118فایل 118فایل

3118 2842 021

آموزش کابینت سازی

پخش ویدیو
آموزش کابینت سازی-118فایل

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

840,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش کابینت سازی (صفر تا صد)

آموزش کابینت سازی سایت 118فایل با بیش از 26 ساعت ویدئو آموزشی، به صورت گام به گام نحوه ساخت مدرن‌ترین کابینت‌ها را آموزش می‌دهد. آموزش کابینت سازی ابتدا به محاسبه و اندازه‌گیری کابینت پرداخته که در این بخش از آموزش کابینت سازی محاسبه و اندازه گیری کابینت آشپزخانه، نحوه طراحی و ساخت کابینت، نحوه برش شیارها، محاسبه و اندازه‌گیری، ساخت کابینت گوشه، مشکلات کابینت گوشه و حل آن و غیره ارائه شده است.

ابزار و نحوه کار با ابزارهای کابینت سازی دومین موضوعی است که در آموزش کابینت سازی برای افراد مبتدی ارائه شده است. با شناخت ابزارهایی چون اره رومیزی، تیغه اره رومیزی، تخته اره، ابزارهای برش و غیره می توانند به صورت اصولی با اندازه‌های دقیق کابینت مورد نظرشان را بسازند. پس از شناخت ابزارها و نحوه اندازه‌گیری، آموزش کابینت سازی به نحوه ساخت یونیت‌های مختلف کابینت اشاره کرده است.

کشوهای کابینت یکی از بخش‌های مهم در آموزش کابینت سازی می‌باشد. اگر بدرستی کشوها را نسازید ممکن است در‌ زمان باز و بسته‌ کردن با مشکل مواجه‌ شوند یا به‌ مرور کارایی خود را‌ از دست‌ دهند. از این‌ رو در آموزش کابینت‌ سازی به علاقمندان طریقه ساخت کشوی کابینت، نحوه ساخت فایل دو کشو‌ کابینت و غیره یاد می‌دهد.

همانطور که می‌دانید برای قرار دادن سینک و اتصالات آن نیاز به برش کابینت دارید. از آن‌ جا که در این مجموعه سعی شده صفر تا صد آموزش ساخت و نصب کابینت آموزش داده شود، به همین دلیل در آموزش کابینت سازی نحوه نصب سینک و اتصالات آن بیان شده است و در انتهای آموزش به نحوه ساخت اپن و کانتر آشپزخانه و آموزش نصب کابینت اشاره می‌شود.

ساخت کابینت و نصب آن جز خدماتی است که تقاضا برای آن بسیار زیاد است. در این رشته دقت و مهارت حرف اول را می‌زنند. کابینت‌ها محلی برای قرار گرفتن وسایل مختلف آشپزخانه هستند. در نتیجه این وسایل جزء مهم‌ترین قسمت‌های آشپزخانه محسوب می‌شوند. البته امروزه در ساخت کابینت جاسازی و قرار گرفتن وسایل برقی آشپزخانه چون یخچال و فریزر، لباس‌شویی و ماشین ظرف‌شویی هم مهم است.

در کابینت‌ سازی همانند هر حرفه دیگری نیاز به اطلاعات دقیق و مهارت کافی است. این کار دارای مراحل مختلفی است. هنگامی‌ که هر یک از مراحل ساخت کابینت با توجه و دقت کافی انجام شود، می‌توان گفت که کابینتی بسیار زیبا و کارآمد با شرایط آشپزی ساخته می‌شود. کابینت سازی با هر جنس کابینتی که باشد دارای دو مرحله اساسی نصب و ساخت است که باید به صورت اصولی اجرا شود. اجرا شدن اصولی کابینت با یادگیری و آموزش و تجربه انجام می‌شود که شما می‌توانید برای بالا بردن مهارت و اجرای اصولی کابینت از پکیج آموزش گام به گام کابینت سازی استفاده کنید.

نمونه ویدئو آموزش کابینت سازی 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه کابینت سازی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع کابینت سازی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش کابینت سازی

سرفصل های دوره

3 ساعت

1 ساعت

10 ساعت

2 ساعت

1 ساعت

9 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش کابینت سازی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث کابینت سازی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا کابینت سازی را فرا بگیریم؟

علاقمندان و افراد تازه کار که شناخت خوبی از ابزارات و نحوه اندازه‌گیری کابینت را ندارند؛ با کمک آموزش کابینت‌سازی با این موضوعات به‌طور جامع آشنا می‌شوند و می‌توانند مراحل ساخت کابینت را به خوبی فرا‌بگیرند. در آموزش کابینت‌ سازی علاوه‌ بر بیان نکات و تکنیک‌های ویژه، نحوه ساخت اپن و‌کانتر آشپزخانه و آموزش نصب‌کابینت آموزش داده می‌شود.

اگر شما هم یکی از علاقمندان به این حرفه ی پر سود هستید و به دنبال یک آموزش تخصصی برای یادگیری و شروع این حرفه می گردید؛ آموزش صفر تا صد کابینت سازی برای شما بهترین گزینه خواهد بود. با تماشای این مجموعه می توانید به تمام مباحث ساخت کابینت مسلط شوید و کسب و کار پر درآمد خود را راه اندازی کنید.

کابینت‌ سازی حرفه‌ای پرسود محسوب می‌شود و بازار کار بسیار مناسبی دارد. از طرف دیگر در کابینت‌ سازی افراد می‌توانند به درآمدهای بالایی دست پیدا کنند. البته این کار نسبت‌ به مشاغل دیگر نیاز به سرمایه زیادی ندارد. همچنین افرادی که علاقه‌ای به ساخت و نصب کابینت نداشته باشند با فراگیری این حرفه می‌توانند با آموزش این رشته و دیگران به درآمد دست پیدا کنند. علاوه‌ بر موارد ذکر شده کابینت‌ سازی فرصتی را فراهم می‌کند که افرادی که نسبت‌ به ابزارآلات و کارهای فنی بی‌اطلاع هستند، اطلاعات خوبی به دست آورند.

توجه داشته باشید، در صورتی که در روند آموزش یا پس از پایان دوره یا حتی در زمان ساخت کابینت سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما کاملا شمارو تا زمان حل مسئله راهنمایی میکنن.

پس خیالتون راحت باشه ما کنارتون هستیم.

آموزش کابینت سازی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش کابینت سازی چه اتفاقی می‌افتد؟

در‌ انتهای آموزش کابینت‌ سازی علاقمندان و کابینت‌ سازان با‌ فراگیری محاسبه اندازه‌گیری کابینت قادرند برای آشپزخانه‌‌های مختلف کابینت‌های مناسبی را طراحی و نصب‌کنند. همینطور نحوه ساخت اپن و کانتر آشپزخانه و آموزش نصب کابینت موجب شده در پایان آموزش کابینت سازی علاقمندان بتوانند صفر تا صد ساخت و نصب کابینت را انجام دهند و درآمد چشمگیری را در این حرفه به دست آورند.

توجه داشته‌باشید که پس از تماشای ویدئوها حتماً موارد آموزش داده را تمرین‌ کنید تا اشکالات کار خود را پیدا‌ کنید. در صورت لزوم ویدئوهای آموزش کابینت‌ سازی را دوباره ببینید تا بتوانید کاری با کیفیت بسیارخوب را به بازار ارائه‌دهید. همان طور که می دانید کیفیت، اولین و مهم‌ترین دلیل برای فروش بیشتر کابینت محسوب می‌شود.

 ‏پس از یادگیری کابینت سازی می‌توانید وارد بازار کار شوید و از این طریق کسب درآمد کنید. همچنین می‌توانید مغازه کوچکی برای خودتان دست و پا کنید و در انجا با قبول سفارش مشتریان کابینت بسازید. علاوه بر این می‌توانید این حرفه را به دیگران آموزش دهید و کارآفرینی کنید.

تحصیلات و مهارت مورد نیاز برای کابینت سازی

برای شروع فعالیت کابینت‌ سازی نیاز به هیچ مدرک تحصیلی نیست و افراد برای شروع کار خود نیاز به تحصیلات خاصی ندارد. اما نکته‌ای که به آن توجه کنید این است که از آنجایی‌ که کابینت‌ سازی مهارت محسوب می‌شود، بدون آموزش در این رشته نمی‌توان به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرد. زیرا که برای شروع هر حرفه و فعالیتی آموزش‌هایی لازم است تا افراد بتوانند از طریق این آموزش‌ها کار خود را آغاز کنند.

به‌ همین‌ منظور در رشته کابینت‌ سازی هم پکیج‌های آموزشی فراهم شده‌اند که نیاز شما را از این بابت برطرف خواهند کرد. این دوره‌های آموزشی باعث می‌شوند که فرد با جزئیات و نکات کابینت‌ سازی به‌ خوبی آشنا شده و بتواند پروسه کابینت‌ سازی را از طراحی تا اجرا و نصب به‌ خوبی انجام دهند. برای یادگیری این حرفه می‌توانید از دوره آموزش جامع کابینت سازی استفاده کنید.

هنگامی‌ که شما قصد شروع کار کابینت‌ سازی را داشته باشید باید اطلاعات زیادی در این زمینه داشته باشید و با اصول کابینت‌ سازی به‌خوبی آشنا باشید تا از این طریق بتوانید آینده‌ی کاری و بازار کار خود را به‌ خوبی تضمین کرده و به درآمدهای خوبی دست پیدا کنید.

همچنین با این آموزش‌ها شما تکنیک‌های جدیدتری یاد خواهید گرفت که از این بابت رضایت تمام مشتریان خود را جلب خواهید کرد. از مهارت‌های شغل کابینت‌ سازی می‌توان به قدرت بدنی بالا، مشتری‌ مداری، خوش ‌قول بودن، داشتن دقت و ظرافت و سرعت‌ عمل بالا اشاره کرد.

مدت زمان لازم برای یادگیری آموزش کابینت سازی چقدر است؟

اگر فرد با دقت و تمرکز بالایی باشید و به کابینت سازی هم علاقه داشته باشید؛ می‌توانید در این حرفه به خوبی عمل کنید. پشتکار، علاقه و صبر باید مهم‌ترین ویژگی‌های یک کابینت ساز باشد تا بتواند در این شغل موفق شود. اگر شما هم قصد ورود به این شغل را دارید علاوه بر این ویژگی‌ها باید از آموزش‌های معتبر و کاملی برای پیشرفت در کارتان استفاده کنید تا این آموزش روند یادگیری شما را به کمترین زمان ممکن برساند و بتوانید زودتر وارد بازار کار شوید. برای اینکه این حرفه را در کمتر از دو ماه یاد بگیرید می‌توانید از پکیج آموزش کامل کابینت سازی استفاده کنید.

مزایای کابینت سازی

1.بازار کار اشباع نشده و درآمد بسیار بالایی دارد.

2.کابینت سازی با توجه به امروزی شدن خانه‌ها و اهمیت بیشتر به طراحی و دکوراسیون داخلی جزء مشاغلی محسوب می‌شود که همیشه مشتری دارد.

4.کابینت سازی بدون محدودیت است.

3.باعث خلاقیت و بالا بردن عملکرد مغز برای اندازه‌گیری دقیق و محاسبه می‌شود.

5.در شغل کابینت سازی می‌توانید با ایجاد طرح‌های جدید و به روز نوآوری‌های زیادی کرده و از آن طریق هم سرمایه بسازید.

معایب کابینت سازی

کابینت سازی معایب خاصی برای افراد علاقه‌مند و جویای کار ندارد. فقط هر گونه بروز خطا در اندازه و سایز آن می‌تواند کابینت را به هم بریزد و این باعث شود شما تمرکز کافی و پشتکار زیادی برای ادامه و وارد شدن به این شغل را نداشته باشید. به همین دلیل کابینت ساز باید بتواند به خوبی اندازه گیری کند و آن را در بیاورد. اگر در دوره‌ آموزش کابینت سازی شرکت کنید به راحتی می‌توانید با اصول این کار آشنا شوید.

وسایل مورد نیاز برای شروع و راه اندازی شغل کابینت سازی

شما چه در رشته کابینت‌ سازی به‌صورت حرفه‌ای فعالیت کنید و چه به شکل مبتدی این کار را آغاز کرده باشید، نیاز به ابزار و وسایلی دارید که در انجام کار به شما کمک کند. در ادامه به معرفی این ابزار و تجهیزات خواهیم پرداخت.

1. گیره کابینت‌ سازی: انواع مختلفی دارد و شامل گیره لوله‌ای، گیره موازی و گیره دستی می‌شود.

2. دریل پیچ بند

3. چکش

4. دستگاه مکنده

5. لبه چسبان

6. ‏کمپرسور

7. ‏وکیوم

8. انواع دستگاه برش

9. زاویه سنج، شیب سنج

9. اره میزی

10. اره تاج شکل

11. اره دستی

12. اره دیسک

13.ابزار اندازه‌گیری کابینت‌ سازی

14. متر لیزری

15. گونیای نجاری

16. گونیای مرکب

17. کولیس

18. دریل ستونی و انواع دریل برقی و مته‌های آن

لیست قیمت وسایل مورد نیاز کابینت سازی

ردیفابزار و وسایل کابینت سازیقیمت (تومان)
1گیره رومیزی (120 میلی متری)2,900,000
2دریل پیچ بند پارکساید (300 وات)1,200,000
3دستگاه دمنده و مکنده رونیکس (مدل 1207)1,200,000
4لبه چسبان دامار (مدل DMJBT90)27,900,000
5کمپرسور رونیکس (10 لیتری)4,500,000
6روکش پی وی سی (ضخامت 4.0-رول 100 متری)12,000,000
7دستگاه برش ام دی اف(در ابعاد 3 متر یا 3 متر و بیست)10,000,000
8زاویه سنج،شیب سنج دیجیتال کاپرو(مدل 393)1,600,000
9اره میزی محک (مدل TS-210SI)6,700,000-9,800,000
10اره تاج شکل (مدل TK-11)700,000
11اره دستی رونیکس(مدل 3609)280,000-450,000
12اره دیسکی رونیکس(مدل 4318)2,200,000
13متر لیزری رونیکس (مدل RH-9351)1,300,000
14گونیای نجاری رونیکس(RH-9725)25 سانت345,000
15گونیای مرکب 30 سانتی متری360,000
16کولیس(در مدل و اندازه های متنوع)250,000-15,000,000
17دریل ستونی(در مدل های متنوع) 2,500,000-12,500,000
18دریل برقی(در مدل های متنوع)120,000-2,000,000
19چکش رونیکس(مدل RH-4712)وزن 300گرم218,000

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

سرمایه لازم برای شروع کابینت سازی

میزان سرمایه‌ای که برای شغل کابینت‌ سازی افراد باید در نظر بگیرند متفاوت است و در واقع این میزان به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر شما در فعالیت کابینت‌ سازی خود با کارگاه‌های تولیدی همکاری داشته باشید و فقط به‌ عنوان نصاب فعالیت کنید، در این زمان می‌توانید هزینه‌های که مربوط به کرایه مکان و کارگاه می‌شود را در نظر نگیرید.

اگر بخواهید در شغل خود کارگاه یا مکان کوچکی را برای کار خود اجاره کنید تا به واسطه آن رفت‌ و آمد مشتریان را آسان‌تر نمایید به مواد و تجهیزات خاصی احتیاج دارید که این موارد باعث افزایش سرمایه ضروری شما خواهد شد که حدود ۵۰ الی 70 میلیون تومان و حتی بسته به مکان و مسافت بیشتر هم خواهد بود.

اما اگر پس‌ از مدتی کار کردن در رشته کابینت‌ سازی بخواهید کار خود را گسترش دهید و به‌صورت حرفه‌ای‌تر عمل کنید هم باید یک کارگاه با فضای بزرگ‌تر خریداری کرده یا اجاره کنید و سپس تمامی فرآیندهای مربوط به کابینت‌ سازی را خودتان انجام دهید. پس به دستگاه‌های پیشرفته احتیاج خواهید داشت که در این‌ صورت سرمایه شما افزایش خواهد یافت و بیشتر می‌شود. البته باید سود این کار را هم در نظر گرفت که بسیار زیاد خواهد بود. در کل میزان سرمایه مورد نیاز برای تهیه لوازم و تجهیزات کابینت سازی چیزی حدود 20 الی 50 میلیون تومان و شاید کمتر است. آموزش مقدماتی تا پیشرفته کابینت سازی به شما کمک می‌کند با صفر تا صد این کار آشنا شوید و این سرمایه با سودی تقریبا دو برابر بعد از گذشت دو الی سه ماه به شما برگردد.

کابینت سازی یکی از پردرآمدترین حرفه ها در زمینه دکوراسیون ساختمان است!

دغدغه‌های راه اندازی شغل کابینت سازی

همان‌ طور که در هر رشته‌ای چالش‌ها و دغدغه‌های خاصی وجود دارد در شغل کابینت‌ سازی هم این‌ موضوع وجود دارد. از دغدغه‌های اصلی شغل کابینت‌ سازی می‌توان به فعالیت بدنی زیاد و طولانی ‌مدت این رشته اشاره کرد. در واقع افراد در کابینت‌ سازی باید انرژی زیادی صرف کرده و جهت برش و نصب قطعات کابینت توجه زیادی کنند.

از طرف دیگر برخی از دستگاه‌های کابینت‌ سازی ممکن است برای بعضی افراد خطرآفرین باشند و ممکن است به‌ سلامت آن‌ها آسیب بزنند. البته جای نگرانی نیست زیرا برای این مشکلات راه‌ حلی وجود دارد و آن این است که قبل‌ از شروع کار کابینت‌ سازی افراد در این زمینه ابتدا اطلاعات کافی به دست آورده و با دانش کافی وارد این رشته شوند تا از خطرات آن بکاهند.

بازار کار کابینت سازی در ایران چگونه است؟

دقت داشته باشید که در شغل کابینت‌ سازی چون اغلب به‌صورت سفارشی این کار انجام می‌گیرد، کار شما بستگی به پروژه‌هایی دارد که شما برمی‌دارید. در واقع کیفیت کارهای شما چون نمایشگاهی است که در معرض دید دیگر مشتریان نیز قرار می‌گیرد، در این حالت مشتریان می‌توانند کارهای شما در آشپزخانه‌های مختلف را ببینند و با پسندیدن کیفیت کار شما آدرس شما را گرفته و به شما رجوع کنند.

بنابراین هرچقدر کار شما تمیزتر و باکیفیت‌تر باشد مشتریان بیشتری جذب خواهند شد. از طرف دیگر امروزه زیبایی دکوراسیون منزل برای تمامی افراد حائز اهمیت است. به‌ همین دلیل می‌توان گفت که با توسعه صنعت در بخش‌های مواد و چوب بیش از هر وقت دیگری افراد به نیروی ماهر در زمینه کابینت‌ سازی نیاز دارند. اگر مهارت کافی در کابینت سازی داشته باشید بدون شک بازار کار پر رونقی خواهید داشت برای کسب مهارت در این زمینه می‌توانید از پکیج آموزش کابینت سازی استفاده کنید.

در کشور ما هم شغل کابینت‌ سازی به‌ صورت مستقیم با ساخت ‌و ساز ارتباط دارد. پس انتظار می‌رود که کابینت‌ سازی همانند این صنعت رشد خوبی داشته باشد و میزان آن افزایش پیدا کند. با توجه به موارد ذکر شده می‌توان گفت که بازار کار رشته کابینت ‌سازی خوب و مناسب است. البته رشد این بازار بستگی به خود فرد دارد.

آموزش کابینت‌ سازی صفر‌ تا صد مراحل طراحی و‌ نصب را یاد می‌دهد که موجب می‌شود در‌ انتها بتوانند طرح‌های جذابی را بکار ببرند. طرح‌های خاص و جدید همواره مورد توجه مشتریان بوده است. برای رشد در این شغل پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر آموزش کابینت سازی و تبلیغات در شبکه‌های مجازی، از طرح‌های موجود در اینترنت ایده بگیرید تا بتوانید طرح‌های جذابی را طراحی کنید.

اگر در کار خود حرفه ای باشید و طرح های جذابی را برای مشتریان ارائه بدهید می توانید درآمد بسیار خوبی از شغل نصیب خود کنید. 

درآمد کابینت سازی در ایران

ممکن است برای شما هم سوال پیش‌ آمده باشد که درآمد رشته کابینت‌ سازی چه میزان است. در ادامه به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت. همان‌ طور که می‌دانید امروزه کابینت‌ها به‌صورت قسمت‌های جدا نشدنی از آشپزخانه هستند. این ابزار و وسایل کمک می‌کنند که آشپزخانه شما ظاهر و چیدمان خاص و ویژه‌ای داشته باشند. همچنین کابینت‌ها با طرح‌هایی که دارند باعث می‌شوند که با حداقل فضا بیشترین استفاده را از فضای آشپزخانه کرد.

از آنجایی‌ که هر خانه‌ای نیاز به کابینت دارد، کابینت سازی را می‌توان جزء مشاغلی محسوب کرد که همیشه مورد توجه افراد است. در نتیجه می‌توان درآمد این شغل را بسیار زیاد برآورد کرد. البته ذکر این نکته ضروری‌ است که کابینت‌ سازی هم مانند بسیاری از مشاغل دیگر کار فنی و خدماتی محسوب می‌شود. در نتیجه درآمد شما به عوامل زیادی بستگی دارد. ازجمله این عوامل می‌توان به تمیزی و کیفیت کار، خوش ‌قول بودن، مشتری‌مداری و تجربه و مهارت فرد اشاره کرد.

از این‌ رو نمی‌توان برای این شغل درآمد معینی تعریف کرد. زیرا بسته به هر فرد این درآمد می‌تواند تفاوت داشته باشد. همچنین از طرف دیگر سود شغل کابینت ‌سازی به مواد اولیه هم بستگی دارد. به‌ عنوان مثال سود کابینت‌های مدرن نسبت‌ به کابینت‌های معمولی کمتر است. به‌ طور کلی می‌توان این‌ طور بیان کرد که میانگین درآمد یک کابینت‌ ساز به‌ صورت ماهانه ۵ تا ۱۰ میلیون تومان است. البته این درآمد درآمدی متوسط است و افرادی در این رشته هستند که به درآمدهای بالای ۷۰ میلیون نیز دست پیدا کردند.

درآمد کابینت سازی در جهان

کابینت ‌سازی یکی از مشاغل پرسود است که از طریق آن شما می‌توانید در کشورهای خارجی نیز درآمد کسب کنید. در نتیجه می‌توان گفت که کابینت‌ سازی یکی از راه‌های درآمدسازی در مهاجران نیز هست. در واقع مهاجران می‌توانند با استفاده از این رشته در کشورهای مختلف به کسب درآمد بپردازند. همان‌ طور که می‌دانید افراد در کشور کانادا به دکوراسیون منزل و زیباسازی آن اهمیت بسیار زیادی می‌دهند. از آنجا که تعداد افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند زیاد است،

افراد می‌توانند با یادگیری رشته کابینت‌ سازی به درآمد خوبی در این کشور برسند. البته دو فاکتور مهم و تاثیرگذار روی درآمد را نباید فراموش کرد. این دو فاکتور تخصص و مهارت فردی است که به کابینت‌ سازی می‌پردازد. درنتیجه بهترین کار این است که قبل‌ از مهاجرت و سفر به این کشور ابتدا در طی آموزش‌هایی که در این زمینه وجود دارد، شغل کابینت‌ سازی را به‌صورت کامل یاد گرفته و سپس اقدام کرد. منفعت دیگر این کار این است که شما با آموزش کاملی که دیده‌اید مهارت بیشتری کسب خواهید کرد و بعد احتمال پیدا کردن کار برای شما راحت‌تر خواهد بود و در واقع رزومه قوی‌تری خواهید داشت.

طبق گزارش‌های به عمل آمده میانگین درآمد کابینت سازی برای یک کارگر ساده در کانادا ۲۴ هزار دلار در سال است. علاوه‌ بر کانادا کشورهای استرالیا، ایتالیا و ترکیه نیز جزء کشورهایی هستند که کابینت‌سازی در آن‌ها برای مهاجران بسیار پر رونق است. البته لازم به ذکر است که علاوه‌ بر چهار کشور ذکر شده در سایر کشورها نیز کابینت‌ سازی جزء مشاغلی است که پرسود محسوب می‌شود و از طریق آن افراد می‌توانند درآمدهای بالایی کسب کنند. برای اینکه بتوانید به کشورهای خارجی سفر کنید و مشغول به کار شوید باید یک کابینت ساز حرفه‌ای باشید تا شما را جذب کنند. برای همین داشتن تخصص و آشنا بودن با اصول ساخت و نصب کابینت‌های مدرن در این مسیر به شما کمک خواهد کرد. به همین منظور می‌توانید با استفاده از آموزش صفر تا صد کابینت سازی با تمامی نکات این حرفه آشنا شوید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

این آموزش صفر تا صد است و تمام مطالب مورد نیاز برای ساخت کابینت را بیان کرده است. در این مجموعه ساخت کانتر و اوپن به صورت کامل آموزش داده شده است.

هزینه اولیه برای شروع این کار صرف تاسیس کارگاه و تجهیزات می شود. برای یک کارگاه 70 متری حدود 60 تا 80 میلیون سرمایه مورد نیاز است.

درآمد یک کابینت ساز بستگی با مهارت او رابطه مستیقیم دارد. هر چه مهارت و تخصص یک فرد بیشتر باشد به همان اندازه فعالیت بیشتر و درآمد بیشتر خواهد داشت. به طور معمول درآمد کابینت سازی بالای 10 میلیون است و بعضی از افراد متخصص در این کار ممکن است درآمدی بیشتر از 60 میلیون هم داشته باشند.

در این آموزش شما به صورت کامل و گام به گام نحوه برش و نصب سینک ظرفشویی را آموزش خواهید دید.

آموزش کابینت سازی 118فایل حدود 34 ساعت آموزش صفر تا صد میباشد که بسته به توان یادگیری شما و زمانی که میذارید، حداقل 2 الی 3 هفته زمان نیاز هست
یادگیری کابینت سازی علاوه بر نگاه کردن آموزش نیاز به تمرین نیز دارد که ما کاملا شما هنرجو عزیز را در دوره تمرین راهنمایی می کنیم

حرفه کابینت سازی هیچ پیش نیازی برای یادگیری ندارد، اما اگر بخواهیم برایش پیش نیازی بیان کنیم فقط علاقه به کارهای فنی و ساختمانی میباشد و مطمئنا اگر در زمینه نجاری و کمد سازی تجربه ای داشته باشید، کمک بسزایی در روند یادگیری شما می کند.

هیچ هنر و حرفه و علمی بدون درآمد نخواهد بود، همانطور که در توضیحات هم گفتیم، کابینت یکی از حرفه های ساختمانی فوق العاده پرطرفدار هست و ساختمان سازی به کابینت ساز نیاز دارد و هرچه خوش قول تر و حرفه ای تر باشید مشتری بیشتری خواهید داشت.

قدم بعدی تمرین هست، تنها چیزی که نیاز دارید تا متخصص شدن تمرین و تکرار هست، حتی اگر شده باشد آشپزخانه خونه خودتون رو کابینت کنید تا بتونید با چالش های کار رو در رو شوید، ضمنا ما هرجایی که سوالی داشتید همراه شما هستیم.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز کابینت سازی رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به اجرا و نصب کابینت آشپزخانه باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش، اجرا کابینت و حتی خرید ابزارآلات و لوازم کابینت سازی؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.

یادگیری هر هنر و حرفه ی جدیدی نیاز به تمرین و مکررات دارد، تا زمانی که شروع به ساخت و نصب کابینت نکنید و مشکلاتی که در نصب و ساخت به آن برمیخورید رو حل نکنید، همه ی موارد آموزش داده شده در ذهن شما نخواهد موند.
با تمرین و تکرار یک متخصص کابینت ساز خواهید شد.

این موضوع کاملا بستگی به خودتان دارد اما پیشنهاد ما به شما این هست که اگر حدود یک ماه حتی شاگردی کنید، میتونید کاملا همه موارد رو فرابگیرید، به علت اینکه زمینه آموزشی در شما پدیدار شده است و با ساخت و نصب کابینت آشنایی کافی را دارید و فقط نیاز به تمرین خواهید داشت.

پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

در ابتدا لازم است بدانید که این شغل برای افرادی بهتر است که در سن پایین قرار دارند زیرا کارهای سختی را در بر می گیرد و نیاز است که جسم شما از سلامتی برخوردار باشد. به همین دلیل اگر در سن بالا می خواهید این شغل را استارت بزنید بهتر است که از انجام آن صرف نظر کنید. بطور کلی چنانچه این شغل را از جوانی انتخاب کرده و سپس به کسب مهارت بپردازید پس از چند سال به یک حرفه ای تبدیل می شوید.

اندازه گیری دقیق و ترسیم نقشه های اجرایی
طراحی کابینت بر اساس فضا و سلیقه مشتری
شناخت کامل به ابزار مورد استفاده در کابینت سازی
رعایت اصول ایمنی و پیش گیری از اتفاق های ممکن
نصب قسمت های مختلف کابینت
مشورت دادن به مشتری در خصوص ابزار های مورد استفاده
کنترل و نظارت بر تمامی کارها

میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع شغل کابینت سازی به نحوه شروع شما به این حرفه بستگی دارد که باعث می شود این میزان متغیر باشد. به عنوان مثال چنانچه به فعالیت نصب در کارگاه های تولیدی مشغول به کار شوید، هزینه های مربوط به اجاره کارگاه برای شما حذف خواهد شد و به کمترین سرمایه نیاز خواهید داشت.
اما در صورتی که مایل به اجاره مغازه ای کوچک باشید تا مشتریان بتوانند به آن رفت و آمد داشته باشند، در این صورت به میز کار مناسب و ابزار آلات مخصوص نیازمند خواهید شد که در این حالت سرمایه مورد نیاز شما افزایش خواهد یافت.
علاوه بر این اگر تصمیم داشته باشید که به صورت حرفه ای فعالیت خود را آغاز نمایید، مهم تر از هر چیزی به یک کارگاه بزرگ نیاز دارید تا در آن بتوانید دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته این شغل را در آن جای دهید و به فعالیت های مربوطه همچون لبه چسبانی قطعات، وکیوم درب های کابینت، برش ورق ها، مونتاژ و… مشغول شوید. به همین دلیل سرمایه مورد نیاز شما از دو حالت قبلی فراتر می رود، چرا که عمده سرمایه صرف تهیه تجهیزات و اجاره کارگاه خواهد شد.

هنگامی که سفارشاتی را می پذیرید و به انجام پروژه هایی مشغول می شوید، نمونه کارهای شما حکم یک نمایشگاه برای شما پیدا می کنند که با بهره گیری از سرمایه دیگران آن را برپا کرده اید و افراد طی رفت و آمدهای خانوادگی با نحوه کار شما آشنا شده و به مشتری شما تبدیل خواهند شد. به همین خاطر همواره سعی کنید که کاری ظریف و در عین حال زیبا به مشتری تحویل دهید.
علاوه بر این، از یک سو انتظار می رود که به دلیل میل افراد و جوامع به سمت زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین توسعه صنعت در حوزه چوب و متریال و از سوی دیگر افزایش میزان ساخت و ساز، این شغل با بازار کار پر رونقی مواجه باشد و کمبود نیروی کار ماهر در این حوزه به یک دغدغه تبدیل گردد.

درآمد برخی از کسب و کار ها مثل کابينت سازي نه تنها از طریق فعالیت اصلی خود یعنی ساخت کابینت با ام دی اف بدست می آید بلکه از طریق فعالیت های جانبی مثل اجاره قسمتی از کسب و کار، تبلیغات ، نوسانات قیمتی و غیره حاصل می شود.
شیوه درآمدزایی کابينت سازي بر پایه تولید کالا می باشد و درامد مستقیم آن همان درآمدی است که بر اساس فعالیت اصلی این شغل بدست می آید ضریب ۸ از ۱۰ را به خودش اختصاص میدهد که این میزان درآمد این کسب‌و‌کار را جزء مشاغل درآمد بالا قرار می دهد.

سوالات متداول

11 دیدگاه برای آموزش کابینت سازی

 1. رضا

  آموزش فارسیه یا خارجی

  • پشتیبان 118فایل

   باسلام و احترام مجموعه کابینت سازی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس تحت الفظی فارسی ارائه شده است و اکثر قسمتهای آموزشی بصورت واضح و از نردیک کار رو به صورت عملی نمایش میده . سپاس از همراهی شما

 2. kasra

  کابینت آشپزخونه مون آب خورده و انگار باد کرده راه حلی دارید برا تعمیرش؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اگر آسیب دیدگی کابینت منزلتون جزئی بود می توانید از برچسب مشابه ام دی اف استفاده کنید اما اگر آسیب دیدگی عمیق بود باید از سمباده برقی، سطح کابینت رو برش داده تا جایی که به لایه های سالم برسید و بعد آن را با بتونه یکنواخت کنید و در انتها یک ام دی اف رویی قرار دهید.
   سپاس از همراهی شما

 3. bardiakermatian

  سینک های روکار بهتره یا توکار؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته به سلیقه هر فردی می تواند متفاوت باشد.
   سپاس از همراهی شما

 4. شهریار حسنی

  فرق کابینت های مدرن و کلاسیک چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کابینت های مدرن بدون تاج و سر ستون هستند و درب های ساده دارند اما در نمونه کلاسیک از تاج و سرستون استفاده می شود اما فضای بیشتری را اشغال می کنند و برای مکان های کوچک مناسب نیستند.
   سپاس از همراهی شما

 5. کمیل

  کابینت فلزی بهتره یا چوبی؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کابینت های فلزی برای اجرا محدودیت های دارند به طور مثال ایده های جدید و جذابی در نمی آید. همچنین اتصالات در نوع فلزی قابل تغییر نیست.
   سپاس از همراهی شما

 6. nooribahmani

  کابینت ام دی اف رو از چی می سازن؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   ام دی اف از خرده چوب های طبیعی ساخته می شود و همچنین در ساخت آن از فیبر های چوبی هم استفاده می شودکه ترکیبی از چوب سخت و نرم است که با موم ترکیب می کنند و بعد در معرض گرما پرس می کنند.
   سپاس از همراهی شما

 7. kamyabbastani

  این کار نیاز به ایده های مختلفی داره توی این مجموعه طرح های مختلف هم بررسی شده یا نه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با توجه به اینکه طرح‌های خاص و جدید همواره مورد توجه مشتریان بوده است لذا ضروری است این مجموعه را با دقت نگاه کنید که موجب می‌شود در‌ انتها بتوانند طرح‌های جذابی را بکار ببرید.
   سپاس از همراهی شما

 8. mehrdadmahdavi

  چه ابزار هایی مورد نیازه برای این کار؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای شروع این کار ابزارهایی چون اره رومیزی، تیغه اره رومیزی، تخته اره، ابزارهای برش و غیره مورد نیاز شما است.
   سپاس از همراهی شما

 9. mobin.5113

  فقط کار با چوب MDF آموزش داده شده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در مجموعه آموزش کابینت سازی، نحوه انتخاب چوب مناسب برای کابینت، تفاوت چوب ام دی اف با چوب کاج و….مورد بررسی قرار گرفته است.
   سپاس از همراهی شما

 10. mohsen.brt

  نصب سینک آشپزخانه هم جزو این مجموعه میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از آن‌ جا که در این مجموعه سعی شده صفر تا صد آموزش ساخت و نصب کابینت آموزش داده شود، به همین دلیل در آموزش کابینت سازی نحوه نصب سینک و اتصالات آن بیان شده است.
   سپاس از همراهی شما

 11. kiarash.tj

  من خیلی با ابزار های این کار آشنایی ندارم توی این ویدیو ها توضیحی داده شده در این مورد ؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش کابینت سازی سایت 118فایل آموزشی، به صورت گام به گام نحوه ساخت مدرن‌ترین کابینت‌ها را آموزش می‌دهد و در این مجموعه با ابزار های لازم برای شروع کار آشنا می شوید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3318

اطلاعات تکمیلی آموزش کابینت سازی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد