118فایل 118فایل

18 31 2842 021

آموزش پرورش میل ورم

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40 تخفیف

384,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش پرورش میل ورم (صفر تا صد)

آموزش پرورش میل ورم 118فایل با بیش از 5 ساعت ویدئو به زبان فارسی ارائه شده‌ و همچنین تمامی اصول پرورش میل ورم را به شما ارائه می دهد. شما در این مجموعه با چرخه زندگی میل ورم، شرایط مطلوب دمایی و رطوبتی برای پرورش و … آشنا خواهیدشد. نحوه پرورش میل‌ ورم، نگهداری و رسیدگی به آن‌ها، فرآوری، بسته‌ بندی و فروش میل‌ ورم و … را فرا خواهید گرفت.

لارو یک نوع سوسک به نام سوسک تاریکی که منبع غنی از پروتئین، انواع مواد معدنی همچون کلسیم، فسفر، آهن و غیره می باشد. می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای مکمل‌های پروتئینی برای تغذیه انواع پرندگان، ماهیان، حیوانات خانگی و حتی خود انسان ها باشد.

چرخه زندگی میل ورم از تولد تا مرگ در سه مرحله طی می شود. حدود چهار تا چهارده روز طول می کشد تا تخم های سوسک ماده به کرم میل ورم تبدیل شوند. سپس بعد مدتی به شفیره تبدیل شده و با گذشت شش الی هجده روز به سوسک تبدیل می‌شوند. سرعت تکثیر کرم میل ورم، بازگشت سرمایه آن و سرمایه اندک از مهم‌ترین دلایلی است که پرورش میل‌ ورم را مورد توجه بسیاری قرار داده‌ است.

میل ورم را می توانید در انباری خانه ی خود هم پرورش دهید. این کرم در دمای اتاق یعنی 21تا 24 درجه سانتی‌گراد با یک رطوبت نسبی خوب می‌تواند به رشد و نمو خود ادامه‌ دهد. به طور کلی پرورش این لارو کار آنچنان مشکل و ریسک پذیری نیست. تنها شما با یادگیری اصول اصلی و یافتن بازار هدف خود می توانید به فعالیت در این کسب و کار پرداخته و به درآمد خوبی برسید.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه پرورش میل ورم تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع پرورش میل ورم و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش پرورش میل ورم!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث پرورش میل ورم آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا آموزش پرورش میل ورم را فرا بگیریم؟

همانطور که پیش از این گفته شد میل ورم یک منبع غذایی سرشار از پروتئین و مواد معدنی است. موارد مصرف بسیاری از قبیل غذای پرندگان، ماهیان، حیوانات خانگی دارد. همچنین در سایر کشورها به عنوان مکمل پروتئینی برای غذای انسان ها نیز استفاده می شود. از طرفی هم پرورش میلورم سرمایه زیادی نمی خواهد.

با توجه به چرخه رشد سریع میل‌ ورم بازگشت سرمایه آن هم کوتاه است. در نتیجه فرصت مناسبی برای ایجاد یک کسب و کار پربازده را فراهم می‌کند. بازار هدف گسترده میل ورم باعث شده تا بسیاری از پرورش دهندگان علاوه بر بازار داخلی به بازارهای خارجی و صادرات فرآورده های میل ورم روی آورند.

آموزش پرورش میل ورم 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش پرورش میل ورم چه اتفاقی می‌افتد؟

در این مجموعه آموزشی شما ابتدا با میل ورم، چرخه زندگی میل‌ ورم، مقدمات پرورش میل‌ ورم، تفاوت های میل ورم و سوپر ورم، شرایط مطلوب برای پرورش و… آشنا شده و در ادامه نحوه ساخت فارم میل ورم خانگی، نحوه نگهداری و رسیدگی به فارم میل‌ ورم، غربال کرم ها، پرورش سوپر ورم، جداسازی شفیره ها از میل‌ ورم، جداسازی تخم ها، خشک کردن میل‌ ورم، تبدیل میل ورم به کود، پرورش میل‌ ورم به روش صنعتی و … را فرا خواهید گرفت.

در انتهای آموزش ها شما با تمام مباحث گفته شده آشنا می شوید. به گونه ای که می توانید حرفه ی پرورش میل ورم را به صورت تخصصی شروع کنید و به کسب درآمد از این راه بپردازید.

صنعت پرورش میل ورم یکی از صنعت های کم هزینه برای شروع و در عین حال پردرآمد است!

بازار کار پرورش میل ورم در ایران چگونه است؟

پرورش میل‌ ورم در خانه را می توان با سرمایه ای کمتر از یک میلیون تومان هم شروع کرد. شما می‌توانید با خریداری تعدادی سوسک مولد که هر یک به قیمت 300 تا 400 تومان خرید فروش می‌شود، کارخود را آغاز کنید. علاوه بر خرید سوسک شما باید به فکر جایی برای نگهداری و پرورش آن ها نیز باشید.

با توجه به پرورش این کرم در سبوس گندم و جو، فرآورده‌های آن بدون انگل و بیماری هستند. میل‌ ورم می‌تواند غذایی مناسب و عالی برای انواع ماهیان زینتی و خوراکی، انواع پرندگان مانند قناری، مرغ مینا، بلبل، بلدرچین، مرغ، اردک، سگ و گربه خانگی باشد. همچنین میل‌ ورم می تواند یک طعمه خشک ایده آل برای ماهیگیران باشد.

درآمدی که از فروش میل ورم بدست می آید بسیار خوب است و نسبت به هزینه اولیه، سود خوبی دارد. قیمت فروش میل ورم در هر فصل سال متفاوت ولی می توان گفت که این رقم بین 50 تا 100 هزار تومان به ازای هر کیلو است.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

با توجه به شرایط نگهداری میل ورم ها شما می توانید آن ها را در خانه نیز پرورش دهید و به عنوان یک شغل خانگی در این حرفه مشغول شوید.

شما می توانید با هزینه بسیار کم این حرفه رو شروع کنید و از آن کسب درآمد کنید. قیمت هر مولد میل ورم در حال حاضر بین 250 تا 300 تومان است و شما می توانید حتی با 500 هزار تومان هم در این حرفه مشغول شوید.

معمولا هر سبد پرورش میل ورم حدود 2 کیلوگرم لارو خواهد داشت. قیمت هر کیلو لارو بین 50 تا 100 هزار تومن است که بسته به میزان تولید و پرورش شما درآمد شما محاسبه می شود.

آموزش پرورش میل ورم صفر تا صد است و همه ی مطالب لازم برای شروع و متخصص شدن در این حرفه را به صورت جامع و کامل ارائه شده است تا شما هنرجوی عزیز بتوانید در این کار حرفه ای شوید و از آن کسب درآمد کنید.

در این آموزش تمام مطالب مورد نیاز برای متخصص شدن در این زمینه ارائه شده است که شامل شرایط مطلوب پرورش میل ورم، چگونگی خشک کردن میل ورم، تبدیل شفیره میل ورم به سوسک، چرخه زندگی و رشد میل ورم، غربال کامل کرم ها و غیره می شود.

10 دیدگاه برای آموزش پرورش میل ورم

 1. kmt0098

  اگه سفارش بدم چند روزه دستم میرسه ؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   پس از سفارش شما این محصول طی 3 الی 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید.
   سپاس از همراهی شما

 2. moghdamian56

  به کجاها می‌تونیم بفروشیم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   ورم میل ها را می‌توان به باغ های پرندگان، پرورش دهندگان ماهیان گوشت خوار، پرورش دهندگان دوزیستان و بندپایان، همستر، جوندگان، طیور و ماکیان زینتی و پرورش دهندگان حیوانات خانگی فروخت.
   سپاس از همراهی شما

 3. homeyrana52

  میل ورم ها به خارج از کشور هم صادر میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله؛ صادرات میل ورم به کشور های متقاضی معمولاً به صورت خشک شده یا پودر شده انجام میشه.
   سپاس از همراهی شما

 4. bbsaba

  وای! کی دلش میاد این موجود چندش‌آورو رو بخوره!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   میل ورم یک مکمل غذایی بسیار مقوی برای انسان به شمار می‌رود و مصرف آن می‌تواند شما را از بسیاری از مکمل های غذایی دیگر بی‌نیاز سازد.
   سپاس از همراهی شما

 5. kamali3345

  سلام میخواستم ببینم به عنوان طعمه قلاب ماهیگیری میتونم از میل ورم استفاده کنم؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله دوست عزیز؛ میل ورم یک طعمۀ عالی برای ماهی ها نیز به شمار می‌رود.
   سپاس از همراهی شما

 6. barana

  چه دمایی برای پرورششون لازمه؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بهترین بازۀ دمایی برای رشد میل ورم‌ها، دمای اتاق (21 تا 24 درجۀ سانتی‌گراد) است.
   سپاس از همراهی شما

 7. sama

  تشکر از وب‌سایت 118فایل بابت این محصول بی نظیر

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   نظر لطف شماست. از اعتماد شما سپاسگزاریم.
   سپاس از همراهی شما

 8. ban

  کسب و کار پرورش میل ورم رو پیشنهاد میکنین یا پرورش زالو؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربر محترم؛ هر دوی این کسب و کارها بسته به میزان پشتکار شما می‌تواند بسیار درآمدزا باشد.
   سپاس از همراهی شما

 9. شبنم

  میل ورم ینی چی؟؟؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   میل ورم، لارو یک نوع سوسک به نام سوسک تاریکی است و یک منبع غذایی سرشار از پروتئین و مواد معدنی مانند کلسیم، فسفر، آهن و… برای پرندگان، ماهی‌ها، حیوانات خانگی و حتی انسان است.
   سپاس از همراهی شما

 10. soraya.sa

  چه غذایی باید داد بهشون؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در طول مدت پرورش، برای بستر این کرم ها از سبوس گندم یا سبوس جو و حتی سبوس برنج در کنار منبع تأمین آب استفاده می‌شود.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3264

اطلاعات تکمیلی آموزش پرورش میل ورم

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد