آموزش چرتکه

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

228,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش چرتکه (صفر تا صد)

آموزش چرتکه 118فایل با بیش از 10 ساعت ویدئوی آموزشی به صورت گام به گام و با زبان ساده توسط مربیان با تجربه به تمامی مباحث و سرفصل های آموزشی چرتکه پرداخته تا در عین سادگی به راحتی تمامی مباحث را فرا بگیرند.

چرتکه یکی از اولین وسایل حساب و کتاب و شمارش اعداد می باشد.  یادگیری آن تاثیر چشمگیری بر افزایش عملکرد قدرت مغز و محاسبات ذهنی می گذارد. امروزه از چرتکه بیشتر برای تقویت حافظه و محاسبات ذهنی برا کودکان و حتی بزرگسالان استفاده می شود و آموزش چرتکه صرفا برای افزایش هوش و عملکرد های ذهنی کودکان داده می شود.

در این روش آموزشی،  بعد از مدتی کار کردن با چرتکه،  یک تصویر مجازی از چرتکه در ذهن شکل می گیرد. در واقع می توان گفت کودکان و دانش آموزان می توانند برای انجام محاسبات ریاضی از چرتکه مجازی ساخته شده در ذهن خودشان کمک گرفته  و به سرعت اعمال محاسباتی مانند: جمع،  تفریق،  ضرب و  تقسیم  را به صورت ذهنی و با سرعت بسیار بالا انجام دهند.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه چرتکه تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع محاسبات و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این سرگرمی جذاب آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش چرتکه !

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث چرتکه آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا چرتکه را فرا بگیریم؟

از آنجایی که به تازگی آموزش‌ چرتکه رواج پیدا کرده، فرزند شما می تواند با فراگیری کامل علم چرتکه و محاسبات ریاضی با چرتکه بسیار جلوتر از سایرین باشد. شما با آموزش‌ چرتکه به فرزند خود کمک فراوانی در شکوفا شدن استعداد او در علم‌ ریاضی و همچنین تقویت ضریب‌ هوشی او خواهید کرد.

به طور کلی می توان از مزایای علم چرتکه، افزایش تخیل و خلاقیت، تقویت عملکرد نیمکره چپ و راست مغز، بهبود حافظه و انتقال مفاهیم با سرعت و دقت بیشتر، درک بهتر و سریع تر مسائل ریاضی ( جمع، تفریق، ضرب، تقسیم ) و… نام برد.

کشف شده که هوش انسان را تا حد زیادی محیط خارجی تعیین می کند نه عوامل ژنتیکی! در سن ۱۰ سالگی مغز به ۹۹ درصد رشد نهایی خود می رسد لذا می توان نتیجه گرفت دوران کودکی نقش تعیین کننده و مهمی در رشد مغزی افراد دارد و بعد از این دوره شانس بلوغ و رشد مغزی بسیار کم خواهد بود! پس یادگیری چرتکه در سن کم توصیه می شود.

آموزش چرتکه 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش چرتکه چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش چرتکه، فرزند شما قادر به چرتکه زدن، گرفتن آن در دست، شیوه خواندن چرتکه، آموزش جمع و تفریق اعداد مکمل، تمرین زدن اعداد 1 تا 100 برای سریع کار کردن با چرتکه، آموزش ضرب و تقسیم که شامل مواردی از قبیل ضرب اعداد ساده تا اعداد اعشاری و گویا، تقسیم اعداد چند رقمی و گویا، آموزش چرتکه زدن اعداد رادیکالی که شامل نحوه خواندن آن و طریقه بدست آوردن ریشه های اعداد خواهد بود.

این مجموعه شامل آموزش خانواده برای هدایت فرزند در، نحوه جمع و تفریق اعداد با رقم های بالا، ضرب و تقسیم اعداد سه رقمی با چرتکه و یا به صورت ذهنی به فرزند شما می باشد.

همچنین نمونه سوالاتی دارد تا کودک شما بتواند تمریناتی مبنی بر یادگیری داشته باشند. علاوه بر آن با گذشت زمان، با علاقه و تمرین مداوم به موسسات محاسبات ذهنی آی کیو مس (IQMAS) و یو سی مس (UCMAS) پیوسته و در مسابقات چرتکه برای کودکان در سطح شهر و کشور شرکت و افتخار آفرینی کند.

چرتکه یکی از قدیمی ترین ابزارها برای محاسبات ریاضی بوده است

بازار کار چرتکه در ایران چگونه است؟

خوشبختانه در ایران اکثر خانواده ها به کلاسهای آموزشی برای هوش فرزندانشان تمایل زیادی دارند. که حتی حاضر به پرداخت هزینه برای کلاسهای آموزشی می باشند؛ که آموزش چرتکه را می توان یکی از بهترین آموزشها در این زمینه دانست.

در این صورت شما می توانید با تماشای ویدئوهای آموزشی به عنوان مربی در آموزشگاه های مربوطه مشغول به کار شوید. در آمد ماهیانه این کار بین 2 الی 5 میلیون تومان می باشد.

همچنین شما می توانید به صورت خصوصی به پرورش هنر آموزانی با استعداد و هوشمند بپردازید و برای گسترش کار خود با تشکیل کلاس های آنلاین و غیر حضوری در سراسر ایران به درآمدی بالای 5 میلیون تومان برسید. که این مبلغ بسته به فعالیت و افزایش تبلیغات می تواند متغیر باشد.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

عملیات های ریاضی مختلفی می توانند با چرتکه انجام شوند که شامل شناسایی اعداد نشان داده شده در چرتکه و درک چگونگی تغییر مقدار این اعداد بسته به تغییر موقعیت مهره های چرتکه می شود. به طور مشابه، می توان از آن برای تجزیه اعداد استفاده کرد که موجب تقویت فرآیندهای محاسبه ذهنی در کودکان و  کمک به آن ها در درک عملیات جمع ، تفریق ، ضرب و تقسیم اشاره کرد.

بهترین سن برای شروع یادگیری چرتکه 5 سالگی پیشنهاد می شود. چرا که مغز کودک در سنین 5 تا 7 سال در بهترین حالت یادگیری قرار دارد و با یادگیری چرتکه قدرت حافظه، تمرکز و مهارت استدلال کودک در مسیر جهش فوق العاده قرار می گیرد.

در قسمت مزایای آموزش چرتکه برای کودکان بیان گردید که هدف از آموزش چرتکه تنها تقویت درس ریاضی کودکان نیست و این یکی از کم اهمیت ترین اهداف شرکت در کلاس چرتکه است در آموزش چرتکه ، چرتکه تنها وسیله ای (بهانه ای) است برای تقویت مهارت های ذهنی کودکان ، مهارت های تمرکز ، دقت ، افزایش سرعت عمل و … که به طور کامل در قسمت مزایای آموزش چرتکه تشریح گردید.

شناسه آموزش: 3248

اطلاعات تکمیلی آموزش چرتکه

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد