سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

150,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

دکتر هلاکویی، روانشناس، روان درمانگر، مشاور ازدواج و خانواده، جامعه شناس و اقتصاد دان برجسته ای که دارای مدرک دکترای جامعه شناسی از دانشگاه یوتای آمریکا و سه کارشناسی ارشد در رشته های روان شناسی و اقتصاد از دانشگاه تهران می باشد.

از آثار صوتی و تصویری دکتر فرهنگ فرهنگ هلاکویی می توان به ده ها سخنرانی ضبط شده در موضوعات مختلف روانشناسی اشاره کرد. مجموعه های پرورش، تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان، ترس و اضطراب، افسردگی، خشم و عصبانیت، چرا ازدواج چرا طلاق و… از جمله آثار ایشان می باشد.

وب سایت 118فایل تلاش کرده تا در مجموعه سخنرانی های دکتر هلاکویی بخشی از این سخنرانی ها و سمینارهای ضبط شده را در قالب فایل صوتی به شما ارائه دهد. دکتر هلاکویی در رابطه با موضوعاتی مانند ازدواج و خانواده، استرس، افسردگی، انسان و عشق، آزادی، تعلیم، پرورش و تربیت کودکان و نوجوانان، پنجاه باید و نباید زندگی زناشویی، موفقیت، شناخت شخصیت های مختلف و… صحبت کرده است.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه روانشناسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری روانشناسی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی!

چرا سخنرانی های دکتر هلاکویی 118فایل را تماشا کنیم؟

در مجموعه سخنرانی های دکتر هلاکویی، مشاوره هایی در زمینه ازدواج، زندگی زناشویی و تربیت کودکان و نوجوانان ارائه شده است که از این رو می توان آن را به زوج های جوان و اولیایی که نگران تربیت صحیح فرزندان خود در سنین مختلف هستند پیشنهاد کرد. دکتر هلاکویی در زمینه شناخت شخصیت های مختلف، مشاوره هایی ارائه می دهد.

در نتیجه می تواند برای مدیران، مشاوران و روانشناسان مفید باشد. به طور‌کلی از آنجایی که موضوعات سخنرانی‌های دکتر‌ هلاکویی گسترده بوده و در زمینه‌های مختلف‌ زندگی مشاوره‌های فوق‌ العاده‌ای ارائه داده‌است. این مجموعه می‌تواند برای همه افراد جامعه در سنین مختلف مفید بوده و دید خوبی از زندگی به آن‌ها دهد.

شما با مجموعه سخنرانی های دکتر هلاکویی در زمینه ازدواج و زندگی زناشویی مشاوره دریافت خواهید کرد. با توجه کردن به مشاوره‌ها و نکات بیان شده در سخنرانی‌های دکتر‌هلاکویی می توانید به زندگی زناشویی شما کمک‌کند. در نتیجه احساس بهتری در زندگی مشترک خود با همسرتان داشته باشند.

سخنرانی های دکتر هلاکویی مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان سخنرانی های دکتر هلاکویی چه اتفاقی می‌افتد؟

در‌تمامی مشاغل حتی افراد حرفه‌ای و کاربلد با استناد به تحقیقات و گفته‌های اخیر اساتید اطلاعاتشان را به‌روز‌ رسانی می‌کنند. رشته‌ روانشناسی نیز از این قاعده‌ مستثنا نبوده اند. روانشناسان می‌توانند با‌شنیدن سخنرانی‌های دکتر‌هلاکویی بر اطلاعاتشان افزوده و‌ از تجربه‌ایشان نهایت استفاده را ببرند.

داشتن مرجع و منبعی قابل اعتماد در تمامی زمینه ها همواره دغدغه افراد علاقمند به پیشرفت بوده است. از این‌رو مجموعه سخنرانی های دکتر هلاکویی می‌تواند به عنوان مرجع و منبعی کامل توسط روانشناسان مورد استفاده قرار گیرد.

همینطور تمام افراد بعد از تماشای این مجموعه می توانند عمده مشکلات روانشناختی و زناشویی خود و اطرافیان خود را حل کرده و راهنمایی های بسیاری به دیگران کنند.

سخنرانی های دکتر هلاکویی بیشتر مطالب مربوط به روانشناسی و زناشویی را در بر می گیرد!

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

سخنرانی های دکتر هلاکویی درباره مسائل خانواده بوده و مطالب بسیار مفیدی در مورد تربیت فرزند از بدو تولد تا جوانی را بیان می کند.

خیر! دکتر هلاکویی در این مجموعه علاوه بر مسائل زناشویی درباره مباحث روانشناسی و تربیت فرزند از جمله افسردگی، استرس، کنترل خشم، تربیت فرزند از بولد تا جوانی را به طور کامل توضیح می دهد.

با توجه به اینکه دکتر هلاکویی در این مجموعه راه حل هایی برای رفع مشکلات را بیان می کند، پس به همین دلیل می توانید با تماشای این سخنرانی ها برای رفع مشکلات خود اقدام کنید.

شناسه آموزش: 3232

اطلاعات تکمیلی سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد