118فایل 118فایل

3118 2842 021

سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

200,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

دکتر هلاکویی، روانشناس، روان درمانگر، مشاور ازدواج و خانواده، جامعه شناس و اقتصاد دان برجسته ای که دارای مدرک دکترای جامعه شناسی از دانشگاه یوتای آمریکا و سه کارشناسی ارشد در رشته های روان شناسی و اقتصاد از دانشگاه تهران می باشد.

از آثار صوتی و تصویری دکتر فرهنگ فرهنگ هلاکویی می توان به ده ها سخنرانی ضبط شده در موضوعات مختلف روانشناسی اشاره کرد. مجموعه های پرورش، تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان، ترس و اضطراب، افسردگی، خشم و عصبانیت، چرا ازدواج چرا طلاق و… از جمله آثار ایشان می باشد.

وب سایت 118فایل تلاش کرده تا در مجموعه سخنرانی های دکتر هلاکویی بخشی از این سخنرانی ها و سمینارهای ضبط شده را در قالب فایل صوتی به شما ارائه دهد. دکتر هلاکویی در رابطه با موضوعاتی مانند ازدواج و خانواده، استرس، افسردگی، انسان و عشق، آزادی، تعلیم، پرورش و تربیت کودکان و نوجوانان، پنجاه باید و نباید زندگی زناشویی، موفقیت، شناخت شخصیت های مختلف و… صحبت کرده است.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه روانشناسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری روانشناسی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی!

چرا سخنرانی های دکتر هلاکویی 118فایل را تماشا کنیم؟

در مجموعه سخنرانی های دکتر هلاکویی، مشاوره هایی در زمینه ازدواج، زندگی زناشویی و تربیت کودکان و نوجوانان ارائه شده است که از این رو می توان آن را به زوج های جوان و اولیایی که نگران تربیت صحیح فرزندان خود در سنین مختلف هستند پیشنهاد کرد. دکتر هلاکویی در زمینه شناخت شخصیت های مختلف، مشاوره هایی ارائه می دهد.

در نتیجه می تواند برای مدیران، مشاوران و روانشناسان مفید باشد. به طور‌کلی از آنجایی که موضوعات سخنرانی‌های دکتر‌ هلاکویی گسترده بوده و در زمینه‌های مختلف‌ زندگی مشاوره‌های فوق‌ العاده‌ای ارائه داده‌است. این مجموعه می‌تواند برای همه افراد جامعه در سنین مختلف مفید بوده و دید خوبی از زندگی به آن‌ها دهد.

شما با مجموعه سخنرانی های دکتر هلاکویی در زمینه ازدواج و زندگی زناشویی مشاوره دریافت خواهید کرد. با توجه کردن به مشاوره‌ها و نکات بیان شده در سخنرانی‌های دکتر‌هلاکویی می توانید به زندگی زناشویی شما کمک‌کند. در نتیجه احساس بهتری در زندگی مشترک خود با همسرتان داشته باشند.

سخنرانی های دکتر هلاکویی مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان سخنرانی های دکتر هلاکویی چه اتفاقی می‌افتد؟

در‌تمامی مشاغل حتی افراد حرفه‌ای و کاربلد با استناد به تحقیقات و گفته‌های اخیر اساتید اطلاعاتشان را به‌روز‌ رسانی می‌کنند. رشته‌ روانشناسی نیز از این قاعده‌ مستثنا نبوده اند. روانشناسان می‌توانند با‌شنیدن سخنرانی‌های دکتر‌هلاکویی بر اطلاعاتشان افزوده و‌ از تجربه‌ایشان نهایت استفاده را ببرند.

داشتن مرجع و منبعی قابل اعتماد در تمامی زمینه ها همواره دغدغه افراد علاقمند به پیشرفت بوده است. از این‌رو مجموعه سخنرانی های دکتر هلاکویی می‌تواند به عنوان مرجع و منبعی کامل توسط روانشناسان مورد استفاده قرار گیرد.

همینطور تمام افراد بعد از تماشای این مجموعه می توانند عمده مشکلات روانشناختی و زناشویی خود و اطرافیان خود را حل کرده و راهنمایی های بسیاری به دیگران کنند.

سخنرانی های دکتر هلاکویی بیشتر مطالب مربوط به روانشناسی و زناشویی را در بر می گیرد!

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

سخنرانی های دکتر هلاکویی درباره مسائل خانواده بوده و مطالب بسیار مفیدی در مورد تربیت فرزند از بدو تولد تا جوانی را بیان می کند.

خیر! دکتر هلاکویی در این مجموعه علاوه بر مسائل زناشویی درباره مباحث روانشناسی و تربیت فرزند از جمله افسردگی، استرس، کنترل خشم، تربیت فرزند از بولد تا جوانی را به طور کامل توضیح می دهد.

با توجه به اینکه دکتر هلاکویی در این مجموعه راه حل هایی برای رفع مشکلات را بیان می کند، پس به همین دلیل می توانید با تماشای این سخنرانی ها برای رفع مشکلات خود اقدام کنید.

در یکی از برنامه‌های رازها و نیازها یکی از مخاطبان برنامه روی خط، نظر دکتر هلاکویی درباره‌ی قانون جذب و فیلم راز را پرسید. نظر ایشان در این مورد بسیار جالب و البته به نظر بسیاری از روان‌شناسان معتبر دنیا نزدیک است. دکتر هلاکویی در پاسخ به این سؤال فیلم راز را یک فریب و دروغ بزرگ نامید و گفت تا این لحظه دروغی به این بزرگی نشنیده است. استدلال دکتر هلاکویی در این زمینه بسیار جالب است. ایشان می‌گوید باورپذیر نیست که فکر کنیم به‌خاطر جریان فکر ما و چون چیزی را می‌خواهیم جهان واقعیت را برای ما تغییر دهد یا قوانین جهان تغییر کنند. او مثال‌هایی از زندگی روزمره می‌زند و می‌خواهد به این فکر کنید که آیا ممکن است به‌خاطر نوع تفکر شما پارکینگ‌های لس آنجلس پر از ماشین شوند یا در ساعت شلوغی ناگهان خالی باشند؟ یا مثلاً اگر ما جریان فکری خود را متمرکز کنیم در لس آنجلس برف خواهد بارید و به خواست اسکیموها ناگهان قوانین طبیعت در قطب عوض می‌شود و یخ‌ها آب می‌شوند.

دکتر فرهنگ هلاکویی از چیزی حدود بیست سال پیش اجرای برنامه تلویزیونی و رادیویی رازها و نیازها را آغاز کرده است. در این برنامه او به سؤالات روان‌شناسی ایرانیانی که از نقاط مختلف دنیا با او تماس می‌گیرند پاسخ می‌دهد و موارد را بررسی می‌کند. هلاکویی به‌خوبی با مسائل فرهنگی خانواده‌های ایرانی آشناست و راهنمایی‌هایش در رازها و نیازها می‌توانند برای افرادی که مسائل مشابهی را تجربه می‌کنند کاربردی باشد. او همچنین معمولاً موضوع را کمی بیشتر از سوال پرسیده شده باز می‌کند تا افراد بیشتری از آن بهره ببرند. تاکنون تعداد تماس‌های این برنامه به بیش از سی هزار مورد رسیده است. از هفت سال قبل تا امروز دکتر هلاکویی رادیو همراه را هم راه‌اندازی کرده است که به‌صورت زنده اجرا می‌شود و می‌توانید از مطالب آن استفاده کنید.

فرهنگ هلاکویی در شیراز به دنیا آمد و در این شهر بزرگ شد. او در زمان مدرسه دانش‌آموز خوبی بود و در نهایت تصمیم گرفت در رشته‌ی اقتصاد در دانشگاه تهران تحصیل کند. او پس از پایان این مقطع در مقطع فوق لیسانس مشغول تحصیل شد و دو فوق لیسانس اقتصاد و روان‌شناسی از دانشگاه تهران دریافت کرد. سپس ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد تا در این کشور در مقطع دکترا درس بخواند. او در سال ۱۹۷۴ یا همان ۱۳۵۳ از رساله‌ی دکترایش در زمینه‌ی انقلاب مشروطه دفاع کرد و توانست مدرک دکترای جامعه‌شناسی را از دانشگاه یوتا دریافت کند. هلاکویی همان زمان به ایران بازگشت و در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران به‌عنوان استاد مشغول تدریس شد. او در صدا و سیمای آن زمان هم مشغول به کار بود و برنامه‌سازی می‌کرد. حضور هلاکویی در ایران اما دوام پیدا نکرد و شرایط به‌گونه‌ای پیشرفت که این جامعه‌شناس و برنامه‌ساز ایرانی دوباره راه آمریکا را در پیش گرفت و در سال ۱۳۵۵ برای همیشه از ایران مهاجرت کرد. هلاکویی که بیش از هر چیز دیگری به روان‌شناسی علاقه داشت و ترجیح می‌داد در این زمینه فعالیت کند برای به دست آوردن مجوزهای لازم برای این کار دوباره به دانشگاه یوتا بازگشت و مدرک فوق لیسانس دیگری در زمینه‌ی مشاوره ازدواج و خانواده گرفت. مدرکی که در حقیقت مجوز کار او در این حوزه بود.

تعداد آثار صوتی دکتر هلاکویی زیاد است درحالی‌که نوشته‌ی زیادی از این روانشناس پیدا نمی‌کنید. دلیل این مسئله این است که ایشان معتقدند مدیا در عصر امروز کارکرد بیشتری دارد و در نتیجه آثاری به که شکل صوتی و تصویری و با صدای خود ایشان منتشر شود مناسب‌تر خواهد بود. بازخوردها نشان می‌دهد این حرف تا اندازه‌ی زیادی درست است و وجود نسخه‌های صوتی باعث شده است گروه‌های بیشتری از مردم به آموزه‌های هلاکویی توجه نشان دهند.

اگر بخواهیم درباره‌ی مشهورترین آثار منتشر شده ایشان صحبت کنیم. سری پرورش، تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان یکی از بهترین گزینه‌هاست. این مجموعه سه جلدی است، جلد اول آن به کودکان سه تا هفت سال، جلد دوم به هفت تا سیزده سال و جلد سوم به سیزده تا نوزده سالکی اختصاص دارد. بسیاری از افراد معتقدند این سه گانه می‌تواند راهنمای خوبی برای تربیت فرزندی باشد که از نظر روانی سالم است.

چرا ازدواج، چرا طلاق یکی دیگر از کتاب‌های مهم دکتر هلاکویی است که شنیدنش می‌تواند باعث شود نسبت به این نوع قرارداد انسانی دید بهتری پیدا کنید. در این کتاب سعی شده است ابعاد مختلف هر دو پدیده بررسی و درباره‌ی تبعات آن‌ها صحبت شود.

دکتر هلاکویی در زمینه‌ی افسردگی هم سمینارها و کلاس‌های آموزشی متعددی را برگزار کرده است که در قالب کتاب صوتی افسردگی در اختیار شما خواهد بود. این کتاب می‌تواند باعث شود افسردگی را بهتر بشناسید و به خودتان یا اطرافیانی که درگیر این مشکل هستند کمک کنید. علم و شبه علم و کتاب شخصیت ناسالم هم آثار قابل‌توجهی از هلاکویی هستند.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند خرید و دریافت این مجموعه؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.
پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

 

11 دیدگاه برای سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

 1. عاطفه

  سلام.دوره به صورته فیلم از سخنرانی ها هست ا تنها فایل صوتی آن میباشد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام وا حترام مجموعه به صورت فایل صوتی تهیه و ارائه شده است. سپاس از همراهی شما

 2. p.salmani49

  پستش چند روزس؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   محصول مورد نظر از طریق پستی طی 3 تا 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید.
   سپاس از همراهی شما

 3. e3204

  فقط دانلودیه؟ نمیشه پستش کنید؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   شما می‌توانید علاوه بر دریافت محصول به صورت پستی، می‌توانید آن را از طریق لینک‌های دانلودی که در اختیار شما قرار داده می‌شود دریافت کنید.
   سپاس از همراهی شما

 4. dr.arvin_momen

  دکتر فرهنگ هلاکویی خیلی خوبه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دکتر هلاکویی، روانشناس، روان درمانگر، مشاور ازدواج و خانواده، جامعه‌شناس و اقتصاد دان برجسته‌ای که دارای مدرک دکترای جامعه شناسی از دانشگاه یوتای آمریکا و سه کارشناسی ارشد در رشته‌های روان شناسی و اقتصاد از دانشگاه تهران می‌باشد.
   سپاس از همراهی شما

 5. mal_mal

  این دورتون هم به صورت فیلمه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله کاربرگرامی؛ این دوره در قالب ویدیو ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 6. maryam.ss90

  توی تحصیلم خیلی مشکل دارم، درباره مشکلات تحصیلی داره؟؟؟؟!!!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر؛ در حال حاضر این دوره حاوی این آموزش نمی‌باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. مسعود برزگران

  پسر 20 سالم خیلی پرخاشگری می کنه، چیکار کنم بنظر شما ها؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره دارای سخنرانی درباره خشم و عصبانیت نیز هست و البته بقیه سخنرانی‌ها می تواند دید کامل‌تری از مشکلات به شما بدهد.
   سپاس از همراهی شما

 8. majid

  میخام در مورد ازدواج بدونم، آخه ازدواج برام خیلی مهمه، در این باره اگه سخنرانی هست تا بخرم

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله؛ این دوره شامل آموزش ازدواج و خانواده، دلایل ازدواج و دلایل طلاق و پنجاه باید و نباید در زندگی زناشویی است.
   سپاس از همراهی شما

 9. khojaste

  این دورتون چند ساعت سخنرانی دکتر رو داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره شامل 118 ساعت صوت آموزشی در قالب 2 عدد است.
   سپاس از همراهی شما

 10. marmar

  دخترم واسه کنکورش خیلی استرس داره، توی این دوره چیزی هست بتونم باهاش به دخترم کمک کنم؟ لطفا پاسخ بدید

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله؛ این دوره حاوی سخنرانی دکتر فرهنگ هلاکویی درباره استرس، ترس، اضطراب و وحشت نیز هست.
   سپاس از همراهی شما

 11. asama_rad

  چندین وقته احساس افسردگی می کنم، دورتون واسه منم خوبه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله؛ این دوره حاوی سخنرانی دکتر فرهنگ هلاکویی درباره افسردگی نیز هست.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3232

اطلاعات تکمیلی سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد