آموزش هیدروگرافیک خودرو

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

306,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش هیدروگرافیک خودرو (صفر تا صد)

آموزش هیدروگرافیک خودرو 118فایل با بیش از 10 ساعت ویدئوی آموزشی است. این آموزش گام به گام شناخت هیدروگرافیک و نحوه چاپ آن روی قسمت های مختلف خودرو را آموزش می دهد. در آموزش‌ هیدروگرافیک ابتدا با موضوعاتی از قبیل هیدروگرافیک چیست، کاربرد هیدروگرافیک و پروسه آن، تجهیزات کارگاه چاپ هیدروگرافیک، بررسی و ویژگی‌های فیلم هیدروگرافیک، بررسی تفنگ رنگ پاش، بررسی اکتیواتور آئروسل و اکتیواتور رنگ پاش آشنا خواهید شد. سپس ایجاد بستر مناسب و انجام هیدروگرافیک را آموزش می‌بینید.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه هیدروگرافیک خودرو، تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع هیدروگرافیک خودرو و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش هیدروگرافیک خودرو!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث هیدروگرافیک خودرو آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا آموزش هیدروگرافیک خودرو 118فایل را فرا بگیریم؟

با پیشرفت‌های‌ تکنولوژی روش انجام بسیاری از کارها مانند نقاشی‌ خودرو نیز تغییر کرده و بسیار آسان‌تر از قبل شده‌ است. نقاشی خودرو معمولاً چندین روز طول می‌کشد درصورتی که باکمک آموزش هیدروگرافیک‌ خودرو می‌توان همان‌ کار را در یک الی‌ دو روز انجام‌ دهید. همچنین می‌توانید طرح‌های جذاب و منحصر به‌ فردی را داخل و خارج خودرو اعمال کنید.

آموزش هیدرو گرافیک خودرو مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش هیدروگرافیک خودرو چه اتفاقی می‌افتد؟

در‌انتهای آموزش هیدروگرافیک‌ خودرو با شناخت کامل هیدروگرافیک و نحوه انجام آن آمادگی لازم برای انجام هیدروگرافیک را به دست خواهید‌ آورد. با کمک نحوه عیب‌یابی‌ هیدروگرافیک و نحوه تعمیر چاپ‌ هیدروگرافیک، با اشتباهات، مشکلات و چالش هایی که هنگام کار با آن مواجه هستید را فرا خواهید گرفت.

در پایان آموزش هیدروگرافیک خودرو همچنین چاپ‌ هیدروگرافیک جلو پنجره کامارو، چاپ‌ هیدروگرافیک داشبورد خودرو، چاپ‌ هیدروگرافیک قاب پلاک خودرو و سایر بخش‌های خودرو را فرا می‌گیرید. این آموزش راهنمای جامعی برای ایجاد بستر مناسب برای هیدروگرافیک را هم بیان می‌کند. از این رو افراد تازه‌کار می‌توانند به درستی مراحل‌ کار را انجام دهند.

هیدروگرافیک خودرو یکی از به روز ترین مشاغل در زمینه خدمات خودرو میباشد.

بازار کار هیدروگرافیک خودرو در ایران چگونه است؟

هیدروگرافیک خودرو جزء مشاغل پر درآمد در زمینه تغییر رنگ قطعات داخلی و خارجی خودرو محسوب می شود. برای شروع کار باید لوازم و تجهیزات معرفی شده در آموزش هیدروگرافیک را تهیه کنید. سپس با اجاره و یا خرید مکانی مناسب کارخود را شروع کنید. هزینه اجاره و خرید دستگاه‌ها در هر شهری متفاوت است.

با فراهم کردن همه مواردی که گفته شد و تماشای آموزش هیدروگرافیک خودرو قادر هستید کار خود را شروع کنید. توصیه می‌کنیم در کنار آموزش هیدروگرافیک‌ خودرو تبلیغات خدمات خود را فراموش نکنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

هیدروگرافیک یک صنعت جدید در ایران است که هنوز بسیاری از صنایع از وجود آن بی اطلاع هستند. بنابراین این کار در ایران بازار بسیار خوبی در آینده خواهد داشت.

طبق آمار در ایران حدود ۱۸ میلیون خودرو وجود دارد و اگر فقط یک درصد این خودروها اقدام به انجام خدمات هیدروگرافی نمایند و هر خودرو بطور متوسط هزینه ۴۰۰ هزار تومانی را برای این کار اختصاص دهد، فقط در بخش خودرو یک پتانسیل ۷۲ میلیارد تومانی وجود دارد. اگر شما ماهیانه ده میلیون تومان درآمد داشته باشید، در سال این عدد ۱۲۰ میلیون تومان خواهد شد یعنی اگر شما در سال فقط ۳۰۰ مشتری خودرو داشته باشید میتوانید به راحتی به ماهی ده میلیون تومان درآمد دست پیدا کنید.

حدودا بین ۸ تا ۱۲ میلیون تومان برای یه کارگاه کوچیک هزینه دارد که در ماه اول این مبلغ جبران می شود.

شناسه آموزش: 3345

اطلاعات تکمیلی آموزش هیدروگرافیک خودرو

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد