آموزش لیختنبرگ

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

282,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش لیختنبرگ (صفر تا صد)

مجموعه آموزش لیختنبرگ 118فایل به ایجاد طرح و سوخته کاری روی چوب با اختلاف ولتاژ بالا بین دو نقطه گفته می شود. این طرح ها حاصل آزمایش ها و تجربیات فیزیکدان آلمانی به نام کریستوف لیشتن برگ (لیختنبرگ) بوده است و از همین جهت با نام لیختنبرگ شناخته می شود.

طرح های لیختنبرگ با ایجاد اختلاف ولتاژ بالای 2000 ولت بین دو نقطه از جسم تقریبا نارسانا ایجاد می شود که علت آن تخلیه بار الکتریکی حاصل از اختلاف پتانسیل بسیار بالا می باشد.

پیاده سازی لیختنبرگ روی انواع لوازم چوبی امکان پذیر می باشد و می توان با استفاده از رنگ های مختلف و رزین به آن زیبایی بیشتری بخشید. وب سایت 118 فایل با مجموعه آموزش‌ لیختنبرگ به شما علاقمندان تمامی نکات و تکنیک های هنر سوخته کاری روی چوب با لیختنبرگ را از صفر تا صد آموزش می دهد.

همانطور که گفته شد برای ایجاد طرح های لیختنبرگ روی چوب نیاز به اختلاف ولتاژ بسیار بالایی می باشد از این رو به یک ترانس ولتاژ بالا نیاز است که در این مورد توضیحاتی در مجموعه آموزش‌ لیختنبرگ داده شده است. مجموعه آموزش‌ لیختنبرگ با بیش از 10 ساعت ویدئو آموزشی به تمامی اصول پیاده سازی لیختنبرگ یا همان سوخته کاری روی چوب را به شما آموزش می دهد.

همچنین از آنجایی که این کار با ولتاژ بالا انجام می شود اگر اطلاعات کافی از الکترونیک و نکات ایمنی نداشته باشید می تواند بسیار خطرناک و کشنده باشد از این جهت در مجموعه آموزش لیختنبرگ تمامی نکات و اصول ایمنی بیان شده است.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه لیختنبرگ تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع لیختنبرگ و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش لیختنبرگ!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث لیختنبرگ آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا لیختنبرگ را فرا بگیریم؟

با فراگیری لیختنبرگ روی‌ چوب، می‌توانید طرح‌های زیبا و جذابی را روی وسایل چوبی قدیمی و کهنه ایجاد کنید. همانطور که گفته شد لیختنبرگ را می توان روی انواع وسایل چوبی نظیر قاب‌ عکس، ظروف چوبی، ساعت دیواری چوبی، گردنبندهای چوبی وغیره استفاده کرد.

صنایع دستی لیختنبرگ می تواند بهترین هدیه و یادگاری جذابی برای دوستان و نزدیکان شما باشد. چرا که در کنار زیبایی کار بسیار خاصی می باشد که کمتر کسی نظیر آن را دیده است. شما می توانید با یادگیری لیختنبرگ و اجرای آن روی چوب، صنایع دستی جذابی را تولید کنید و با فروش این محصولات درآمد نسبتا خوبی داشته باشید.

آموزش لیختنبرگ 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش لیختنبرگ چه اتفاقی می‌افتد؟

شما با مشاهده تمامی ویدئوها و فایل‌های آموزشی مجموعه با نحوه اجرای صحیح آن روی چوب آشنا خواهید شد. در بخشی از آموزش های این مجموعه نحوه استفاده از یک ترانس ولتاژ بالا را یاد خواهید گرفت. از آن برای ایجاد اختلاف ولتاژ مناسب استفاده کرده و طرح های مختلف لیختنبرگ را روی چوب پیاده سازی کنید.

همانطور که پیش از این گفته شد انجام این کار بدون توجه به نکات ایمنی بسیار خطرناک می باشد. از این جهت تمامی اصول و نکات ایمنی که باید رعایت شود در مجموعه آموزش لیختنبرگ قرار داده شده است. همچنین در پایان مجموعه آموزش‌ لیختنبرگ شما با نحوه رنگ و تزئین کردن طرح های لیختنبرگ با استفاده از انواع رنگ ها و رزین آشنا خواهید شد که با استفاده از خلاقیت خود می توانید طرح های زیبایی را روی چوب ایجاد کنید.

لیختنبرگ یکی از جذاب ترین آموزش ها در هنر سوخت نگاری روی چوب می‌ باشد.

بازار کار لیختنبرگ در ایران چگونه است؟

امروزه با اینکه این طرح ها طرفداران زیادی دارد اما در ایران افراد زیادی در این حوزه فعالیت نمی کنند. به نوعی می‌توان گفت هنوز هنر لیختنبرگ ناشناخته می باشد. از این‌ رو می‌توان با یادگیری هنر لیختنبرگ یا همان سوخته‌ کاری روی چوب و اجرای آن روی انواع وسایل چوبی سهم خوبی در بازار فروش این نوع محصولات، به خود اختصاص‌ دهید.

شما می توانید با فروش صنایع دستی لیختنبرگ درآمد زیادی کسب کنید. همچنین از لیختنبرگ می توان در تزئین دکوراسیون های چوبی در منزل و محیط کار استفاده کرد. پس شما می توانید پس از فراگیری هنر لیختنبرگ در این حوزه نیز فعالیت کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

سوزاندن چوب با جریان الکتریسته یا همان برق که منجر به ایجاد تصاویر زیبایی می شود لیختنبرگ می نامند.

اگر علاقمند به فعالیت در زمینه های هنری و کار سوخت چوب هستید و همچنین از دقت بالایی در کار برخوردار هستید، قطعا میتوان گفت لیختنبرگ شغل مناسبی برای شما خواهد بود.

1 – محلول نوشابه و جوش شیرین

2 – محلول سرکه، آب و جوش شیرین

3 – محلول نوشابه، جوهر لیمو و جوش شیرین

درآمد یک فردی که لیختنبرگ کار می کند بستگی به کارهایی که انجام می دهد دارد . طبق گزارشاتی که هنرجویان ما ثبت کرده‌اند میانگین درآمد ماهیانه 9 میلیون تومان میباشد. توجه داشته باشید با افزایش کار و تبلیغات شما می توانید این عدد را افزایش دهید.

شناسه آموزش: 3229

اطلاعات تکمیلی آموزش لیختنبرگ

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد