118فایل 118فایل

3118 2842 021

آموزش زبان ترکی استانبولی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

215,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان ترکی (صفر تا صد)

زبان ترکی یکی از معدود زبان‌هایی است که دارای دو گونه ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی می باشد که ترکی آذربایجانی زبان مرسوم در ایران و جمهوری آذربایجان بوده و ترکی استانبولی نیز زبان رایج مردم ترکیه و قبرس شمالی می باشد.

زبان‌ ترکی به دلیل شباهت زیادی که به زبان فارسی دارد در بین مردم ایران یک زبان شناخته شده و جذاب به شمار می آید و یادگیری آن بسیار ساده می باشد که تنها نیازمند تمرین متداوم و کمی تمرکز است. از این رو وب سایت 118فایل با ارائه بیش از 31 ساعت ویدئو آموزشی به طور کامل زبان‌ ترکی را به شما آموزش می دهد.

از اساتید این مجموعه می توان به استاد Yasin durak و استاد Mehmet اشاره کرد که از برجسته ترین اساتید آموزش زبان ترکی به شمار می روند. آموزش زبان‌ ترکی در ابتدا الفبای زبان‌ترکی و نحوه تلفظ حروف را به شما آموزش می دهد و سپس با گذراندن مهارت های اصلی زبان که شامل Speaking و Listening و Reading در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته، آموزش را فرا خواهید گرفت.

در مهارت های Listening و Reading ابتدا متن به همراه تصویر خوانده شده و بعد از گذشت زمان لازم، سوال طراحی شده نمایان می شود که این روند آموزش، شما را برای آزمون های زبان ترکی آماده می‌کند. لازم به ذکر است تمامی لغات کاربردی و گرامر را در دو سطح مبتدی و متوسطه نیز فرا می گیرید.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه یادگیری زبان ترکی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع یادگیری زبان ترکی و مسلط شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این زبان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش زبان ترکی استانبولی

سرفصل های دوره

1 ساعت

6 ساعت

4 ساعت

19 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان ترکی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان ترکی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان ترکی را فرا بگیریم؟

بسیاری از مقالات علمی به زبان ترکی هستند. دانشگاه‌های معتبری همچون دانشگاه آنکارا و دانشگاه استانبول زبان اصلی تدریس‌شان زبان‌‌ ترکی است. شما با یادگیری زبان‌ ترکی علاوه بر تحصیل در این دانشگاه‌ها می توانید مقالات معتبر این دانشگاه‌ها را ترجمه کنید.

این مهم کمک بسیار زیادی در یادگیری شما خواهد کرد علاوه بر این شما با فراگیری مجموعه آموزش زبان‌ ترکی قادر خواهید بود سریال های ترکی زبان را بدون زیرنویس و با زبان اصلی مشاهده کنید. تمامی این موارد به همراه کسب درآمد از طریق آموزش زبان‌ ترکی می‌تواند دلیل قابل‌ تاملی برای یادگیری زبان ترکی باشند.

آموزش زبان ترکی مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان ترکی چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از پایان آموزش زبان ترکی شما با لغات و اصطلاحات پر کاربرد زبان‌ ترکی آشنا خواهید شد. همچنین قادر خواهید بود با دیدن ویدئوهای Speaking در کنار آموزش لغات، مهارت مکالمه خود را به طور چشم‌گیری افزایش‌ دهید.

از آنجایی که بخش گرامر این مجموعه شامل دو قسمت مبتدی و متوسط می باشد. شما به طور کامل صفات عالی، حروف‌ اضافه، ضمایر شخصی، نحوه منفی کردن جملات و نحوه سوالی کردن جملات را فرا خواهید گرفت. همچنین قادر خواهید بود زمان جمله را تشخیص دهید. تمامی زمان‌ها در مجموعه آموزش زبان‌ ترکی به طور کامل آموزش داده شده است. به غیر از زبان حال کامل یا همان ماضی نقلی که در زبان‌‌ ترکی وجود ندارد.

همان طور که می دانید تشخیص دادن زمان جمله در کنار شناخت موصوف صفت، مضاف و مضاف الیه و همچنین تمرین های کاربردی استاد Mehmet کمک شایانی به ترجمه مقالات و قبولی در آزمون تومر (TÖMER) خواهد کرد.

زبان ترکی از محبوب ترین زبان ها در بین ایرانیان است!

بازار کار آموزش زبان ترکی در ایران چگونه است؟

اگر بخواهیم در یک کلمه بازار کار آموزش زبان ترکی را بیان کنیم. باید گفت بازار کاری بسیار مطلوب و درآمدی خوب در انتظار زبان آموزان خواهد بود. شما با یادگیری زبان‌‌ ترکی می‌توانید از تدریس در موسسات آموزشی و ترجمه مقالات درآمد قابل توجهی را کسب کنید. علاوه بر موارد فوق یکی از شغل های پر درآمد این روزها کار در سفارت خانه می باشد.

شما می‌توانید با یادگیری زبان‌‌ ترکی در سفارت خانه ترکیه واقع در تهران مشغول به کار شوید. همچنین یادگیری زبان‌ ترکی شرایط کاری در ترکیه را برای شما فراهم می کند و می توانید در آن کشور کسب کاری برای خود راه اندازی کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

نه تنها زبان‌ترکی بلکه یادگیری هر زبان دیگری بستگی به اشتیاق و سرعت یادگیری شما دارد. مجموعه آموزش زبان ترکی 31 ساعت ویدئو آموزشی دارد و شما با تکرار و تمرین این آموزش ها می توانید به زبان‌ترکی مسلط شوید.

بعد از یادگیری این زبان می توانید به عنوان مدرس، مترجم و یا کارمند سفارت مشغول به کار شوید.

در آموزش زبان ترکی 118 فایل سعی شده تمام مباحث و نکات مربوط به زبان‌ ترکی برای یادگیری کامل آن بیان شود که شامل لغات و اصطلاحات پر کاربرد، صفات عالی، حروف‌اضافه، ضمایر شخصی، نحوه منفی کردن جملات و نحوه سوالی کردن جملات و … می شود.

در آموزش زبان‌ ترکی تمام مهارت های اصلی زبان یاد داده شده است که مهارت صحبت کردن هم جزو آنها است. با دیدن این آموزش علاوه بر یادگیر تعداد زیادی از لغات می توانید مهارت صحبت کردن خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند خرید مجموعه، و تماشای ویدئو های آموزشی؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.
پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

زبان ترکی استانبولی به دلیل شباهت های ساختاری با زبان فارسی برای یادگیری ما ایرانیان بسیار ساده تر از سایر زبانهاست
1-زبان ترکی استانبولی مذکر مونث ندارد
2-در زبان ترکی استانبولی دقیقا مشابه فارسی شش شخص وجود دارد
3-صرف فعل در ترکی استانبولی دقیقا مثل فارسی از طریق چسبیدن شناسه انجام میشود
4-حالت استثنا خیلی کم میباشد و همه چیز طبق اصول پیش میرود
5-خواندن و نوشت ترکی استانبولی خیلی سادس چرا که دقیقا چیزی که بیان میکنن رو مینویسن و املای کلمات راحته

زبان ترکی استانبولی زبان پسوندی محسوب می شود.برای استفاده از پسوند ها یادگیری و تمایز حروف صدا دار و حروف بی صدا بسیار مهم است.پسوند جمع در زبان ترکی استانبولی lar و ler می باشد که با در نظر گرفتن آخرین حرف صدادار کلمه از lar ویا ler استفاده می کنیم.

اگر آخرین حرف صدادار کلمه ای حروف صدا دار از نوع خشن (a, ı, o, u) باشد باشد از lar استفاده می کنیم.
اگر آخرین حرف صدادار کلمه ای حروف صدادار از نوع نرم (e, i, ö, ü) باشد از ler استفاده می کنیم.

زبان ترکی استانبولی زبان پسوندی محسوب می شود.برای استفاده از پسوند ها یادگیری و تمایز حروف صدا دار و حروف بی صدا بسیار مهم است.پسوند جمع در زبان ترکی استانبولی lar و ler می باشد که با در نظر گرفتن آخرین حرف صدادار کلمه از lar ویا ler استفاده می کنیم.

زبان ترکیه‌ای مانند فارسی جنسیت ندارد و ضمیر سوم شخص مفرد نیز مانند فارسی برای مونث و مذکر یکسان به کار می‌رود.

اسامی شش حالت دستوری دارند: اسمی، ملکی، مفعولی مستقیم، مفعولی غیرمستقیم، مکانی و مفعول به. هر کدام از این حالات با پسوند خاصی که به ریشه اسم متصل می‌شود نشان داده می‌شود.

افعال در ترکیه‌ای مانند زبان فارسی در حالت و شمار با فاعل خود تطبیق دارند و صرف می‌شوند. ساختار فعل در زبان ترکی به این شکل است: ریشه فعل + نشانه زمان‌ساز + پسوند فاعلی.

در زبان ترکیه‌ای مانند فارسی حرف تعریف معین وجود ندارد و عدد “یک” به عنوان حرف تعریف نامعین به کار می‌رود.

ساختار جمله در زبان ترکیه‌ای مشابه فارسی فاعل، مفعول و فعل است اما به دلیل داشتن حالت‌های دستوری مختلف، جایگاه واژه‌ها تا حدی قابل تغییر است.

حرف اضافه در زبان ترکیه‌ای برخلاف زبان فارسی معمولا بعد از اسم و به صورت پسوند می‌آید.

منفی کردن در زبان ترکیه‌ای به دو صورت انجام می‌گیرد: برای جملات اسنادی، با استفاده از فعل کمکی değil انجام می‌شود. این فعل کمکی که مانند سایر فعل‌ها صرف می‌شود و بعد از مسند قرار می‌گیرد. برای جملاتی که فعل اصلی دارند به انتهای فعل پسوند –me اضافه می‌شود. پسوند –me برای سوالات بله/خیر نیز به کار می‌رود. برای سوالات معمولی از واژه‌های پرسشی استفاده‌ می‌شود با این تفاوت که جای سایر واژه‌های جمله عوض نمی‌شود، فقط واژه‌ای که جواب است حذف شده و به جای آن واژه پرسشی مناسب جایگزین می‌شود.

زبان ترکیه‌ای مانند سایر زبان‌های ترکی تطبیق آوایی دارد، به این معنی که آوای حروف صدادار در پسوندها باید با آوای حروف صدادار واژه‌ها یکسان باشند، مثلا اگر ریشه واژه حرف صدادار گرد داشته باشد پسوندی که به آن متصل می‌شود نیز باید حروف صدادار گرد داشته باشد. آواهای صدادار در واژه‌ها نیز باید با هم یکسان باشند، یعنی اگر یکی از آواها بلند است سایر آواهای واژه نیز باید بلند باشند.

زمان ماضی استمراری یا همان گذشته استمراری در ترکی استانبولی از ترکیب دو زمان حال و گذشته ساده تشکیل شده است .

در زبان ترکی زمان حال دارای نشانه yor میباشد و این نشانه به نحو های مختلف به افعال اضافه میشود
مثال: gel+iyor – yap+ıyor – konuş+uyor – oku+yor
برای حالت منفی تنها کافیست تا قبل از اضافه کردن نشانه زمان حال به فعل، با توجه به حروف صدادار mı-mi-mu-mü را به فعل چسبانده و سپس yor اضافه کنیم.
اما در حالت زمان گذشته ساختار به نحو دیگری است بایستی پسوند های di-dı-du-dü و یا ti-tı-tu-tü را به افعال اضافه کنیم که خود نکات مختلفی را دارد.
مثال: geld+di – gör+dü – yap+tı – çalış+tı

ماضی استمراری ترکیبی از زمان حال و گذشته با یکدیگر میباشند که این ساختار را بوجود میاورند. در ادامه به معنا و مفهومی که این قاعده منتقل میکند میپردازیم اما در ابتدا میخواهیم ساختار آنرا یاد بگیریم.
برای ساخت این جملات فقط کافیست کل جمله زمان حال را برداریم بجز پسوند شخص، یعنی فعل + زمان، سپس زمان گذشته و شخص در زمان گذشته را به ادامه ترکیب قبلی اضافه میکنیم.
شخص در زمان گذشته + پسوند زمان گذشته + پسوند زمان حال+ فعل
Gel+iyor+du+m
همانطور که میبینید ماضی استمراری از با ترکیب دو زمان حال و گذشته مثل جمله بالا ساخته میشود و بسیار راحت است.

این زمان درباره کاری که در گذشته، شاید یک ثانیه پیش در حال اتفاق افتادن بوده و اکنون به اتمام رسیده صحبت میکند. برای مثال : داشتم ظرف میشستم – داشتم درس میخوندم – داشتیم صحبت میکردیم.
جمله های بالا هم دقیقا به همین نکته اشاره میکنند. برای مثال در جمله اول یعنی در حال ظرف شستن بودم و الان دیگر آن کار به پاین رسیده است و عمل ظرف شستن ادامه دار بوده
در جمله سوم هم یعنی در بازه زمانی ای در گذشته، شاید 1 ثانیه و یا شاید ده روز پیش داشته این اتفاق میافتاده و قطعا این موضوع به پایان رسیده و شخص دارد در باره بازه زمانی خاص در گذشته صحبت میکند درباره اتفاقات در آن بازه زمانی گفتگو میشود.

10 دیدگاه برای آموزش زبان ترکی استانبولی

 1. kati

  تفاوت ترکی استانبولی با ترکی آذربایجانی چیست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   زبان آذری و استانبولی علاوه بر تفاوت در الفبا، واژگان، زمان افعال، ساختار جمله، در لهجه نيز متفاوت‌اند. و همچنین در فرهنگ صحبت کردن و استفاده صحیح و به موقع از ساختارها با هم تفاوت دارند. پس به کسانی که حتی آذری زبان هستند پیشنهاد نمی‌کنیم که بدون یادگیری استانبولی به ترکیه سفر کنند.
   سپاس از همراهی شما

 2. yasharnasir

  چگونه زبان ترکی را در سریع ترین زمان یاد بگیریم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای این که زبان ترکی استانبولی را در سریع ترین زمان ممکن یاد بگیرید می بایست از روش شبیه ساز محیطی استفاده کنید. آهنگ ترکی، فیلم، پادکست و حتی برنامه های تلویزیونی می‌توانند محیط را برای شما شبیه سازی کنند تا گوش شما به شنیدن آوای ترکی عادت کند.
   سپاس از همراهی شما

 3. shahrookh.shakib

  چرا ترکی استانبولی را یاد بگیریم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   ترکی زبان حدود ۷۷ میلیون نفر در سراسر دنیا است که کشورهای ترکیه ، قبرس ، عراق ، یونان ، بلغارستان ، مقدونیه ، کوزوو، البانی و بخشی از اروپا می باشد. دلایل بسیاری برای آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد وجود دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
   ترکیه پل میان شرق و غرب است.
   یادگیری زبان ترکی استانبولی می تواند برای بهبود تجارت بسیاری از افراد مهم باشد.
   سپاس از همراهی شما

 4. romina.56

  اگر لینک دریافت کنیم همون آموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 5. ahoora.ka

  هزینه ارسال چقدر میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هزینه ارسال بسته ها توسط پست تعیین می شود و هزینه ارسال به سراسر کشور تقریبا بین 20 تا 30 هزار تومان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 6. soda.shahriari

  آیا زبان ترکی سخت است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از این نظر که ترکی استانبولی دارای الفبای مشترکی با زبان انگلیسی هست، حداقل در حد الفبای اولیه، یادگیری آن برای کسانی که حتی اندکی به زبان انگلیسی اشراف دارند ساده‌ تر می‌شود. با این حال، این تشابه الفبا به هیچ عنوان نشان دهنده ارتباط ساختاری میان این زبان و زبان انگلیسی نیست. بنابراین نمی‌توان آن را مرتبط با انگلیسی دانست و زبان کاملا مستقلی است، اما با تمرین آموزش ترکی امکان پذیر خواهد بود.
   سپاس از همراهی شما

 7. امیرحسام

  سوالات خود را قبل از خرید این مجموعه چطور می توانم بپرسم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی 118file تماس بگیرید.
   شماره واحد پشتیبانی : 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 8. لعیا 845

  آیا آموزش آنلاین ترکی استانبولی مفید است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اگر شما اصول استفادۀ صحیح از این محصول را رعایت کنید و بتوانید برنامه ریزی داشته باشید و همانند یک کلاس حضوری به آن اهمیت بدهید حتی می تواند از کلاس های حضوری بهتر هم باشد.
   سپاس از همراهی شما

 9. دایانا نخعی

  این بسته چند روزه بدستمون میرسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   محصولات مجموعه ما به طور معمول 3 تا 7 روز کاری در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.
   سپاس از همراهی شما

 10. رهام جلیلی

  من هیچ زمینه ای درباره زبان ترکی ندارم آیا می توانم از این مجموعه استفاده کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله، این مجموعه صفر تا صد یادگیری زبان ترکی استامبولی را آموزش می‌دهد.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3283

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان ترکی استانبولی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد