118فایل 118فایل

آموزش زبان روسی مکالمه

0
آموزش زبان روسی مکالمه_118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

262,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان روسی مکالمه (صفر تا صد)

زبان روسی مکالمه زبان رسمی کشورهای روسیه، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و در برخی از کشورهای اروپای شرقی مانند اوکراین، استونی و غیره زبان غیر رسمی و زبان دوم و یا سوم مردم آن ناحیه است. با توجه به جمعیت روسیه و سایر کشورهای روسی زبان می توان گفت که حدود 144 میلیون نفر در دنیا به زبان‌ روسی صحبت می کنند که از نظر جمعیت بزرگترین زبان مادری اروپا به حساب می آید.

همچنین زبان‌ روسی یکی از شش زبان رسمی و ثبت شده سازمان ملل می باشد. در نتیجه آینده روشنی در انتظار زبان آموزان روسی می باشد. مهم ترین بخش در یادگیری زبان توانایی شما در برقراری ارتباط با افراد می باشد و به طور کلی مکالمه نقش مهمی در یادگیری یک زبان دارد.

مجموعه آموزشی زبان روسی مکالمه، تشکیل شده از آموزش‌های گام‌به‌گام و به ترتیب در رابطه با مکالمه زبان‌ روسی می‌باشد. لازم به ذکر است که آموزش زبان‌ روسی مکالمه 118فایل بابیش از 8 ساعت ویدئو آموزشی، می‌تواند کمک قابل توجهی به یادگیری زبان‌ روسی شما بکند.

این مجموعه علاوه بر یادگیری مکالمه زبان‌ روسی، در برخی از ویدئو ها به یادگیری لغات و تلفظ نیز می پردازد. نکته حائز اهمیت مجموعه آموزش زبان روسی مکالمه، این است که اساتید این مجموعه با قرارگرفتن در محل و از طریق مصاحبه‌ آموزش‌ خود را انجام‌ می‌دهند. این امر می‌تواند در روند یادگیری شما عزیزان بسیار موثر باشد.

نمونه ویدئو آموزش زبان روسی مکالمه 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه یادگیری زبان روسی مکالمه تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع یادگیری زبان روسی مکالمه و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقه مندان این زبان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش زبان روسی مکالمه

سرفصل های دوره

2 ساعت

2 ساعت

3 ساعت

1 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان روسی مکالمه!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان روسی مکالمه آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان روسی مکالمه 118فایل را فرا بگیریم؟

شما عزیزان با گذراندن آموزش زبان روسی می توانید در اکثر دانشگاه های این کشور پذیرفته شوید. همچنین افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند می توانند با گذراندن آموزش زبان‌ روسی مکالمه با بسیاری از آداب و فرهنگ های این مردم آشنا شوند و خیلی سریع تر و بهتر با مردم کشور روسیه ارتباط برقرار کنند. جالب‌ است بدانید که یکی از پرطرفدارترین زبان‌ها در اروپا و از نظر تعداد متکلم هشتمین زبان در جهان، زبان‌ روسی می‌باشد.

آموزش زبان روسی مکالمه مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان روسی مکالمه چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از پایان آموزش زبان روسی مکالمه، صحبت کردن شما و نحوه تلفظ لغات شما پیشرفت چشم‌گیری خواهد کرد. همچنین اصطلاحات پرکاربرد و پرتکرار در مکان های عمومی را فرا خواهید گرفت.

شایان به ذکر است که در پایان مجموعه آموزش زبان‌روسی مکالمه شما قادر خواهید بود تمامی مشکلات خود را در رابطه با زبان‌ روسی از جمله مشکلات نحوه صحیح تلفظ کردن لغات، داشتن دایره لغات کم و نداستن اصطلاحات و ضرب المثل های زبان روسی را برطرف کنید.

روسیه یکی از با نفوذ ترین کشورها است و یادگیری زبان روسی آینده خوبی برای شما خواهد داشت!

بازار کار آموزش زبان روسی در ایران چگونه است؟

طبیعی است که هر شخصی که زبانی جدید یاد بگیرد موقعیت های بیشتری در جامعه برایش فراهم خواهد شد. زبان روسی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افرادی که زبان‌ روسی را بیاموزند می توانند در موسسات مختلف آموزش زبان با ارائه مدارک خود مشغول به تدریس زبان روسی شوند و یا مقاله های روسی را ترجمه کرده و کسب درآمد کنند.

از آنجایی که کشور روسیه و سایر کشورهای روسی زبان بسیار توریست پذیر هستند، بسیاری از تورهای‌ گردشگری به دنبال تور لیدری هستند که به زبان‌ روسی مسلط بوده و بتواند به راحتی ارتباط برقرار کرده و مکالمه‌ کند.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

آموزش زبان روسی مکالمه صفر تا صد است و تمام مطالب را برای اینکه به زبان روسی مسلط شوید و به راحتی به این زبان صحبت کنید، خدمت شما زبان آموز عزیز ارائه داده است.

این آموزش در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته برای شما زبان آموز عزیز ارائه شده است تا هر فرد بتواند با توجه به سطح خود مشغول یادگیری شود و مهارت های خود را افزایش دهد.

سایت 118 فایل سعی کرده تا تمام مباحث مربوط به مکالمه زبان روسی را در این آموزش ارائه دهد تا آن را کامل و جامه یاد بگیرید. از جمله مطالب ارائه شده می توان به آموزش لغات و اصطلاحات پایه، لغات هم آوا زبان روسی و آلمانی، نحوه معرفی کردن، حس شوخ طبعی روسی ها،لغات و اصطلاحات پرتکرار و غیره اشاره کرد.

اگر شما زبان روسی را در سطح پیشرفته یادبگیرید، می توانید با تدریس این زبان به دیگران یا ترجمه مقالات روسی کسب درآمد کنید. همینطور می توانید به عنوان تور لیدر مشغول به کار شوید.

بسیاری از زبان آموزان هنگام شروع یادگیری زبان روسی با غرق کردن خودشان در کتاب های گرامر مرتکب اشتباه می شوند. بسیاری هم احساس می کنند که باید فورا الفبای روسی را یاد بگیرند. اگرچه گرامر و الفبای روسی بخش مهمی از یادگیری زبان روسی هستند، اما من به مبتدیان توصیه می کنم که کتاب های آموزشی را کنار بگذارند. چرا؟ زیرا اگر می خواهید روسی یاد بگیرید، باید به این زبان صحبت کنید.
اگر روی بخش مکالمه و گفتار روسی تمرکز نکنید، احتمال دارد شروع حرفه شغلی تان در روسیه به تعویق بیفتد. شاید فکر کنید که قبل از شروع مکالمه باید حداقل دایره کلمات و عبارات روسی تان را گسترش دهید یا حداقل به سطح قابل قبولی در مکالمه برسید. از نظر تئوری ایده خوبی به نظر می رسد، اما در واقعیت راه سرعت دادن به یادگیری مکالمه این است که صحبت کنید و کلی هم اشتباه داشته باشید!
تنها با قرار گرفتن در محیط و صحبت کردن به زبان روسی، متوجه خواهید شد که نقاط ضعف تان کجا است.

در مورد نحوه صحبت کردن به زبان روسی، رعایت یک اصل واضح و مشخص است و آن هم این است که باید هر روز تمرین کنید . من افراد زیادی را می بینم که یک زبان را یاد می گیرند و فقط هفته ای یک بار یا دو هفته یک بار تمرین می کنند. با این سرعت، تا شروع درس بعدی، آن چیز هایی که در درس قبل آموخته اید را فراموش خواهید کرد.
بنابراین، برای یادگیری موثر زبان یا هر مهارت دیگری ، باید هر روز تمرین کنید. اگر واقعا نمی توانید وقت آزاد برای این کار پیدا کنید، می توانید یک روز مرخصی بگیرید. البته مسئله ای دیگری که هست این است که اگر در مورد یادگیری زبان روسی جدی هستید ، باید سیستمی به وجود بیاورید که امکان دستیابی به هدف تان را برای تان میسر کند . تمرین زبان روسی هم باید جزئی از این سیستم باشد. مورد دیگر، داشتن منابعی است که به شما امکان بدهد هر روز تمرین کنید.

اگر یاد گرفتید که چه طور به زبان روسی صحبت کنید، یک نکته نهایی هست که باید در نظر بگیرید و آن هم این است که خودتان را درگیر رسانه های روسی کنید .
یعنی این که:
به رادیو و آهنگ های روسی گوش بدهید.
فیلم و سریال روسی تماشا کنید.
کتاب های روسی بخوانید.
بازی های ویدیویی روسی انجام دهید.
حتی می توانید زبان گوشی تان را روی روسی تنظیم کنید!
همان طور که می بینید امکانات نامحدودی در اختیار دارید .
گوش دادن به آهنگ های روسی یا تماشای فیلم های روسی، ناخودآگاه مغزتان را آموزش می دهید. مغز شما تلفظ درست برای گفتن یک کلمه خاص را یاد می گیرد . هنگامی که کمی در زبان بهتر شوید، شروع به تشخیص کلمات و عبارات روسی فقط بر اساس بافت آن ها خواهید کرد.

یکی دیگر از دلایلی که باید زبان روسی را یاد گرفت وسعت این زبان در جهان است. نویسندگان این مقاله در تایید سخن خود، آماری را ارائه دادند که طبق این آمار حدود 270 میلیون نفر در جهان به زبان روسی صحبت می‌کنند.
برای پیوستن و دستیابی به فرهنگ غنی زبان روسی و استفاده از آثار هنرمندان روسی و همچنین مطالعه آثار نویسندگان برجسته روسی مانند: پوشکین، داستایفسکی و همین طور تولستوی و دیگر هنرمندان و نویسندگان روس زبان، باید به این زبان مسلط بود.

برای اینکه در عرض ۲-۳ ماه مسلط شوید، باید پشتکار زیاد داشته باشید؛ به عبارت دیگر شما باید ۸-۱۴ ساعت در روز زبان تمرین کنید. بهتر است ۱ ساعت لغت بخوانید، ۱ ساعت مکالمات ساده کتاب ها را روبروی آینه با خود تمرین کنید. سپس ۲ ساعت روسی گوش کنید و ۲ ساعت متن های روسی را بخوانید؛ و به همین ترتیب ادامه دهید. اگر بیشتر روی مکالمه تمرکز کرده اید، گوش کردن را بیشتر انجام دهید؛ اما نگران نباشید چون خواندن هم به توانایی صحبت کردنتان کمک میکند. برای بعضی ها ۲ ساعت خواندن و گوش کردن در روز کافی است؛ اما اگر میخواهید خیلی سریع به زبان روسی مسلط شوید، بهتر است از روش ما استفاده کنید.

وقتتان را برای تلاش جهت صحبت کردن و گرامر و لغت هدر ندهید، به جایش سعی کنید بیشتر وقتتان را برروی گوش کردن (listening) و خواندن متون (reading) بگذارید. این یک راه سریعتر و کارامدتر برای تسلط بر زبان روسی است. همیشه یک کتاب روسی با خود به همراه داشته باشید و بخوانید. همچنین به داستان های کوتاه، درس های تصویری و مقاله های صوتی گوش کنید. اینها درس های قدرتمندی هستند و به شما کمک میکنند که سریعتر یاد بگیرید. باید رمان های روسی سطح مبتدی بخوانید. به طور کامل وقتتان را برای خواندن کتاب های درسی هدر ندهید.

یک راه عالی برای بهبود صحبت کردن به روسی این است که هر زمانی میتوانید، متن ها را با صدای بلند و شمرده بخوانید. حتی اگر اشتباه کنید، بلند خواندن به شما کمک میکند که راحتتر روسی صحبت کنید. برای بلند خواندن از کتاب یا روزنامه یا هرچیزی که به زبان روسی است، استفاده کنید. حتی اگر شما همه ی لغات را نمیفهمید، اینکار باعث میشود که زبان و مغزتان، گفتن کلمات روسی را تمرین کند و متوجه میشوید که وقتی روسی صحبت میکنید میتوانید سریعتر و آسانتر جملاتتان را بسازید. بلند خواندن همچنین به دلیل اینکه شما از کلمات انتخابی خودتان استفاده نمیکنید، مفید است.

 

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند خرید مجموعه، و تماشای ویدئو های آموزشی؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.
پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شما را راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش زبان روسی مکالمه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3257

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان روسی مکالمه

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد