آموزش زبان آلمانی استاد ماریا

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

60% تخفیف

460,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش زبان آلمانی استاد ماریا (صفر تا صد)

آموزش زبان آلمانی استاد ماریا 118فایل با بیش از 52 ساعت ویدئو آموزشی نکات اساسی و تکمیل کننده را به علاقمندان آموزش داده است. آموزش زبان‌ آلمانی استاد ماریا در چند بخش که شامل سری آموزش های واژگان، سری آموزش های مربوط به افعال زبان آلمانی و آموزش های مربوط به تلفظ کلمات می باشد مطابق با سطح بندی استاد مجموعه برای سطوح A_1 تا C_1 مناسب می باشد.

شیوه آموزشی مجموعه آموزش زبان‌ آلمانی استاد ماریا به گونه ای است که استاد ماریا در اتاق کارش در مقابل دوربین قرار می گیرد و دروس مربوطه را آموزش می دهد، استفاده از فلش کارت و گاهاً تخته نیز در روند آموزش مشاهده می‌شود.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان آلمانی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری زبان آلمانی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقه مندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان آلمانی استاد ماریا!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان آلمانی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان آلمانی 118فایل را فرا بگیریم؟

یادگیری هر زبانی در هر سنی به ویژه در سنین پایین‌تر سرمایه‌ گذاری‌ است که در آینده نتیجه آن مشاهده خواهدشد. بزرگترین سرمایه گذاران معتقدند، هر چه بیشتر یاد بگیرید، پول بیشتری به دست خواهید آورد. در واقع هزینه‌ای که برای یادگیری می‌پردازید، سرمایه‌ای است که در محیط کار به جیبتان بر می‌گردد. یادگیری زبان آلمانی نیز مانند سایر زبان ها می تواند به دنبال اهداف متفاوتی نظیر مهاجرت، ادامه تحصیل در کشورهای آلمانی زبان و … باشد.

اشتباه اکثر افراد این است که گمان می کنند در صورت دانستن زبان انگلیسی، هنگام مهاجرت یا سفر به سایر کشورها حتی غیر انگلیسی زبان ها دچار مشکل نخواهند شد. اما قابل توجه‌است که افراد در صورت دانستن زبان‌ آلمانی برای کار، زندگی یا در ارتباط با افراد موفق‌تر خواهندبود.

همچنین آلمانی ها با کسانی که به زبان‌ آلمانی حرف می زنند، ارتباط خوبی برقرار می کنند. در حال حاضر ضرورت یادگیری زبان آلمانی به‌عنوان یکی از 5 زبان کارآمد دنیا بیش از پیش احساس می‌شود. مجموعه آموزش زبان‌ آلمانی استادماریا در کنار سایر مجموعه‌های آموزش زبان‌ آلمانی وب‌سایت 118فایل، در این راستا یاری‌ رسان خواهد بود.

آموزش زبان آلمانی استاد ماریا مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان آلمانی استاد ماریا چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از مشاهده کامل مجموعه تا حدزیادی با افعال و کلمات زبان‌ آلمانی آشنا خواهند شد. از آنجا که استاد ماریا تمامی دروس را به زبان‌ آلمانی آموزش داده است. تماشای کامل این مجموعه مهارت شنیداری افراد را بهبود می بخشد.

کسانی که یادگیری یک زبان جدید را آغاز می کنند به دنبال زمانی دقیق برای یادگیری هستند. می خواهند بدانند چه مدت طول می کشد تا زبان جدید را به طور کامل فرا بگیرند. اما آنچه که باعث می‌شود افراد در یادگیری زبان جدید پیشرفت‌کنند، مدت‌زمانی است که هرروز صرف تمرین و مطالعه می‌کنند. بنابراین هرچه مدت زمان بیشتری صرف یادگیری و مطالعه شود، زودتر به نتیجه خواهند رسید.

زبان آلمانی جزو 5 زبان رایج دنیا است و روز به روز نیاز به آن بیشتر می شود.

بازار کار زبان آلمانی در ایران چگونه است؟

دانستن هر زبانی باعث می شود فرصت های شغلی متفاوتی برای افراد ایجاد شود. حال اگر این زبان، زبان آلمانی باشد که یکی از 5 زبان مهم دنیاست. قاعدتاً شرایط بهتری را برای افراد به دنبال خواهد داشت. همچنین در صورت فراگیری زبان‌ آلمانی در سطوح پیشرفته، افراد می توانند به تدریس و ترجمه زبان‌ آلمانی بپردازند. یادگیری یک زبان جدید علاوه‌ بر حس خوبی که در فرد ایجاد می‌کند، آینده شغلی وی را نیز تغییر می‌دهد.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در آموزش زبان آلمانی استاد ماریا، تلفظ درست بسیاری از کلمات دشوار ارائه شده است. با تماشای این ویدئو ها می توانید نحوه تلفظ درست بیشتر کلمات آلمانی را فرا بگیرید.

این آموزش برای تمام افرادی که علاقمند به یادگیری این زبان هستند مناسب است. این آموزش هم برای زبان آموزان مبتدی و هم سطح پیشرفته مناسب است.

از آنجایی که این آموزش صفر تا صد بوده و تمام مباحث مربوط به زبان المانی را در بر می گیرد، به همین علت با تماشای آن کمک بسزایی به شما زبان آموز عزیز برای مسلط شدن به این زبان خواهد کرد.

در مجموعه زبان آلمانی استاد ماریا هر چهار مهارت اصلی زبان که شامل speaking, reading, writting, listening است، آموزش داده می شود.

شناسه آموزش: 3212

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان آلمانی استاد ماریا

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد