آموزش زبان روسی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

492,000 تومان

[_sn_wlcv]

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش زبان روسی (صفر تا صد)

آموزش زبان روسی 118فایل با بیش از 33 ساعت ویدئو آموزشی نکات مقدماتی از قبیل حروف روسی و نحوه تلفظ آنها و … را به علاقمندان آموزش داده است. آموزش زبان‌ روسی در چند بخش که شامل سری آموزش های واژگان روسی، اصطلاحات روسی ، افعال زبان روسی و گرامر زبان‌ روسی می باشد.

همچنین در مجموعه آموزش زبان‌روسی در مورد تکنیک های Reading و Speaking آموزش های مقدماتی نیز داده شده است. در مجموعه آموزش زبان روسی از ویدئوهای آموزشی سه استاد استفاده شده است که شیوه آموزش آنها به صورت کلاس درس و روی تخته وایت برد و همچنین به شکل مصاحبه برای تقویت Listening و Speaking شما، می باشد.

شیوه آموزش حروف و نحوه تلفظ آنها ، کلمات و اصطلاحات و گرامر به شکل کلاس درس می باشد و همچنین آموزش های پیشرفته تر برای بهبود درک مطلب ، Listening و Speaking به صورت خارج محیط کلاس و در زندگی و جامعه به صورت مصاحبه نیز است.

قابل به ذکر است که استاد این زبان در بخشی از مجموعه آموزش زبان روسی برای تقویت تکنیک Reading ، کتاب داستان می خواند و برای تقویت تکنیک Speaking از شیوه های مکالمه برای برقراری ارتباط ، ایجاد دوستی و … در سطح مبتدی و متوسط بهره می برد. در بخش گرامر مجموعه آموزش زبان روسی استاد مفاهیم ضمایر مالکیت ، اسم جنسیت ها ، افعال همجوشی و … در کلاس درس و روی تخته وایت برد آموزش می دهد.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان روسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع زبان روسی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این زبان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان روسی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحثزبان روسی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا ربان روسی را فرا بگیریم؟

بسیاری از افراد معتقدند یادگیری زبان روسی بشدت سخت است اما این یک تصور اشتباه است. یادگیری هر زبانی در وهله اول سخت بنظر می آید. یادگیری زبان روسی می‌تواند شیرین، جذاب و مفید باشد. چرا که یادگیری این زبان مزایای بسیاری دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

زبان‌ روسی یکی از رایج ترین زبان های جهان است و در بسیار از کشورهای همسایه شمالی ایران، با این زبان صحبت می شود. همچنین زبان‌ روسی به دلیل نفوذهای سیاسی روسیه به نوعی زبان دوم کشورهای اروپای شرقی نظیر اوکراین ، بلاروس و … نیز می باشد. از آنجایی که مردم این کشورها آنچنان به زبان انگلیسی تسلط ندارند و به این زبان نمی توانند صحبت کنند، شما برای ارتباط برقرار کردن با این افراد باید زبان‌ روسی را فرا بگیرید.

یادگیری زبان‌های مختلف می‌تواند حافظه شما را بسیار تقویت‌کند و مغز شما را حتی در سنین پیری سالم و فعال حفظ‌ کند. لازم به‌ذکر است که یادگیری زبان‌ روسی می‌تواند فرصت‌های شغلی بسیاری را برای شما فراهم‌ کند که در ادامه به آن‌ها خواهیم‌ پرداخت.

آموزش زبا روسی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان روسی چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از مشاهده کامل مجموعه آموزش زبان روسی شما تا حد زیادی و قابل قبولی با حروف، ساخت کلمات و جمله ها، تلفظ صحیح کلمات و … آشنا خواهید شد. تماشای کامل این مجموعه تکنیک های Speaking ، Listening و Reading را بهبود می بخشد.

یادگیری و مسلط شدن به هر زبانی، نیازمند تمرین و مطالعه بسیار است. بنابراین هر چه مدت زمان بیشتری صرف یادگیری و مطالعه کنید علاوه بر بالارفتن سرعت یادگیری، باعث تسلط بیشتر شما بر آن زبان نیز می‌شود.

زبان روسی یکی از رایج ترین زبان های دنیا است که در کشور های شمالی ایران از آن استفاده می شود!

بازار کار یادگیری زبان روسی در ایران چگونه است؟

یادگیری هر زبانی موجب ایجاد فرصت های شغلی بسیاری برای شما می شود. از آنجایی که زبان روسی یکی از رایج ترین زبان های دنیاست فواید یادگیری آن دوچندان می باشد.

شما با یادگیری زبان در سطوح پیشرفته می توانید به تدریس و ترجمه زبان روسی بپردازید. همچنین به استخدام تورهای مسافرتی دربیایید تا برای ارتباط برقرار کردن مسافران با افراد آن جامعه به کمک آنها بیایید. به طور کلی یادگیری یک زبان جدید علاوه‌ بر ایجاد یک حس پیشرفت و خوب در شما، می‌تواند آینده‌ شغلی شما را تضمین‌ کند.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

زبان روسی جزء رایج ترین زبان های دنیا است ولی در ایران تعداد افرادی که به این زبان مسلط هستند اندک است. این مسئله پیدا کردن شغل را برای افرادی که این زبان را در سطح پیشرفته یاد گرفته اند راحت کرده است. شما می توانید با ترجمه و تدریس، راهنمای تور و … کسب درآمد کنید.

یادگیری هر زبانی در مراحل اول سخت به نظر می رسد؛ با این حال در آموزش زبان روسی 118 فایل سعی شده تا این زبان به ساده ترین و بهترین روش به شما زبان آموزان عزیز آموزش داده شود.

در آموزش زبان روسی سعی شده تا تمام مطالب لازم برای یادگیر کامل و جامع این زبان ارائه شود. این آموزش ها چهار مهارت اصلی شما را بهبود می بخشد و همچنین اصطلاحات و گرامر این زبان به شما آموزش داده می شود.

از این جهت که آموزش زبان روسی صفر تا صد است و تمام مباحث مربوطه را به شما عزیزان آموزش می دهد، پس شما می توانید با تمرین و تکرار زیاد مطالب گفته شده، کاملا به این زبان مسلط شوید.

شناسه آموزش: 3226

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان روسی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد