118فایل 118فایل

آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا

5
آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا_118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

518,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا (صفر تا صد)

آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا 118فایل با بیش از 9 ساعت ویدئوی‌ آموزشی ارائه شده‌ است. در این مجموعه به نحوه باز کردن، تعویض و عیب یابی سیستم کلاچ‌ تویوتا‌ کرولا مدل 2000 تا 2015 پرداخته است.

در آموزش تعمیر کلاچ‌ تویوتا‌ کرولا مرحله به مرحله بازکردن باتری، رادیاتور، باکس فیلتر هوا، سنسور اکسیژن، محافظ حرارتی شفت و غیره برای مدل‌های 2000 تا 2007 را آموزش می‌دهد. همچنین در بخش عیب‌یابی و تعویض سیستم کلاچ‌ مدل 2007 تا 2015 به باز کردن کاپوت خودرو، کاور پلاستیکی موتور، فیلتر هوا، شیلنگ منیفولد ورودی، جداسازی کابل اصلی اتصال برق موتور و … اشاره شده است.

نمونه ویدئو آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه تعمیر کلاچ تویوتا کرولا تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع تعمیر کلاچ تویوتا کرولا و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا

سرفصل های دوره

4 ساعت

5 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث تعمیر کلاچ تویوتا کرولا آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا تعمیر کلاچ تویوتا کرولا 118فایل را فرا بگیریم؟

تعمیرات خودرو در حال حاضر یکی از مشاغل کاربردی و درآمدزا است. علاقمندان با ورود به هر بخش از تعمیرات خودرو، می‌توانند درآمد قابل ملاحظه‌ای را به دست آورند. آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا به علاقمندان کمک می‌کند به‌ صورت تخصصی تعمیر کلاچ این نوع از خودروها را فرابگیرند؛ به گونه ای که در تعمیرگاه‌ها و کارخانه‌های تولید خودرو شروع به کار کنند.

آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا هر فردی با هر سطح از مهارت، توانایی تعویض و عیب‌یابی کلاچ‌ این نوع خودروها را بدست می‌آورید. در پایان آموزش، بازکردن باتری، رادیاتور، باکس فیلتر هوا، سنسور اکسیژن، محافظ حرارتی شفت، باز کردن کاپوت خودرو، کاورپلاستیکی موتور، فیلتر هوا، شلنگ منیفولد ورودی، جداسازی کابل اصلی اتصال برق موتور، بازکردن شفت سمت چپ، قرار دادن نگهدارنده گیربکس و غیره را یاد گرفته و قادرند به صورت تخصصی تعویض، عیب یابی و بازکردن کلاچ را انجام دهند.

تعمیر کلاچ تویوتا کرولا از تخصصی ترین تعمیرات در زمینه خدمات خودرو است!

بازار کار تعمیر کلاچ تویوتا کرولا در ایران چگونه است؟

مشاغل مربوط به تعمیرات خودرو از جمله مشاغل فنی و پرطرفدار است. اما تعداد بسیاری از تعمیر کاران به صورت تخصصی در بخشی از تعمیرات ورود پیدا می‌کنند.

آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا یک مجموعه کامل برای علاقمندان به تعمیرات است که به صورت تخصصی به تعویض، عیب‌یابی و باز کردن کلاچ آموزش می‌دهد تا بتوانند در کمترین زمان برای ورود به بازار کار آمادگی لازم به دست آورند. اگر می‌خواهید درآمدی بیش از 10 میلیون تومان در ماه به دست آورید حتما این حرفه را از طریق آموزش صفر تا صد ما یاد بگیرید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

گروه آموزشی 118 فایل سعی داشته تمامی موارد بروز رو در این آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان شما قادر به تعمیر کلاچ تویوتا کرولا باشید و در نهایت اگر مورد یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارا با صبر و حوصله راهنمایی خواهند کرد.

این حرفه تخصصی است و درآمد آن به تعداد خودروهایی که در هر ماه تعمیر می کنید بستگی دارد. به طور میانگین درآمد یک تعمیر کار کلاچ تویوتا کرولا بیش تر از 10 میلیون در ماه است.

اگر در حین کار کلاچ تکان می خورد،می تواند در اثر افزایش سایش، روغن کاری یا ضعیف شدن پوشش های اصطکاکی دیسک رانده و همچنین آسیب به سطح صفحه فشار ایجاد شود.

ضعیف ترین نقطه کرولا که همیشه از آن رنج می برد، چسبندگی آن است. و قبل از صحبت در مورد جایگزین او، ارزش این را دارد که چگونه می توانید عمر او را افزایش دهید. اولین و اصلی ترین کاری که باید انجام دهید این است که وقتی برای مدت طولانی پشت چراغ راهنمایی یا در ترافیک می ایستید سعی کنید به حالت خنثی تغییر وضعیت دهید.

درگیر نشدن کامل کلاچ نیز دلیل روشنی ندارد. در اینجا، ممکن است پوشش‌های اصطکاکی دیسک کلاچ، سطوح فلایویل و صفحه فشار، افزایش سایش یا گرم شدن بیش از حد پوشش‌های اصطکاکی دیسک کلاچ، عدم بازی آزاد پدال کلاچ، یا انسداد محرک کلاچ وجود داشته باشد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش و حتی خرید تجهیزات مورد نیاز؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.

 با توجه به اینکه آموزش تعمیر کلاچ تویوتا صفر تا صد است، پس چه یک فرد تازه کار باشید یا یک فرد با تجربه، این آموزش برای شما بهترین و مناسب ترین گزینه خواهد بود.

جدا نشدن ناقص کلاچ می تواند به دلایل زیادی باشد،از جمله آنها ممکن است کاهش حرکت پدال کلاچ، نشت مایع GTZ، انحراف صفحه فشار و برخی دیگر باشد.

نشان دهنده ساییدگی، آسیب یا نشت روان کننده از یاتاقان، شکستگی یا کاهش خاصیت ارتجاعی دمپر دیسک آزاد کننده کلاچ یا فنر ثابت چنگال آزاد کننده کلاچ، شکستگی صفحات اتصال دیسک فشار با بدنه است.

در آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا، تعمیر مدل های 2000 تا 2015 نشان داده شده است که البته برای تمام مدل های جدید تر و یا قدیمی تر کاربرد دارد.

یاتاقان؛ سیلندر؛ چنگال; سبدها؛
رانندگی ملایم می تواند عمر این قطعات را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

در این آموزش تمام مباحث از قبیل نحوه باز کردن، تعویض و عیب یابی سیستم کلاچ‌ تویوتا‌ کرولا مدل 2000 تا 2015، بازکردن باتری، رادیاتور، باکس فیلتر هوا، سنسور اکسیژن، محافظ حرارتی شفت و غیره نشان داده شده است.

تعویض موفقیت آمیز کلاچ تویوتا کرولا نه تنها به جنبه مکانیکی فرآیند، بلکه به اولیه سازی مکانیسم جایگزین نیز بستگی دارد. قبل از تصمیم گیری برای انجام این دستکاری به تنهایی، توانایی های خود را به اندازه کافی ارزیابی کنید، این روند بسیار پیچیده است و در صورت نتیجه ناموفق، مجبور خواهید شد با استفاده از یک کامیون یدک کش خودرو را به مرکز خدمات تحویل دهید.

تعویض این قطعه در سرویس هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. بنابراین، پیشنهادی وجود دارد که پول زیادی را برای خدمات خرج نکنید، بلکه یک کلاچ ربات بخرید و آن را به اصطلاح در خانه جایگزین کنید – همه چیز را با دستان خود انجام دهید.

10 دیدگاه برای آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا

 1. تربو موتور

  اگه لنت روی صفحه کلاچ از بین بره چه اتفاقی می افته؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اصطکاک کافی برای انتقال نیروی پیشرانه به گیربکس وجود نخواهد داشت بنابراین یا خودرو خیلی به اصطلاح بیحال حرکت خواهد کرد و یا در موارد حادتر اصلا قادر به حرکت نخواهد بود.
   سپاس از همراهی شما

 2. hh094378

  تعویض قطعات هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در آموزش تعمیر کلاچ‌ تویوتا‌ کرولا مرحله به مرحله بازکردن باتری، رادیاتور، باکس فیلتر هوا، سنسور اکسیژن، محافظ حرارتی شفت و غیره برای مدل‌های 2000 تا 2007 را آموزش می‌دهد. همچنین در بخش عیب‌یابی و تعویض سیستم کلاچ‌ مدل 2007 تا 2015 به باز کردن کاپوت خودرو، کاور پلاستیکی موتور، فیلتر هوا، شیلنگ منیفولد ورودی، جداسازی کابل اصلی اتصال برق موتور و … اشاره شده است.
   سپاس از همراهی شما

 3. عبدالله

  من هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم آیا میتونه برای من هم مفید باشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این آموزش صفر تا صد می باشد و تمامی نیاز‌های شما را برای متخصص شدن در زمینه تعمیر کلاچ تویوتا کرولا برطرف می نماید.
   سپاس از همراهی شما

 4. مهدیار مولایی

  از کجا میتونیم بفهمیم صفحه کلاچ ماشینمون ضعیف شده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هنگام رها کردن کلاچ، پای شما سریعاً به عقب پرتاب می‌شود.دنده‌ها هنگام جا زدن صدا می‌کنند. اگر هنگام حرکت دور موتور زیاد می شود ولی سرعت خودرو تغییری نمی کند. این ها می تواند دلایی باشد که صفحه کلاچ ماشین شما ضعیف شده است.
   سپاس از همراهی شما

 5. فرزین

  اگر صفحه کلاچ عوض نشه چی میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاهش ضخامت دیسک کلاچ باعث هدر رفت زیاد انرژی خواهد شد که به کاهش توان خودرو،افزایش مصرف سوخت و آسیب به قطعات دیگر را در پی خواهد داشت
   سپاس از همراهی شما

 6. hojjat

  کار کلاچ چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این وسیله وظیفه اتصال بین موتور و گیربکس و قطع این اتصال رو برعهده دارد.
   سپاس از همراهی شما

 7. بهادر

  کلاچ ها هم انواع مختلفی دارند یا نه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کلاچ‌ها نیز مانند بسیاری دیگر سیستم‌های خودرو انواع مختلفی دارند. از جمله آنها می توان به کلاچ های بدون لغزش‌، اصطکاکی کلاچ های یک طرفه و هیدرولیک اشاره کرد.
   سپاس از همراهی شما

 8. safa

  سلام کلاچ ماشینم صدا میکنه علتش چی میتونه باشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در بسیاری از موارد این علت می تواند به مشکلات درونی خودرو مربوط شود. برای رفع آن معمولا با روغن کاری مناسب می توانید جلوی صدای آن را بگیرید.اما اگر مشکل برطرف نشد بهتر است به یک تعمیرکار حرفه ای مراجعه کنید.
   سپاس از همراهی شما

 9. خشایارشاه

  کلاچ از چه قسمت هایی تشکیل شده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اجزای مختلف کلاچ عبارتند از پوشش و کاور سیستم کلاچ، فلایویل یا چرخ طیار، صفحه فشار و دیسک اصطکاک و ….
   سپاس از همراهی شما

 10. saeedilk

  ممنون از سایت خوبتون👍

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3333

اطلاعات تکمیلی آموزش تعمیر کلاچ تویوتا کرولا

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد