست می آورید به یک تعمیرکار ماهر تبدیل خواهید شد و می توانید کسب و کاری در این زمینه برای خود راه اندازی کنید.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

آموزش تعمیر چرخ خیاطی 118فایل حدود 7 ساعت آموزش صفر تا صد میباشد که بسته به توان یادگیری شما و زمانی که میذارید، حداقل یک هفته زمان نیاز هست.
یادگیری تعمیر چرخ خیاطی علاوه بر نگاه کردن آموزش نیاز به تمرین نیز دارد که ما کاملا شما هنرجو عزیز را در دوره تمرین راهنمایی میکنیم.

حرفه تعمیر چرخ خیاطی هیچ پیش نیازی برای یادگیری ندارد، اما اگر بخواهیم برایش پیش نیازی بیان کنیم فقط علاقه به کارهای تعمیراتی و فنی میباشد و مطمئنا اگر در زمینه تعمیر لوازم خانگی تجربه ای داشته باشید، کمک بسزایی در روند یادگیری شما میکند.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز تعمیر چرخ خیاطی رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به تعمیر انواع برند و مدل های چرخ خیاطی دستی و برقی باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش، تعمیر چرخ خیاطی و حتی خرید ابزارآلات تعمیر چرخ خیاطی؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

برای جلوگیری از جمع شدن نخ باید کشش نخ را متناسب با نوع پارچه تنظیم کرد. توپی چرخ نباید به صورت برعکس چرخوانده شود. علاوه بر این در هنگام نخ کشی به وسیله اهرم بالابر نباید پایه در حالت پایین قرار بگیرد زیرا در این صورت نخ در مسیر مناسب قرار نخواهد گرفت و موجب جمع شدن و گیر کردن نخ خواهد شد.

در اکثر مواقع توصیه می شود در صورت کار مداوم با چرخ خیاطی به مدت 6 تا 8 ساعت ، چرخ را روغن کاری نمایید. علاوه بر این اگر از چرخ خیاطی خود برای مدت طولانی استفاده نکرده اید، نیز بهتر است ابتدا آن را تمیز نمایید و سپس روغن کاری کنید.

پاره شدن نخ در چرخ خیاطی می تواند ناشی از عواملی نظیر استفاده از نخ و یا سوزن نامناسب و بی کیفیت، عدم تنظیم صحیح درجه کشش نخ و نخ کشی نادرست باشد.

اگر در طول روز بین دو تا چهار ساعت از چرخ خیاطی استفاده می کنید و تمام نکات مربوط به نگهداری و تمیز کردن چرخ خیاطی را رعایت می کنید، هر یکسال یکبار باید چرخ خیاطی خود را برای سرویس بفرستید و اگر بیش از این چرخ خیاطی را مورد استفاده قرار می دهید، باید هر شش ماه یکبار ، سرویس چرخ خیاطی را انجام دهید.

علت1: سوزن به صورت ناصحیح کار گذاشته شده است.
علت2: سوزن کج یا کند شده است.
علت3: پیچ سوزن شل شده است.
علت4: کشش سوزن نخ زیاد است.
علت5: پس از انجام دوخت پارچه به طرف عقب کشیده نشده است.
علت6: نوع سوزن نسبت به جنس پارچه ضعیف است.
علت 7: در حالتی که سوزن در پارچه بوده صفحه انتخاب کننده دوخت چرخانده شده است.

علت1: سوزن به صورت ناصحیح کار گذاشته شده است.
علت2: سوزن کج یا کند شده است.
علت3: سوزن یا نخ مناسب پارچه نمی باشد.
علت4: برای دوخت پارچه های نازک و الیاف مصنوعی از سوزن نوک آبی استفاده نمی شود.
علت5: سوزن به صورت صحیح نخ نشده است.

11 دیدگاه برای آموزش تعمیر چرخ خیاطی

 1. علی

  تعمیرات و تنظیم چرخ هایدینام سر خود و دوپایه رو شامل میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   باسلام و احترام
   برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی 118فایل به شماره 09101818176 تماس حاصل فرمایید.
   سپاس از همراهی شما

 2. 😊✌

  چند ساعت آموزش میده؟ 🙂

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره دارای 7 ساعت آموزش است که در قالب 2 عدد DVD ارائه می گردد.
   سپاس از همراهی شما

 3. Nilofar.FA

  سوزن خیاطیم همش میشکنه، راه حلش چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   چندین دلیل می تواند داشته باشد که به چند مورد آن اشاره می کنیم: قاب ماکو تنظیم نیست، جهت کشش پارچه اشتباه است، سوزن مناسب پارچه نیست، سوزن درست بسته نشده، پایه پارچه اشتباه بسته شده و در آخر سوزن کند یا خم شده است.
   سپاس از همراهی شما

 4. _9_S_G_K_9_

  برام میشه توی فلش بفرستین؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   شما می توانید با پرداخت هزینه فلش، دوره را از طریق فلش دریافت کنید.
   سپاس از همراهی شما

 5. BAHADOR

  درباره برنامه ریزی روی چرخ خیاطی هم آموزش داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مبحث آموزشی در آپپدیت های آینده آموزش تعمیر چرخ خیاطی ارائه خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 6. سروش نخعی

  بازار کارش چطوره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   تخصصی ترین و پر مخاطب ترین شغل در حوزه بزرگ تعمیر لوازم خانگی، تعمیر چرخ خیاطی خانگی است. وسیله ایی که در همه ۲۵ میلیون خانوار ایرانی وجود دارد؛ نکته خیلی مهم و پولساز اینجاست که اولا چرخ خیاطی حداقل هر ۴ سال یکبار نیاز به تعمیر و سرویس دارد ثانیا تعداد متخصصان این شغل در هر شهر بسیار کم است.
   سپاس از همراهی شما

 7. دریا گلی

  دوخت زیر پارچه شله، چیکار کنم؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   یا کشش نخ سوزن کم است یا سوزن برای نخ یا خیلی کلفت یا خیلی نازک است.
   سپاس از همراهی شما

 8. r.A.m.I.n

  چرخ خیاطی چند وقته صدا میده، نمیدونین مشکل از کجاست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سه علت می تواند داشته باشد، اولی گرد و خاک و پرز پارچه در مکانیزم دستگاه ماسوره جمع شده است. دومی چرخ خیاطی احتیاج به روغن کاری دارد. سومی پرز پارچه در دندانه ها جمع شده است.
   سپاس از همراهی شما

 9. salman

  واسه گواهینامش چیکار کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای دریافت گواهینامه می توانید با واحد صدور گواهینامه تماس بگیرید.
   شماره واحد صدور گواهینامه:02122221240
   سپاس از همراهی شما

 10. mhmd.m

  5 روزه سفارش دادم هنوز بدستم نرسیده

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   محصول مورد نظر از طریق پستی طی 3 تا 7 روز کاری بدست شما می رسد.
   سپاس از همراهی شما

 11. hamid.nf99

  چیا رو بهمون یاد میده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   شما با مشاهده تمامی ویدئو‌های این مجموعه می توانید با عیب‌های چرخ، انواع چرخ و تعمیرات آن‌ها آشنا شوید و در پایان این دوره شما توانمندی لازم جهت ورود به حرفه‌ی تعمیرات چرخ را هم به صورت فردی و یا استخدام در کارگاه‌های خیاطی بدست می آورید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3233

اطلاعات تکمیلی آموزش تعمیر چرخ خیاطی

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد