118فایل 118فایل

3118 2842 021

آموزش کاور خودرو

آموزش کاور خودرو-118فایل

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

473,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش کاور خودرو (صفر تا صد)

آموزش کاور خودرو 118فایل با بیش از 11 ساعت ویدئو به صورت گام‌به‌گام مراحل نصب و اجرا کاور خودرو را ارائه می‌دهد. شناخت طیف رنگی و کاور مناسب برای هر نوع خودرو موجب می‌شود، کسانی که آموزش کاور خودرو را مشاهده می‌کنند، بتوانند بهترین کاور را متناسب با نوع ماشینی که قرار است کاور شود، انتخاب کنند.

بررسی و معرفی برندهای مختلف و شناسایی کاور اصل از تقلبی برای خرید با کیفیت‌ترین کاور، در ابتدای آموزش کاور خودرو قرار گرفته تا بتوانید در میان کاورهای متنوع موجود در بازار، مرغوب ترین نوع را خریداری کنید.

همان طور که می‌دانید برای نصب کاور خودرو نیاز به یک سری ابزارآلات مخصوص دارید. در آموزش کاور خودرو سعی شده ابزارها و وسایل مورد ‌نیاز به همراه نحوه استفاده از آن‌ها به طور جامع توضیح داده ‌شود.

مراحل نصب آموزش کاور خودرو از سپر، آینه بغل، کاپوت و گوشه ها شروع می شود، سپس تمام بخش‌های ماشین به صورت گام‌به‌گام در ویدئوهای مجزا آموزش داده می شود تا بتوانید از صفر تا صد کاورکردن خودرو را به خوبی یاد بگیرید. همچنین در انتهای آموزش کاور خودرو، نصب کاور بادی فِنس (bodyfence) نیز به طور کامل بیان می‌شود.

زیبایی ظاهر خودرو برای بسیاری از خودروداران مسئله بسیار مهمی است. در سال‌های گذشته وقتی از زیبایی ظاهر خودرو سخن به عمل می‌آمد این حساسیت با شستشوی خودرو نمایان می‌شد. اما بعد از آن عملیات واکس و پولیش جایگزین شد. امروزه در چند سال اخیر استفاده از کاورهای خودرو به‌ شدت پررونق بوده است.

این کار نه‌ تنها باعث سلامت رنگ بدنه خودرو می‌شود بلکه باعث جذابیت‌های ظاهری خودرو نیز می‌گردد. صاحبان خودرو معمولاً از خط و خش روی رنگ بدنه خودرو، باران‌های اسیدی، آفتاب‌ سوختگی و رطوبت برای ظاهر بدنه خود ترس دارند. اما کاور خودرو این مشکلات را تا حد بسیار زیادی توانسته‌ است حل کند. این کاورها تنها کاربردشان فقط برای این کار نیست بلکه برای تغییر رنگ بدنه نیز استفاده می‌شوند.

نمونه ویدئو آموزش کاور خودرو 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه کاورخودرو تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع کار کاورخودرو و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش کاور خودرو

سرفصل های دوره

2 ساعت

1 ساعت

8 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش کاور خودرو!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث کاور خودرو آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا کاور خودرو را فرا بگیریم؟

هر تعمیرکاری قطعاً کم و بیش با مشتریانی که قصد کاورکردن خودروی خود را داشته‌اند رو به رو شده‌ است. برای آنکه تعمیرکاران بتوانند تمام نیاز‌های مربوط به کاورکردن خودرو مشتریان‌ را پاسخگو باشند، بهتر است آموزش کاور خودرو را تهیه کرده تا هم خدمات بیشتری را به مشتریان ارائه دهند و هم درآمد بیشتری به دست‌ آورند.

همینطور بهتر است کاورکاران نیز، آموزش کاورخودرو را مشاهده کنند؛ زیرا حفاظت خودرو یکی از دلایل مهم نصب کاور است.

با توجه به این‌ موضوع که در سال‌های اخیر تعداد خودروها به‌ شدت در حال افزایش است موضوع کاور بدنه خودرو نیز دارای اهمیت است. این اهمیت از این لحاظ است که این‌ موضوع برای افرادی که قصد راه‌اندازی کسب‌ و کاری دارند می‌تواند بسیار مؤثر باشد. زیرا همان‌ طور که تعداد خودروها در حال افزایش است تعداد افرادی هم که قصد کاور بدنه خودروی خود را دارند بسیار بیشتر می‌شود.

در نتیجه بازارکار کاور بدنه‌ی خودرو می‌تواند بسیار پر رونق باشد. از طرفی افراد می‌توانند با آموزش کاور بدنه خودرو برای زیباسازی و ظاهر جذاب خودروی خود نیز اقدام کنند و همچنین خودروی خود را دور از آسیب‌هایی همچون باران اسیدی، فضولات پرندگان و… نگه دارند.

توجه داشته باشید، در صورتی که در روند آموزش یا پس از پایان دوره یا حتی در زمان نصب کاور خودرو سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما کاملا شمارو تا زمان حل مسئله راهنمایی میکنن.

پس خیالتون راحت باشه ما کنارتون هستیم.

آموزش کاورخودرو 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش کاور خودرو چه اتفاقی می‌افتد؟

شما در آموزش کاور خودرو پس‌ از یادگیری تمامی مراحل این کار و تشخیص تقلبی از اصل می‌توانید روی بخش‌های مختلف خودرو نظیر سپر، آینه و کاپوت نصب کاور انجام دهید. دقت داشته باشید که این کار تکنیک‌های مختلفی دارد که شما در این آموزش‌ها با انواع تکنیک‌ها آشنا خواهید شد.

در این حالت می‌توان گفت که در پایان دوره آموزش تخصصی کاور خودرو با تمام ابعاد این کار آشنا خواهید شد. در واقع شما چه فردی تازه ‌کار باشید و چه فردی باشید که قبلا در این زمینه فعالیت کرده‌اید، می‌توانید به‌ خوبی کاور خودرو را اجرا کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید. کاور خودرو برای کاربردهای شخصی نیز می‌تواند مفید باشد. همچنین در صورتی‌ که به تدریس علاقه داشته باشید و تمایل نداشته باشید که در این رشته فعالیت داشته باشید نیز می‌توانید با آموزش این رشته به دیگران کسب درآمد کنید.

همچنین با توجه به طیف رنگی موجود، کاور مناسب خودرو را به مشتریان پیشنهاد دهند. هنرآموزان با کمک آموزش کاور‌ خودرو، مهارت بالایی در زیرسازی خودرو، از قبیل تمیز‌کردن و آماده‌سازی سطح بدنه‌ خودرو کسب می‌کنند. همچنین نصب کاور بخش‌های مختلف بدنه خودرو نظیر سپر، آینه بغل، کاپوت و‌غیره را بصورت اصولی و درست انجام خواهندداد.

ترفندها و تکنیک‌هایی که در‌حین آموزش کاور خودرو گفته می‌شود موجب می‌شود هنرآموزان در‌هنگام نصب کاور‌خودرو به‌ مشکل برخورد نکنند. به طور کلی می‌توان گفت در پایان آموزش کاور خودرو، هنرآموزان صفر تا صد کاور انواع ماشین را فرا می‌گیرند. حتی افراد تازه‌کار هم با تماشای ویدئوهای آموزش کاور خودرو، می‌توانند همانند یک فرد‌ مجرب کاور کردن ماشین را انجام دهند.

تحصیلات و مهارت مورد نیاز برای شغل کاور خودرو

شغل کاور خودرو نیز مانند سایر مشاغل مربوط به خودرو نیاز به هیچ تحصیلات و مدرک خاصی ندارد. البته برای شروع این کار افراد باید آموزش‌هایی ببینند. این آموزش‌ها در قالب دوره‌ها و پکیج‌های آموزشی به افراد کمک می‌کنند تا بتوانند در مورد شرایط و تجهیزات و ابزار لازم برای شروع کار اطلاعاتی کسب کنند. همچنین این آموزش‌ها کمک می‌کنند که نحوه اجرا از صفر تا صد شغل کاور خودرو را بیاموزند.

همچنین در این آموزش‌ها مربیان برجسته‌ای هستند که کمک می‌کنند افراد مهارت‌های فنی خود را افزایش داده و به آن آموزش می‌دهند که چگونه وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند. علاوه‌ بر آموزش فعالیت در رشته کاور خودرو نیاز به مهارت‌هایی نیز دارد. از جمله این مهارت‌ها می‌توان به‌دقت و ظرافت، سرعت‌ عمل بالا، تجربه مناسب اشاره کرد.

مدت زمان لازم برای یادگیری کاور خودرو چقدر است؟

از آنجایی‌ که کار کاور خودرو کاری آسان و ساده است، مدت زمان یادگیری آن نیز تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند. اما بسته به روشی که شما برای یادگیری این رشته در نظر می‌گیرید مدت زمان متغیری است. همچنین علاقه و انگیزه نیز در کاهش مدت زمان یادگیری شما می‌تواند مؤثر باشد. اما در حالت کلی باید این‌ طور در نظر گرفت که برای آموزش کامل کاور خودرو شما باید چیزی حدود ۲ هفته تا ۱ ماه برای این کار زمان بگذارید و پس‌ از این مدت با انجام تکرار و تمرین روی خودروهای مختلف و کاور کردن آن‌ها در این زمینه مهارت به دست آورید.

مزایای کاور خودرو

کاور خودرو به دلیل تأثیرات مثبت و مزایایی که دارد امروزه بسیار محبوب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل می‌توانید با استفاده از دوره‌های آموزش کاور خودرو این حرفه را یادبگیرید و وارد بازار کار شوید. در ادامه قصد داریم به برخی از مزایای کاور خودرو اشاره کنیم:

1. یکی از مهم‌ترین مزایای کاور خودرو زیبایی و شفافیتی است که به خودرو می‌بخشد.

2. کاور خودرو موجب می‌شود که بدنه خودرو ایمنی بالاتری داشته باشد زیرا که این کار باعث محافظت بیشتر از رنگ بدنه آن می‌گردد.

3. با کاور کردن خودرو شستشو و تمیز کردن آن نیز بسیار سریع‌تر و آسان‌تر صورت می‌گیرد.

4. کاور خودرو حتی باعث می‌شود که مقاومت رنگ خودرو نیز تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

5. همچنین با انجام کاور خودرو به دلیل این‌ که رنگ بدنه خودرو مستقیماً در تماس با فضای بیرون نیست، هزینه‌های مربوط به پولیش و واکس تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند.

6. برای افرادی که به کار کاور خودرو علاقه مند هستند، آموزش کاور خودرو می‌تواند آسان و کم هزینه باشد.

معایب کاور خودرو

کاور خودرو علاوه‌بر مزایایی که دارد ممکن است شامل معایبی نیز باشد. در ادامه به برخی از این معایب اشاره می‌کنیم:

1. اگر کاور خودرو به‌ صورت صحیح و اصولی نصب نشود، ممکن است خودرو را از حالت اولیه خود خارج سازد و آن را بدشکل نشان دهد. بنابراین برای اجرای کاور نیاز به یک آموزش جامع کاور خودرو است.

2. کاور خودرو روی خودروهای قدیمی و کهنه کاربرد ندارد.

3. در صورتی‌ که مدت زمان زیادی از کاور کردن خودرو گذشته باشد ممکن است جدا کردن آن کمی دشوار باشد.

کاور خودرو چیست؟

کاور خودرو در واقع یک لایه نازک از پی وی سی است و یک نوع ورق یا فیلم محسوب می‌شود. از ویژگی بارز کاور خودرو می‌توان به مقاومت در برابر آب یا رطوبت اشاره کرد. البته هر نوع از کاور خودرو دارای ویژگی‌هایی است که با دیگری متفاوت هستند. دقت داشته باشید که کاور خودرو انواع مختلفی دارد و به دلایل مختلفی ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت کاور خودرو

کاور خود بسته به جنس و کیفیتی که دارد می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. در حالت کلی می‌توان گفت که با توجه به برندی که کاور خودرو دارد، قیمت آن را می‌توان چیزی حدود ۳ میلیون تا ۵ میلیون تومان در نظر گرفت.

وسایل مورد نیاز برای شروع شغل کاور خودرو

مانند هر شغل دیگری در شغل کاور خودرو هم‌ نیاز به ابزار و تجهیزاتی است که لازم است افرادی که قرار است در این شغل مشغول به کار شوند آن‌ها را تهیه کنند. در ادامه به معرفی این ابزار خواهیم پرداخت:

1. انواع کاور خودرو

2. کاردک

3. سشوار

4. استر نواری

5. نوار برش

6. لبه الیافی

7. دستکش نخی

8. نوارچسب

9. متر

10. دماسنج مادون‌قرمز

لیست قیمت وسایل مورد نیاز کاور خودرو

ردیفوسایل مورد نیاز کاور خودروقیمت (تومان)
1انواع کاردک(بر اساس مدل)100000 - 50000
2 انواع سشوار(بر اساس مدل)2000000 - 500000
3استر نواری200000
4انواع دستکش نخی (بر اساس مدل)40000 - 15000
5نوارچسب100000
6انواع متر (بر اساس مدل)300000 - 30000
7انواع دماسنج مادون‌قرمز(بر اساس مدل)5000000 - 2000000

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

سرمایه لازم برای شروع کاور خودرو

برای شروع شغل کاور خودرو نیز مانند هر شغل دیگری نیاز به یک سرمایه اولیه است. اولین بخش از سرمایه شغل کاور خودرو اختصاص به آموزش دارد. در واقع فردی که می‌خواهد این کار را شروع کند قبل‌ از هر کاری باید سرمایه‌ای را برای آموزش خود در نظر بگیرد. پس‌ از آن نوبت به تهیه ابزار و مواد لازم برای کاور خودرو می‌رسد. البته باید بدانید که لوازم شغل کاور خودرو نسبتاً تعداد کم و هزینه کمی دارند.

بیشترین سهم از سرمایه لوازم کاور خودرو مربوط به کاورهای خودرو هستند که معمولاً هزینه بیشتری را دربر می‌گیرند. در کل می‌توان گفت حدود سرمایه شغل خود را چیزی بین ۳۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است. البته این‌ موضوع بدان معنی نیست که افرادی که این مقدار سرمایه ندارند نمی‌توانند وارد بازار این کار شوند. در صورتی‌ که افراد بعد از چند سال کار کردن در رشته کاور خودرو قصد داشته باشند در سطح بزرگ‌تری کار کنند و در کار خود حرفه‌ای‌تر شوند، می‌توانند برای خود یک مرکز کاور خودرو خریداری کنند.

در این‌ صورت قطعا سود آن‌ها بیشتر خواهد شد. اما مقدار سرمایه اولیه که بر این کار می‌گذارند نسبتاً قابل ‌توجه است. توجه کنید که برای شروع این کار حتما نیاز به سرمایه زیادی نیست. افراد می‌توانند تنها با آموزش‌هایی که در این زمینه وجود دارد به‌ صورت کارآموز در مراکز مشغول به کار شده و پس‌ از این‌ که درآمد کافی به دست آوردند وسایل و تجهیزات را خریداری کرده و سپس به‌ صورت مستقل کار کنند.

کاورخودرو از پر مخاطب ترین حرفه ها در زمینه خدمات خودرو به حساب می آید!

دغدغه های شغل کاور خودرو و راه حل آن

با وجود این موضوع که شغل کاور کردن خودرو شغلی جدید و نو محسوب می‌شود اما طرفداران بسیاری داشته و در بین مردم محبوبیت دارد. با وجود این موضوع، شغل کاور خودرو دارای دغدغه‌ها و مشکلاتی برای افرادی که در این زمینه کار می‌کنند، هم هست. از جمله مشکلاتی که این شغل دارد می‌توان به این‌ موضوع اشاره کرد که چون رشته کاور خودرو مدرن است ممکن است در بعضی از شهرها جا نیافتاده باشد و ممکن است که فقط برای بعضی خودروها به کار برود.

بنابراین این امکان وجود دارد که در بعضی از شهرها از این رشته استقبال چندانی نشود. از طرفی به دلیل قانون‌هایی در کشور ما در این زمینه وجود دارد، بسیاری از افراد از کاور کردن خودروی خود ترس دارند. یکی از مشکلات دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که بسیاری از افراد به شغل کاور خودرو به چشم شغل مربوط به ظاهر نگاه می‌کنند و جنبه حفاظت از بدنه‌ی خودرو را در نظر نمی‌گیرند.

راه‌ حل

با وجود تمام مشکلاتی که ذکر شد بسیاری از افراد هستند که چندین سال است از این رشته کسب درآمد می‌کنند. اما اگر بخواهیم به‌ علت این موضوع بپردازیم باید بگوییم که دلیل این کار آگاهی فرد است. در واقع اگر افراد قبل‌ از این‌ که وارد این حرفه شوند به‌صورت کافی آموزش ببینند با جزئیات کامل در مورد کار آشنا می‌شوند و متوجه می‌شوند که در چه موقعیتی قرار دارند. پس در نهایت باید بگوییم که داشتن اطلاعات و آگاهی در این زمینه واجب است و قبل از این دو عامل نباید این کار را شروع کرد.

بازار کار کاور خودرو در ایران چگونه است؟

همان‌طور که می‌دانید با افزایش روزافزون خودروها رشته‌ها و شغل‌های مربوط به خودرو نیز به‌ شدت درحال افزایش است. با توجه به علاقه‌ای که افراد به خودرو دارند می‌توان گفت که بازار کار رشته‌های مربوط به خودرو نیز پررونق و پرسود است. البته باید به این‌ موضوع دقت داشت که بازار کار و شغل کاور کردن خودرو به میزان بسیار زیادی به خود فرد بستگی دارد. در واقع این مهارت و تجربه فرد است که بازار کار او را تعیین می‌کند.

چه بسیار افرادی که با علاقه زیاد و سرمایه‌ی زیاد وارد این کار می‌شوند اما نمی‌توانند موفق عمل کنند. زیرا آموزش‌های مناسب ندیده‌اند و بدون تجربه در این کار فعالیت می‌کنند. البته می‌توان گفت با توجه به این‌ که در رشته کاور خودرو نسبت‌ به سایر مشاغل مربوط به خودرو افراد کمتری ورود پیدا کرده‌اند، بازار کار این شغل بسیار مناسب‌تر است.

اما نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که این کار به‌ دقت و مهارت بسیار بالایی نیازمند است. همچنین آموزش‌هایی که در این زمینه افراد می‌بینند باید به‌روز باشد زیرا که این کار یک کار قدیمی نیست و یک روش جدید محسوب می‌شود. در نهایت می‌توان گفت با آموزش‌های لازم و یادگیری خوب می‌توان در این رشته به ‌خوبی عمل کرد و بازار کار مناسبی را تجربه نمود.

پس‌ از آموزش، تمرین‌ و‌ تکرار را فراموش نکنید، تا علاوه‌ بر این که مهارت لازم را کسب‌کرده‌اید، بتوانید تمرکز و دقت‌ خود را افزایش‌ دهید. آموزش کاور‌خودرو اطلاعات جامعی را به زبان‌ساده ارائه می‌دهد که برای ورود به بازارکار نیاز به مجموعه آموزشی دیگری نداشته‌ باشید.

درآمد شغل کاور خودرو در ایران

کاور خودرو جزء مشاغلی است که جدید محسوب می‌شوند و به دلیل این ‌که جزء مشاغل مرتبط با خودرو حساب می‌شود این شغل دارای محبوبیت و رونق خوبی است. همچنین شغل کاور خودرو به ‌علت مزایایی که دارد می‌تواند به‌ خوبی در سراسر کشور رونق داشته و بازار کار خوبی را برای افرادی که علاقه‌مند به این کار هستند فراهم کند. در واقع در این کار افراد می‌توانند بعد از دوره آموزشی که می‌بینند به‌ راحتی وارد بازار کار شوند و از این طریق به کسب درآمد بپردازند.

دقت داشته باشید که کار کاور بدنه خودرو شغل پرسودی محسوب می‌شود. زیرا که حدود 30 تا 40 درصد سرمایه به درآمد مستقیم تبدیل خواهد شد. البته باید دقت کنید که در این رشته نیز مانند هر شغل دیگری درآمد به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله این عوامل می‌توان به تجربه و مهارت، سطح کار او، میزان سرمایه، ابزار مواد مصرفی، کیفیت کار، اندازه خودرو، نوع کاور و… اشاره کرد. همچنین باید توجه داشته باشید که درآمد حاصل از هر خودرو با یکدیگر متفاوت است.

در واقع در این رشته هر چقدر افراد بتوانند حرفه‌ای‌تر عمل کنند، به درآمدهای بالاتری نیز دست پیدا می‌کنند. یکی از عوامل دیگری که روی درآمد شغل کاور خودرو تاثیر می‌گذارد داشتن یک تیم است، حال این تیم می‌تواند به‌صورت استخدام پرسنل باشد یا به‌ صورت همکاری. زیرا هر کار کاور خودرویی که انجام می‌گیرد به زمان نسبتاً زیادی نیازمند است.

پس افراد می‌توانند به‌صورت اکیپی کار کرده و در این‌ صورت پیشنهادهای بیشتری دریافت کنند. در کل می‌توان گفت درآمد کاور خودرو چیزی حدود ۷ تا ۱۵ میلیون تومان متغیر است البته افرادی هستند که بیشتر از این مقدار نیز درآمد کسب کرده‌اند.

درآمد شغل کاور خودرو در جهان

همان‌ طور که ذکر شد این شغل کاملاً جدید محسوب می‌شود اما دغدغه‌ی بسیاری از افرادی که کاور خودرو را انجام می‌دهند این است که در کشور ما این رشته هنوز جا نیفتاده و بسیاری از افراد ممکن است در مواجهه با پلیس راهنمایی و رانندگی دچار مشکل شوند. در نتیجه در کشور ما می‌توان گفت که برای بعضی از کاورهای خودرو قوانینی وجود دارد. اما بد نیست بدانید که در سایر کشورها این قوانین وجود ندارند و افراد برای این کار می‌توانند به‌راحتی عمل کنند.

شغل کاور خودرو در این کشورها چندین سال است که جا افتاده و دست افراد برای این کار بازتر است. در نتیجه می‌توان گفت که بازار کار شغل کاور خودرو در کشورهای خارجی بسیار مناسب‌تر است و این شغل در این کشورها دارای رونق و درآمد بالاتری است. همچنین در این کشورها به دلیل آزادی عمل کاور خودرو افراد بیشتری هستند که تقاضای کاور خودرو خود را داشته باشند.

در واقع این شغل در این کشورها دارای مخاطبان بیشتری است و محبوبیت بیشتری دارد. البته باید توجه داشت که درآمد این شغل در این کشورها نیز با یکدیگر متفاوت است و بسته به نوع کشور و مهارت خود فرد این درآمد می‌تواند کم یا زیاد باشد. حداقل درآمد این شغل در کشورهای خارجی ۲۷ دلار و بیشترین میزان آن ۵۰۰ هزار دلار است.

پیشنهاد می‌کنیم مقالات کاور خودرو را مطالعه نمایید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز نصب کاور خودرو رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به نصب کاور انواع مدل های خودرو باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

افزایش طول عمر کاور خودرو در کشورمان به وجود خیلی از مسائل بستگی دارد چرا که ما در کشورمان آب و هوای متفاوتی در چهار گوشه ایران داریم لذا ماندگاری و طول عمر کاور بدنه متفاوت به سردی و گرمی هوا، نحوه شستن (کارواش و دستمال شست و شوی و ) و نگهداری خودرو بستگی دارد.

با توجه به مزایای کاورخودرو، تعداد افرادی که برای خودروی خود کاور نصب می کنند افزایش پیدا کرده و به همین دلیل میزان درآمد کاورکاران نیز بیشتر شده است. درآمد ماهیانه یک کاورکار با توجه به اطلاعات بالای 10 میلیون خواهد بود.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ  شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

بعد از پایان آموزش کاورخودرو شما تمام نکات و اصول انجام این حرفه را فرا گرفته اید و به مهارت بالایی می رسید؛ اما کارهای فنی نیاز به تمرین دارند. شما می توانید برای کسب تجربه و عملی کردن مهارت و دانش خود، در کنار یک کاورکار دیگر مشغول به کار شوید.

حرفه نصب کاور خودرو هیچ پیش نیازی برای یادگیری ندارد، اما اگر بخواهیم برایش پیش نیازی بیان کنیم فقط علاقه به کارهای مربوط به خودرو میباشد و مطمئنا اگر در زمینه هیدروگرافیک خودرو و رنگ آمیزی بدنه خودرو تجربه ای داشته باشید، کمک بسزایی در روند یادگیری شما میکند.

آموزش نصب کاور خودرو 118فایل حدود 11 ساعت آموزش صفر تا صد میباشد که بسته به توان یادگیری شما و زمانی که میذارید، حداقل 1 هفته زمان نیاز هست

یادگیری نصب کاور خودروعلاوه بر نگاه کردن آموزش نیاز به تمرین نیز دارد که ما کاملا شما هنرجو عزیز را در دوره تمرین راهنمایی میکنیم

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش، نصب کاور خودرو و حتی خرید ابزارآلات و لوازم نصب کاور خودرو؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.

به دلیل این که آموزش کاورخودرو صفر تا صد هست و تمام مباحث را کامل و با جزئیات توضیح می دهد. بنابراین این آموزش بهترین گزینه برای افراد مبتدی خواهد بود تا به یک فرد متخصص در این حوزه تبدیل شوند.

هدف ما این است که شما بتوانید بلافاصله بعد از اتمام دوره آموزشی وارد بازار کار شده؛ کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. همچنین در پایان کلاس مشاوره لازم برای راه اندازی کسب و کار به شما داده خواهد شد و می توانید از پشتیبانی رایگان استفاده نمایید.

هیچ هنر و حرفه و علمی بدون درآمد نخواهد بود، همانطور که در توضیحات هم گفتیم، نصب کاور خودرو یکی از حرفه های فوق العاده پرطرفدار هست و هر شخص علاقه مند به خودرو به نصاب کاور خودرو نیاز دارد و هرچه خوش قول تر و حرفه ای تر باشید مشتری بیشتری خواهید داشت.

قدم بعدی تمرین هست، تنها چیزی که نیاز دارید تا متخصص شدن تمرین و تکرار هست، حتی اگر شده باشد بدنه ی خودروی خودتون رو کاور کنید تا بتونید با چالش های کار رو در رو شوید، ضمنا ما هرجایی که سوالی داشتید همراه شما هستیم.

پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

ابتدا خودرو با خمیر کلی شسته و تمیز میشود سپس نوبت به پولیش میشود(پولیش در 2 یا 3 مرحله با توجه به نوع کاور صورت میگیرد) بعد از پولیش خودرو دوباره خورو شسیته و درزگیری با بخار شور صنعتی میرسد؛ پس از اتمام این مرحله قطعاتی از خودرو مانند دسگیره ها و آینه ها(در صورت نیاز) و لگو های خودرو جدا میشود.

سپس خودرو با الکل خالص 99% تمیز میشود تا بدنه صاف و صیقلی شود، از این مرحله به بعد نصب کاور رنگی با کاور PPF فرق دارد.

یادگیری هر هنر و حرفه ی جدیدی نیاز به تمرین و مکررات دارد، تا زمانی که شروع به نصب کاور خودرو نکنید و مشکلاتی که در نصب به آن برمیخورید رو حل نکنید، همه ی موارد آموزش داده شده در ذهن شما نخواهد موند.

با تمرین و تکرار یک متخصص نصب کاور خودرو خواهید شد.

این موضوع کاملا بستگی به خودتان دارد اما پیشنهاد ما به شما این هست که اگر حدود یک ماه حتی شاگردی کنید، میتونید کاملا همه موارد رو فرابگیرید، به علت اینکه زمینه آموزشی در شما پدیدار شده است و با نصب کاور خودرو آشنایی کافی را دارید و فقط نیاز به تمرین خواهید داشت.

10 دیدگاه برای آموزش کاور خودرو

 1. kamyab

  چقدر طول می کشه تا بشه وارد این حرفه شد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با پشتکار و تلاش می توانید بین 3 تا 6 ماه کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید و در کمترین زمان به سود قابل توجهی دست پیدا کنید.
   سپاس از همراهی شما

 2. pezhman

  آموزش حضوری ندارین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر، آموزش‌های ارائه شده توسط 118فایل به صورت بسته‌های آموزشی می باشد که به صورت جامع و کاربری هر آن چه را که نیاز دارید را آموزش می‌دهد.
   سپاس از همراهی شما

 3. مهدیارفر87

  ویدئوها تو گوشیم باز نمیشه چی کار کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای رفع هرگونه مشکل فنی و تخصصی با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
   شماره واحد پشتیبانی : 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 4. سروش سرفراز

  چقدر میشه در ماه از این کار درآمد داشت؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   درآمد شما به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور میانگین می‌توانید از این حرفه بالای 6 میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید.
   سپاس از همراهی شما

 5. najme.zomorodi

  هزینه کاور خودرو چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هزینه کاور خودرو به عواملی مانند مدل ماشین، رنگ کاور، مواد زیرسازی مورد استفاده، جنس کاور، برند کاور و… بستگی دارد.
   سپاس از همراهی شما

 6. danial.nasiri

  نصب کاور بادی فنس رو آموزشتون داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش کاورخودرو، نصب کاور بادی فِنس را به طور کامل و اصولی آموزش می‌دهد.
   سپاس از همراهی شما

 7. vahab

  دی وی دی های آموزشی کی به دستم می رسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعه های آموزشی بین 3 تا 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید. برای اطلاع از وضعیت بسته آموزشی خود با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
   شماره واحد پشتیبانی : 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 8. فلاحی

  مزایای کاور چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مهمترین مزیت کاور این است که از ایجاد خط و خش جلوگیری می‌کند.
   سپاس از همراهی شما

 9. همایون

  چطوری کاور اصل رو تشخیص بدیم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در آموزش کاورخودرو، قادر خواهید بود کاور اصل را از تقلبی تشخیص دهید. همچنین با توجه به طیف رنگی موجود، کاور مناسب خودرو را به مشتریان پیشنهاد دهید.
   سپاس از همراهی شما

 10. behnam.hadian

  کاور کردن کدوم قسمتای خودرو رو آموزشتون داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مراحل نصب آموزش کاورخودرو از سپر، آینه بغل، کاپوت و گوشه ها شروع می شود، سپس تمام بخش‌های ماشین به صورت گام‌به‌گام در ویدئوهای مجزا آموزش داده می‌شود تا بتوانید از صفر تا صد کاورکردن خودرو را به خوبی یاد بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3290

اطلاعات تکمیلی آموزش کاور خودرو

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد