118فایل 118فایل

3118 2842 021

آموزش زبان آلمانی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

239,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان آلمانی (صفر تا صد)

آموزش زبان آلمانی 118فایل یکی از کامل‌ترین مجموعه‌ها در زمینه آموزش زبان می‌باشد که از سطح A1 برای افراد مبتدی آغاز کرده و تا سطح C1 برای گروه‌های پیشرفته‌تر پیش می‌رود. آموزش زبان آلمانی با بیش از 45 ساعت ویدئو به آموزش جامع و صفر تا صد زبان آلمانی می‌پردازد.

آموزش زبان آلمانی در سطح A1 حروف الفبای آلمانی را طی دو درس ارائه می دهد و همینطور نحوه صحیح تلفظ حروف در زبان‌ آلمانی را به طور کامل شرح می‌دهد. حرف R یکی از حروفی است که در بسیاری از زبان‌ها مانند فرانسه، انگلیسی و به ویژه زبان‌ آلمانی نسبت به سایر حروف تلفظ مشکل‌تری دارد، اما مجموعه آموزش زبان آلمانی، به طور ویژه به آموزش نحوه تلفظ صحیح این حرف در بسیاری از کلمات آلمانی می پردازد.

افعال با قاعده، عبارات کاربردی برای افراد مبتدی و ترتیب کلمات از دیگر مباحثی است که در سطح A1 به آن پرداخته شده. همچنین نحوه بیان بسیاری از اصطلاحات و عبارات ضروری روزمره را نیز بیان شده است.

در سطح A2-B1 شرح کامل قیدهای زمان، زمان حال کامل و بیش از صد عبارت کاربردی و ضروری مناسب برای سطح A2 پرداخته و اطلاعات بسیاری در اختیار علاقمندان به زبان‌ آلمانی قرار می‌دهد. باید افزود حروف ربط در زبان‌ آلمانی، تفاوت میان schon-schȫn و نحوه تشکر از دیگر مباحثی است که آموزش زبان‌ آلمانی ارائه داده است.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه یادگیری زبان آلمانی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع یادگیر زبان آلمانی و مسلط شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این زبان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش زبان آلمانی

سرفصل های دوره

7 ساعت

12 ساعت

15 ساعت

7 ساعت

4 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان آلمانی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان آلمانی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان آلمانی را فرا بگیریم؟

زبان‌آلمانی یکی از 5 زبان پرکاربرد دنیاست. به گونه‌ای که بیش از 95 میلیون نفر در جهان به این زبان صحبت می‌کنند. افراد بسیاری به دلایل متعدد از قبیل سفر به آلمان و ادامه تحصیل در این کشور یا آشنایی با فرهنگ آلمانی علاقمند به یادگیری زبان آلمانی می‌باشند. از این رو آموزش زبان آلمانی از پایه برای کسانی که می خواهند در رشته های مختلفی ادامه تحصیل دهند بسیار مناسب است.

در حال حاضر دانشگاه‌های آلمان از بهترین دانشگاه‌های دنیاست. به ویژه اگر قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی را دارید آلمان مناسب ترین کشور برای فراگیری این رشته می‌باشد. زبان‌ آلمانی حتی برای کسانی که می‌خواهند به کشورهای اروپایی سفر کنند الزامی است.

آموزش زبان آلمانی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان آلمانی چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش زبان‌ آلمانی مقدمات این زبان را فرا خواهید گرفت. موضوعاتی از قبیل نحوه معرفی کردن خود، افعال با قاعده، نحوه سوال پرسیدن با افعال با قاعده، عبارات مهم، روزای هفته، نکات لازم برای افراد مبتدی، مفعول مستقیم و غیر مستقیم، 100 واژه ضروری برای مبتدیان و غیره در این آموزش ارائه شده است.

 

این مجموعه آموزشی سعی کرده مباحث و موضوعاتی را پوشش دهد تا افرادی که هیچ شناختی به این زبان ندارند در انتهای آموزش قادر باشند آمادگی لازم برای سطوح پیشرفته را به دست آورند.

زبان آلمانی جزو 5 زبان رایج دنیا است که در کشورهایی مثل سوئیس و آلمان این زبان اول است!

بازار کار آموزش زبان آلمانی در ایران چگونه است؟

بیشتر کسانی که آموزش زبان آلمانی را مشاهده می کنند، یا برای ورود به دانشگاه و یا برای ارتباط برقرار کردن با مردم برای تجارت است. همان طور که گفتیم زبان‌ آلمانی یکی از زبان های برتر دنیاست. از این رو مقالات علمی بسیاری به زبان‌آلمانی وجود دارد. با ترجمه مقالات و متون آلمانی می توانید درآمد خوبی را به دست آورید.

تدریس این زبان از دلایل دیگری است که موجب شده آموزش زبان‌ آلمانی یک آموزش سودمند باشد. در حال حاضر افراد کمی به تدریس زبان‌ آلمانی مشغول هستند. همین عامل سبب می‌شود بتوانید از تدریس درآمد کسب کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در آموزش زبان آلمانی 118 فایل سعی شده تا تمام مباحث و مطالب مربوط برای یادگیری این زبان ارائه شود اما برای تسلط کامل به این زبان باید حتما به صورت مداوم، آموزش ها راتمرین و تکرار کنید.

اگر شما علاقمند به این زبان هستید و یا قصد یادگیری آن برای مهاجرت یا تحصیل در کشورهای آلمانی زبان را دارید، این آموزش به طور حتم برای شما بهترین گزینه خواهد بود.

تعداد افرادی که در ایران به این زبان مسلط باشند بسیار کم است و این امر موجب رونق بازار کار شده است. شما با یادگیری این زبان تا سطح پیشرفته می توانید به عنوان مدرس، مترجم و غیره مشغول شوید و درآمد داشته باشید.

تدریس زبان آلمانی به علت این که مدرس های این زبان اندک هستند، درآمد خوبی دارد. شما می توانید در یک آموزشگاه مشغول به کار شوید و درآمد ماهیانه حدود 5 میلیون داشته باشید یا به صورت خصوصی به تدریس مشغول شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

اگر هیچ زمینه ای از زبان ندارید حداقل روزانه ۱ تا نهایتا ۴ ساعت تمرین کنید تا در ۴ ماه به سطح متوسط برسید. بدون کلاس

نیازی نیست تا وقت و هزینه زیادی برای شرکت در کلاس‌های زبان صرف کنید. اساتید ما زبان آلمانی را براساس جدیدترین منابع روز دنیا، به صورت تصویری به شما آموزش خواهند داد. کافیه از آموزش‌های ویدیویی ما استفاده کنید.

با بررسی تفاوت های بین الفبای آلمانی و انگلیسی شروع کنید. در حقیقت مصوت ها و صامت های مشابه در این دو زبان متفاوت به نظر می رسند. ابتدا صداها را یاد بگیرید تا در ادامه کلمات را به درستی تلفظ کنید.
می توانید الفبا را به صورت آنلاین پیدا کنید و تلفظ صحیح هر حرف را بشنوید. به حروف با ادغام دو حرف صدادار (Ä, Ö, Ü) توجه ویژه ای داشته باشید زیرا نحوه تلفظ یک حرف را به طور کامل تغییر می دهند.
علاوه بر این به چگونگی صدای صامت ها و مصوت ها به تنهایی توجه کنید زیرا استفاده دو مصوت یا صامت یکی پس از دیگری می تواند متفاوت از استفاده هر یک از آنها به تنهایی باشد.

با وجود اینکه نمی توان به طور قطع در مورد مدت زمان یادگیری زبان آلمانی نظر داد اما در اینجا سعی کردیم تا یک زمان تخمینی برای رسیدن به سطح های ابتدایی، متوسط ​​و پیشرفته جمع آوری کنیم.

در زبان آلمانی حالات اسمی زیر داریم: فاعلی – مفعولی با واسطه(آکوزاتیو) – مفعولی بی واسطه(داتیو)

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز یادگیری زبان آلمانی رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به فراگیری کامل زبان آلمانی باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

میتوانید برای برقراری ارتباط با پشتیبانی 118فایل با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

زبان آلمانی، زبان رسمی کشور‌های آلمان و اتریش و همچنین بخشی از سوئیس، ایتالیا، بلژیک و لیختن اشتاین است.

روش اصولی یادگیری زبان آلمانی حضور در محیطی است که بتوانید با افراد به این زبان تعامل برقرار کنید. به همین دلیل بهترین راه شرکت در دوره های حضوری می باشد.

گروه آموزشی 118فایل در رده‌های سنی شامل بزرگسالان، نوجوانان و سطوح علمی مختلف، دوره آموزش زبان آلمانی درنظر گرفته است.

10 دیدگاه برای آموزش زبان آلمانی

 1. فریدون کلامی

  امیدوارم برام کاربردی خوب باشه این دوره

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما.

 2. reza zamini

  چقدر خوب که همچین دوره ای داخل سایتتون دارید خیلی ممنون از شما

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما.

 3. صبا باغبان

  کی بسته به دستم میرسه آیا؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته آموزشی شما بین 3 تا 7 روز کاری تحویل داده خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 4. armin aria

  زبان آلمانی را می توان با این دوره آموزشی هم یادگرفت؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله می توان زیان فرانسه را به صورت غیرحضوری نیز یادگرفت تنها به شرطی که به آن علاقه داشته باشید.
   سپاس از همراهی شما

 5. فریماه

  پشتیبانی از دوره دارید؟ اگر دارید چه جوری هست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله داریم، شرایط پشتیبانی اینگونه است که اگر تا مدت 6 ماه پش از خرید شما هر گونه به روز رسانی و تغییری در این دوره ایجاد شود. این دوره به صورت رایگان دوباره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
   سپاس از همراهی شما

 6. mahshidd

  در این دوره چه چیزهایی اموزش داده میشود؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   • در دوره زبان آلمانی نحوه معرفی کردن خود در زبان آلمانی، نحوه سوال پرسیدن با افعال با قاعده، مفعول مستقیم و غیر مستقیم، 100واژه ضروری برای مبتدیان، عبارات مفید برای تازه واردها، 25 راه برای خداخافظی کردن، تمرین لغات و تلفظ، عوض کردن فعل ها، نحوه تشکر کردن و…. اموزش داده میشود.
   سپاس از همراهی شما

 7. merila.w2

  با یادگیری این زبان می شود کسب درآمد کرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   بله میتوان کسب درآمد داشت. همانطور که اطلاع دارید در ایران بیشتر افراد به دنبال مسلط شدن به زبان انگلیسی هستند و کمتر کسی به زبان آلمانی مسلط است و یاد داشتن این زبان برای شما ویژگی بسیار خوبی یه شمار میابد و می توانید کسب درامد داشته باشید.
   سپاس از همراهی شما

 8. جرارد

  شما برای این دوره تعیین سطح هم می کنید؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره صفر تا صد است و برای همه افراد مناسب هست.
   سپاس از همراهی شما

 9. vahid…

  بعد از یادگیری چه آزمونهایی میتونیم بدم برای گرفتن مدرک معتبر؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مدارک معتبر برای کشور آلمان مدارک این آزمونها هستند:
   آزمون تلک TELC، آزمون موسسه TestDAF، آزمون زبان سفارت اتریش (OSD)
   سپاس از همراهی شما

 10. شهرام

  چقدر از زبان آلمانی استفاده میشه تو دنیا؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آلمانی توسط بیش از 120 میلیون نفر در اتریش، آلمان، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، سوئیس و در بخش هایی از بلژیک، شمال ایتالیا و شرق فرانسه صحبت می شود. این زبان یک زبان کلیدی در اتحادیه اروپا و اقتصادهای جدید اروپای مرکزی و شرقی است.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 2464

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان آلمانی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد