آموزش زبان ترکی استانبولی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

228,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش زبان ترکی (صفر تا صد)

زبان ترکی یکی از معدود زبان‌هایی است که دارای دو گونه ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی می باشد که ترکی آذربایجانی زبان مرسوم در ایران و جمهوری آذربایجان بوده و ترکی استانبولی نیز زبان رایج مردم ترکیه و قبرس شمالی می باشد.

زبان‌ ترکی به دلیل شباهت زیادی که به زبان فارسی دارد در بین مردم ایران یک زبان شناخته شده و جذاب به شمار می آید و یادگیری آن بسیار ساده می باشد که تنها نیازمند تمرین متداوم و کمی تمرکز است. از این رو وب سایت 118فایل با ارائه بیش از 31 ساعت ویدئو آموزشی به طور کامل زبان‌ ترکی را به شما آموزش می دهد.

از اساتید این مجموعه می توان به استاد Yasin durak و استاد Mehmet اشاره کرد که از برجسته ترین اساتید آموزش زبان ترکی به شمار می روند. آموزش زبان‌ ترکی در ابتدا الفبای زبان‌ترکی و نحوه تلفظ حروف را به شما آموزش می دهد و سپس با گذراندن مهارت های اصلی زبان که شامل Speaking و Listening و Reading در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته، آموزش را فرا خواهید گرفت.

در مهارت های Listening و Reading ابتدا متن به همراه تصویر خوانده شده و بعد از گذشت زمان لازم، سوال طراحی شده نمایان می شود که این روند آموزش، شما را برای آزمون های زبان ترکی آماده می‌کند. لازم به ذکر است تمامی لغات کاربردی و گرامر را در دو سطح مبتدی و متوسطه نیز فرا می گیرید.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه یادگیری زبان ترکی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع یادگیری زبان ترکی و مسلط شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این زبان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان ترکی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان ترکی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان ترکی را فرا بگیریم؟

بسیاری از مقالات علمی به زبان ترکی هستند. دانشگاه‌های معتبری همچون دانشگاه آنکارا و دانشگاه استانبول زبان اصلی تدریس‌شان زبان‌‌ ترکی است. شما با یادگیری زبان‌ ترکی علاوه بر تحصیل در این دانشگاه‌ها می توانید مقالات معتبر این دانشگاه‌ها را ترجمه کنید.

این مهم کمک بسیار زیادی در یادگیری شما خواهد کرد علاوه بر این شما با فراگیری مجموعه آموزش زبان‌ ترکی قادر خواهید بود سریال های ترکی زبان را بدون زیرنویس و با زبان اصلی مشاهده کنید. تمامی این موارد به همراه کسب درآمد از طریق آموزش زبان‌ ترکی می‌تواند دلیل قابل‌ تاملی برای یادگیری زبان ترکی باشند.

آموزش زبان ترکی مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان ترکی چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از پایان آموزش زبان ترکی شما با لغات و اصطلاحات پر کاربرد زبان‌ ترکی آشنا خواهید شد. همچنین قادر خواهید بود با دیدن ویدئوهای Speaking در کنار آموزش لغات، مهارت مکالمه خود را به طور چشم‌گیری افزایش‌ دهید.

از آنجایی که بخش گرامر این مجموعه شامل دو قسمت مبتدی و متوسط می باشد. شما به طور کامل صفات عالی، حروف‌ اضافه، ضمایر شخصی، نحوه منفی کردن جملات و نحوه سوالی کردن جملات را فرا خواهید گرفت. همچنین قادر خواهید بود زمان جمله را تشخیص دهید. تمامی زمان‌ها در مجموعه آموزش زبان‌ ترکی به طور کامل آموزش داده شده است. به غیر از زبان حال کامل یا همان ماضی نقلی که در زبان‌‌ ترکی وجود ندارد.

همان طور که می دانید تشخیص دادن زمان جمله در کنار شناخت موصوف صفت، مضاف و مضاف الیه و همچنین تمرین های کاربردی استاد Mehmet کمک شایانی به ترجمه مقالات و قبولی در آزمون تومر (TÖMER) خواهد کرد.

زبان ترکی از محبوب ترین زبان ها در بین ایرانیان است!

بازار کار آموزش زبان ترکی در ایران چگونه است؟

اگر بخواهیم در یک کلمه بازار کار آموزش زبان ترکی را بیان کنیم. باید گفت بازار کاری بسیار مطلوب و درآمدی خوب در انتظار زبان آموزان خواهد بود. شما با یادگیری زبان‌‌ ترکی می‌توانید از تدریس در موسسات آموزشی و ترجمه مقالات درآمد قابل توجهی را کسب کنید. علاوه بر موارد فوق یکی از شغل های پر درآمد این روزها کار در سفارت خانه می باشد.

شما می‌توانید با یادگیری زبان‌‌ ترکی در سفارت خانه ترکیه واقع در تهران مشغول به کار شوید. همچنین یادگیری زبان‌ ترکی شرایط کاری در ترکیه را برای شما فراهم می کند و می توانید در آن کشور کسب کاری برای خود راه اندازی کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

نه تنها زبان‌ترکی بلکه یادگیری هر زبان دیگری بستگی به اشتیاق و سرعت یادگیری شما دارد. مجموعه آموزش زبان ترکی 31 ساعت ویدئو آموزشی دارد و شما با تکرار و تمرین این آموزش ها می توانید به زبان‌ترکی مسلط شوید.

بعد از یادگیری این زبان می توانید به عنوان مدرس، مترجم و یا کارمند سفارت مشغول به کار شوید.

در آموزش زبان ترکی 118 فایل سعی شده تمام مباحث و نکات مربوط به زبان‌ ترکی برای یادگیری کامل آن بیان شود که شامل لغات و اصطلاحات پر کاربرد، صفات عالی، حروف‌اضافه، ضمایر شخصی، نحوه منفی کردن جملات و نحوه سوالی کردن جملات و … می شود.

در آموزش زبان‌ ترکی تمام مهارت های اصلی زبان یاد داده شده است که مهارت صحبت کردن هم جزو آنها است. با دیدن این آموزش علاوه بر یادگیر تعداد زیادی از لغات می توانید مهارت صحبت کردن خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.

شناسه آموزش: 3283

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان ترکی استانبولی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد