118فایل 118فایل

آموزش زبان آلمانی مکالمه

4.6

قیمت محصول

100 تخفیف

463,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان آلمانی مکالمه (صفر تا صد)

آموزش زبان آلمان مکالمه 118فایل با بیش از 37 ساعت به زبان آلمانی از پایه تا سطح پیشرفته نحوه مکالمه این زبان را آموزش می‌دهد. شیوه آموزشی مجموعه آموزش زبان آلمان مکالمه به گونه‌ای است که تمامی ویدئوها در قالب مصاحبه با افراد مختلف تهیه شده است.

به عنوان مثال برای آموزش مجموعه‌ای از لغات و اصطلاحات مربوط به کامپیوتر، مدرس مجموعه آموزش زبان آلمان مکالمه  همراه با دوربین و میکروفن به فروشگاهی مرتبط رفته و از افراد در رابطه با لوازم مرتبط با کامپیوتر سوالاتی را می‌پرسد همچنین از طریق نمایش تصاویر متفاوت به آموزش لغت مورد نظر در زبان آلمانی می‌پردازد.

همچنین به منظور آموزش ساختاری خاص در زبان آلمانی چگونگی معرفی افراد را آموزش می‌دهد به گونه‌ای که با تعداد زیادی از مردم مصاحبه کرده و از آنها درخواست می‌کند تا جملات مشابهی را تکرار کنند.

تماشای آموزش زبان‌ آلمانی مکالمه می‌تواند در ارتقاع سطح شنوایی زبان آلمانی به شما کمک فراوانی بنماید. مطمئناً بارها شنیده‌اید که اگر قصد‌یادگیری زبانی جدید در کوتاه‌ترین زمان را دارید، چمدان‌تان را بسته و راهی کشور مورد‌نظر شوید. اما این بار از طریق مجموعه آموزش زبان آلمان مکالمه به آلمان سفر خواهید کرد.

در واقع با تماشای ویدئوهای آموزش زبان‌ آلمانی مکالمه، زبان آلمانی را هر چه بهتر فراخواهید گرفت. از ویژگی‌های برجسته مجموعه آموزش زبان‌آلمان‌مکالمه در سطح متوسط و پیشرفته می‌توان به جذاب و لذت بخش بودن مصاحبه‌ها اشاره کرد، زیرا در کنار اینکه تمامی مصاحبه‌ها ماهیت آموزشی داشته و لغات و اصطلاحات بسیاری را در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهد.

اشخاص مصاحبه کننده و مصاحبه شونده در هر ویدئو متفاوت بوده و همین امر بر جذابیت آموزش‌ها افزوده است. از موضوعاتی که بخش پیشرفته و متوسط مجموعه آموزش زبان آلمان مکالمه به آن پرداخته می‌توان به موارد نظیر اصطلاحات و لغات سطوح پیشرفته، پرسیدن نظرات مردم در رابطه با یادگیری یک زبان جدید، مصاحبه با یکی از برجسته ترین نویسندگان آلمانی و صدها مورد دیگر اشاره کرد.

نمونه ویدئو آموزش زبان آلمانی مکالمه 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان آلمانی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیریمکالمه زبان آلمانی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صدآموزش زبان آلمانی مکالمه

سرفصل های دوره

2 ساعت

6 ساعت

15 ساعت

15 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان آلمانی مکالمه!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث مکالمه زبان آلمانی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا مکالمه زبان آلمانی 118فایل را فرا بگیریم؟

زبان آلمانی یکی از پنج زبان برتر بین‌المللی بوده که بخش قابل توجهی از مردم دنیا به این‌ زبان مسلط هستند. از این رو آموزش زبان آلمان مکالمه برای کسانی که می‌خواهند در رشته‌های مختلفی ادامه تحصیل دهند بسیار مناسب است. در حال حاضر دانشگاه‌های آلمان از بهترین دانشگاه‌های دنیاست.

به ویژه اگر قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی را دارید آلمان مناسب‌ترین کشور برای فراگیری این رشته می‌باشد. این مجموعه حتی برای کسانی که می‌خواهند به کشورهای اروپایی برای کار یا گذراندن تعطیلات سفر کنند مناسب است. تعداد قابل توجهی از زیباترین کشورهای اروپایی یا به زبان آلمانی صحبت می‌کنند و یا به این زبان تسلط دارند.

آموزش مکالمه زبان آلمانی مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان آلمانی مکالمه چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش زبان آلمان مکالمه مهارت شنیداری شما به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد. در نتیجه می‌توانید با کمک آموزش زبان‌ آلمان‌ مکالمه به راحتی اخبار و فیلم‌های زبان آلمانی را گوش دهید. در انتهای آموزش زبان‌ آلمانی مکالمه شش اشتباه رایج زبان آلمانی، افعال ساده، هشتاد اصطلاح آلمانی برای نوشیدن، یازده اصطلاح خنده دار آلمانی، ده واژه اتریشی که آلمانی ها نمی فهمند،  لغات مربوط به زندگی دانشجویی، غذا، موسیقی، بیماری و غیره ارائه شده است.

توجه داشته باشید که آموزش زبان‌ آلمانی مکالمه شما را برای آزمون‌های بین‌المللی آماده می‌کند. به گونه‌ای که می‌توانید با فراگیری آموزش زبان‌ آلمانی مکالمه این آزمون‌ها را با نمره بالا قبول شوید.

مکالمه زبان آلمانی برای افرادی که به یادگیر زبان آلمانی علاقه مند هستند بسیار موثر لست!

بازار کار زبان آلمانی در ایران چگونه است؟

بیشتر کسانی که آموزش زبان‌ آلمانی مکالمه را فرا می‌گیرند یا به دلیل ورود به دانشگاه است. یا به دلیل ارتباط برقرار کردن با مردم برای تجارت است. اما اگر به دنبال شغلی با درآمد عالی هستید توصیه می‌کنیم مجموعه را تهیه‌کنید و این زبان را فرا بگیرید. همان‌طور که گفتیم زبان آلمانی یکی از زبان‌های برتر دنیاست، از این رو مقالات علمی بسیاری به زبان‌آلمانی وجود دارد.

با ترجمه مقالات و متون آلمانی می‌توانید درآمد خوبی را به دست آورید. تدریس زبان آلمانی یکی از دلایلی دیگری است که موجب شده آموزش زبان آلمان مکالمه یک آموزش سودمند باشد. در حال حاضر افراد کمی به تدریس زبان آلمانی مشغول هستند. همین عامل سبب می‌شود بتوانید از تدریس زبان آلمانی درآمد کسب کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

این مجموعه مکالمه زبان آلمانی را به خوبی به شما آموزش می دهد که این آموزش ها شامل تلفظ درست و کامل کلمات آلمانی است.

آموزش زبان آلمانی مکالمه صفر تا صد است و تمام مطالب مربوط به مکالمه زبان آلمانی را برای شما زبان آموزان از پایه تا پیشرفته توضیح می دهد تا بتوانید با تمرین این آموزش ها به طور کامل مکالمه زبان آلمانی را فرا بگیرید.

این مجموعه تمام مطالب مربوط به مکالمه را شامل می شود که بعضی از این موضوعات عبارتند از:

شش تفاوت میان نوشتن و حرف زدن آلمانی، جاهای دیدنی آلمان، مصاحبه شغلی در آلمان، هشتاد اصطلاح آلمانی برای نوشیدن، یازده اصطلاح خنده دار آلمانی، معاشرت با مردم آلمان، آشنایی با افکار وفرهنگ مردم آلمان، آشنایی با اساطیر آلمانی ها، آشنایی با سنت های آلمانی ها و …

اگر هیچ زمینه ای از زبان ندارید حداقل روزانه ۱ تا نهایتا ۴ ساعت تمرین کنید تا در ۴ ماه به سطح متوسط برسید.

نیازی نیست تا وقت و هزینه زیادی برای شرکت در کلاس‌های زبان صرف کنید. اساتید ما زبان آلمانی را براساس جدیدترین منابع روز دنیا، به صورت تصویری به شما آموزش خواهند داد. کافیه از آموزش‌های ویدیویی ما استفاده کنید.

با بررسی تفاوت های بین الفبای آلمانی و انگلیسی شروع کنید. در حقیقت مصوت ها و صامت های مشابه در این دو زبان متفاوت به نظر می رسند. ابتدا صداها را یاد بگیرید تا در ادامه کلمات را به درستی تلفظ کنید.
می توانید الفبا را به صورت آنلاین پیدا کنید و تلفظ صحیح هر حرف را بشنوید. به حروف با ادغام دو حرف صدادار (Ä, Ö, Ü) توجه ویژه ای داشته باشید زیرا نحوه تلفظ یک حرف را به طور کامل تغییر می دهند.
علاوه بر این به چگونگی صدای صامت ها و مصوت ها به تنهایی توجه کنید زیرا استفاده دو مصوت یا صامت یکی پس از دیگری می تواند متفاوت از استفاده هر یک از آنها به تنهایی باشد.

در زبان آلمانی حالات اسمی زیر داریم: فاعلی – مفعولی با واسطه(آکوزاتیو) – مفعولی بی واسطه(داتیو)

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز یادگیری زبان آلمانی را در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به فراگیری کامل زبان آلمانی باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

میتوانید برای برقراری ارتباط با پشتیبانی 118فایل با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

زبان آلمانی، زبان رسمی کشور‌های آلمان و اتریش و همچنین بخشی از سوئیس، ایتالیا، بلژیک و لیختن اشتاین است.

روش اصولی یادگیری زبان آلمانی حضور در محیطی است که بتوانید با افراد به این زبان تعامل برقرار کنید. به همین دلیل بهترین راه شرکت در دوره های حضوری می باشد.

گروه آموزشی 118فایل در رده‌های سنی شامل بزرگسالان، نوجوانان و سطوح علمی مختلف، دوره آموزش زبان آلمانی درنظر گرفته است.

10 دیدگاه برای آموزش زبان آلمانی مکالمه

 1. uness.fd

  تو این دوره از کتاب خاصی استفاده میشه؟؟؟

 2. shirin.kasraiy

  ممنون از سایت خوبتون این آموزش برای چند سال به بالا توصیه میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای یادگیری هر چه بیشتر بهتر است از همان کودکی آموزش را شروع کنید سن آموزش را می توان 5سال به بالا در نظر گرفت.
   سپاس از همراهی شما

 3. ramin__4370

  ببخشید سفارش ها از طریق پست بدستمون میرسه؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله بسته ها با پست فرستاده می شوند.
   سپاس از همراهی شما

 4. saeed.ghafari

  سلام تو این دوره از اصلاحات خاص آلمانیم استفاده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله، در این دوره لغات و اصلاح خاص بسیاری در اختیار زبان آموز قرار میگیرد.
   سپاس از همراهی شما

 5. الهام چهکندی نژاد

  اگر لینک دریافت کنیم همون اموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال مکینین یا فرق میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 6. dara.razaiy

  هزینه ارسال چقده؟!!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هزینه ارسال بسته ها توسط پست تعیین می شود و هزینه ارسال به سراسر کشور تقریبا بین 20 تا 30 هزار تومان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. alireza.mahmudi

  من هیچ ایده ای از زبان آلمانی ندارم می تونم از این دوره استفاده کنم؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله، این مجموعه برای افراد مبتدی نیز در نظر گرفته شده است.
   سپاس از همراهی شما

 8. سمیرا کاظمی

  این آموزش چند تا دی وی دی داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه در 10 دی وی دی در مجموع 38 ساعت آموزش برای شما تهیه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 9. zahra_biati

  کیفیت ویدیوها چجوریه؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کیفیت ویدئوهای آموزشی HD (1920*1080) می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 10. sina

  آیا با کمک دوره شمامی تونم بدون اینکه برم کلاس زبان یاد بگیرم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   میزان یادگیری هر شخص به میزان تلاش و علاقه برای فراگیری آن مهارت شرط اول به حساب می آید اما با توجه به اینکه ای مجموعه صفر تا صد آموزش را به مبتدی آموزش می دهد می توان گفت تهیه این مجموعه خالی از لطف نیست.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 2684

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان آلمانی مکالمه

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد