118فایل 118فایل

3118 2842 021

آموزش مجسمه سازی کودکان

پخش ویدیو
آموزش مجسمه سازی_118فایل

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

204,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش مجسمه سازی کودکان (صفر تا صد)

مجموعه آموزش مجسمه سازی کودکان یکی دیگر از مجموعه های ویژه و مفید برای کودکان در وب سایت 118فایل می باشد که با ارائه بیش از 5 ساعت فیلم آموزشی تلاش کرده تا هنر ارزشمند مجسمه سازی را با شیوه آسان آموزش دهد. مجموعه آموزش مجسمه‌سازی به کودکان شامل نحوه ساخت اشکال مختلفی نظیر حیوانات، ماشین و مجسمه های فانتزی است که به صورت گام به گام توسط خمیر بازی و گل مجسمه‌سازی آموزش می دهد.

همچنین این مجموعه فایل متنی در رابطه با نحوه ساخت گل سفالگری و وسایل مورد نیاز برای مجسمه سازی را برای کودکان و علاقمندان به فعالیت در این رشته هنری ارائه کرده است.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه مجسمه سازی کودکان تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع مجسمه سازی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش مجسمه سازی کودکان!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث مجسمه سازی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا کودکان مجسمه سازی را فرا بگیرند؟

کودکان در سنین پایین بسیار علاقمند به خلق‌ اثر جدیدی در زمینه‌های مختلف مانند نقاشی، کاردستی، گلسازی و مجسمه‌ سازی هستند. مجسمه سازی به دلیل تمرکز، حرکت دست و انگشتان برای کودکان بسیار مفید بوده است. همانطور که می‌دانید در مهدکودک‌ها و سایر مراکز آموزشی ویژه کودکان، این هنر زیبا را آموزش می‌دهند.

 

همچنین فراگیری مجسمه ‌سازی می تواند در فهم ریاضی کودکان مؤثر باشد به طوری که از همان سنین پایین متوجه مفاهیمی همچون طول، ارتفاع، عرض و حجم شوند.

آموزش مجسمه سازی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش مجسمه سازی کودکان چه اتفاقی می‌افتد؟

ویدیو های آموزشی مجموعه آموزش مجسمه سازی به کودکان، دارای تنوع زیادی بوده و آموزش ساخت اشکال بسیار زیبایی همچون فیل، کرگدن، زرافه، خوک، کوسه، لاک پشت دریایی و ماشین را دربردارد. همچنین اشکال فانتزی مانند مورچه خونخوار، قورباغه و سگ آبی با زبان بزرگ، اژدهای فانتزی، چهره، کلیسا و موارد دیگری در این مجموعه است. این‌موارد باعث جذابیت هر چه بیشتر این مجموعه در مقایسه با سایر مجموعه‌های آموزش مجسمه ‌سازی به کودکان شده‌است.

کودکان و علاقمندان طی مشاهده کامل این مجموعه از مراحل ساخت اشکال مختلف در اندازه های گوناگون مطلع می‌شوند. همچنین نحوه رنگ آمیزی اجسام را خواهند آموخت. آموزش مجسمه سازی به کودکان باعث می شود کودک زیبایی های طبیعت و محیط اطراف را درک کند همچنین چشم انداز تازه ای پیش روی آن ها قرار می دهد تا دنیای اطراف برای آن ها آسان تر شود.میتوانید باسفارش این محصول از طریق وب‌سایت 118file، آموزشی جدید و مدرن همراه با طرح های زیبا داشته باشید.

مجسمه سازی، یکی از محبوب ترین آموزش ها در زمینه سرگرمی برای کودکان می‌باشد.

بازار کار مجسمه سازی در ایران چگونه است؟

افراد می توانند در این زمینه به صورت خصوصی و مستقل در کارگاه تدریس کنند و به دنبال تنوع در کار خود باشند چون بیشتر این محصولات برای تزئینات به کار برده می شود.اگر شما می خواهید وارد این کار شوید نیاز به روحیه هنری ، ذهن خلاق  و متفکر ، ارتباطی قوی دارید.شما می توانید این آموزش را خریداری کرده و با هزینه کمی بدون نیاز به دستگاه با دست مجسمه های جذاب و زیبایی را درست کنید و درآمد بالایی داشته باشید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

یکی از پایدار ترین نوع از هنرهای تجسمی است که نقش بسیار پر اهمیتی در رشد فرهنگ جهانیان ایفا می کند.

اگر شما علاقمند به گِل بازی وکارهای هنری هستید، قطعا می توان گفت مجسمه سازی  سرگرمی مناسبی برای  شما خواهد بود. با این آموزش می تواند مجسمه های متنوعی درست کنید یا حتی آن ها را بفروشید.

منابع رایگان بسیاری در حیطه مجسمه سازی هستند که می توانند در نقطه شروع انتخاب مناسبی باشند ولی برای حرفه‌ای شدن در این زمینه به طور حتم نیاز به آموزش‌های تخصصی یا کسب تجربه عملی خواهید داشت.

این نگرانی برای هرفرد در هرکسب کاری ممکن است پیش بیاد اما شما می توانید با تبلیغات در فضای مجازی کارهای خود به فروش برسانید به این نکته هم باید توجه کنید که به صورت تخصصی باید یاد بگیرید تا بتوانید طرح های متنوعی کار کنید.

مجسمه سازی برای کودکان دنیایی از خلاقیت و شادابی را به ارمغان می آورد و با آموزش مجسمه سازی به کودکان ، آن ها در می یابند که برای موفقیت در مراحل مختلف مجسمه سازی باید از صبر و پشتکار برخوردار باشند.
علاوه بر آن کودکان برای مجسمه سازی باید از فشار دستان خود بر روی گل استفاده کنند، این ویژگی سبب تقویت مهارت های حرکتی و ماهیچه ای دست آنان می گردد.
به این ترتیب آموزش مجسمه سازی به کودکان می آموزد که برای موفقیت در هر کاری نیاز به تلاش و سخت کوشی است و در کنار آن باید صبر و تحمل بیشتری داشته باشند تا بتوانند در مراحل مختلف زندگی به موفقیت و پیشرفت برسند.

از طریق آموزش مجسمه سازی به کودکان عملکرد و فعالیت مغز بهبود پیدا می کند و ارتباطات در میان سلول های مختلف مغزی برقرار می گردد.
آموزش مجسمه سازی به کودکان سبب گسترده شدن فعالیت های مغزی در آنان می گردد و این کودکان در آینده می توانند اشیای جدیدی را اختراع کرده و کسب و کار مستقلی برای خود راه اندازی کنند.
مجسمه سازی سبب بهبود مهارت های مشاهده در کودکان می گردد و آن ها از این طریق می آموزند که باید با دقت بیشتری به جزئیات موجود در اطراف خود نگاه کنند.

مجسمه سازی به کودکان کمک می کند تا تجربیات و مهارت های تفسیری را توسعه دهند. با آموزش ساخت مجسمه به کودکان می توان یک راهکار مناسب برای بیان افکار درونی آنان فراهم آورد.
بهبود خلاقیت های هنری در کودکان سبب افزایش اعتماد به نفس آنان از طریق مجسمه سازی می گردد. آموزش مجسمه سازی به کودکان سبب ایجاد هماهنگی دست و چشم و مهارت های حرکتی در آنان می گردد.
برای آموزش مجسمه سازی به کودکان، باید قدرت تمرکز آنان نیز تقویت شود. به همین دلیل فراگرفتن این هنر سبب کاهش استرس و اضطراب در کودکان می گردد و احساس آرامش درونی را برای آنان به ارمغان خواهد آورد.
مهارت های تحلیلی کودکان به وضوح از طریق مجسمه سازی توسعه می یابد و آن ها قادر خواهند بود نحوه عملکرد اشیای مختلف را کشف‌کرده و از نحوه ارتبا اجزای مختلف به کار رفته در یک شیء آگاهی پیدا می کنند. به این ترتیب کودکان با آموزش مجسمه سازی با کسب تجربه در مهارت های عملی، می توانند در مشکلات گوناگون از راه حل های متنوع استفاده کنند.
هم چنین کودکان می توانند به کشف جهان پرداخته و یک تعامل سازنده با محیط اطراف خود داشته باشند.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند تماشای مجموعه؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد. میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد مجسمه سازی به کودکان رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش کودکان شما قادر به ساخت انواع مجسمه باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

آموزش مجسمه سازی به کودکان مبحثی است که درچند سال اخیر درخیلی از کشورهای دنیا به آن پرداخته ا ند.و نتیجه بسیار خوب از این رویکرد آموزشی در بین کودکان مشاهده شده است. اما در ایران به این آموزش اصلاتوجه نشده و خیلی از مربیان این مقوله را با کاردستی یا بحث سفال اشتباه میگیرند. بعضی دیگر به غلط تصور میکنند که کودک نمیتواند مجسمه سازی کند. و اصولا تصور آنها از مجسمه سازی تصور غلطی است.

این مواد می تواند موادی ارزان و همیشه در دسترس مانن گل رس .
خاک رس به این خاطر که در هر گوشه از جهان یافت می شود، تقریبا هر کسی می تواند آن را خریداری نماید.

خلاقیت در مجسمه سازی به کودکان اجازه می دهد طبیعت و محیط اطراف را درک کرده و زیبایی های آن را کشف کنند.
به این ترتیب با آموزش ساخت مجسمه به کودکان، می توان زیبایی های موجود در دنیای اطراف را برای آن ها قابل لمس کرد و آن ها از این طریق در می یابند که زیبایی را می توانند در هر پدیده ای در جهان پیدا کنند و برای این کار تنها نیاز به وسعت دید و برخورداری از یک ذهن خلاق می باشند که این ویژگی نیز از طریق مجسمه سازی در آنان تقویت می گردد.
کودکان از طریق مجسمه سازی می توانند افکار درونی خود را بیان کنند. آن ها می توانند وارد دنیای دیگری شوند که هیچ محدودیتی در آن وجو ندارد و کودکان می توانند با توانایی ها و تخیل خود در دنیای هنر و خلاقیت گام بردارند.
مجسمه سازی یک شیوه مؤثر برای بروز توانایی ها و استعدادهای فردی کودکان می باشد.

10 دیدگاه برای آموزش مجسمه سازی کودکان

 1. king_p

  آیا وزن خمیر برای مجسمه سازی مهم است؟؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   عموما بر روی بسته های خمیر میزان وزن آنها نوشته شده است.
   برای افرادی که در ابتدای فعالیت قرار دارند و عموما به صورت نیمه حرفه ای فعالیت می نمایند استفاده از خمیرهای کوچک پیشنهاد می شود.
   اما در صورتی که به صورت حرفه ای این هنر را دنبال می نمایید، بسته هایی با وزن بیشتر برای شما مقرون به صرفه تر می باشند.
   سپاس از همراهی شما

 2. N89320189

  سلام آیا نوع رنگی که برای رنگ خمیر مجسمه سازی استفاده می شود مهم است؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای اینکه بتوانید مجسمه های زیبا و طبیعی داشته باشید، باید یا به خمیر خود رنگ های مجاز اضافه نمایید یا از ابتدا از خمیرهای رنگی استفاده کنید. خمیرهای رنگی دارای مقاومت بالایی می باشند.
   از همین رو اکثر افراد حرفه ای از این مورد بهره می برند تا استحکام کار افزایش یابد.
   سپاس از همراهی شما

 3. parnian_

  اگر لینک دریافت کنیم همون اموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 4. farnaz6039

  برای ساخت مجسمه ها از خمیرخاصی استفاده میشه!؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خمیرهایی همانند: خمیر مجسمه سازی روغنی، خمیر مجسمه سازی سرامیکی، خمیر مجسمه سازی چینی، خمیر مجسمه سازی روسی، خمیر مجسمه سازی هوا خشک و حتی گل رس را نیز می توان استفاده کرد.
   سپاس از همراهی شما

 5. kooosha00:00

  سلام دختر من به حیوانات علاقه بسیاری داره ممنون از اینکه ساخت حیوانات در این مجموعه قرار دادید؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 6. aliZohrbi80

  حداکثر مدت زمان خشک شدن خمیر چقدر است؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   فاکتور مهم بعدی در انتخاب و خرید خمیر مجسمه سازی توجه به حداکثر زمانی است که خمیر شما در طول آن رطوبت نهانی خود را از دست داده و به خوبی خشک می شود.
   معمولا حداکثر زمان تعریف شده برای این منظور از سوی شرکت های تولید کننده ۲۴ ساعت تخمین زده می شود.
   ضمنا این را نیز خیلی خوب به ذهن خود بسپارید که خمیرتان نباید پس از خشک شدن خود ترک بردارد!
   اگر برداشت به کیفیت خمیر مجسمه سازی انتخابی تان شک کنید.
   سپاس از همراهی شما

 7. ali_mirjlali

  هنر مجسمه‌سازی برای چه کسانی مناسب است!!؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این هنر مناسب کسانی است که مواد مجسمه‌سازی آن‌ها را به هیجان می‌آورد و شیفته مجسمه و آثار هنری‌ای ازاین‌دست هستند.
   در این هنر خلاقیت و نوآوری در ارائه اثر نقش بسیار پررنگی دارد.
   چراکه هنرمند با مواد اولیه جامد و بی‌جانی همچون گِل، چوب، سنگ یا فلز، اشکال زیبا و منحصربه‌فردی را خلق می‌کند.
   مجسمه‌سازی هنری سه‌بُعدی و وابسته به درک فضایی انسان است.
   هنری که با کمک حجم و بُعد و درگیرکردن ذهن، نتیجه بدیعی را رقم می‌زند.
   در این هنر، مجسمه‌ها را به‌وسیله مُغار، حکاکی یا ریخته‌گری از بسیاری مواد مختلف خلق می‌کنند.
   مهارت‌های دستی از مهم‌ترین نیازهای این هنر است زیرا مجسمه‌ساز با ابزارهایی مانند مغار، انبردست و قیچی سروکار دارد.
   درواقع مجسمه‌ساز با کمک ابزارهای موجود و با تقویت حس زیباشناختی خود به بیان تخیلات ذهنی‌اش می‌پردازد.
   مجسمه سازی برای کسانی‌ست که دغدغه اصلی زندگی‌شان هنر است، آن‌هم هنری از جنس گِل‌بازی و شکل دادن و خلق کردن.
   سپاس از همراهی شما

 8. najmeh.khodaparast

  آینده کاری مجسمه سازی چگونه است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اگرچه کسانی که به فراگیری هنر مجسمه سازی علاقمندند بیشتر درپی دنبال کردن دغدغه‌های ارزشمند هنری‌شان هستند اما توجه به بازار کار و آینده مالی این رشته، چندان هم خالی از لطف نیست.
   سپاس از همراهی شما

 9. نازنین نظام دوست

  آموزش مجسمه سازی به کودکان چه مزیت هایی دارد ؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجسمه سازی برای کودکان دنیایی از خلاقیت و شادابی را به ارمغان می آورد و با آموزش مجسمه سازی به کودکان ، آن ها در می یابند که برای موفقیت در مراحل مختلف مجسمه سازی باید از صبر و پشتکار برخوردار باشند. همچنین کار با دست انجام میگیرد این ویژگی سبب تقویت مهارت های حرکتی و ماهیچه ای دست آنان می گردد.
   سپاس از همراهی شما

 10. SETAYESH

  آموزش این کلاس برای بچه ها محدودیت سنی داره!؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام واحترام
   این دوره برای کودکان 6سال به بالا توصیه می شود.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3136

اطلاعات تکمیلی آموزش مجسمه سازی کودکان

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد