118فایل 118فایل

آموزش دوخت سرویس آشپزخانه

5

قیمت محصول

100 تخفیف

239,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش دوخت سرویس آشپزخانه (صفر تا صد)

آموزش دوخت سرویس‌ آشپزخانه 118فایل با بیش از 120 دقیقه ویدیو آموزشی می‌باشد. این مجموعه نحوه دوخت سرویس‌ آشپزخانه که شامل پیشبند آشپزخانه، دستکش آشپزخانه، دستکش فر، دستگیره، سبد نان، کیسه سبزیجات، کاور ظروف و غیره است را در مدل های مختلف آموزش می دهد. این مجموعه از جنس پارچه بوده و شما می توانید با توجه به سلیقه و تم آشپزخانه خود، رنگ و طرح پارچه را تغییر دهید.

امروزه ایجاد کردن کارگاه خانگی و کسب درآمد از طریق آن برای به دست آوردن استقلال مالی و درآمد راهکار بسیار خوبی برای بسیاری از خانم‌های خانه‌دار است. سرویس دمکنی، دستکش فر، کیسه نان و سبزی، دستگیره، حوله آشپزخانه، پیش بند، سبد نان، زیر بشقابی یا رومیزی، کاور مایکروویو، همه این‌ها جزء پرکاربردترین سرویس‌های پارچه‌ای آشپزخانه هستند که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. خیلی از افراد این سرویس را خودشان با هر سلیقه و رنگی که دوست دارند می‌دوزند و بسیاری از افراد نیز هستند که این کار را به صورت حرفه‌ای و به صورت کار در خانه یا شغل خود انجام می‌دهند. اگر شما نیز جز افرادی هستید که می‌خواهید شغل ثابتی در خانه داشته باشید و از این طریق کسب درآمد کنید می‌توانید از پکیج آموزش دوخت سرویس آشپزخانه استفاده کنید و با صفر تا صد این کار آشنا شوید.

نمونه ویدئو آموزش دوخت سرویس آشپزخانه 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه دوخت سرویس آشپرخانه تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع این حرفه به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش دوخت سرویس آشپزخانه

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث دوخت سرویس آشپزخانه صورت آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا دوخت سرویس آشپزخانه را فرا بگیریم؟

یک از مزیت های مهم استفاده از سرویس پارچه‌ای آشپزخانه شست شوی آسان آن می باشد و شما به راحتی می توانید آن ها را شسته و لکه بری کنید علاوه بر این داشتن یک سرویس آشپزخانه زیبا برای بسیاری از بانوان ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است که از این رو می توان گفت که شما با فراگیری آموزش دوخت سرویس‌ آشپزخانه می توانید در خانه هم برای آشپزخانه خود یک سرویس پارچه ای شیک و جذاب بدوزید و با کمک حرفه و هنری که آموختید، با فروش سرویس پارچه ای آشپزخانه درآمد قابل قبولی کسب کنید.

با یادگیری دوخت سرویس آشپزخانه شما می‌توانید برای خود و دیگران این سرویس‌ها را بدوزید و از این طریق کسب درآمد کنید. همچنین می‌توانید این کار را به دیگران نیز آموزش دهید و از این طریق یک کارگاه تولیدی کوچکی راه اندازی کنید و برای خود و دیگران ایجاد اشتغال نمایید. برای اینکه با اصول و نکات این کار آشنا شوید می‌توانید در دوره آموزش گام به گام دوخت سرویس آشپزخانه شرکت کنید و تمام نکات این کار را یاد بگیرید.

توجه داشته باشید، در صورتی که در روند آموزش یا پس از پایان دوره یا حتی در زمان دوخت سرویس آشپزخانه سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما کاملا شمارو تا زمان حل مسئله راهنمایی میکنن.

پس خیالتون راحت باشه ما کنارتون هستیم.

دوخت سرویس آشپرخانه 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش دوخت سرویس آشپزخانه چه اتفاقی می‌افتد؟

در آموزش دوخت سرویس آشپزخانه نحوه دوخت پیشبند پارچه ای، دستگیره، دستکش فر، سبد پارچه ای نان، کیسه سبزیجات، کاور ظروف، کیف پیک نیک و غیره ارائه شده است به طوری که در پایان آموزش دوخت سرویس‌ آشپزخانه شما نحوه دوخت دو مدل پیشبند پارچه ای آشپزخانه، شش مدل دستگیره و دستکش فر، یک مدل سبد پارچه ای نان، یک مدل کیسه سبزیجات، پد پارچه ای کاسه و ظروف، کاور قاشق و چنگال، یک مدل کیف پیک نیک و غیره را فرا خواهید گرفت که می‌توانید این ست زیبا، کاربردی و تزئینی را برای منزل خودتان درست کنید. همچنین می‌توانید به صورت حرفه‌ای این کار را انجام دهید و با گرفتن سفارش برای دیگران این ست را بدوزید و از این طریق کسب درآمد کنید. علاوه بر این می‌توانید کارگاه تولید کوچکی راه‌اندازی کنید و این هنر زیبا را به دیگران آموزش دهید.

تحصیلات و مهارت مورد نیاز برای دوخت سرویس آشپزخانه

برای دوخت سرویس آشپزخانه داشتن تحصیلات اصلا ملاک نیست و این حرفه فقط فقط به مهارت و استعداد نیاز دارد و کسانی که می‌خواهند وارد این حرفه شوند بهتر است ابتدا خودشان را مورد ارزیابی قرار دهند تا ببینند می‌توانند این کار را انجام دهند یا خیر. اگر توانایی‌های لازم را در خودشان دیدند می‌توانند از پکیج تصویری آموزش صفر تا صد دوخت سرویس آشپزخانه استفاده کنند و مهارت شان را در این حرفه بالا ببرند.

مدت زمان لازم برای یادگیری دوخت سرویس آشپزخانه چقدر است؟

برای یادگیری این حرفه داشتن استعداد و علاقه شرط اول است. اگر این دو شرط را دارید باید به شما تبریک بگوئیم که نصف راه را رفته‌اید. در مرحله دوم باید از آموزش یا آموزش‌هایی استفاده کنید که نکات مهم و اساسی این کار را آموزش دهند و مدت زمان یادگیری را کاهش دهند. برای این کار می‌توانید از پکیج آموزش کامل دوخت سرویس آشپزخانه استفاده کنید و در کمتر از یک ماه این هنر زیبا را یاد بگیرید.

مزایای دوخت سرویس آشپزخانه

ایجاد کارگاه خانگی و کسب درآمد از این راه برای خیلی از خانم‌های خانه دار، فرصت بی نظیری را برای به دست آوردن استقلال مالی و درآمد های مناسب به وجود آورده است.

راهی مناسب برای ایجاد یک کارگاه خانگی و کسب درآمد مناسب از این راه برای افراد جویای کار در منزل است.

معایب دوخت سرویس آشپزخانه

از آنجایی که دوخت سرویس آشپزخانه کار با چرخ خیاطی و با پارچه‌های مختلف است ممکن است برخی افراد نسبت به صدا و الیاف پارچه حساسیت نشان دهند که به هیچ وجه به این افراد توصیه نمی‌شود وارد این حرفه شوند. همچنین به دلیل نشستن طولانی مدت پشت چرخ خیاطی می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل دیسک کمر و گردن و دیگر مشکلات جسمانی شود.

وسایل مورد نیاز برای شروع دوخت سرویس آشپزخانه

برای شروع و راه اندازی شغل دوخت سرویس آشپزخانه به یکسری لوازم ضروری نیاز دارید که ممکن است برخی از آن‌ها را در خانه داشته باشید و یا ممکن است برخی را مجدد تهیه کنید. ما در ادامه به معرفی این ابزار و وسایل کاربردی این حرفه می‌پردازیم:

چرخ خیاطی: چیزی که به طور قطع در کارهای خیاطی پایه ثابت کار است، چرخ خیاطی خواهد بود. خب البته در مواردی برخی از دوخت‌های زینتی دستی نیز می‌توانند در کار تولید ست آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرند، اما استفاده از چرخ و ایجاد دوخت تمیز و یک دست روی پارچه در اینجا بسیار حائز اهمیت و مشتری پسند است.

قیچی: یک قیچی تیز و برنده برشی تمیز و دقیق برای کار ایجاد می‌کند و دوخت و سرهم کردن پارچه‌ها روی هم را آسان‌تر می‌کند.

متر: برای برش زدن ست آشپزخانه، قرینه و هم اندازه بودن وسیله هایی که در یک ست وجود دارد، مثل دستگیره ها و … بسیار مهم است. پس از برش زدن چشمی و حدودی پارچه جدا اجتناب کنید.

پارچه: که در رنگ، طرح، جنس و عرض‌های مختلف در بازار موجود است. به این نکته توجه داشته باشید که برای تولید ست‌های آشپزخانه، باید پارچه با جنس‌های خاصی را تهیه کنید. زیرا باید در مقابل گرمای شدید و خیلی موارد دیگر ماندگاری و دوام بالایی داشته باشند.

نخ: سعی کنید رنگ نخ و پارچه کاملا شبیه و یا مکمل هم باشند. تا بعد از دوخت لوازم، جلوه خوبی روی پارچه داشته باشند.

کش: در برخی از قسمت‌ها مانند دم کنی مورد نیاز است.

برخی وسیله‌ها مانند ربان سلیقه‌ای است و اگر می خواهید کارتان را به شکل خاصی تزئین کنید می توانید سایر ابزار و وسایلی که نیاز دارید را به فهرست اضافه و خریداری کنید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

سرمایه لازم برای شروع دوخت سرویس آشپزخانه

برای شروع کار حدود 5 میلیون تومان برای خرید چرخ خیاطی، چرخ سردوزی، انواع پارچه، نخ و الگو و… نیاز است. البته این تنها هزینه شروع کار خواهد بود. در طول کار هم برای خرید پارچه و موارد دیگر به سرمایه‌ای حدود 2 میلیون تومان نیاز است. البته اگر با هنر خیاطی آشنا باشید به این مقدار سرمایه نیاز دارید اگر به این هنر و دوخت سرویس آشپزخانه مسلط نباشید باید هزینه جداگانه‌ای نیز برای شرکت در کلاس‌های آموزشی مربوطه بپردازید. به این منظور می‌توانید برای یادگیری این حرفه از دوره آموزشی دوخت سرویس آشپزخانه استفاده کنید و نیاز اولیه به سرمایه را کمتر کنید زیرا این آموزش به راحتی و با کمترین هزینه در دسترس است.

دوخت سرویس آشپزخانه یکی از آسان ترین آموزش ها در خیاطی می‌ باشد.

بازار کار دوخت سرویس آشپزخانه در ایران چگونه است؟

آشپزخانه به عنوان قلب هر خانه، جایگاه ویژه‌ای را در دکوراسیون داخلی منزل به خود اختصاص می‌دهد. استفاده از سرویس آشپزخانه یک روش بسیار آسان، ارزان و معقول برای ایجاد تغییر و حال و هوای جدید برای هر آشپزخانه محسوب می‌شود. همچنین سرویس آشپزخانه جز وسایل جدا نشدنی و ضروری جهزیه است بنابراین این مسئله باعث رونق داشتن بازارکار این حرفه می‌شود. لذا اگر قصد وارد شدن به این حرفه را دارید می‌توانید با استفاده از پکیج تخصصی آموزش حرفه‌ای دوخت سرویس آشپزخانه این هنر را یاد بگیرید و مشغول به کار شوید.

سرویس های پارچه ای موجود در بازار از تنوع زیادی برخوردار نبوده و بسیاری از بانوان تمایل بیشتری به استفاده از سرویس آشپزخانه دست دوز و خانگی دارند.

این کسب و کار به‌ تازگی در بین بانوان جا افتاده و به‌ نوعی یک کسب و کار خانگی جدید به‌ شمار می‌رود. می‌توان گفت این بهترین فرصت برای کسب درآمد در این حوزه می‌ باشد. شما می توانید با سرمایه ای نسبتاً کم کسب و کار دوخت سرویس پارچه ای آشپزخانه را شروع کنید .

درآمد دوخت سرویس آشپزخانه در ایران

از آنجایی که این کار غالبا به صورت مشاغل خانگی انجام می‌پذیرد و این هنر جز هنرهای صنایع دستی محسوب می‌شود باید مهارت و توانایی بالایی در این حرفه داشته باشید تا بتوانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید. در ابتدا ممکن است سرعت کار پایین باشد و فرد هنوز به مهارت کافی نرسیده باشد. بنابراین ممکن است حدود 2 ماه طول بکشد تا سرمایه اولیه بازگردد. اما هر چه سرعت و کیفیت کار بیشتر شود و شخص تولید خود را افزایش دهد، بین 3 الی ۶ میلیون تومان در ماه سود خواهد کرد. از لحاظ بازار فروش می توانید، کارهای تولیدی خود را هم در بازار به واسطه‌ها (مغازه‌های جهزیه، خرازی‌ها، مغازه‌های وسایل آشپزخانه) و هم به صورت مستقیم به مشتری (فروشگاه های مجازی، پیج ها و کانال ها) عرضه کنید.

درآمد دوخت سرویس آشپزخانه در جهان

دوخت سرویس آشپزخانه جز مشاغلی است که در گروه هنر خیاطی قرار می‌گیرد و اگر شما در این حرفه از مهارت و توانایی بالایی برخودار باشید و مدرک فنی و حرفه‌ای این هنر را دریافت کنید به راحتی می‌توانید به کشورها خارجی سفر کنید و با ارسال رزومه و درخواست کار بتوانید در کشورهای خارجه مشغول به کار شوید. مهارت و توانایی بالا شرط  اصلی موفقیت در این حرفه است اگر می‌خواهید این دو ویژگی را کسب کنید می‌توانید تحت آموزش مبتدی تا پیشرفته دوخت سرویس آشپزخانه قرار بگیرید و در این حرفه مهارت کسب کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

درآمد یک خیاط متغیر می باشد، و بستگی به میزان فعالیتی که در فضای حقیقی و مجازی انجام می دهید دارد. طبق گزارشاتی که هنرجویان ما ثبت کرده‌اند میانگین درآمد ماهیانه یک خیاط 4 الی 6 میلیون تومان می باشد. توجه داشته باشید با افزایش کار و تبلیغات، شما می توانید این عدد را افزایش دهید.

بهتر این است به صورت انفرادی شروع به این فعالیت کنید و بعد از پیدا کردن مشتری، جایگاه خود را در بازار به صورت یک تولیدی شروع کنید.

خیر، شما می توانید با تماشا آموزش ما صفر تا صد این حرفه ای را فرا بگیرید و برای خودتان یک کسب کار خانگی کوچک راه اندازه ی کنید و به یک سود قابل توجه ای برسید.

شما برای شروع فعالیت در این کسب کار به دو چرخ راسته و چرخ سردوز نیازمندید.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

پارچه_نمد یا پشم شیشه_قیچی_نخ و سوزن_خودکار یا مداد صابونی_چرخ خیاطی

سرویس آشپزخانه بازاری قابلیت سفارشی سازی(مانند رنگ دلخواه، درج نام،تزیین دلخواه و…) را ندارد
دوخت سرویس آشپزخانه تازه جا افتاده و این یعنی بهترین فرصت برای کسب درآمد شما.
ست های کامل سرویس آشپزخانه چیزی حدود ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارند.
در دوخت سرویس آشپزخانه قیمت هر تکه جدا حساب میشود. مثلاً دوخت دستگیره قیمت متفاوتی از دوخت دمکنی دارد و…. یکی از مزایای دوخت سرویس آشپزخانه هم دقیقا همین موضوع است.

در این دوره دوتا هدف اصلی مد نظر قرار گرفته است 
1)آموزش نکات دوختی
2)درآمدزایی
توضیحات دوخت را در این مجموعه آموزشی فراخواهید گرفت که بتوانید خیلی سریع به درآمد برسید
یک ماه دوره را به طور جامع فرامی گیرید ولی 3ماه پشتیبانی خواهید داشت.

برای دوخت سرویس آشپزخانه بهترین چرخ خیاطی، چرخ‌خیاطی راسته‌دوز است.

در ابتدا ممکن است سرعت کار پایین باشد و فرد هنوز به مهارت کافی نرسیده باشد. بنابراین ممکن است حدود 2 ماه طول بکشد تا سرمایه اولیه بازگردد.
اما هر چه سرعت و کیفیت کار بیشتر شود و شخص تولید خود را افزایش دهد، بین 3 الی 5 میلیون تومان در ماه سود خواهد کرد.

یکی از ویژگی‌های این شغل، عدم نیاز به مکان بزرگ و خاص هست. برای تولید ست آشپزخانه در ابتدا به یک اتاق 9 متری نیاز است. هرچه کار گسترش پیدا کند و کارگران بیشتر شود، به فضای بیشتری همچون یک کارگاه احتیاج خواهیم داشت.

آموزش سرویس آشپزخانه 118فایل حدود 2 ساعت آموزش صفر تا صد میباشد که بسته به توان یادگیری شما و زمانی که میذارید، یک روز زمان نیاز هست.
یادگیری دوخت سرویس آشپزخانه علاوه بر نگاه کردن آموزش نیاز به تمرین نیز دارد که ما کاملا شما هنرجو عزیز را در دوره تمرین راهنمایی میکنیم.

حرفه دوخت سرویس آشپزخانه هیچ پیش نیازی برای یادگیری ندارد، اما اگر بخواهیم برایش پیش نیازی بیان کنیم فقط علاقه به کارهای مربوط به دوخت و دوز میباشد و مطمئنا اگر در زمینه خیاطی تجربه ای داشته باشید، کمک بسزایی در روند یادگیری شما میکند.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز دوخت سرویس آشپزخانه را در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به دوخت انواع مدل های سرویس آشپزخانه باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش، دوخت سرویس آشپزخانه و حتی خرید لوازم دوخت سرویس آشپزخانه؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

10 دیدگاه برای آموزش دوخت سرویس آشپزخانه

 1. hadis

  چند ساعت آموزشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه شامل 2 ساعت آموزش است که در قالب 1 دی وی دی ارائه می‌شود.
   سپاس از همراهی شما

 2. rahil

  بی‌نظیرین شما
  مرسی که هستین 🙂

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   ممنون دوست عزیز، از لطف شما سپاسگزاریم.
   سپاس از همراهی شما

 3. سولماز

  کتابچه آموزشی هم میدین؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله دوست عزیز؛ همراه با این مجموعه، یک کتابچۀ آموزشی نیز در قالب فایل پی‌دی‌اف ارائه می‌شود که شامل راهنمای استفاده صحیح از مجموعه و همچنین راهنمای تخصصی و نکات آموزشی است.
   سپاس از همراهی شما

 4. مونا بانو

  میترسم پارچه‌ای که استفاده میکنم رنگ بده در اثر حرارت. چیکار کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   حتما در انتخاب نوع و جنس پارچه دقت کنید. برای پارچه ای که رنگ می‌دهد پیشنهاد می‌شود قبل از شروع کار، آن پارچه را یک شبانه‌روز در آب نمک قرار دهید.
   سپاس از همراهی شما

 5. majidi

  چقد پارچه لازم میشه برای دوخت ی دست سرویس؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مقدار پارچه موردنیاز برای دوخت یک دست سرویس آشپزخانه کاملاً وابسته به خودتان و نیازتان است. اما هر مقدار پارچه که مدنظرتان است، پیشنهاد می‌شود همواره حداقل نیم‌متر اضافه‌تر درنظر بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 6. kamyabi.sl

  سلام دوستان میخواستم بگم اگه این مجموعه رو تهیه کردید برای دوخت پیشنهاد میکنم از همون ابتدا از پارچه دو رنگ استفاده کنید به جای پارچه ساده. خیلی کارتون زیباتر میشه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از پیشنهاد شما سپاسگزاریم دوست عزیز.
   سپاس از همراهی شما

 7. انسیه

  ببخشید..چه ابزارایی لازمه واسه شروع؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   پارچه، آستر جنس چلوار، پشم شیشه نسوز، قیطون، سنجاق ته‌گرد، اتو، قیچی، بشکاف، متر، صابون خیاطی، نخ و سوزن و چرخ خیاطی، نوار اریب، نوار توری گیپوری، کارتون پلاست و پایه گانت از جمله ابزارهای موردنیاز برای این کار می‌باشند.
   سپاس از همراهی شما

 8. parniaparande

  جنس پارچه مهمه چی باشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله؛ پیشنهاد می‌شود از پارچه کتان استفاده کنید و از به کاربردن پارچه‌هایی از جنس پلاستیکی خودداری کنید.
   سپاس از همراهی شما

 9. zhilakarimi

  به نظر میاد خودم به تنهایی بتونم تو خونه شروع کنم. درسته؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله دوست عزیز؛ دوخت سرویس آشپزخانه به کمک ابزارهای دم دستی و سادۀ موجود در منزل نیز قابل انجام است.
   سپاس از همراهی شما

 10. عارفه احمدی

  طرح های مختلفم نشون میده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر؛ در این مجموعه تنها به نحوۀ دوخت کلی سرویس آشپزخانه نظیر پیشبند، دستکش، سبد، کیف، کیسه و کاور اشاره شده و فاقد ارائه طرح‌ها و ایده‌های گوناگون برای هر مورد است.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3277

اطلاعات تکمیلی آموزش دوخت سرویس آشپزخانه

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد