118فایل 118فایل

آموزش گل آرایی

4.9

قیمت محصول

100 تخفیف

358,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش گل آرایی (صفر تا صد)

آموزش گل آرایی 118فایل با بیش از 17 ساعت ویدئو آموزشی، برای شما آماده شده تا گل‌ آرایی انواع گل را به صورت پایه و گام به گام فرا بگیرید.  ما در این آموزش سعی بر این داشتیم که بیشتر از گل هایی استفاده کنیم که طرفداران بیشتری دارند همچون گل های رز، شیپوری، مریم، داوودی و … همچنین اساتید برای جذاب‌ تر شدن کار خود از انواع خزه‌ ها و برگ‌ ها نیز در حین‌ کار استفاده می‌کنند تا گل جلوه بهتری داشته‌ باشد.

گل آرایی یک هنر محسوب می‌شود و یکی از الهام بخش ترین کارها می باشد که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. البته این هنر از دیرباز در کشور هلند که مرکز گل جهان می باشد مرسوم بوده است. همچنین در‌ ایران نیز مردم از قدیم برای هدیه‌ دادن در اعیاد و‌ مراسمات عروسی و حتی در مراسم ترحیم از گل استفاده‌ می‌کردند.

این سنت زیبا همچنان نیز ادامه دارد؛ از این رو سایت 118فایل تصمیم به جمع آوری آموزش گل‌ آرایی کرد. در این مجموعه شما با انواع گل‌ ها و گل آرایی سبد گل، باکس‌ گل، تاج‌ گل، دسته‌ گل عروس و غیره آشنا خواهید شد.

مفهوم کلی گل آرایی یعنی چیدمان و تزئین گل و برگ‌ها به شکل زیبا و ظریف که جذابیت و ظاهر شیک و خاصی به گل‌ها بدهد و تناسب و زیبایی بین گل‌ها و برگ‌ها به خوبی حفظ شود. در گل آرایی چیدمان و تزئین گل‌ها و نحوه قرارگیری آن‌ها کنار هم جز اساسی‌ترین و مهم‌ترین مسئله‌ها در این حرفه است. در گل آرایی چهار اصل کلی تناسب، توازن، ریتم و تسلط باید به خوبی رعایت شود تا زیبایی گل و تزئینات آن به خوبی نمایش داده شود.

در تناسب باید ارتباط بین چشم نوازی و اندازه و رنگ گل‌ها و شاخه و برگ‌ها مناسب باشد و تعادل بین اندازه‌ی گل‌ها برقرار باشد. در رعایت توازن که مفهوم دیگر آن تقارن در باکس گل یا چیدمان گل‌ها است باید توازن به خوبی رعایت شود. در اصل سوم یعنی ریتم رنگ، ماده، فرم، خط، بافت و فضا کمک کننده هستند تا همه‌ چیز به زیبایی و چیدمان گل‌ها کمک کند و زیبایی بصری به خوبی نمایان شود.

تسلط بر روی کار مهم‌ترین اصل در این حرفه است که به شما در نحوه چیدمان گل‌ها و تزئینات و انتخاب گل‌های مختلف کمک شایانی خواهد کرد. داشتن این چهار اصل در شغل گل آرایی به شما در موفق شدن در این حرفه کمک کننده خواهد بود و حرفه‌ای بودن شما در این کار را نشان خواهد داد. این ۴ رکن را می‌توانید به راحتی یادبگیرید و شغلی به نام گل آرایی را برای خود دست و پا کنید و به کسب درآمد بپردازید. برای گل آرایی می‌توانید از آموزش‌های مختلفی استفاده کنید اما بهترین راه یادگیری و آموزش اصولی استفاده از پکیج آموزش گل آرایی است که صفر تا صد این هنر را به علاقه مندان آموزش می‌دهد.

نمونه ویدئو آموزش گل آرایی 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه گل آرایی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع گل آرایی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش گل آرایی

سرفصل های دوره

1 ساعت

4 ساعت

2 ساعت

2 ساعت

3 ساعت

1 ساعت

3 ساعت

1 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش گل آرایی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث گل آرایی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا گل آرایی را فرا بگیریم؟

از آنجایی که گل‌ آرایی شغل پردرآمدی محسوب می‌شود شما با تماشا این مجموعه آموزشی می توانید این حرفه را شروع کنید. این آموزش مدل‌ های جدید را به شما نشان می دهد و  همچنین به دلیل این که گل آرایی یک هنر محسوب می‌شود شما در حین کار با گل آرامشی را در خود احساس می کنید که تمامی مشکلات روزمره را فراموش خواهید کرد و ذهنی خلاق و آماده خواهید داشت.

گل آرایی همانند دیگر هنرها به مهارت و شناخت یک سری اصول اولیه و ابزارهای اساسی نیاز دارد و از آنجایی که بازار کار شغل گل آرایی اشباع نشده است با یادگیری اصولی و شناخت ابزارها و تکنیک‌های خاص این حرفه می‌توانید یک کسب و کار پر درآمد را راه اندازی کنید. همچنین کار کردن با گل در روحیه و احساسات انسان تاثیر مثبتی دارد که می‌تواند آرامش بخش و الهام بخش باشد.

علاوه بر موارد فوق ما ایرانیان از زمان‌های بسیار دور در مراسم‌های مختلف برای هدیه یا مناسبت‌های مختلف از گل استفاده می‌کنیم با شناخت چگونگی تزئین آن می‌توانیم به راحتی با گل‌های مختلف داوودی، مریم، رز و سایر گل‌ها باکس‌های زیبایی را بسازیم و برای هدیه و… پیشکش کنیم. دوره آموزش جامع گل آرایی این امکان را فراهم اورده تا بتوانید با تمامی نکات این حرفه آشنا شوید و به راحتی آن را اجرا کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که در روند آموزش یا پس از پایان دوره یا حتی در زمان اجرای گل آرایی سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما کاملا شمارو تا زمان حل مسئله راهنمایی میکنن.

پس خیالتون راحت باشه ما کنارتون هستیم.

آموزش گل آرایی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش گل آرایی چه اتفاقی می‌افتد؟

شما پس از گذراندن مجموعه آموزشی، تمامی فرایند های مربوط به گل‌ آرایی را فرا‌خواهید‌ گرفت. همینطور با خواندن فایل راهنمایی که قرار داده شده، تمامی شرایط نگه‌ داری گل‌ ها و انواع آن را یاد می گیرید. این امر برای کسی که بخواهد گل فروشی را به عنوان شغل خود انتخاب کند بسیار مفید خواهد بود.

از موارد استفاده گل‌ آرایی می توان به تزئین تالار ها و مساجد اشاره کرد. همچنین ساخت دسته‌ گل عروس، دستبند و تاج‌ گل عروس که یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین شاخه‌ های این هنر می‌باشد. لازم به ذکر است تمامی ویدئو های این مجموعه جدیدترین مدل های گل‌ آرایی را به شما آموزش می‌دهند.

اگر گل آرایی را از مراکز معتبر و طبق آموزش‌های دقیق و اصولی یاد بگیرید می‌توانید به وارد شدن در بازار پر رونق این حرفه امیدوار باشید زیرا این حرفه به مهارت و توانایی نیاز دارد و افراد ماهر می‌توانند کار بهتری ارائه کنند و اعتماد مشتریان را جلب کرده و بازار کارشان پر رونق باشد. علاوه بر این می‌توانید این هنر را به دیگران نیز آموزش دهید و کسب درآمد کنید. آموزش حرفه‌ای گل آرایی بهترین گزینه برای موفقیت بیشتر در این حرفه است.

تحصیلات و مهارت مورد نیاز برای گل آرایی

حداقل مدرک مورد نیاز برای وارد شدن به این حرفه را شاید بتوان دیپلم و مدرک زیر دیپلم در نظر گرفت زیرا این حرفه به مهارت نیاز دارد تا تحصیلات. همچنین تخصص و شناخت ابزارهای گل و تزئینات آن و گل‌ها از مهم‌ترین اصل در شغل گل آرایی است. در ایران بسیاری از گل آراها و گل فروش‌ها خودشان به کاشت گل و گیاه و… مشغول هستند و به صورت سنتی وارد این حرفه می‌شوند و بعضا تحصیلات دانشگاهی مربوط به این حوزه را دارند.

در حالی که در کشورهای خارجی برای وارد شدن به این حرفه باید دوره‌های تحصیلی خاص این حرفه، کلاس‌های حرفه‌ای و آموزش‌های گل آرایی را ببینند تا وارد این حرفه شوند.

مدت زمان لازم برای یادگیری گل آرایی چقدر است؟

برای یادگیری این حرفه ابتدا باید علاقه و استعداد داشته باشید و با استفاده از آموزش‌های معتبر می‌توانید این حرفه را در کمتر از یک ماه یاد بگیرید. برای اینکه صفر تا صد این حرفه را یاد بگیرید می‌توانید از دوره آموزش گل آرایی استفاده کنید.

مزایای گل آرایی

اولین مزیت گل آرایی این است که برای شروع این شغل نیاز به مدرک و تحصیلات خاصی نیست و افراد علاقه مند می‌توانند به راحتی در صورت داشتن علاقه و آموزش دوره‌های گل آرایی اقدام به شروع این شغل کنند.

درآمد بسیار خوبی دارد و جز مشاغل بی خطر و بدون استرس است. برای یادگیری این حرفه می‌توانید از آموزش مقدماتی تا پیشرفته گل آرایی استفاده کنید.

معایب گل آرایی

مهمترین مورد بحث مواد اولیه یعنی گل و گیاهی است که شما با آن سروکار دارید است. زیرا این موجودات بسیار حساس بوده و در صورت عدم رعایت یک سری اصول ممکن است شما نزدیک به 40 الی 50 درصد پرت و دور ریز داشته باشید.

این شغل تعطیلی بردار نیست. زیرا شاید شما بیشترین فروش خود را زمانی داشته باشید که تمام مشاغل تعطیل هستند.

وسایل مورد نیاز برای شروع و راه اندازی شغل گل آرایی

برای راه اندازی و وارد شدن به حرفه‌ی گل آرایی به وسایل خاصی نیاز ندارید جز اینکه باید وسایل جزئی که در ادامه معرفی می‌کنیم را تهیه کرده و داشته باشید.

1. بنزن: بنزن‌ها دایره‌های کوچکی هستند که پین‌هایی به سمت بالا دارند و برای نگهداری گل از آن‌ها استفاده می‌شود. علاوه بر نگهداری گل در طراحی و چیدمان هر چه زیباتر گل نیز نقش دارند.

2. چسب: چسب کاغذی، نواری یا سفید، چسب حرارتی و… جز ملزومات شغل گل آرایی برای نگهداری و چسباندن گل به سطوح و باکس‌های مختلف است.

3. ابزار بریدن: این ابزارها می‌توانند قیچی‌های باغبانی، کاتر، قیچی گل، قیچی روبان و… باشند.

4. فوم ( اسفنج ): از فوم برای نگهداری و تزئینات و طراحی اشکال مختلف روی گل استفاده می‌کنند. فوم در اشکال مختلف با اندازه‌های مختلف وجود دارد که قابل تغییر نیز هستند.

5.غذای گل: گل برای ماندگاری و دوام بیشتر علاوه بر آب به مواد مغذی دیگری نیاز دارد که باید برای نگهداری بهتر از گل تهیه و به آن داده شود.

6.سیم مفتول، خلال چوب، نوار سبز رنگ، روبان‌های مختلف، چسب نواری بی رنگ، انبردست و دم باریک، باکس‌ها و جعبه‌های مخصوص گل و… از دیگر لوازم و ابزارهای ضروری برای گل آرایی هستند.

هزینه‌های لازم برای خرید این وسایل چیزی نزدیک به ۱ الی ۵ میلیون تومان است که این هزینه‌ها با فروش و گل آرایی یک یا چند گل در یک روز جبران می‌شود.

لیست قیمت وسایل مورد نیاز گل آرایی

ردیفابزار و وسایل گل آراییقیمت (تومان)
1قیچی باغبانی رونیکس190,000
2کاتر رونیکس170,000
3چسب حرارتی ایرانی190,000
4کپسول آب تک شاخه66,000
5چسب چوب ساعی(مدل CHH)حجم 1 لیتر48,000
6سیخ چوبی 30 سانتی(هربسته 80 عدد)18,000
7سیم معمولی(1.5 کلاف)20,000
8سیم فابریک(1.5 کلاف)20,000
9چسب پهن عرض 5 سانتی متر(بسته 6 عددی)160,000
10اسفنج گل14,000
11انبردست تیتانیوم 8 اینچ40,000
12 دم باریک 6 اینچ 130,000

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

سرمایه لازم برای شروع گل آرایی

برای راه اندازی یک مغازه گل فروشی اگر نیازی به اجاره یا رهن مغازه نباشد به سرمایه اولیه بین 10 تا 20 میلیون تومان نیاز است. همچنین برای خرید اولیه گل‌های مختلف به یک تا پنج میلیون تومان سرمایه نیاز دارید و هزینه‌های جانبی پول برق و گاز و… نیز تقریبا یک میلیون و شاید در بالاترین حد به دو میلیون تومان برسد که این بسته به میزان مصرف برق و… متغیر خواهد بود.

امروزه یک شاخه گل رز بین ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که با تزئین آن و استفاده از رزهای مختلف یک باکس رز می‌تواند بیش از یک میلیون تومان به فروش برسد. به طور کلی شاید برای راه اندازی یک گل فروشی در یک منطقه متوسط به 80 الی 100 میلیون تومان سرمایه نیاز باشد که با رهن یا اجاره مغازه و دیگر هزینه‌ها این مبلغ ممکن است کمی تغییر کند. اما به دلیل بازار کار خوبی که این حرفه دارد و با مهارت و توانایی شما این سرمایه می‌تواند در کمتر از یکسال با سودی چند برابر  برگردد.

هزینه دیگری که برای راه اندازی این کسب و کار باید پرداخت کنید تهیه گل است که این مبلغ ماهانه حداقل 500 هزار تومان خواهد بود که برای گل‌های مختلف و ماندگاری و نوع گل‌ها این مبلغ کم یا زیاد خواهد شد. مکانی که برای راه اندازی گل آرایی و تزئینات گل انتخاب می‌کنید باید شرایط کافی برای نگهداری انواع گل‌ها از جمله تهویه و آب و شرایط مناسب هوا و اکسیژن را دارا باشد تا گل‌ها برای مدت زمانی طولانی ماندگاری داشته باشند.

در هنر گل آرایی هر شخصی که خلاقیت و سلیقه خوبی داشته باش میتواند در کنار لذت بردن از گل ها ، از آن کسب درآمد کند.

دغدغه‌های راه اندازی کسب و کار گل آرایی

از مشکلات و دغدغه‌های این حرفه شاید نبود تعطیلی برای این شغل و دور ریزهای زیاد گل و گیاه و همچنین نداشتن مهارت اولیه در جذب مشتری و جلب اعتماد مشتری می‌باشد. علاوه بر این از دیگر مشکلات این حرفه حساسیت این شغل نسبت به مواد اولیه است که خیلی زود آسیب می‌بینند و گل‌ها از بین می‌روند.

برای همین خیلی از افراد به سختی وارد این حرفه می‌شوند. برای رهایی از این مشکلات باید آموزش‌های گل آرایی را از مراکز معتبر ببینید تا با کمترین دور ریزی، بهترین تزئین گل را داشته باشید. لازم به ذکر است به دلیل تعطیلی کم این حرفه می‌توان به بازگشت سرمایه و سود در حداقل زمان امیدوار بود تنها کافیست در کار خود ماهر باشید و برای تزئینات سلیقه و ابتکار به خرج دهید.

بازار کار گل آرایی در ایران چگونه است؟

همانطور که گفته شد ایران کشوری با فرهنگ و پیشینه تاریخی قوی است. از قدیم الایام تا به امروز مردم برای هدیه دادن گل را مناسب ترین هدیه میدانستند. از آنجایی که اعیاد مذهبی و مراسمات زیادی در ایران برگزار می‌شود، بازار‌کار افرادی که در زمینه گل‌ آرایی فعالیت دارند همیشه گرم بوده و هست. همچنین خانواده‌ ها و تالار‌ ها برای برگزاری جشن‌ های خانوادگی از جمله عروسی و تولد از گل استفاده زیادی میکنند.

بازار کار شغل گل آرایی در ایران همیشه گرم بوده و خواهد بود زیرا در کشور ما در مراسمات مختلف از شادی گرفته تا عزاداری و مناسبت‌های خاص از ولنتاین گرفته تا روز مادر و پدر از گل برای هدیه دادن استفاده می‌شود. در مراسمات مختلف در تالارها در جشن‌ها و… از گل‌ها با تزئینات مختلف استفاده می‌شود که باعث می‌شود بازار کار این حرفه همیشه پر رونق باشد و درآمد خوبی از این راه حاصل شود.

همچنین کشور ما جز 15 کشور برتر جهان در زمینه تولید گل و گیاه است که این یعنی تنوع گل در کشور ما بالاست و می‌توان با گل‌های مختلف ایده‌های مختلفی را خلق و اجرا کرد و به بالاترین درآمد رسید. همه‌ی این‌ها به حرفه‌ای بودن شما و کسب آموزش‌های لازم در این زمینه بستگی دارد. بازار گل آرایی زمانی داغ و پر رونق است که بتواند اعتماد مشتریان را جذب کند و این کار زمانی ایجاد می‌شود که گل آرا در کارش حرفه‌ای بوده و مهارت کافی داشته باشد. برای اینکه توانایی لازم را کسب کنید می‌توانید از پکیج و دوره‌های آموزش صفر تا صد گل آرایی استفاده کنید و این هنر را از صفر به صورت کامل و اصولی فرا بگیرید.

درآمد شغل گل آرایی در ایران

درآمد شغل گل آرایی در سال 1400 چیزی در حدود 810 میلیون تومان برآورد شده است که این مبلغ نشان دهنده‌ی این است که درآمد ماهیانه این حرفه بسیار زیاد خواهد بود. اگر فردی در این شغل حرفه‌ای باشد و مهارت‌های لازم را برای گل آرایی داشته باشد می‌تواند مبالغ بالایی از این طریق کسب کند. همچنین این مبلغ می‌تواند بر حسب منطقه‌ای که زندگی می‌کنید و تعداد مشتری‌ها و نوع گل‌هایی که برای تزئین انتخاب کنید متفاوت باشد و بعضا بیشتر از این مبلغ نیز در سال درآمد داشته باشید.

درآمد شغل گل آرایی در جهان

دوره‌های کالج یا آموزشگاه های فنی در خارج از کشور هم برای آموزش هنر گل آرایی وجود دارند. حتی در خارج از ایران هم افراد زیادی در این رشته تحصیل می‌کنند و به آن علاقه مند هستند. این حرفه نیز مانند ایران در بسیاری از کشورها درآمد خوبی دارد و به مدرک تحصیلی خاصی برای استخدام شدن نیازی ندارد. مثلا افرادی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند با داشتن تجربه کاری چند ساله و مهارت بالا در گل آرایی می‌تواند در این کشور در مراکز گل فروشی و گل آرایی مشغول به کار شوند.

حداقل درآمد این حرفه در این کشور در سال چیزی حدود  65000 هزار دلار و در ساعت 30 دلار است. طبق گفته منابع معتبر و سایت‌های خارجی میانگین درآمد یک گل آرا به صورت ماهیانه 29,140 دلار است.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

دیزاین گل هم مثل سایر هنرها نیاز به مهارت و شناخت یک سری اصول و ابزارهای اولیه و پایه دارد، یک گل آرا ابتدا باید در مورد انواع گل ها و نحوه یا استفاده ی آن ها در سبک ها و نوع های مختلف گل آرایی به درکی درست و کافی برسد.

به علاوه باید در مورد باقی عناصر تزئینی در طراحی گل اطلاعات به روز و جامعی داشته باشد تا بتواند در هر مراسمی متناسب با سبک و سلیقه و حتی هزینه ی صاحبین مراسم دیزاینی منحصر به فرد و زیبا را به خلق کند.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز گل آرایی رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به گل آرایی مجالس و ساخت انواع دسته گل مناسب برای هر مجلسی باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

از جمله ابزار های اصلی می توان به بنزن، چسب، فوم یا اسفنج، سیم مفتول یا توری و … اشاره کرد.

حرفه گل آرایی هیچ پیش نیازی برای یادگیری ندارد، اما اگر بخواهیم برایش پیش نیازی بیان کنیم فقط علاقه به کارهای دیزاین تشریفات و کار با گل و گیاه میباشد و مطمئنا اگر با گل و گیاه سر کار داشته باشید، کمک بسزایی در روند یادگیری شما میکند.

آموزش گل آرایی 118فایل حدود 17 ساعت آموزش صفر تا صد میباشد که بسته به توان یادگیری شما و زمانی که میذارید، حداقل 1 هفته زمان نیاز هست.

یادگیری گل آرایی علاوه بر نگاه کردن آموزش نیاز به تمرین نیز دارد که ما کاملا شما هنرجو عزیز را در دوره تمرین راهنمایی میکنیم.

افرادی که مایل به راه اندازی کسب و کار گل فروشی یا تشریفات یا افرادی که علاقه مند به هنر گل آرایی هستند .

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ  شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

یکی از راه های جذب مشتری، تبلیغات در فضای مجازی است. ساخت فضای آرامش بخش و تفریحی در گل فروشی به جذب مشتری کمک بسزایی می کند. همچنین انتقال حس احترام به مشتری و سرویس دهی مطلوب، می تواند برای شما مشتریان دائمی به وجود آورد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش، گل آرایی و حتی خرید ابزارآلات و لوازم گل آرایی؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.

بازاریابی گل آرایی و جذب مشتری وفادار یکی از چالش های یک گل آرا است که در دوره های جامع گل آرایی و دوره تشریفات گل آرایی و دوره گل فروشی به این چالش ها پاسخ دادیم و شما در کنار نکات مهم مجموعه گل آرایی دیگر نگران دغدغه های بازاریابی نخواهید بود .

هیچ هنر و حرفه و علمی بدون درآمد نخواهد بود، همانطور که در توضیحات هم گفتیم، گل آرایی یکی از حرفه های دیزاینی فوق العاده پرطرفدار هست و انواع مجالس و حضور در هر مراسمی خاص نیاز به گل دارد و هرچه خوش قول تر و حرفه ای تر باشید مشتری بیشتری خواهید داشت.

هرچه شما از ابزار های  مرغوب تر و با کیفیت تر استفاده کنید خیلی آسان تر و با لذت بیشتر می توانید گل آرایی را فرا بگیرید .

پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

قدم بعدی تمرین هست، تنها چیزی که نیاز دارید تا متخصص شدن تمرین و تکرار هست، حتی اگر شده باشد در خونه خودتون برای دوست و آشنایان خود به صورت تمرینی دسته گل های مختلف درست کنید تا بتونید با چالش های کار رو در رو شوید، ضمنا ما هرجایی که سوالی داشتید همراه شما هستیم.

آموزش گل آرایی 118فایل مطابق با استاندارد های جهانی است و این خیال شما را از آموزش های بازاری و غیر اصولی را راحت می کند . شما در این مجموعه گل آرایی با خیال راحت و تمرکز امکان یادگیری هنر گل آرایی را خواهید داشت . در این استاندارد ها یک مجموعه گل آرایی با کیفیت شامل کسب و کار گل آرایی ، معرفی کامل بازار گل ، نحوه نگهداری گل ها ، نحوه تخمین هزینه ها و ارایه قیمت به مشتری ، مشتری مداری و روابط عمومی گل آرا و اشاره شده که همه این موارد در مجموعه گل آرایی 118فایل رعایت شده است

مدرک گل آرایی آموزشگاه گل آرایی بوی گل به صورت بین المللی است و هنرجویان بعد از یادگیری هنر گل آرایی می توانند در خارج از کشور به راحتی با این مدرک فعالیت خودشان را انجام دهند .

حداقل سرمایه لازم برای یادگیری  مهارت گل آرایی ۱۰ میلیون تومان است و برای راه اندازی گل فروشی حداقل سرمایه مورد نیاز شما ۱۵۰ میلیون تومان و حداقل سرمایه مورد نیاز برای راه انداری کار تشریفات ۵۰ میلیون تومان خواهد بود . بنابراین شغل گل آرایی به حداقل سرمایه اولیه نیاز دارد و این یعنی حال خوب و درآمد ایده آل صرفا با یادگیری هنر گل آرایی امکان پذیر است .

10 دیدگاه برای آموزش گل آرایی

 1. mahla_

  چقد احتمال داره تو این کار موفق بشم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   موفقیت شما به میزان علاقه و خلاقیت شما بستگی دارد هر چقدر در کارتان سلیقه و حوصله به خرج دهید موفق‌تر خواهید بود.
   سپاس از همراهی شما

 2. hastika

  کیفیت ویدیوها چجوریه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کیفیت ویدئوهای آموزشی فول اچ‌دی (1080×1920) می‌باشد.
   سپاس از همراهی شما

 3. hanane98h

  برای بریدن ساقه و گل میشه از قیچی معمولی استفاده کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله دوست عزیز. استفاده از قیچی های رایج و معمولی نیز مشکلی در کار ایجاد نمی‌کند.
   سپاس از همراهی شما

 4. صدیق

  نمونه کارای مختلفم نشون داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه شامل ویدیوهایی با طرح ها و ایده‌های خلاقانه و متنوع است و نمونه کارهای زیادی در آن ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 5. malihe.mardani

  سلام مجموعه‌تون عالی بود…………ممنون از سایت خوبتون.

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   نظر لطف شماست دوست عزیز. موفق باشید.
   سپاس از همراهی شما

 6. elham.ah

  حاوی چند ساعت آموزش هستش؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعۀ آموزش گل‌آرایی حاوی 17 ساعت آموزش است.
   سپاس از همراهی شما

 7. km.88

  نحوه رنگ بندی هم ذکر شده تو این پکیج؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در ویدیوهای این مجموعه، طرح ها و ایده های جالب و خلاقانه به کار رفته شده که میتوانید از آنها الگوبرداری کنید.
   سپاس از همراهی شما

 8. سروناز33

  باغبانی هم آموزش داده میشه؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر؛ این مجموعه شامل این مورد نمی‌شود.
   سپاس از همراهی شما

 9. behnaz.kj

  میشه از برگ و شاخه گل واقعی برای گل آرایی استفاده کرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله؛ از برگ و شاخه طبیعی گل نیز می‌توانید استفاده کنید.
   سپاس از همراهی شما

 10. zahrass

  میخوام برای تولد خواهرم یه دسته گل درست کنم. با این پکیج میتونم خودم تنهایی این کار رو انجام بدم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله دوست عزیز؛ صفر تا صد هر آنچه که در زمینه گل آرایی نیاز دارید، در این آموزش قرار داده شده است.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3258

اطلاعات تکمیلی آموزش گل آرایی

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

ورود / ثبت‌ نام

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد کنید.

عضویت شما با موفقیت انجام شد