118فایل 118فایل

آموزش دفاع شخصی

4.9

قیمت محصول

100 تخفیف

348,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش دفاع شخصی (صفر تا صد)

آموزش دفاع شخصی 118فایل با بیش از 12‌ ساعت ویدئو آموزشی ارائه شده‌ است. این مجموعه به صورت قدم به قدم همه آنچه را که مربوط به دفاع‌ شخصی می باشد به وسیله یکی از بهترین رزمی کاران جهان به نام استاد Wong به شما هنر جویان عزیز آموزش داده است.

این مجموعه شامل دو بخش می باشد که کلیه تکنیک ها را به راحتی فرا می گیرید. بخش اول بهترین تکنیک‌های دفاع در خیابان، تکنیک های مبارزه شخصی و دفاع در برابر هل‌ دادن را آموزش داده ایم. بخش دوم  آموزش 3 حرکت خطرناک، حرکات دفاع‌ شخصی، اساس مبارزه شخصی و نحوه مبارزه با افراد قدرتمند اختصاص یافته است.

شما با یادگیری تمرینات بسیار ساده در کوتاه ترین زمان ممکن قادر خواهید بود با دست خالی از خودتان و دوستانتان دفاع کنید. این تمرینات کاملاً کاربردی و ساده و قابل اجرا روی هر شخص (چه قدرتمند، چه قد بلند، زن، مرد و…) میباشد.

نمونه ویدئو آموزش دفاع شخصی 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه مبارزه تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع آموزش و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش دفاع شخصی

سرفصل های دوره

1 ساعت

1 ساعت

2 ساعت

2 ساعت

2 ساعت

1 ساعت

3 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش دفاع شخصی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث مدافعه شخصی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا دفاع شخصی را فرا بگیریم؟

در واقع در دفاع شخصی هدف واقع گرایی وجود دارد. به جای تاکید بر تکنیک های مبارزه، توجه ویژه ای به اصول انرژی و مبارزه دارد. مدرس مجموعه در بخشی از آموزش‌های خود به شرح تصمیم‌گیری در زمانی کوتاه و پیش از فرود آمدن حمله حریف می‌پردازد.

آموزش دفاع شخصی برای بانوان مهم‌ترین بخش مجموعه‌ است، زیرا کمک می‌کند که از خود به‌ خوبی دفاع کنند. اگر به‌ ورزش هم علاقمند هستید این مجموعه گزینه عالی می باشد تا با‌ تماشای آن بتوانید در مقابل زور گویان و متجاوزگران از خود دفاع کنید.

آموزش دفاع شخصی به گونه‌ای است که برای تمامی‌ افراد حتی کسانی که تاکنون رزمی‌ کار نبوده‌اند مناسب می باشد. در نتیجه می‌توانید اصول و قواعد استاد را به خوبی فرا بگیرید. باید گفت که در این مجموعه یک استاد مجرب و حرفه‌ای به شما کمک می کند تا بتوانید در مقابل زورگویان بایستید و از خود حمایت کنید.

از دلایل اصلی یادگیری دفاع شخصی می‌توان به موارد مهمی از جمله دفاع از خود در هر شرایطی، افزایش اعتماد به نفس، تقویت فیزیکی و ذهنی خود و… اشاره کرد. همچنین دفاع شخصی به نظم فردی کمک می‌کند و به شما کمک می‌کند تا در برابر حملات واکنش مناسبی نشان دهید. از آنجایی که امروزه در هر اخبار و مطبوعاتی خبر از تجاوزهای گوناگون به حریم شخصی را می‌شنویم با یادگیری این هنر رزمی می‌توانیم بر بسیاری از مشکلات غلبه کنیم.

با یادگیری این ورزش می‌توانیم در مواقع خطر با حفظ خونسردی و آرامش خود بهترین تصمیم را بگیریم و بهترین عملکرد را داشته باشیم. از دیگر دلایل یادگیری این حرفه کسب درآمد از طریق آموزش این هنر است. این حرفه جز ورزش‌های رزمی محسوب می‌شود و اگر کسی اصول دفاع شخصی را بداند و به طور تخصصی این کار را ادامه بدهد می‌تواند مربی این حرفه شود و کلاس‌هایی برای آموزش دادن برگزار کند و از این طریق درآمد داشته باشد. شاید بتوان گفت توانایی دفاع از خود، مهارتی ضروری اسـت کـه همه باید آن را یاد بگیرند.

توجه داشته باشید، در صورتی که در روند آموزش یا پس از پایان دوره یا حتی در زمان اجرای حرکات ورزشی سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما کاملا شمارو تا زمان حل مسئله راهنمایی میکنن.

پس خیالتون راحت باشه ما کنارتون هستیم.

آموزش دفاع شخصی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش دفاع شخصی چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه به شما آموزش داده میشود که چگونه در مواقع خطر با حفظ خونسردی و آرامش خود بهترین تصمیم را گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن فن مناسب برای شرایط مختلف را انتخاب و اجرا کرده و به این شکل امنیت خود را حفظ کرده و خود را از خطر نجات میدهید.

آموزش دفاع شخصی سطوح مختلف دارد که از سطح مقدماتی تا پیشرفته و حرفه ای را شامل می شود، شما در این مجموعه با آموزش مناسب و انجام مداوم تمرین ها می توانید به سرعت به مهارت های رزمی خود بیفزایید و آنها را تقویت کنید.

توجه داشته باشید که میزان پیشرفت شما تنها به پشتکار و  تمرینهای مداوم و پی در پی شما مربوط می شود.

بعد از یادگیری دفاع شخصی می‌توانیم خود و دیگران را از خطرات احتمالی دزد و غارت و تجاوز و… نجات دهیم. همچنین می‌توانیم به عنوان مربی این ورزش را به کودکان و بزرگسالان آموزش دهیم و درآمد داشته باشیم. برای این کار می‌توانید از پکیج آموزش کامل دفاع شخصی استفاده کنید تا مهارت و تکنیک‌هایتان بالا رود.

تحصیلات و مهارت مورد نیاز برای دفاع شخصی

برای دفاع شخصی نیازی به تحصیلات دانشگاهی ندارید و این مسئله برای هر کسی پیر و جوان و کودک و نو جوان قابل انجام شدن است. برای این کار باید دفاع شخصی را به خوبی درک کنید و بدانید چه مهارت‌هایی برای یادگیری این حرفه نیاز دارید. دفاع شخصی همانند هنر رزمی است و باید به صورت پیوسته این هنر یاد گرفته شود.

مربی دفاع شخصی بودن با شرکت در کلاس‌های هنر رزمی نیز امکان پذیر است و نیازی نیست حتما در دانشگاه این رشته‌های تخصصی یعنی هنرهای رزمی را یاد بگیرید. با کمترین تحصیلات حتی اگر کلا سواد هم نداشته باشید می‌توانید دفاع شخصی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید. به طور کلی گاهی افراد از طریق رشته تربیت بدنی در دبیرستان اقدام می‌کنند تا بتوانند با دریافت مدرک تحصیلی در این رشته، مشغول کار شوند. اما روش دیگر برای ورود به این شغل، کلاس‌های مربیگری این رشته ورزشی است که بعد از پایان کلاس‌ها مدرک مربی گری دریافت می‌کنید.

مدت زمان لازم برای یادگیری دفاع شخصی چقدر است؟

مدت زمان لازم برای یادگیری دفاع شخصی اصولی و درست در کمتر از 5 ماه انجام می‌شود که در آن به شناخت و اجرای تکنیک‌ها و فن‌های مختلفی پرداخته می‌شود. زمان یادگیری و اجرای تکنیک‌ها در کودکان و بزرگسالان متفاوت است. در کل مدت زمان یادگیری این ورزش به استعداد و نحوه آموزش شخص بستگی دارد و تقریبا با یک ماه تمرین می‌توانید مفاهیم و حرکات اولیه آن را یاد بگیرید. برای بهتر یادگیری دفاع شخصی می‌توانید از آموزش صفر تا صد دفاع شخصی استفاده کنید.

بهترین سن برای یادگیری دفاع شخصی کودکان چه زمانیست؟

در اکثر مواقع بهترین زمان برای اینکه به کوکان خود دفاع شخص یاد بدهید و آن‌ها را در کلاس‌های آموزش دفاع شخصی ثبت نام کنید سن ۳سالگی است. با این حال در برخی موارد، کلاس‎‌های آموزش صفر تا صد دفاع شخصی کودکان حداقل سن لازم برای یادگیری این مهارت را ۱۰ سال عنوان می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از آموزش مقدماتی تا پیشرفته دفاع شخصی این ورزش را به کودکانتان آموزش دهید.

مزایای یادگیری دفاع شخصی

1. تکنیک‌های یادگیری دفاع از خود باعث تقویت اعتماد به نفس در شما می‌شوند و به شما کمک می‌کند تا اعتماد به نفس خود را به دست آورده و هرگز نترسید. اعتماد به نفس احساس منحصر به فردی است که می‌تواند باعث شود که در زمان مورد نیاز، بتوانید از خودتان و دیگران محافظت کنید.

2. هیکل شما را متناسب و سالم نگه می‌دارد.

3. هر گونه فعالیت بدنی به عنوان یک سلاح مخفی برای کاهش سطح استرس است و برای تحت کنترل درآوردن آن مفید است. بنابراین دفاع شخصی باعث کاهش استرس می‌شود.

4. تعادل بدن را بالا می‌برد و باعث افزایش آگاهی شما می‌شود. برای بهره‌مند  شدن از این مزایا می‌توانید از ویدیوهای آموزش صفر تا صد دفاع شخصی استفاده کنید.

معایب دفاع شخصی

دفاع شخصی همانطور که از اسمش پیداست یعنی برای دفاع از خود یکسری حرکات اصولی و حرفه‌ای انجام می‌شود که اگر این حرکات درست و بجا مورد استفاده قرار نگیرند ممکن است هم ما و هم دیگران را به دردسر بیاندازد. همچنین اگر این ورزش به کودکان به درستی در سن مناسب آموزش داده نشود ممکن است کودک را دچار فوبیا کرده و اینکه کودک به موقع نتواند این حرکات را انجام دهد یا روی هر کسی این حرکات را پیاده کند.

وسایل مورد نیاز برای شروع دفاع شخصی

بدن انسان سیستم حیرت انگیزی دارد. اما علاوه بر توانایی‌هاي زیادی کـه در اختیار مـا می‌گذارد، مـا را آسیب پذیر هم می‌کند. برای همین با یادگیری دفاع شخصی می‌توانیم نقاط حساس بدن را شناسایی کنیم و با ضربه زدن به آن نقاط از خود محافظت کنیم. این کار به وسایل مخصوصی نیاز دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.  

لباس ورزشی مناسب: لباس ورزشی مناسب یک فاکتور مهم و اساسی در کیفیت ورزش کردن است. بنابراین برای یادگیری دفاع شخصی لباس راحتی انتخاب کنید که بتوانید کلیه کارهای و حرکات رزمی را انجام بدهید. همچنین بهتر است از لباس‌هایی استفاده نمایید که کمتر عرق کنید.

کتونی و کفش ورزشی مناسب: حفاظت از پا، راحتی و حمل وزن بدن سه ویژگی مهم یک کفش ورزشی مناسب است که در انتخاب کفش برای این ورزش باید این اصل را مد نظر داشته باشید.

بطری آب ورزشی: هنگام ورزش کردن به علت تعریق، بدن مایعات زیادی را از دست می‌دهد. برای تجدید آب از دست رفته بهتر است همیشه یک بطری ورزشی همراه داشته باشید.

حوله: به علت تعریق زیاد بهتر است همیشه یک حوله همراه خود داشته باشید.

اسپری بدن: بوی بد عرق آزار دهنده است برای همین بهتر است از اسپری خوش بو کننده استفاده کنید.

کیف ورزشی: برای حمل تمام وسایل ورزشی که نیاز دارید، به یک کیف ورزشی نسبتا بزرگ احتیاج دارید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

سرمایه لازم برای شروع دفاع شخصی

یادگیری اصول اولیه دفاع شخصی می‌تواند اعتماد به نفس افراد را افزایش دهد و به آن‌ها کمک کند تا از خود و عزیزانشان در برابر عوامل مزاحم و بیگانه محافظت کنند. برای یادگیری این حرفه به سرمایه زیادی نیاز ندارید فقط باید هزینه وسایل لازم برای این کار، بیمه ورزشی و شهریه کلاس‌های آموزشی پرداخت شود که ممکن است به طور کلی به سرمایه‌ای کمتر از 5 میلیون تومان نیاز داشته باشد.

اگر می‌خواهید مربی این حرفه شوید باید در کلاس‌های هنرهای رزمی شرکت کنید و با سبک‌ها و روش‌های مختلف دفاع شخصی آشنا شوید و بعد از موفقیت در آزمون‌های مربی‌گری کارت مربی‌گری را دریافت کنید. بعد از اینکه به طور کامل مهارت‌های لازم برای آموزش دادن اصول دفاع شخصی را یاد گرفتید می‌توانید در سالن‌ها و باشگاه‌های ورزش مختلف کلاس آموزشی برگزار کنید و با دریافت شهریه کسب درآمد کنید.

جهت مربیگری دفاع شخصی باید هزینه‌های مربوط به آموزش و دریافت کارت مربیگری، اجاره سالن ورزشی و تهیه لباس‌ مناسب و همچنین تبلیغات را در نظر بگیرید. هزینه اجاره سالن و تبلیغات می‌تواند متغییر و ماهانه حدود ۲میلیون تومان باشد.

دفاع شخصی یکی از بهترین و ساده ترین ورزش های رزمی برای دفاع از خود میباشد.

دغدغه‌های ورزش دفاع شخصی و راه حل آن

این کار چالش اساسی و مهمی ایجاد نمی‌کند، اما گاهی به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی حین ورزش و همچنین نکات مذکور توسط مربی، ورزشکار ممکن است دچار آسیب جسمی شود که در کنار احتیاط و تمرین اصولی دریافت بیمه ورزشی می‌تواند راه حل مناسبی برای شما باشد. به غیر از این دفاع شخصی یعنی کسب توانایی برای دفاع از مال و جان خود در برابر افراد شرور و متجاوز.

این کار هیچ مشکل و دغدغه‌ی اساسی ندارد. اما اگر می‌خواهید با این راه درآمد داشته باشید بهتر است ابتدا مهارت و توانایی‌های خودتان را بهبود ببخشید و سپس با تبلیغات درست سعی در جذب شاگرد داشته باشید. از آنجایی که این ورزش جز ورزش‌های رزمی است افراد زیادی تمایل به یادگیری دفاع شخصی دارند.

بازار کار برای مربی دفاع شخصی در ایران چگونه است؟

اگر این  آموزش را با دقت مشاهده کنید می‌توانید به عنوان یک مربی این سبک از ورزش را آموزش دهید. در‌حال‌حاضر بسیاری به مبارزه و ورزش‌های رزمی علاقمند هستند. و از این‌ رو به‌ دنبال یک مربی حرفه‌ای و مجرب میباشند.

از آنجایی که امروزه شرایط اجتماعی فرق کرده و زندگی به گونه‌ای است که زورگویی و بی عدالتی بیشتر رواج پیدا کرده است بسیاری از افراد مخصوصا بانوان در معرض بیشترین آسیب‌های اجتماعی هستند. افرادی با سلاح‌های سرد مثل چاقو و قمه در خیابان‌ها به جان و مال مردم حمله می‌کنند.

این افراد باعث شد‌ه‌اند بسیاری از مردمان جامعه به این فکر باشند که راهی برای دفاع از خود و عزیزانشان پیدا کنند و این راه جز یادگیری هنرهای رزمی و دفاع شخصی نیست. از آنجایی که تقاضا برای یادگیری دفاع شخصی افزایش پیدا کرده‌ است مربیان این رشته درآمد خوبی از این راه کسب می‌کنند.

همچنین می توانید با آموزش به دوستان و آشنایانتان امنیت آن ها را در خیابان ها و در مقابل زورگویان تضمین کنید.

درآمد مربی دفاع شخصی در ایران

درآمد مربی دفاع شخصی نسبت به تعداد شاگردهایی که می‌گیرد و در منطقه‌ای که زندگی می‌کند متفاوت است. اما از آنجایی که امروزه تقاضا برای یادگیری دفاع شخصی بیشتر شده است مربیان این رشته درآمد خوبی دارند و ماهانه بین 5 الی 10 میلیون تومان درآمد دارند.

به طور کلی بازار کار، در شهرهای پرجمعیت، رونق بیشتری دارد و فرصت‌های شغلی زیادی به دلیل وجود سالن‌های ورزشی زیاد، برای مربیان وجود دارد. برای همین می‌توان گفت میزان درآمد تقریبی و سود در شرایط عادی، بین ۶ و ۸ میلیون تومان است. در این شغل، هرچه مربی سرحال‌تر و با انگیزه‌تر باشد، ورزشکاران نیز علاقه بیشتری نسبت به این رشته ورزشی پیدا خواهند کرد. توجه داشته باشید که هرچه میزان اطلاعات و مهارت بالایی داشته باشید و قدرت آموزش و اخلاق شما خوب باشد شاگردان بیشتری خواهید داشت و در محل زندگیتان افراد بیشتری شما را می‌شناسند و به طبع  درآمد بیشتری خواهید داشت. مهارت و توانایی شما میزان درآمد و بازار کار شما در این رشته را مشخص می‌کند هر چقدر توانایی شما بالا باشد درخواست برای اینکه شما به عنوان مربی به افراد آموزش دهید بیشتر می‌شود. برای همین باید مهارتتان را بالا ببرید که جهت این کار می‌توانید در دوره آموزش گام به گام دفاع شخصی شرکت کنید.

درآمد مربی دفاع شخصی در جهان

در کشورهای خارجی مخصوصا کشورهای غربی دفاع شخصی به نیاز اساسی افراد در جامعه تبدیل شده است. به گونه‌ای که روز به روز تعداد کسانی که می‌خواهند این هنر و به طور کلی هنرهای رزمی را یاد بگیرند بیشتر می‌شود. در جامعه و کشورهای خارجی  افرادی هستند که به ورزش علاقه مند هستند و در پی یادگیری فنون رزمی و رشته‌های ورزشی و دفاع شخصی هستند.  

مربی دفاع شخصی جز مربی‌های رزمی کار است و حقوق و درآمد این افراد به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما به طور میانگین حقوق دریافتی یک مربی رزمی کار یا همان دفاع شخصی در آمریکا سالانه حدود 40000 دلار خواهد بود. برای اینکه بتوانید به کشورهای خارجی مهاجرت کنید حتما باید کارت مربی‌گری و همچنین چند سال تجربه کار داشته باشید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در بسیاری از کشورها بخصوص کشورهای غربی، دفاع از خود به عنوان یک نیاز روزمره شناخته شده و با استقبال خوبی از طرف افراد جامعه مواجه شده است. حتی رویکرد زنان به حمایت از خود تغییر کرده و طوری دیگر با آن برخورد می کنند. دفاع شخصی به مرور دارد جای خود را در بین دیگر افراد جامعه باز می کند.

اگر علاقمند به فعالیت در زمینه ورزش های رزمی هستید و همچنین از مقاومت جسمانی بالایی برخوردارید، قطعا می توان گفت مربیگری در این زمینه شغل مناسبی برای شما خواهد بود.

بدست آوردن اعتماد به نفس، خونسردی و داشتن تمرینات منظم. هنگامی که کسی در مورد مدافعه از خود آموزش می بینید به طور خود به خود اعتماد به نفسش بالا می رود و می داند که از این به بعد می تواند از خود حمایت کند. این اعتماد به نفس موجب می‌شود فرد هنگام احساس خطر، خونسردی خودش را حفظ کند و بهترین عکس‌ العمل را نشان دهد.

دفاع شخصی یعنی یادگیری تنکیک های مختلف برای دفاع از بدن در برابر آسیب های مختلف. یادگیری این مهارت امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
فواید یادگیری دفاع شخصی و یادگیری چگونگی دفاع از خود به مراتب بیشتر از حفظ امنیت شماست. یادگیری این حرفع به شما مهارت، دانش و اعتماد به نفس می دهند و باعث می شوند زندگی ایمن تری داشته باشید.

فراگیری دفاع شخصی می تواند مهارت هایی را در شما ایجاد کند که به حفظ امنیت خود و دیگران کمک می کند.
حرکت ها و غرایز طبیعی که در دفاع شخصی آموزش داده می شوند، باعث می شوند که شما بتوانید آن ها را در شرایط بسیار واقعی زندگی خود بکار بگیرید. این مهارت ها به شما کمک می کنند که در هنگام تنهایی قدم زدن در خیابان احساس آرامش کنید و نترسید.
این مهارت های دفاع از خود موجب می شوند که سریعا از خطرات بالقوه مطلع شوید و از وقوع اتفاقات بد جلوگیری کنید.

این آموزش ها نیروی جسمی و روحی شما را بهبود خواهند بخشید. در واقع، یادگیری این مهارت ها می تواند راز داشتن یک هیکل متناسب و سالم باشد. پمپاژ آدرنالین با شدت بالا که پس از انجام بسیاری از مهارت های دفاع شخصی اتفاق می افتد به شما کمک می کند وزن خود را کاهش دهید و ماهیچه های خود را تقویت کنید.
افرادی که وزن و هیکل متناسب دارند، در موقعیت خطرناک نه تنها بهتر عمل می کنند، بلکه در طول شبانه و روز نیز از خواب با کیفیت و حالات روحی بهتر برخوردارند.

هر گونه فعالیت بدنی به عنوان یک سلاح مخفی برای کاهش سطح استرس است و برای تحت کنترل درآوردن آن مفید می باشد. کلاس های دفاع شخصی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مدیریت استرس به طور خودکار خطر ابتلا به بیماری های مختلف را کاهش می دهد.
بدون استرس، آموزش های دفاع شخصی باعث می شوند ذهن شما از عصبانیت و احساسات منفی دور بماند. در حقیقت، این مهارت به شما می آموزد تا کنترل بیشتری بر روی احساسات خود داشته باشید و بتوانید نوسانات آن ها را کنترل کنید.

تکنیک های یادگیری دفاع از خود باعث تقویت اعتماد به نفس در شما می شوند و به شما کمک می کنند تا اعتماد به نفس خود را به دست آورده و هرگز نترسید. اعتماد به نفس احساس منحصر به فردی است که می تواند باعث شود که در زمان مورد نیاز، بتوانید از خودتان و دیگران محافظت کنید.
با اعتماد به نفس، علاوه بر ایجاد احساس مفید بودن، احساسات مثبت دیگری نیز در شما به وجود می آید. همچنین، دانستن اینکه اعتماد به نفس و توانایی دفاع از خود را دارید، می تواند کشف جهان پیرامون و پیدا کردن راه های جدید برای برقراری ارتباط با دیگران را ساده تر کند.

با استفاده از کلاس های دفاع از خود، تعادل فیزیکی و ذهنی بهبود پیدا می کند. در این ورزش حرکت و موقعیت های مختلف بدن، عضلات اصلی و تعادل فیزیکی شما را بهبود می بخشند. همچنین، تمرکز نیز بالا می رود. این ورزش با یادگیری چگونگی تمرکز بر روی هدف، در حالی که کنترل بدن حفظ می شود، شما را به یک متخصص در دفاع از خود تبدیل می کند.
با این هماهنگی که بین تعادل جسمی و ذهنی ایجاد می شود، می توانید از لحاظ ذهنی و جسمی نیز از خود محافظت کنید.

آموزش دفاع شخصی به شما کمک می کند تا بیشتر از محیط اطراف خود آگاه شوید. این ویژگی کمک می کند تا غرایزتان تقویت شود. به طوری که می توانید به طور موثر محیط اطراف خود را تماشا کنید. تکنیک هایی مانند هنرهای رزمی به شما کمک می کنند که هر دو موقعیت مکانی و آگاهی فضایی در شما بهبود پیدا کند.
علاوه بر این، دفاع شخصی روحیه جنگجو بودن را در شما تقویت می کند. داشتن روحیه جنجگو به مقاومت در برابر هر گونه موقعیت و انجام واکنش مناسب برای بقا کمک می کند.

بر خلاف خیلی از مسائل زندگی، گذراندن کلاس های دفاع شخصی، همیشه اثرات مثبتی بر زندگی شما خواهد داشت. هر یک از دلایل فوق، گواهی بر این مدعا هستند. گذراندن کلاس های دفاع شخصی می تواند روحیه ی شما را بالا برده، شما را مطمئن تر ساخته و به شما کمک می کند تا بتوانید تفسیر بهتری از خود داشته باشید. داشتن توانایی هایی که در زندگی به ما انگیزه بدهد و باعث شود تا شادتر زندگی کنیم، بسیار مهم است. باید گفت که گذراندن چنین کلاس هایی، دقیقاً همین کار را در زندگی افراد انجام می دهد.

در یک مبارزه، سرعت واکنش ها و انجام حرکات، نشان دهنده ی قدرت فرد است. شما نمی توانید بایستید و منتظر ضربه ی بعدی حمله کننده باشید. شما باید حرکت کنید. کلاس های دفاع شخصی به شما کمک می کنند تا واکنش های خود را سریع تر و مناسب تر کنید. شما باید مانند یک جنگنده ی واقعی واکنش نشان دهید. واکنش یک مبارز، متفاوت از واکنش های طبیعی شماست. در موقعیت های طبیعی شما به بعضی از چیزهایی که اتفاق می افتند پاسخ می دهید، اما در یک مبارزه شما تقریباً باید به همه ی حرکات واکنش مناسب را نشان دهید. وقتی که به شما حمله می شود، بهتر است بدانید که چگونه باید به آن پاسخ دهید. واکنش یک مبارز، تعیین می کند که آیا می توانید به سرعت، با زیرکی کامل و در موقعیت مناسب حرکت کنید یا خیر. شما باید بدانید که کجا قدم بگذارید و کجا ضربه بزنید. باید همیشه آماده باشید.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

11 دیدگاه برای آموزش دفاع شخصی

 1. امیرحسن

  سلام این فایل چون به صورت فیلم هست و تک نفره باید تمرین بشه تاثیری دارد یا خیر

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این مجموعه تمام تکنیک هارو به صورت تصویری آموزش میبینید و فقط کافیه روی آدمک تمرینی،تمرین کنید. سپاس از همراهی شما

 2. ظفر

  این ورزش باعث تناسب اندام هم میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای استفاده مطلوب از فنون دفاع شخصی باید آمادگی جسمانی قابل قبولی داشته باشید . بطور معمول دفاع شخصی در کنار یک ورزش رزمی آموزش داده می شود ولی اساتید مجرب مجموعه رزمی در آموزش دفاع شخصی، بدنسازی و تکنیک های رزمی ویژه بانوان را به هنر جویان عزیز آموزش می دهند، تا بدنسازی و آمادگی جسمانی بهتری داشته باشند .
   سپاس از همراهی شما

 3. جمشید جلالی

  وای من خیلی وقته دنبال همچین دوره ای هستم امیدوارم کاربردی و خوب باشه.

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   ممنئن از همراهی شما.

 4. keley

  کیفیت ویدیو ها خوب هستش؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کیفیت ویدئوهای آموزشی HD (1920*1080) می باشد.
   سپاس از همراهی شما.

 5. omr

  اگر لینک دریافت کنیم همون اموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال مکینین یا فرق میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 6. مهناز

  پرداخت در منزل هم دارین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله پرداخت درب منزل هم داریم.
   سپاس از همراهی شما

 7. vahid.lala

  میشه این دوره را اقساطی خرید؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   بله می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با راهنمای 118file تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما
   شماره واحد راهنمایی:02122221240

 8. kamiyar h765

  نقاط حساس بدن در دفاع شخصی کدام قسمت ها میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   قاط حساس و آسیب پذیر بدن بسیار زیاد هستند. این نقاط عبارتنداز: سر و صورت، شکم، دنده ها، گردن، داخل و بیرون پاها. فک، دندان، لب، بینی، پیشانی و گونه در صورت به دلیل آسیب‌پذیری بالا در دفاع بسیار اهمیت دارند و با توجه به این نقاط حساس به افراد آموزش داده می‌شود که چگونه به حریف خود بدل بزنند.
   سپاس از همراهی شما

 9. m.130

  اصلی ترین و مهمترین اصل دفاع شخصی چی هست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بدست آوردن اعتماد به نفس، خونسردی و داشتن تمرینات منظم. سه اصل مهم این ورزش است.
   سپاس از همراهی شما

 10. mitra.km

  دفاع شخصی بانوان با مردان باهم تفاوت دارد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اصول دفاع شخصی زنان و مردان تفاوت چندانی با هم ندارند. حدود 90 درصد تکنیک ها و حرکات دفاع شخصی در زنان و مردان با هم یکسان است .
   سپاس از همراهی شما

 11. hanii.kasirii

  برای خریداری این دوره نیاز به مهارت وتجربه قبلی است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   خیر نیاز به تجربه قبلی نیست زیرا دوره های ما صفر تا صد است و همه چیز را گام به گام آموزش می دهیم.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 2359

اطلاعات تکمیلی آموزش دفاع شخصی

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد