SingSing مجموعه سینگ سینگ

  • زمان انتشار:1399/01/04
  • حجم محصول:40857-11 مگابایت
  • زمان محصول:469 قسمت
  • دسته بندی:
  • شناسه آموزش: 3241
مشاهده جدول مشخصات
قیمت فروش

430,900تومان

آوا کریمی
آوا کریمی مشاوره در واتساپ
ندا رهنما
ندا رهنما مشاوره در واتساپ

توضیحات

مجموعه سینگ سینگ با بیش از 400 قسمت ویدئو برای کودکان ارائه شده است که در ابتدا با سه روش الفبا را به کودکان آموزش می دهد. سپس در مجموعه SingSing با جملات ساده به معرفی حیوانات دریا، حیوانات وحشی و اهلی، قسمت های مختلف بدن، نام بیماری ها، مشاغل و غیره پرداخته می شود. کودکان در مجموعه SingSing نام تمام سیاره های منظومه شمسی، ستاره ها، طبیعت و قاره ها را فرا می گیرند. در بخش ساختار شهری نام ساختمان هایی نظیر بیمارستان، بانک، کتابخانه، پارک معرفی شده حتی قسمت های مختلف یک مدرسه و موقعیت مکانی اجسام نسبت به هم در قالب انیمیشن در مجموعه SingSing آمده است. توضیحاتی در مورد مشاغل مختلف و محل کار شغل ها با جملات ساده و راحت در ویدئوها آموزش داده می شود که کودکان در کنار یادگیری زبان با مشاغل بسیاری آشنا می شوند. همچنین جملات سوالی پرکاربرد از قبیل چند سال دارید؟، آن چیست؟، او کیست؟، ساعت چند است؟ و غیره را فرا می گیرند که کمک می کند کودکان سوالات پایه ای زبان را یاد بگیرند. دیالوگ های پیشرفته تری نیز در آموزش قرار گرفته تا پس از آموزش مواردی که گفته شد کودکان بتوانند با کمک مجموعه SingSing به مهارت گفتاری بیشتری دسا پیدا کنند. آخرین بخش های مجموعه SingSing به آهنگ های شاد انگلیسی اختصاص داده شده که کمک می کند کودکان زبان را به سرعت آموزش ببینند. در SingSing سعی شده لغات و جملات پایه ای و پرکاربردی به کودکان آموزش داده شود.

برای چه کسانی مجموعه سینگ سینگ مناسب است؟

مجموعه SingSing برای تمام کودکان بالای 6 سال مناسب بوده و با روش های آموزشی جدید زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهد. فرا گیری لغات قدم اول در مجموعه SingSing می باشد، زیرا شناخت کلمات همراه با شکل موجب می شود زبان انگلیسی را راحت تر آموزش ببینند. محیط اطراف کودکان مثل پارک، خیابان و محل زندگی شان که بیشتر با آن سر و کار دارند را در نظر بگیرید، اگر اسامی وسایل بازی، بخش های مختلف خانه و ساختمان های اداری که در خیابان می بینند را بتوان به انگلیسی یاد بگیرند باعث شده دامنه لغاتشان افزایش ببیند و از آن جا که هر روز آن ها را مشاهده می کنند به طور ناخودآگاه کلمات برای کودکان تکرار می شود. همین امر در مجموعه SingSing به آن توجه شده و کلماتی به کودکان آموزش می دهد که علاوه بر این که به طور مداوم با آن ها سرکار دارند، کلمات اساسی و پایه ای زبان نیز هستند. دلیل دیگری که مجموعه SingSing را برای کودکان مناسب کرده آموزش جملات و سوالات مهم می باشد که کمک می کند روند فراگیری زبان انگلیسی در کودکان افزایش یابد. حتی برای سطح بالاتر جملات پیشرفته تری نیز مد نظر گرفته شده تا اگر توانستند کلمات و جملات ابتدایی را یاد بگیرند بتوانید سطح بالاتری را با مجموعه SingSing با کودکان کار کنید. مجموعه SingSing حتی برای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها هم مناسب است و می توانند به کودکان با روش های جدید زبان انگلیسی را آموزش دهند.

چرا کودکان مجموعه سینگ سینگ را فرا بگیرند؟

مجموعه SingSing یکی از آموزش های مهم و اساسی زبان انگلیسی به شمار می رود که بهتر است برای کودکان بالای 6 سال تهیه شود. انگلیسی علمی دنیاست و اگر می خواهید فرزندانتان در آیند بتوانند در زمینه های علمی پیشرفت داشته باشند، پیشنهاد می کنیم با آموزش SingSing زبان انگلیسی را از سن کم با آن ها کار کنید، زیرا کودکان در سنین پایین قدرت یادگیری زبان های دیگر را دارند و بهتر می توانند تلفظ صحیح کلمات را فرا بگیرند. مجموعه SingSing با ارائه شعر های شاد و انیمیشن ها جذاب باعث می شود کودکان بیشتر به زبان انگلیسی علاقمند شوند. جالب است بدانید که کودکان توانایی بالایی در درک و یادگیری لهجه ها دارند و اگر با آن ها زبان های خارجی به ویژه زبان انگلیسی که در حال حاضر یکی از زبان ها اصلی در علم و ارتباطات می باشد را کار کنید می توانند به مرور در سنین بالا با تلفظ و لهجه ای درست صحبت کنند و حتی خیلی از مباحث علمی را درک کنند. همین عوامل نشان می دهند که چرا کودکان باید مجموعه SingSing را فرا بگیرند؟ علاوه بر این موارد باید گفت یادگیری زبان انگلیسی با مجموعه SingSing در بالا برد حافظه کودکان نیز نقش به سزایی دارد، زیرا ذهن آن ها برای فرا گیری آماده بوده و سرعت یادگیری در آن ها بسیار بیشتر است. به طور کلی می توان گفت مجموعه SingSing بسیار برای آن ها مفید بوده و موجب می شود در آینده بتوانند راحت تر از دیگران مباحث پیشرفته زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

در پایان مجموعه سینگ سینگ چه اتفاقی می افتد؟

در پایان مجموعه SingSing کودکان قادرند علاوه بر بیان حروف انگلیسی، شکل نوشتاری آن ها را تشخیص دهند و می توانند نام هر حرفی که می بینند را بازگو کنند و همچنین کلمات و جملات پرکاربردی را فرا می گیرند. شناخت مشاغل و ساختمان هایی که در خیابان ها می بینند مانند بیمارستان، بانک و غیره از بخش های مجموعه SingSing می باشد. قسمت های مختلف مدرسه و خانه مانند آشپزخانه، اتاق خواب، حمام، سرویس بهداشتی و غیره در مجموعه SingSing معرفی شده است که کودکان در پایان می توانند اسامی مکان های گوناگونی را بازگو کنند. آموزش زبان انگلیسی در مرحله پایه علاوه بر کلمات، جملات ساده را نیز در برمی گیرد که در مجموعه SingSing هم جملات مقدماتی و هم جملات پیشرفته را شامل می شود. همین موضوع سبب شده کودکان در پایان مجموعه sing sing توانایی نسبتاً خوبی در مکالمات داشته باشند و بتوانند به سوالاتی مانند چند سال دارند؟، اسمشان چیست؟، ساعت چند است؟، اجسام در کجا قرار دارند؟ و غیره جواب بدهند. شعر های انگلیسی مجموعه SingSing یکی از بخش هایی است که کمک می کند کودکان زبان انگلیسی را در پایان بهتر فرا بگیرند.

کتابچه آموزشی

ندارد

گواهی نامه

ندارد

نوع دوره

غیر حضوری

سطح دوره

کودکان 6 ماه به بالا

زبان دوره

اصلی

درحال بروزرسانی…

به چند روش میتوان آموزش را دریافت کرد ؟

آموزش ها را میتوان به دو روش دریافت کرد، ارسال پستی و لینک دانلود

در روش لینک دانلود سفارش شامل 8 درصد تخفیف میشود، و بعد از ثبت سفارش میتوانید فرایند آموزش را از همان روز شروع کنید.

آیا امکان پرداخت در محل هم وجود دارد ؟

بله، اگر سفارش شما به صورت ارسال پستی باشد، میتوانید روش پرداخت را به صورت در محل انتخاب نمایید.

آیا امکان خرید از خارج کشور وجود دارد ؟

بله، به صورت لینک دانلود میتوان به آموزش دسترسی پیدا کرد.

در روش پرداخت به دلیل محدودیت پی پال در ایران، تنها روش پرداخت خرید با کارت های عضو شتاب ممکن میباشد.

در روش ارسال پستی آموزش چه زمان ارسال میشود ؟

در زمان ثبت سفارش ارسال پستی، پک آموزشی فردا آن روز تحویل اداره پست داده میشود.

سفارشات با پست پیشتاز ارسال میشود، و زمان تحویل وابسته به مکان مقصد میباشد. بازه تقریبی زمان تحویل 2 الی 4 روز میباشد.

 

چگونه میتوانیم سفارش خود را پیگیری کنیم ؟

شما میتوانید شماره رهگیری خود را در تارنما آنلاین پست جستجو کنید، و همچنین میتوانید از طریق لینک زیر در همین سایت پیگیری نمایید.

آیا در استفاده از آموزش محدودیتی قرار دارد ؟

بله، قبل از شروع فرایند آموزشی نیاز به فعال شدن آموزش است. و فرایند فعال کردن به صورت آنلاین انجام میشود.

آیا در فعال شدن آموزش محدودیت سیستمی وجود دارد ؟

بله، برای هر آموزش تنها امکان فعال شدن برای دو سیستم وجود دارد.

و در صورت نیاز به فعال شدن در تعداد سیستم بیشتر نیاز است به ازا هر سیستم 30 درصد مبلغ آموزش پرداخت شود.

چطور میتوان با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کرد ؟

پشتیبانی به دو روش قابل انجام است، در روش اول میتوانید از قسمت حساب خود در سایت تیکت پشتیبانی ارسال کنید و در صورت عدم دسترسی به سایت میتوانید با تماس تلفنی با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

سرفصل‌‌های آموزش

• آموزش الفبا
• آواهای الفبا انگلیسی-فونیک
• دسته بندی الفبا – کلمات آغاز شده با حروف الفبا
• کلمات و جملات ساده
• داستان و آواز آواهای الفبا
• دیالوگ های مبتدی – داستان انیمیشن
• آهنگ های انگلیسی برای کودکان
• آهنگ های خاص هالووین ، کریسمس برای کودکان
• آهنگ های انگلیسی همراه با انیمیشن

جزئیات سینگ سینگ

• تعداد قسمت‌های مجموعه 469 قسمت می باشد.
• میانگین زمانی هرقسمت 12 دقیقه می باشد.

  • عکس آموزش
  • معرفی آموزش
  • اطلاعات بیشتر
  • سرفصل‌‌های آموزش
  • نظرات کاربران