118فایل 118فایل

آموزش زبان فرانسه مکالمه

4.9
آموزش زبان فرانسه مکالمه_118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

598,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان فرانسه مکالمه (صفر تا صد)

آموزش زبان فرانسه مکالمه 118فایل با بیش از 17 ساعت ویدئو آموزشی، مجموعه ای بی نظیر با هدف آموزش زبان‌ فرانسه به کلیه علاقمندان به یادگیری این زبان می باشد. آموزش زبان‌ فرانسه مکالمه از طریق مصاحبه با افراد مختلف که تعداد زیادی از آن‌ها فرانسوی زبان می‌باشند موضوعات مختلفی را آموزش داده‌ است.

وجه تمایز این مجموعه آموزشی با تمامی مجموعه های آموزشی دیگر در شیوه آموزشی آن است. در این رابطه باید افزود تمامی قسمت های این مجموعه به صورت پرسش و پاسخ با فرانسوی زبانان می باشد. به عبارت دیگر تماشای مجموعه آموزش زبان‌ فرانسه مکالمه، علاوه بر اینکه دانش زبانی شما را تا حد زیادی ارتقا می دهد، موجب آشنایی شما با فرهنگ فرانسه نیز می شود.

با مشاهده ویدئوهای این آموزش صحیح ترین عبارتی را که در حال حاضر توسط فرانسوی زبانان مورد استفاده قرار می گیرد در موقعیت های مختلف، فرا می گیرید. این مجموعه دارای سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته می باشد و هر فردی می تواند به راحتی زبان فرانسه را تا سطح مورد نظر خود یاد بگیرد.

نمونه ویدئو آموزش زبان فرانسه مکالمه 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه یادگیر زبان فرانسه تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیر زبان فرانسه و مسلط شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این زبان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش زبان فرانسه مکالمه

سرفصل های دوره

8 ساعت

3 ساعت

6 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان فرانسه مکالمه!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان فرانسه آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان فرانسه مکالمه 118فایل را فرا بگیریم؟

اگر به دنبال ایجاد تغییرات در شرایط کاریتان می‌باشید یا قصد مهاجرت به یک کشور فرانسوی زبان را دارید؛ حتی اگر علاقمند به ادامه تحصیل در یکی از کشورهای فرانسوی زبان هستید، مجموعه زبان فرانسه مکالمه انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

افرادی که به دنبال مطالعه و بررسی آثار نویسندگان و بزرگان فرانسوی زبان می‌باشند یا قصد دارند به عنوان معلم و مترجم فرانسه این زبان را یاد بگیرند، قطعا این آموزش را باید تماشا کنند

آموزش زبان فرانسه مکالمه مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان فرانسه مکالمه چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از مشاهده کامل مجموعه آموزش زبان‌ فرانسه مکالمه، قادر به صحبت کردن در رابطه با موضوعات متنوعی خواهید بود. یادگیری لغات و اصطلاحات متعدد، آشنایی با تلفظ صحیح لغات و عبارات و ده ها مورد دیگر از مواردی است که در انتهای این مجموعه آموزشی  فراخواهید گرفت.

نزدیک شدن لهجه شما به لهجه یک فرانسوی زبان به طور یقین در پایان این مجموعه اتفاق خواهد افتاد. البته به شرط اینکه تمام دروس را به طور کامل مشاهده و کلیه عبارات را تکرار کنید.

زبان فرانسه یکی از پنج زبان رایج دنیا است که یادگیری آن به شما در بسیاری از امور کمک خواهد کرد!

بازار کار یادگیری زبان فرانسه در ایران چگونه است؟

یادگیری هر زبانی دریچه های جدیدی را به روی افراد می گشاید. یادگیری زبان‌ فرانسه نیز مانند سایر زبان ها موقعیت های شغلی فراوانی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. صرف نظر از هر گونه موقعیت کاری، زبان‌فرانسه، زبان موسیقی، شعر و هنر است. از این رو یادگیری زبان فرانسه لذت یادگیری هنر این سرزمین را برایتان ممکن می سازد.

سفر به فرانسه در حالی که توانایی برقراری ارتباط با فرانسوی زبان‌ها را داشته‌ باشید نیز لذت سفر را دو چندان می‌کند. در مجموع با یادگیری زبان‌ فرانسه می‌توانید به عنوان معلم یا مترجم زبان فرانسه و یا راهنمای تور فرانسوی زبان‌ها فعالیت کنید. همچنین با تسلط به زبان فرانسه امکان اشتغال در کشورهای فرانسوی زبان نیز برای شما فراهم می شود.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

سعی شده در این آموزش تمام مطالب مربوط به مکالمه زبان فرانسه ارائه شود که بعضی از این مطالب عبارتند از: نحوه معاشرت کردن مردم فرانسه، احوال پرسی، زندگی روزمره مردم، جملات روزمره و …

آموزش زبان فرانسه مکالمه صفر تا صد است و تمام مطالب برای یادگیری مکالمه زبان فرانسه را بیان کرده است تا شما زبان آموز عزیز بتوانید روان و خیلی خوب فرانسوی صحبت کنید.

آموزش زبان فرانسه در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته ارائه شده است تا هر فرد در هر سطحی از زبان بتواند آن را بیاموزد و مهارت های خود را برای سطح های بالاتر افزایش دهد.

شما با یادگیری هر زبانی می توانید شغل های مختلفی را انتخاب کنید. با یادگیر زبان فرانسه می توانید به عنوان مترجم و یا مدرس فعالیت کنید. همینطور اشتغال در کشورهای فرانسوی زبان برای شما میسر خواهد شد.

ساختار تبدیل نوشتار به گفتار در فارسی بر اساس یک حرف-یک آوا ساخته شده. این یعنی شما واژه ها را از طریق خواندن یک به یک حروف آنها به صورت آوایی می سازید. به جز برخی استثناهای خیلی محدود (مثل حرف واو در می خواهم) ما هر حرفی را که می نویسیم می خوانیم. این ساختار در زبان فرانسه بسیار متفاوت است. در زبان فرانسه از طرفی بخش بزرگی از آواها از ترکیب چند حرف تشکیل می شوند (مثلا ترکیب سه حرف aim صدای ɛ̃ را می سازد که تنها یک آواست)، و در اضافه بسیاری از حروف خوانده نمی شوند. گرچه تلفظ حروف در فرانسه قواعد نسبتا مشخصی دارد اما این قواعد تا حدی پیچیده است که به بیشتر نوآموزان و مبتدیان توصیه می شود تلفظ کلمات را همراه آن به خاطر بسپارند.

در زبان فرانسه همه اسامی به صورت اجباری دارای جنسیت هستند. زبان فرانسه دو جنسیت گرامری را برای اسامی مشخص می کند: مذکر، مونث. همه اسامی بدون توجه به اینکه جنسیت طبیعی دارند یا خیر دارای جنسیت هستند. برای اسامی که جنسیت طبیعی دارند عموما جنسیت گرامری از جنسیت طبیعی تبعیت می کند اما اسامی فاقد جنسیت طبیعی معمولا با توجه به حروف آخرشان شناسایی می شوند. قواعد مربوط به شناسایی جنسیت در زبان فرانسه تا حدی پیچیده است پس بهتر است جنسیت اسامی را در زبان یادگیری آنها به خاطر بسپارید.

در زبان فرانسه مشابه انگلیسی (حرف تعریف the)، برای حالت معرفه از اسامی از حروف تعریف استفاده می شود. حروف تعریف در کنار نشان دادن معرفه یا نکره بودن اسم می توانند جنسیت آن را نیز نشان دهند (چیزی که در انگلیسی وجود ندارد.) یک نکته مهم امکان تغییر حروف تعریف با توجه به صدادار بودن حرف اول اسم پس از آنهاست.

در زبان فارسی ما یک نوع ضمیر شخص داریم، ضمیر شخص فاعلی (من، تو، او، ما، شما، آنها). برای کاربرد این ضمیر به شکل مفعول ما تنها نشانه های مفعول ساز را به آن اضافه می کنیم. در زبان فرانسه در مجموع 5 شکل متفاوت (اما تا حدی مشابه) از ضمایر شخصی فاعلی و مفعولی وجود دارد.

در زبان فارسی پس از نسبت داده شدن به اسم هیچ تغییری نمی کند. هر صفت را میتوان از طریق کسره به یک اسم نسبت داد. در زبان فرانسه صفات با توجه به جنسیت و تعداد (مفرد یا جمع بودن) اسمی که به آن نسبت داده می شوند تغییر می کنند یا میتوان گفت صرف می شوند.

ساختار زمان ها در زبان فرانسه تا حد زیادی مشابه زبان انگلیسی است. این زمان ها معمولا مشابه ها و معادل های دقیقی در زبان فارسی ندارند پس باید برای درک و کاربرد درست آنها بیشتر تمرین کنید.

زبان های فارسی و فرانسوی تشابهی در صرف افعال دارند، اما در زبان فارسی ما از یک فرمول تقریبا ثابت برای صرف همه افعال استفاده می کنیم. در زبان فرانسه افعال با توجه به نحوه صرف به چند دسته تقسیم می شوند و نحوه صرفی نسبتا متفاوتی برای هر دسته وجود دارد.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

یادگیری یک زبان خارجی برای افراد مختلف می‌تواند دلایل و انگیزه‌های متفاوتی داشته باشد؛ از تحصیل و مهاجرت و علاقه‌ی فردی گرفته تا جذابیت‌های یک زبان بخصوص برای یادگیری. بعلاوه در دنیای امروز دانستن یک زبان کافی نیست و فرانسه، به همراه انگلیسی، تنها زبانی است که در هر 5 قاره تکلم می‌شود که جمعیتی بیش از 220 میلیون نفر را شامل می‌گردد.

تمامی زبان‌های اروپایی از سال 2001 در 6 سطح A1, A2, B1, B2, C1, C2 قرار گرفته‌اند که قابلیت ارجاع و همگام‌سازی داشته باشند (رجوع کنید به CECRL). متدهای نوین آموزش زبان فرانسه نیز از این چارچوب پیروی می‌کنند.
زبان آموز در سطح A مبتدی، در سطح B مستقل و در سطح C کارآزموده و مجرب می‌شود.
شایان توجه است که معمولا فرانسه تا پایان سطح B2 تدریس می‌شود و فردی که مدرک B2 DELF را کسب کند، از بابت دانش زبان با مدرس زبان فرانسه برابری می‌کند.

تلفظ فرانسوی در حقیقت به سه دسته تقسیم می شود که عبارتند از : فرانسوی اروپایی ، فرانسوی کانادایی و فرانسوی آفریقایی. اما موضوع به همین جا ختم نمی شود. حتی در داخل خود کشور فرانسه نیز مردم در در شهرهای مختلف با لهجه های متفاوت و مختلف با یکدیگر صحبت می کنند. البته این موضوع در اکثر کشورها وجود دارد و هر شهری لهجه خود را دارد، درست همانطور که لهجه مردم در می سی سی پی با مردم نیوجرسی فرق دارد و یا لهجه لندنی با لهجه لیورپولی متفاوت است.

پاسخ به این سوال تا حدی نسبی است و بیش از همه چیز به دانش فعلی شما در مورد زبان های خارجی وابسته است. به صورت کلی در مقایسه با دیگر زبان های دنیا نمی توان گفت زبان فرانسه زبان سختی است. البته این زبان نسبت به زبان انگلیسی جزئیات گرامری بیشتری دارد و یادگیری آن نسبت به این زبان زمان بیشتری را می طلبد.

باید از روش های مکمل استفاده کنید، مثلا همانگونه که گفته شد، به معانی نگاه نکنید و خودتان دنبال پیدا کردن شان باشید (این را نتایج تحقیقات جدید می گوید) تا ماندگاری کلمات و جملات در ذهن تان بیشتر شود.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند خرید مجموعه، و تماشای ویدئو های آموزشی؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.
پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شما را راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

زبان فرانسه علاوه بر انگلیسی، شباهت هایی با زبان اسپانیایی و زبان ایتالیایی هم دارد. فرانسوی، افعال بی قاعده کمی دارد ولی تلفظ هایش متفاوت هستند. بعضی جاها تاکید می شود و بعضی جاها حروف بی صدا هستند. لغاتی در انگلیسی که به ly ختم می شوند (مثل rapidly) در زبان فرانسه به ement ختم می شوند. rapidement) می بینید که زبان فرانسه زیاد سخت نیست.

خواندن یک کتاب با موضوع مورد علاقه شما، همیشه ایده خوبی برای یادگیری زبان است. کتاب خواندن بهترین روش یادگیری زبان فرانسه و راهی عالی برای گسترش دایره لغات شما است. هر چند با کتاب خواندن لغات زیادی یاد می‌گیرید، یک ضعف این روش این است که خواندن کتاب به تنهایی، صحبت کردن، نوشتن یا درک مکالمات دیگران را در شما تقویت نمی‌کند.

20 دیدگاه برای آموزش زبان فرانسه مکالمه

 1. kasra.

  این زبان فقط مخصوص کشور روسیه هست!؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   زبان روسی مکالمه، زبان رسمی کشورهای روسیه، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و در برخی از کشورهای اروپای شرقی مانند اوکراین، استونی و غیره زبان غیر رسمی و زبان دوم و یا سوم مردم آن ناحیه است.
   سپاس از همراهی شما

 2. nasir.nn

  خیلی ممنون عالی بود🙌

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از لطف شما سپاسگزاریم.
   سپاس از همراهی شما

 3. naghmekk

  گواهینامه بین المللی هم داده میشه بعد از اتمام دوره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربر عزیز، شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان روسی مکالمه آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   شماره واحد پشتیبانی : 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 4. کیوان صادقی

  یادگیری زبان فرانسه راحت تره یا انگلیسی؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با توجه به اینکه زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است، یادگیری آن بسیار آسان تر است.
   سپاس از همراهی شما

 5. حجت

  آیا این زبان هم مثل زبانای دیگه لهجه های مختلف داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله، این زبان هم مانند سایر زبان های زنده دنیا دارای لهجه های مختلفی از جمله بومی است.
   سپاس از همراهی شما

 6. shahkar

  سطح آموزش پیشرفته هست یا مبتدی؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این آموزش صفر تا صد می باشد و تمامی نیاز‌های شما را برای مسلط شدن به زبان فرانسه برطرف می نماید.
   سپاس از همراهی شما

 7. کمال خزایی

  مجموعه شامل چند دی وی دی است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعه آموزش مکالمه زبان روسی در قالب 4 دی وی دی ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 8. نازنین نارویی

  کتاب کار هم همراهش هست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر، این مجموعه صرفاً شامل ویدیوهای آموزشی می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 9. baran.jk

  خیلی دلم میخواد زیان روسی یاد بگیرم بنظرتون سخته؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   یادگیری زبان روسی سخت نیست. به خصوص برای افرادی که به انگلیسی تسلط دارند، یادگیری این زبان راحت تر است.
   سپاس از همراهی شما

 10. ghazal.shakeri

  پکیج رو چطور باید دریافت کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   شما می توانید محصولات وب سایت ما را به صورت ارسال پستی یا از طریق لینک دانلود، دریافت فرمایید.
   سپاس از همراهی شما

 11. مهدیه حراتی

  الفبای روسی چند حرفه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربر گرامی، الفبای زبان روسی شامل 33 حرف است.
   سپاس از همراهی شما

 12. ka.khazai

  برای کودکان هم مناسبه یا نه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این آموزش برای علاقمندان به زبان فرانسوی، افرادی که قصد مهاجرت دارند و افرادی که قصد کسب درآمد با یادگیری زبان فرانسه را دارند، مناسب است.
   سپاس از همراهی شما

 13. panizp

  چیکار کنم که در کمترین زمان ممکن روسی یاد بگیرم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   زمان مورد نیاز برای یادگیری این زبان، به پشتکار و تداوم در یادگیری بستگی دارد.
   سپاس از همراهی شما

 14. fakhariyan

  افراد داخل مجموعه خیلی عامیانه و قابل فهم فرانسوی صحبت میکنن. به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم حتماً این پکیجو تهیه کنین…..پشیمون نمیشید!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   ممنون دوست عزیز؛ از اعتماد شما سپاسگزاریم.
   سپاس از همراهی شما

 15. shohre.n00

  کلاس آموزش زبان روسی برگزار نمی‌کنین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر؛ کلیۀ محصولات وب‌سایت 118فایل به صورت آموزش غیرحضوری ارائه میشود که شما می‌توانید از طریق ارسال پستی و یا لینک‌های دانلود، برای دریافت آن اقدام نمایید.
   سپاس از همراهی شما

 16. moeineb

  این مجموعه آموزش گرامر فرانسوی را نداره؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر دوست عزیز؛ مجموعۀ پیش‌رو صرفاً بر روی تقویت اسپیکینگ و مکالمه زبان فرانسه تمرکز دارد و شامل تقویت سایر مهارت‌ها نمی‌شود.
   سپاس از همراهی شما

 17. jalil.99

  قیمت دوره چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای اطلاع از قیمت دوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   شماره واحد پشتیبانی : 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 18. kamyar.ka

  چه تعداد لغت آموزش داده شده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این آموزش، لغات و عبارات کاربردی زیادی استفاده شده است.
   سپاس از همراهی شما

 19. motasham

  یادگیری مکالمه زبان روسی به چه دردی میخوره؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره برای علاقه مندان به زبان روسی، افرادی که قصد مهاجرت دارند و افرادی که قصد تحصیل در کشور های روس زبان را دارند مناسب است.
   سپاس از همراهی شما

 20. موناا

  سلام من از زبان فرانسوی چیزی نمیدونم میخوام پکیج سایت شما رو تهیه کنم. با مسلط شدن روی این پکیج میتونم با دوستم فرانسوی مکالمه کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش زبان فرانسه مکالمه وب‌سایت 118فایل به صورت صفر تا صد ارائه شده است و اگر شما با علاقه و پشتکار این مجموعه را دنبال کنید، بعد از دیدن مجموعه قادر خواهید بود از پی مکالمات روزمرۀ زبان فرانسه بربیایید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3255

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان فرانسه مکالمه

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد