آموزش کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

720,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک (صفر تا صد)

آموزش کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک 118فایل با بیش از 22 ساعت ویدئو آموزشی نحوه کاشت انواع صیفی‌جات از قبیل گوجه‌ فرنگی، خیار، فلفل، کاهو و کلم ارائه شده تا علاقمندان بتوانند با روشی نوین، صیفی‌ جات متنوعی را تولید کنند.

این مجموعه شرایط نور، شرایط آب، اصول پرورش انواع صیفی‌ جات و غیره را به طور جامع آموزش می‌دهد. همانطور که می‌دانید هیدروپونیک مکانیزمی است که بر پایه آب طراحی شده است. ریشه در تماس با جریان آب قرار می‌گیرد، از این رو می‌توانید با اضافه کردن کود مناسب برای رشد به مخزن آب همه محصولات را به طور همزمان کود دهید و محصولی باکیفیت را تولید و به بازار عرضه کنید.

در بخش شرایط آب آموزش کاشت صیفی‌ جات هیدروپونیک موضوعاتی از قبیل کودهای مناسب برای پرورش، راهنمای استفاده از کودها، طریقه مخلوط کردن کودها، راهنمای ساده آماده سازی آب، راهنمای زمان تعویض آب، آماده سازی آب مناسب، نکاتی در مورد منبع مواد غذایی و غیره آموزش داده می‌شود.

توجه داشته باشید که آب مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش در کاشت صیفی‌ جات هیدروپونیک به شمار می‌رود. بعد از آب، نور دومین عامل در رشد صیفی‌ جات است که شرایط خاص خود را دارد. به همین دلیل آموزش کاشت صیفی‌ جات هیدروپونیک راهنمایی‌هایی در خصوص انتخاب لامپ رشد توضیح می‌دهد. همچنین لامپ‌های که برای رشد صیفی‌جات مناسب نیستید و فاصله مناسب هر لامپ رشد را به طور دقیق بیان می‌کند.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه کشت صیفی‌جات هیدروپونیک تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع  کشت صیفی‌جات هیدروپونیک و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک 118 فایل را فرا بگیریم؟

آموزش کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک به یک روش کاملاً مکانیزه پرداخته است. گلخانه داران و علاقمندان به پرورش گیاهان و محصولات کشاورزی مانند صیفی‌‌جات می‌توانند با آموزش کاشت صیفی‌جات هیدروپونیک در کمترین زمان بیشترین محصول را برداشت کنند و درآمد خود را به طور چشم‌گیری افرایش دهند.

تنظیم مواد غذایی مورد نیاز هر گیاه و تنظیم PH مناسب برای پرورش صیفی‌جات بسیار مهم است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم آموزش کاشت صیفی‌جات هیدروپونیک را مشاهده کنید. همان طور که می‌دانید در روش‌های سنتی کاشت و پرورش صیفی‌ جات نمی‌توان به راحتی و به طور دقیق مواد غذایی و PH را تنظیم کرد.

آموزش کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان کشت صیفی‌جات‌ هیدروپونیک چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک علاقمندان و گلخانه‌ داران می‌توانند با شناخت شرایط آب مانند راهنمای ساده آماده سازی آب، راهنمای زمان تعویض آب، آماده سازی آب مناسب، نکاتی در مورد منبع مواد غذایی غیره کود و مواد معدنی را در اختیار گیاه قرار دهند.

با شناخت شرایط نور از قبیل لامپ ‌مناسب، فاصله هرلامپ، میزان نور وغیره محیطی مناسب برای پرورش صیفی‌ جات را فراهم‌ کنند. آموزش کشت صیفی‌‌جات هیدروپونیک مراحل کاشت و شناخت بهترین بذر را آموزش می دهد. می‌توانید علاوه بر تولیدات بیشتر محصولی با کیفیت را به بازار عرضه کنید.

کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک یکی از محبوب ترین آموزش ها درکشاورزی می‌باشد.

بازارکار آموزش کشت‌صیفی‌جات‌هیدروپونیک در ایران چگونه است؟

آموزش کشت صیفی‌‌جات هیدروپونیک یکی از مجموعه‌های ممتاز 118فایل در حوز‌ه‌ی کشاورزی است. برای شروع کاشت و پرورش صیفی‌‌جاتی مانند گوجه‌فرنگی، خیار، فلفل، کاهو و کلم بهترین گزینه برای علاقمندان می‌باشد.

برای ورود به‌ بازار صیفی‌‌جات باید ابتدا اصول پرورش و کاشت را با کمک آموزش کاشت صیفی‌جات هیدروپونیک فرا بگیرید. سپس با توجه به شرایط گلخانه و بدون در نظر گرفتن فصل اقدام به کاشت با روش هیدروپونیک کنید.

کاشت صیفی‌ جات هیدروپونیک یک روش عالی برای کسب درآمد است. به طوری که در هر برداشت می‌توانید بیش از 12 میلیون تومان درآمد داشته باشید. توجه داشته ‌باشید که هر دوره کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک بسته به نوع صیفی‌ جات بین یک‌ ماه تا سه‌ماه طول می‌کشید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

بله در آموزش کشت صیفی جات هیدروپونیک، مدت زمان روشن نگاه داشتن لامپ بر روی بذرها به صورت جامع بیان شده است.

 

پرورش کلم هیدرپونیک به روش NFT به صورت جامع آموزش داده می‌شود.

 نحوه کاشت انواع صیفی‌جات از قبیل گوجه‌ فرنگی، خیار، فلفل، کاهو و کلم آموزش داده شده است.

بله شما در صورت داشتن یک فضای مناسب می‌توانید به کشت هیدروپونیک در خانه بپردازید.

شناسه آموزش: 3340

اطلاعات تکمیلی آموزش کشت صیفی‌ جات هیدروپونیک

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد