118فایل 118فایل

3118 2842 021

مجموعه دیو اند اوا

قیمت مجموعه با تخفیف ویژه

5 تخفیف

227,000 تومان

با خرید این مجموعه از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

مجموعه دیو اند اوا

مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) 118فایل با بیش از 6 ساعت ویدئو برای کودکان شش‌ ماه به بالا ارائه شده‌ است. انیمیشن های Dave and ava به همراه شعرهای شاد به آموزش زبان انگلیسی می پردازد. مجموعه دیو اند اوا الفبا، اعداد، رنگ، اعضای‌ بدن و میوه‌ها را با روش‌های مختلفی به‌ کودکان در کنار آهنگ آموزش می‌دهد.

ویدئوهای مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) در حدود 5 دقیقه می باشد، زیرا کودکان در زمینه آموزش به ویژه زبان انگلیسی در حدود 5 الی 7 دقیقه بیشتر تمرکز ندارند. شعرهای متنوعی برای تکمیل آموزش زبان انگلیسی کودکان در مجموعه  (Dave and ava) تهیه شده که شامل عنکبوت و درخت کریسمس، ترانه های جشن هالوین، گوسفند مادربزرگ، روز بارانی، قطار حیوانات و غیره می شود که کمک می کند قدرت شنیداری زبان انگلیسی کودکان بالا رود.

از آن جایی که حروف الفبا با لهجه بریتانیایی نیز در مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) قرار دارد موجب می شود کودکان به این لهجه مسلط شوند، زیرا کودکان بهتر از بزرگسالان می توانند لهجه های مختلف را فرا بگیرند. با انیمیشن های مجموعه  (Dave and ava) می توانید از همان سن کم با کودکان خود زبان انگلیسی را کار کنید و مهارت شنیداری و گفتاری آن ها را تقویت کنید تا بتوانند در آینده به راحتی مباحث بیشتری از زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان انگلیسی برای کودکان تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیر زبان انگلیسی را به صورت جامع و صفر تا صد آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات مجموعه دیو اند اوا!

چرا کودکان مجموعه دیو اند اوا را تماشا کنند؟

زبان انگلیسی از جمله زبان‌های بین‌ المللی است که در حال حاضر بیشتر مردم جهان این زبان را یاد دارند. همچنین در بیشتر ارتباط های بین المللی از زبان انگلیسی استفاده می شود. حتی برای تحصیلات در دانشگاه نیاز به دانستن زبان انگلیسی است. از این رو یادگیری زبان انگلیسی یک امر ضروری می باشد. با مجموعه دیو اند اوا 118فایل، می توان از شش ماهگی به کودکان زبان را یاد داد.

تحقیقات نشان‌ داده کودکی که از زیر یک‌ سالگی زبان را فرا گرفته، نسبت به‌ کودکی که از سن 9 سالگی زبان را آموزش می‌بیند؛ در آینده هنگامی که وارد سطوح بالاتر زبان می شود موفق تر خواهد بود. پس برای آن که در آینده کودکان بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم برای خردسالان مجموعه دیو‌ اند‌ اوا را تهیه‌ کنید.

مجموعه دیو اند اوا مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان مجموعه دیو اند اوا چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه (Dave and ava) کودکان قادر خواهند بود الفبا را به ترتیب و به صورت شعر بیان کنند. حتی رنگ ها، میوه ها و خوراکی را به خوبی تشخیص می‌دهند. شمارش اعداد تا ده با روش‌های مختلفی به کوکان یاد داد‌ه می شود. می‌توان گفت در انتهای مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کودکان قادرند اعداد را از یک تا ده بشمارند.

کودکان با مجموعه  (Dave and ava) مباحث پایه ای را فرا می گیرند و آمادگی خوبی برای شروع سطح بالاتر پیدا می کنند. از آن جا که انیمیشن‌ها مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کوتاه و جذاب تولید شده است و کودکان بالای شش ماه تا انتهای همراه آموزش خواهند بود و بیشتر برای یادگیری ترغیب می شوند؛ این امر باعث می شود در انتها همزمان با زبان مادری، زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند.

مجموعه دیو اند اوا یکی از بهترین آموزش ها برای کودکان بالای 6 ماه است!

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در مجموعه دیو اند اوا سعی شده تا تمام مطالب زبان انگلیسی مناسب کودکان بیان شود تا آنها به خوبی این زبان را فرا بگیرند. از جمله مباحث ارائه شده می توان به آموزش الفبا با آهنگ با لهجه بریتانیایی، آموزش اعداد با آهنگ، آموزش اعداد با حیوانات مختلف، آموزش اعضای بدن با آهنگ و غیره اشاره کرد.

مجموعه دیواند اوا برای کودکان بالای شش ماه تهیه شده و یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش زبان انگلیسی در این رده سنی است.

تمام شعر ها و مطالب بیان شده در این مجموعه با لهجه انگلیسی بوده و کودکان با تماشای آن می توانند به خوبی با لهجه انگلیسی آشنا شوند.

مجموعه دیو اند اوا با شعر ها و موسیقی های کودکانه، لغات، الفبا، اعداد و دیگر مطالب زبان انگلیسی را برای کودکان بیان می کند تا آنها با اشتیاق بیشتری به تماشای این مجموعه آموزشی بنشینند.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند تماشای مجموعه؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد. میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی قسمت های مربوط مجموعه دیو اند اوا را در آموزش گردآوری کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش کودکان شما زبان انگلیسی را با تماشای مجموعه دیو اند اوا به راحتی فرا گرفته اند و در نهایت اگر موردی بود که با آن به مشکل بر خوردید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

دیو و اوا مجموعه موزیکال آموزش انگلیسی است که برای کودکان 1 تا 4 سال طراحی شده است. ترانه های شاد این مجموعه مفاهیم پایه همچون الفبای انگلیسی، اعداد، شکل‌ها، رنگ‌ها و … را آموزش می‌دهند. لهجه این مجموعه آمریکایی است و تمام قسمت‌های آن زیرنویس انگلیسی دارند.

این کارتون برای کودکان زیر 4 سال که در ابتدای مسیر دوزبانه شدن با کارتون هستند مناسب است و به دلیل جذابیت انیمیشن‌ها و ترانه‌ها، باعث علاقه‌مند شدن آن‌ها به زبان انگلیسی می‌شود. همچنین نوزادان از ابتدای تولد و مادران باردار در سه ماهه آخر دوران بارداری نیز می‌توانند به صدای این کارتون گوش دهند.

دیو و آوا نام یک کارتون انگلیسی است که مخصوص آموزش زبان به کودکان 6 ماه به بالا به جهت پرورش کودک دوزبانه طراحی شده است. این مجوعه با لهجه آمریکن (American) زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می‌دهد. در این کارتون زبان اصلی، مفاهیم پایه زبان انگلیسی مثل اعداد، اشکال، رنگ‌ها و … به وسیله ترانه‌های شاد و کودکانه، صحنه‌های رنگارنگ و داستان‌های شیرین انجام می‌گیرد.

این کارتون با هدف پرورش کودک دوزبانه تهیه شده است. جذابیت بالای کارتون های موزیکال و آموزشی سبب می شود که کودکان زبان دوم را همانند زبان مادری به راحتی و بدون نیاز به مربی یا کتاب آموزشی یاد بگیرند. همچنین مادران بارداری که قصد دارند کودک دوزبانه داشته باشند می‌توانند از سه ماهه آخر بارداری این ویدیو را تماشا کرده و به صدای آن گوش دهند. در دوران نوزادی نیز می‌توان این کارتون زبان اصلی را برای نوزاد نمایش داد.

این کارتون علاوه بر این کودک شما را برای ساعت‌های متوالی سرگرم می کند، روش بازی کردن مستقل، حضور در جمع‌های کودکانه مثل مهد کودک، نوع دوستی و بازی با همسالان را نیز به کودک می‌آموزد.

مهمترین هدف این کارتون تقویت مهارت های زبان انگلیسی و اجتماعی کودکان است. کودکان با تماشای این مجموعه کارتون ترانه‌ها و شعرهای کودکانه بسیاری را می آموزند که در تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی در آنها بسیار تأثیرگذار است. تماشای کارتون زبان اصلی یکی از اصلی‌ترین روش‌های آموزش زبان دوم به کودکان است که در این انیمیشن به خوبی به آن پرداخته شده است.

والدین نیز می‌توانند در کنار کودکان خود به تماشای این کارتون نشسته و با طرح سوالات مفهومی در طول نمایش کارتون کودک را به تمرکز و دقت بیشتر به مسائل آموزشی تشویق کنند.

موزیکال بودن این کارتون در کنار طرح معماها و مشکلاتی که دیو و آوا در طول داستان ها سعی در حل کردن آنها دارند کمک می کند که کودک شما ذهن خلاقی پیدا و لحظه‌های شادی را تجربه کند. ریتم‌های آموزشی باعث تقویت حافظه در کودکان می‌شود و خلاقیت ذهنی آنها را افزایش می‌دهد.

 

10 دیدگاه برای مجموعه دیو اند اوا

 1. hastihamava

  سلام شش ماهگی سن کمی برای آموزش زبان نیست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر، یادگیری کودکان در سن پایین تر بسیار بیشتر و راحت تر است.
   سپاس از همراهی شما

 2. omidreza

  سلام فرزند من علاقه بسیاری به حیوانات داره ممنون که در این آموزش یادگیری اسم حیوانات را به زبان انگلیسی قرار داده اید.

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با آرزوی موفقیت برای فرزندتان
   سپاس از همراهی شما

 3. 98712

  آیا این مجموعه دوبله شده است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر، این آموزش دارای زیرنویس تحت الفظی است.
   سپاس از همراهی شما

 4. mahdi

  اگر لینک دریافت کنیم همون آموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می‌توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 5. panizfarzin

  سلام تو این مجموعه شعر به زبان انگلیسی آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره مجموعه‌ای از شعر و آهنگ کودکانه و شاد است که کودکان همراه با شعر و اهنگ زبان انگلیسی را می‌آموزند.
   سپاس از همراهی شما

 6. حسنیه علی ابادی

  ای مجموعه چند دی وی دی دارد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه دارای 1 عدد دی وی دی و در مجموع دارای 80 قسمت می‌باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. hamid.motarami

  تخفیف هم میذارین رو مجموعه هاتون؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله، در حال حاضر این آموزش از تخفیف 40% برخوردار است.
   سپاس از همراهی شما

 8. nooranafis

  آیا اعداد انگلیسی هم به کودکان اموزش داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله در این مجموعه یادگیری اعداد و حروف قرار داده شده است.
   سپاس از همراهی شما

 9. javidjafari

  روش آموزش زبان انگلیسی در این مجموعه به کودکان چیست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این مجموعه با استفاده ار شعر و آهنگ های شاد و بچگانه به آموزش زبان انگلیسی پرداخته می شود.
   سپاس از همراهی شما

 10. homayoon

  این مجموعه برای چه رنج سنی مناسب است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه برای کودکان بالای شش ماه مناسب است.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3285

اطلاعات تکمیلی مجموعه دیو اند اوا

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد