118فایل 118فایل

مجموعه سینگ سینگ

4.6
مجموعه سینگ سینگ_118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

463,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

مجموعه سینگ سینگ

مجموعه آموزشی سینگ سینگ 118فایل با بیش از 469 قسمت ویدئو برای کودکان ارائه شده است. که در ابتدا سه روش الفبا را به کودکان آموزش می دهد. سپس در مجموعه سینگ سینگ با جملات ساده به معرفی حیوانات دریا، حیوانات وحشی و اهلی، قسمت های مختلف بدن، نام بیماری ها، مشاغل و غیره پرداخته می شود.

کودکان در مجموعه SingSing نام تمام سیاره های منظومه شمسی، ستاره ها، طبیعت و قاره ها را فرا می گیرند. در بخش ساختار شهری نام ساختمان هایی نظیر بیمارستان، بانک، کتابخانه، پارک معرفی شده حتی قسمت های مختلف یک مدرسه و موقعیت مکانی اجسام نسبت به هم در قالب انیمیشن در مجموعه SingSing آمده است.

توضیحاتی در مورد مشاغل مختلف و محل کار با جملات ساده و راحت در ویدئوها آموزش داده می شود که کودکان در کنار یادگیری زبان با مشاغل بسیاری آشنا می شوند. همچنین جملات سوالی پرکاربرد از قبیل چند سال دارید؟ آن چیست؟ او کیست؟ ساعت چند است؟ و غیره را فرا می گیرند که کمک می کند کودکان سوالات پایه زبان را یاد بگیرند.

دیالوگ های پیشرفته تری نیز در آموزش قرار گرفته تا پس از آموزش مواردی که گفته شد کودکان بتوانند با کمک این مجموعه به مهارت گفتاری بیشتری دست پیدا کنند. آخرین بخش های مجموعه SingSing به آهنگ های شاد انگلیسی اختصاص داده شده که کمک می کند کودکان زبان را به سرعت آموزش ببینند. در این مجموعه سعی شده لغات و جملات پایه و پرکاربردی به کودکان آموزش داده شود.

نمونه ویدئو مجموعه سینگ سینگ 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در مجموعه سینگ سینگ تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را به کودکان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات مجموعه سینگ سینگ!

چرا کودکان مجموعه سینگ سینگ را تماشا کنند ؟

این مجموعه یکی از آموزش‌های مهم و اساسی زبان‌ انگلیسی به شمار می‌رود که بهتر‌ است برای کودکان بالای 6 سال تهیه‌ شود. زبان انگلیسی علمی دنیایی است و اگر می خواهید فرزندانتان در آینده بتوانند در زمینه های علمی پیشرفت داشته باشند، پیشنهاد می کنیم با آموزش SingSing زبان انگلیسی را از سن کم با آن ها کار کنید، زیرا کودکان در سنین پایین قدرت یادگیری زبان های دیگر را دارند و بهتر می توانند تلفظ صحیح کلمات را فرا بگیرند.

این مجموعه با ارائه شعر‌های شاد و انیمیشن‌ها جذاب باعث می‌شود کودکان بیشتر به زبان انگلیسی علاقمند شوند. جالب است بدانید که کودکان توانایی بالایی در درک و یادگیری لهجه ها دارند. اگر با آن‌ها زبان‌های خارجی به ویژه زبان‌ انگلیسی که در حال‌ حاضر یکی از زبان‌های اصلی در علم می‌باشد را کار‌ کنید. می‌توانند به مرور در سنین‌ بالا با تلفظ و لهجه‌ای درست صحبت کنند و حتی خیلی از مباحث علمی را درک‌ کنند. ذهن آن ها برای فرا گیری آماده بوده و سرعت یادگیری در آن ها بسیار بیشتر است. به طور کلی می توان گفت مجموعه آموزشی سینگ سینگ بسیار برای آن ها مفید بوده است. به گونه‌ای که موجب می شود در آینده بتوانند راحت‌تر از دیگران مباحث پیشرفته زبان‌ انگلیسی را آموزش ببینند.

مجموعه سینگ سینگ 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان مجموعه سینگ سینگ چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه سینگ سینگ کودکان قادرند علاوه بر بیان حروف انگلیسی، شکل نوشتاری آن ها را تشخیص دهند. علاوه‌ بر این می‌توانند نام هر حرفی که می بینند را بازگو کنند و کلمات و جملات پرکاربردی را فرا می‌گیرند.

شناخت مشاغل و ساختمان‌هایی که در خیابان‌ها می‌بینند مانند بیمارستان، بانک و غیره از بخش‌های مجموعه سینگ سینگ می‌باشد. قسمت‌های مختلف مدرسه و خانه مانند آشپزخانه، اتاق‌خواب، حمام، سرویس بهداشتی و‌غیره در مجموعه SingSing معرفی شده است. کودکان در پایان می توانند اسامی مکان های مختلف را به درستی گوناگونی را بازگو کنند.

آموزش زبان انگلیسی در مرحله پایه علاوه بر کلمات، جملات ساده را نیز در برمی گیرد. که شامل جملات مقدماتی و جملات پیشرفته می شود. همین موضوع سبب شده کودکان توانایی نسبتاً خوبی در مکالمات داشته‌ باشند. همچنین می‌توانند به سوالاتی مانند چند سال دارند؟ اسمشان چیست؟ ساعت چند است؟ اجسام در کجا قرار دارند؟ و غیره جواب بدهند. شعر‌های انگلیسی این مجموعه یکی از بخش‌هایی است که کمک می‌کند کودکان زبان انگلیسی را در پایان بهتر فرا بگیرند.

زبان انگلیسی یکی از گسترده ترین زبان ها در جهان است و به شما کمک میکند تا شغل بهتری پیدا کنید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

مجموعه سینگ سینگ برای کودکان بالای 6 سال تهیه شده و زبان انگلیسی را به صورت جامع و صفر تا صد به کودکان آموزش می دهد.

کودکان در سنین پایین خیلی بهتر زبان های دیگر را یاد می گیرند. اگر شما هم دوست دارید تا فرزندتان با یادگیری زبان انگلیسی، آینده بهتری داشته باشد؛ قطعا این مجموعه برای او مناسب است.

یادگیری زبان انگلیسی در این سنین بیشترین بازدهی را دارد اکثر کودکان به آموزش های ساده و یادگیری موارد جدید علاقه نشان نمی دهند، به جز آنهایی که برایشان جذاب باشند. بیشتر کودکان شعر را دوست دارند. این مجموعه آموزشی با توجه به اینکه با موسیقی و شعر زبان انگلیسی را آموزش می دهد، مطمئنا برای فرزند شما بهترین گزینه است و با اشتیاق این مجموعه آموزشی را تماشا می کند.

مجموعه کارتونی انگلیش سینگ سینگ شامل کارتون‌ها و انیمیشن‌های جذاب آموزش زبان انگلیسی که طرفداران میلیونی در سراسر دنیا دارد.
در این مجموعه ترانه‌های شاد، آموزش کلمات با موضوعات متنوع، مکالمات ساده و پرکاربرد انگلیسی، قصه، نکات گرامری و هر آنچه که برای یادگیری انگلیسی کودکان می‌تواند مفید باشد، قرار داده شده است.

این مجموعه شامل مکالمات ساده و پرکاربرد انگلیسی‌ مانند سلام و احوال‌پرسی، مکالمات تلفنی، نحوه سوال پرسیدن و … همراه با زیرنویس انگلیسی ست.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان قلق های خاص خودش را دارد که هر کسی نمی داند. مجموعه کامل انگلیش سینگ سینگ شامل یکسری ویدیوی آموزشی جذاب در قالب کارتون و انیمیشن است که در کنار سرگرم کردن کودکان به آنها زبان یاد می دهد.
نخستین گام آموزش زبان انگلیسی به کودکان، آموزش الفبا است. در مجموعه انگلیش سینگ سینگ حروف الفبا، الفبای زبان انگلیسی در قالب آهنگ های جذاب کارتونی آموزش داده می شود. فقط کافیست ویدیو را برای کودک خود پخش کنید و با خیال راحت به او انگلیسی یاد دهید.

مجموعه حاضر شامل 469 قسمت در قالب آهنگ و کارتون های جذاب است که زبان انگلیسی را از صفر صفر به کودکان آموزش می دهد. مجموعه Sing Sing از روشی بسیار سرگرم کننده برای آموزش انگلیسی به کودکان استفاده می کند یعنی تماشای کارتون. کودک شما با تماشای این کارتون های گرافیکی جذاب هم سرگرم می شود و انگلیسی را به زبان خیلی ساده یاد می گیرد.

اولین چیزی که یک کودک باید یاد بگیرید حروف الفبای انگلیسی است. در این مجموعه بی نظیر به جذابترین شکل ممکن کودکان شما الفبای انگلیسی را یاد می گیرند. به این صورت که برای هر حرف انگلیسی ابتدا یک آهنگ با شعر جذاب پخش می شود و فرزند شما با تلفظ و شکل نوشتن آن حرف آشنا می شود.

در بیشتر قسمت های این مجموعه از آموزش الفبای انگلیسی، کلمات مختلفی که با آن حرف وجود دارند در قالب یک داستان کوتاه کارتونی آموزش داده می شود. اینطوری هم کودک شما سرگرم دیدن کارتون های جذاب می شود و هم حروف الفبای انگلیسی را یاد می گیرد.

50 ویدیوی جذاب و کارتونی برای آموزش لغات مختلف انگلیسی را در این مجموعه ی آموزشی گنجانده ایم. برخی از موضوعاتی که در این ویدیوها آموزش داده می شوند:
اسم اعضای بدن به انگلیسی_اسم حیوانات به انگلیسی_اسم ماه ها به زبان انگلیسی_اعداد انگلیسی_آموزش جغرافیا_اشکال هندسی_فصل ها در زبان انگلیسی_بیمارستان_آتش نشانی_قسمت های مختلف خانه_اسم ابزار موسیقی و …

بله؛ یکی از مجموعه های جذاب سینگ سینگ، 40 قصه ویدیوی جذاب و رویایی به زبان انگلیسی همراه با کارتون جذاب و دیدنی برای کودکان است. برخی از قصه هایی که در این مجموعه قرار دارند:
پینوکیو_گرگ و 7 بزغاله (بز بز قندی)_شاهزاده کوچولو_سفید برفی و 7 کوتوله_سیندرلا_پیتر پن_جک و لوبیای سحرآمیز_علاء الدین_ملکه برفی و …

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند تماشای مجموعه؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد. میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی قسمت های مربوط به مجموعه سینگ سینگ را در آموزش گردآوری کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش کودکان شما زبان انگلیسی را با تماشای مجموعه سینگ سینگ به راحتی فرا گرفته اند و در نهایت اگر موردی بود که با آن به مشکل بر خوردید، پشتیبانان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

10 دیدگاه برای مجموعه سینگ سینگ

 1. mary

  آموزش گرامر نداره.

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعه سینگ سینگ همراه با آهنگ های شاد و جذاب الفبا، اعداد، مشاغل، حیوانات و… را به کودکان آموزش می دهد.
   سپاس از همراهی شما

 2. p.zarei

  بی‌نظیرین دستتون درد نکنه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 3. m.d.s

  اعداد لاتین هم آموزش داده میشه؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این انیمیشن، اعداد انگلیسی آموزش داده نشده است.
   سپاس از همراهی شما

 4. GOD

  صوت دوبله در کنارش نداره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعۀ پیش‌رو تنها به صورت زیرنویس تحت الفظی ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 5. حمید ترابی

  چند دی وی دی میشه جمعا؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه در قالب 11 عدد دی وی دی ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 6. چکامه

  چند قسمته انیمیشن؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعۀ انیمیشن سینگ سینگ شامل 469 قسمت می‌باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. li@

  اگه الان سفارش بدم تا دو سه روز دیگه میرسه؟؟ چون میخام برم مسافرت

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   پس از سفارش، بسته آموزشی شما بین 3 تا 7 روز کاری تحویل شما داده خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 8. shakiba_ahangaran

  از وقتی این مجموعه رو تهیه کردم داداشم عاشق این انیمیشن شده… کم‌کم داره الفبا رو یاد میگیره. ممنون از شما

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 9. رزاق.87

  برای چه رده سنی مناسبه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه یکی از آموزش‌های مهم و اساسی زبان‌ انگلیسی به شمار می‌رود که بهتر‌ است برای کودکان بالای 6 سال تهیه‌ شود.
   سپاس از همراهی شما

 10. میکائیل

  با دیدن این مجموعه بچه ها چه چیزهایی رو یاد میگیرن؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این مجموعه به اعضای مختلف بدن، نام بیماری ها، مشاغل و غیره پرداخته می شود.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3241

اطلاعات تکمیلی مجموعه سینگ سینگ

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد