مجموعه دیو اند اوا

قیمت مجموعه با تخفیف ویژه

40% تخفیف

25,800 تومان

با خرید این مجموعه از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

مجموعه دیو اند اوا

مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) 118فایل با بیش از 6 ساعت ویدئو برای کودکان شش‌ ماه به بالا ارائه شده‌ است. انیمیشن های Dave and ava به همراه شعرهای شاد به آموزش زبان انگلیسی می پردازد. مجموعه دیو اند اوا الفبا، اعداد، رنگ، اعضای‌ بدن و میوه‌ها را با روش‌های مختلفی به‌ کودکان در کنار آهنگ آموزش می‌دهد.

ویدئوهای مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) در حدود 5 دقیقه می باشد، زیرا کودکان در زمینه آموزش به ویژه زبان انگلیسی در حدود 5 الی 7 دقیقه بیشتر تمرکز ندارند. شعرهای متنوعی برای تکمیل آموزش زبان انگلیسی کودکان در مجموعه  (Dave and ava) تهیه شده که شامل عنکبوت و درخت کریسمس، ترانه های جشن هالوین، گوسفند مادربزرگ، روز بارانی، قطار حیوانات و غیره می شود که کمک می کند قدرت شنیداری زبان انگلیسی کودکان بالا رود.

از آن جایی که حروف الفبا با لهجه بریتانیایی نیز در مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) قرار دارد موجب می شود کودکان به این لهجه مسلط شوند، زیرا کودکان بهتر از بزرگسالان می توانند لهجه های مختلف را فرا بگیرند. با انیمیشن های مجموعه  (Dave and ava) می توانید از همان سن کم با کودکان خود زبان انگلیسی را کار کنید و مهارت شنیداری و گفتاری آن ها را تقویت کنید تا بتوانند در آینده به راحتی مباحث بیشتری از زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان انگلیسی برای کودکان تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیر زبان انگلیسی را به صورت جامع و صفر تا صد آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات مجموعه دیو اند اوا!

چرا کودکان مجموعه دیو اند اوا را تماشا کنند؟

زبان انگلیسی از جمله زبان‌های بین‌ المللی است که در حال حاضر بیشتر مردم جهان این زبان را یاد دارند. همچنین در بیشتر ارتباط های بین المللی از زبان انگلیسی استفاده می شود. حتی برای تحصیلات در دانشگاه نیاز به دانستن زبان انگلیسی است. از این رو یادگیری زبان انگلیسی یک امر ضروری می باشد. با مجموعه دیو اند اوا 118فایل، می توان از شش ماهگی به کودکان زبان را یاد داد.

تحقیقات نشان‌ داده کودکی که از زیر یک‌ سالگی زبان را فرا گرفته، نسبت به‌ کودکی که از سن 9 سالگی زبان را آموزش می‌بیند؛ در آینده هنگامی که وارد سطوح بالاتر زبان می شود موفق تر خواهد بود. پس برای آن که در آینده کودکان بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم برای خردسالان مجموعه دیو‌ اند‌ اوا را تهیه‌ کنید.

مجموعه دیو اند اوا مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان مجموعه دیو اند اوا چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه (Dave and ava) کودکان قادر خواهند بود الفبا را به ترتیب و به صورت شعر بیان کنند. حتی رنگ ها، میوه ها و خوراکی را به خوبی تشخیص می‌دهند. شمارش اعداد تا ده با روش‌های مختلفی به کوکان یاد داد‌ه می شود. می‌توان گفت در انتهای مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کودکان قادرند اعداد را از یک تا ده بشمارند.

کودکان با مجموعه  (Dave and ava) مباحث پایه ای را فرا می گیرند و آمادگی خوبی برای شروع سطح بالاتر پیدا می کنند. از آن جا که انیمیشن‌ها مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کوتاه و جذاب تولید شده است و کودکان بالای شش ماه تا انتهای همراه آموزش خواهند بود و بیشتر برای یادگیری ترغیب می شوند؛ این امر باعث می شود در انتها همزمان با زبان مادری، زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند.

مجموعه دیو اند اوا یکی از بهترین آموزش ها برای کودکان بالای 6 ماه است!

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در مجموعه دیو اند اوا سعی شده تا تمام مطالب زبان انگلیسی مناسب کودکان بیان شود تا آنها به خوبی این زبان را فرا بگیرند. از جمله مباحث ارائه شده می توان به آموزش الفبا با آهنگ با لهجه بریتانیایی، آموزش اعداد با آهنگ، آموزش اعداد با حیوانات مختلف، آموزش اعضای بدن با آهنگ و غیره اشاره کرد.

مجموعه دیواند اوا برای کودکان بالای شش ماه تهیه شده و یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش زبان انگلیسی در این رده سنی است.

تمام شعر ها و مطالب بیان شده در این مجموعه با لهجه انگلیسی بوده و کودکان با تماشای آن می توانند به خوبی با لهجه انگلیسی آشنا شوند.

مجموعه دیو اند اوا با شعر ها و موسیقی های کودکانه، لغات، الفبا، اعداد و دیگر مطالب زبان انگلیسی را برای کودکان بیان می کند تا آنها با اشتیاق بیشتری به تماشای این مجموعه آموزشی بنشینند.

شناسه آموزش: 3285

اطلاعات تکمیلی مجموعه دیو اند اوا

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد