آموزش کشت علوفه هیدروپونیک

  • تاریخ انتشار:1400/01/04
  • حجم محصول:8397-2 مگابایت
  • زمان محصول:5 ساعت
  • دسته بندی:
  • شناسه آموزش: 3337
مشاهده جدول مشخصات
قیمت فروش

118,000تومان

آوا کریمی
آوا کریمی مشاوره در واتساپ
ندا رهنما
ندا رهنما مشاوره در واتساپ

توضیحات

آموزش کشت علوفه هیدروپونیک بابیش از 5 ساعت ویدئوآموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس تحت‌الفظی فارسی ارائه شده است. در این مجموعه به‌صورت گام‌به‌گام مراحل کشت و کودهای مورد نیاز برای کشت علوفه به روش هیدروپونیک، آموزش داده می‌شود. آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک در ابتدا موضوعاتی از قبیل طریقه مخلوط کردن کودها، جنس سینی کشت مهم است یا نه؟، نصب سیستم آب‌پاش برای آبیاری، انکوباسیون علوفه هیدروپونیک، طریقه کشت علوفه به روش اصولی، خیس کردن بذر علوفه، طریقه ساختن سیستم کشت علوفه، ساخت سیستم کشت علوفه از روی انیمیشن، اطلاعاتی درباره مواد غذایی و کودها، طریقه آبیاری علوفه هیدروپونیک، راه‌های جلوگیری از قارچ و پوسیدگی، بررسی سیستم کشت علوفه، بررسی تخصصی سیستم کشت وبررسی سیستم کشت و نحوه کار را آموزش می‌دهد.

آموزش کشت علوفه هیدروپونیک نکات کلیدی و جامعی از جمله راهنمای اصولی کشت هیدروپونیک، طریقه و راه‌های ذخیره سازی علوفه، سیستم کشت علوفه به روش ساده، نحوه آبیاری علوفه سبز هیدروپونیک، میزان فاصله نور با سینی رشد، مدت زمان نوردهی برای رشد و غیره را ارائه می‌دهد تا علاقمندان، کشاورزان و دامپروران بتوانند علوفه با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه کنند.آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک را می‌توانید به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی درب محل تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که در کشت هیدروپونیک آب منبع اصلی به شمار می‌رود. از این رو باید موادمعدنی که گیاه از طریق خاک دریافت می‌کند را توسط کودهای محلول در آب در اختیار گیاه قرار دهید. مقدار مواد معدنی مورد نیاز هر گیاه متفاوت است که در آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک به میزان کود هر گیاه اشاره شده است.

آموزش کشت علوفه هیدروپونیک برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش کشت علوفه هیدروپونیک یک روش مدرن و مکانیزه برای کشت انواع علوفه را آموزش می‌دهد. از این رو برای دامدارانی که می‌خواهند به طور چشمگیری در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند مناسب است. همچنین آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک برای کشاورزان که به صورت خاص روی کشت علوفه دام فعالیت می‌کنند مفید و کاربردی است. آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک کمک‌می‌کند تا کشاورزان بتوانند درکمترین زمان علوفه باکیفیتی را تولید کرده و در اختیار مصرف‌کننده قراردهند. حتی اگر هیچ مهارت و دانشی در زمینه کشاورزی ندارید و می‌خواهید وارد این حرفه شوید توصیه می‌کنیم آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک را حتماً تهیه کنید تا در کمترین زمان دانش لازم را به دست آورید.

چرا آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک را فرا بگیریم؟

روش‌های مدرن و جدیدی در حوزه کشاورزی با پیشرفت‌های تکنولوژی روی کار آمده که آموزش کشت علوفه هیدروپونیک به یکی از این روش‌ها می‌پردازد که در کمترین زمان بیشترین بازده را برای کشاورزان موجب می‌شود. اگر در زمینه کشاورزی فعالیت می‌کنید و می‌خواهید محصولی باکیفیت را در حجم بالا تولید کنید. پیشنهاد می‌کنیم آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک که بهترین گزینه برای شما خواهد بود را تهیه کنید. دامداران با آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک می‌توانند در تامین غذای دام‌های خود به طور قابل توجهی هزینه‌ها را کاهش دهند.  علوفه‌ای که به‌روش هیدروپونیک کشت می‌شود به مراتب خیلی بهتر از علوفه‌هایی است که به صورت خشک و آماده تهیه‌می‌شوند. همچنین از ارزش غذایی بالایی نیز برخوردار هستند.

در پایان آموزش کشت علوفه هیدروپونیک چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش کشت علوفه هیدروپونیک با نکاتی اصولی چون طریقه مخلوط کردن کودها، جنس سینی کشت مهم است یا نه؟ نصب سیستم آب‌پاش برای آبیاری، انکوباسیون علوفه‌هیدروپونیک، طریقه کشت علوفه به روش اصولی، خیس کردن بذر علوفه، طریقه ساحتن سیستم کشت علوفه، ساخت سیستم کشت علوفه از روی انیمیشن، اطلاعاتی درباره مواد غذایی و کودها، طریقه آبیاری علوفه‌هیدروپونیک، راه‌های جلوگیری از قارچ و پوسیدگی، بررسی سیستم کشت علوفه، بررسی تخصصی سیستم کشت، بررسی سیستم کشت و نحوه کار آن، نحوه آبیاری علوفه سبز هیدروپونیک، میزان فاصله نور با سینی رشد، مدت زمان نوردهی برای رشد و غیره آشنا خواهید شد.

بازار کار آموزش کشت علوفه‌هیدروپونیک چگونه است؟

کشت علوفه‌هیدروپونیک روشی مقرون‌به‌صرفه است که موجب می‌شود تولیدکنندگان علوفه بتوانند درآمد بالایی را در کمترین زمام به دست‌آورند. لازم است بدانید که بلافاصله پس از برداشت باید علوفه فروخته شود. فقط دو روز بعد از برداشت قابل استفاده دام خواهد بود. در نتیجه بهتر است حجم علوفه‌ای که تولید می‌کنید را محاسبه کنید و با دامداران قرار داد ببندید تا پس از برداشت علوفه به دام داده شود. آموزش کشت علوفه هیدروپونیک حجم تولید در ابعاد مختلف را به طور جامع شرح می‌دهد.

کتابچه آموزشی

ندارد

گواهی نامه

بین المللی

نوع دوره

غیر حضوری

سطح دوره

مقدماتی تا حرفه ای

زبان دوره

اصلی

درحال بروزرسانی…

به چند روش میتوان آموزش را دریافت کرد ؟

آموزش ها را میتوان به دو روش دریافت کرد، ارسال پستی و لینک دانلود

در روش لینک دانلود سفارش شامل 8 درصد تخفیف میشود، و بعد از ثبت سفارش میتوانید فرایند آموزش را از همان روز شروع کنید.

آیا امکان پرداخت در محل هم وجود دارد ؟

بله، اگر سفارش شما به صورت ارسال پستی باشد، میتوانید روش پرداخت را به صورت در محل انتخاب نمایید.

آیا امکان خرید از خارج کشور وجود دارد ؟

بله، به صورت لینک دانلود میتوان به آموزش دسترسی پیدا کرد.

در روش پرداخت به دلیل محدودیت پی پال در ایران، تنها روش پرداخت خرید با کارت های عضو شتاب ممکن میباشد.

در روش ارسال پستی آموزش چه زمان ارسال میشود ؟

در زمان ثبت سفارش ارسال پستی، پک آموزشی فردا آن روز تحویل اداره پست داده میشود.

سفارشات با پست پیشتاز ارسال میشود، و زمان تحویل وابسته به مکان مقصد میباشد. بازه تقریبی زمان تحویل 2 الی 4 روز میباشد.

 

چگونه میتوانیم سفارش خود را پیگیری کنیم ؟

شما میتوانید شماره رهگیری خود را در تارنما آنلاین پست جستجو کنید، و همچنین میتوانید از طریق لینک زیر در همین سایت پیگیری نمایید.

آیا در استفاده از آموزش محدودیتی قرار دارد ؟

بله، قبل از شروع فرایند آموزشی نیاز به فعال شدن آموزش است. و فرایند فعال کردن به صورت آنلاین انجام میشود.

آیا در فعال شدن آموزش محدودیت سیستمی وجود دارد ؟

بله، برای هر آموزش تنها امکان فعال شدن برای دو سیستم وجود دارد.

و در صورت نیاز به فعال شدن در تعداد سیستم بیشتر نیاز است به ازا هر سیستم 30 درصد مبلغ آموزش پرداخت شود.

چطور میتوان با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کرد ؟

پشتیبانی به دو روش قابل انجام است، در روش اول میتوانید از قسمت حساب خود در سایت تیکت پشتیبانی ارسال کنید و در صورت عدم دسترسی به سایت میتوانید با تماس تلفنی با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش کشت علوفه هیدروپونیک”

تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • عکس آموزش
  • معرفی آموزش
  • اطلاعات بیشتر
  • نظرات کاربران