SingSing مجموعه سینگ سینگ

 • زمان انتشار:1399/01/04
 • حجم محصول:40857-11 مگابایت
 • زمان محصول:469 قسمت
 • شناسه آموزش: 3241
مشاهده جدول مشخصات
قیمت فروش

342,000تومان

%40
قیمت فروش

مریم بهداد
مریم بهداد مشاوره در واتساپ

توضیحات

مجموعه سینگ سینگ با بیش از 400 قسمت ویدئو برای کودکان ارائه شده است که در ابتدا با سه روش الفبا را به کودکان آموزش می دهد. سپس در مجموعه سینگ سینگ با جملات ساده به معرفی حیوانات دریا، حیوانات وحشی و اهلی، قسمت های مختلف بدن، نام بیماری ها، مشاغل و غیره پرداخته می شود. کودکان در مجموعه SingSing نام تمام سیاره های منظومه شمسی، ستاره ها، طبیعت و قاره ها را فرا می گیرند. در بخش ساختار شهری نام ساختمان هایی نظیر بیمارستان، بانک، کتابخانه، پارک معرفی شده حتی قسمت های مختلف یک مدرسه و موقعیت مکانی اجسام نسبت به هم در قالب انیمیشن در مجموعه SingSing آمده است.

توضیحاتی در مورد مشاغل مختلف و محل کار شغل ها با جملات ساده و راحت در ویدئوها آموزش داده می شود که کودکان در کنار یادگیری زبان با مشاغل بسیاری آشنا می شوند. همچنین جملات سوالی پرکاربرد از قبیل چند سال دارید؟، آن چیست؟، او کیست؟، ساعت چند است؟ و غیره را فرا می گیرند که کمک می کند کودکان سوالات پایه ای زبان را یاد بگیرند. دیالوگ های پیشرفته تری نیز در آموزش قرار گرفته تا پس از آموزش مواردی که گفته شد کودکان بتوانند با کمک مجموعه SingSing به مهارت گفتاری بیشتری دسا پیدا کنند. آخرین بخش های مجموعه SingSing به آهنگ های شاد انگلیسی اختصاص داده شده که کمک می کند کودکان زبان را به سرعت آموزش ببینند. در SingSing سعی شده لغات و جملات پایه ای و پرکاربردی به کودکان آموزش داده شود.

برای چه کسانی مجموعه سینگ سینگ مناسب است؟

مجموعه SingSing برای تمام کودکان بالای 6 سال مناسب بوده و با روش های آموزشی جدید زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهد. فرا گیری لغات قدم اول در مجموعه SingSing می باشد، زیرا شناخت کلمات همراه با شکل موجب می شود زبان انگلیسی را راحت تر آموزش ببینند. محیط اطراف کودکان مثل پارک، خیابان و محل زندگی شان که بیشتر با آن سر و کار دارند را در نظر بگیرید، اگر اسامی وسایل بازی، بخش های مختلف خانه و ساختمان های اداری که در خیابان می بینند را بتوان به انگلیسی یاد بگیرند باعث شده دامنه لغاتشان افزایش ببیند و از آن جا که هر روز آن ها را مشاهده می کنند به طور ناخودآگاه کلمات برای کودکان تکرار می شود.

همین امر در مجموعه SingSing به آن توجه شده و کلماتی به کودکان آموزش می دهد که علاوه بر این که به طور مداوم با آن ها سرکار دارند، کلمات اساسی و پایه ای زبان نیز هستند. دلیل دیگری که مجموعه SingSing را برای کودکان مناسب کرده آموزش جملات و سوالات مهم می باشد که کمک می کند روند فراگیری زبان انگلیسی در کودکان افزایش یابد. حتی برای سطح بالاتر جملات پیشرفته تری نیز مد نظر گرفته شده تا اگر توانستند کلمات و جملات ابتدایی را یاد بگیرند بتوانید سطح بالاتری را با مجموعه SingSing با کودکان کار کنید. مجموعه SingSing حتی برای مهدکودک ها و پیش دبستانی ها هم مناسب است و می توانند به کودکان با روش های جدید زبان انگلیسی را آموزش دهند.

چرا کودکان مجموعه سینگ سینگ را فرا بگیرند؟

مجموعه SingSing یکی از آموزش‌های مهم و اساسی زبان‌انگلیسی به شمار می‌رود که بهتر‌است برای کودکان بالای 6 سال تهیه‌شود. انگلیسی علمی دنیاست و اگر می خواهید فرزندانتان در آیند بتوانند در زمینه های علمی پیشرفت داشته باشند، پیشنهاد می کنیم با آموزش SingSing زبان انگلیسی را از سن کم با آن ها کار کنید، زیرا کودکان در سنین پایین قدرت یادگیری زبان های دیگر را دارند و بهتر می توانند تلفظ صحیح کلمات را فرا بگیرند. مجموعه SingSing با ارائه شعر‌های شاد و انیمیشن‌ها جذاب باعث می‌شود کودکان بیشتر به زبان انگلیسی علاقمند شوند.

جالب است بدانید که کودکان توانایی بالایی در درک و یادگیری لهجه ها دارند. اگر با آن‌ها زبان‌های خارجی به ویژه زبان‌انگلیسی که در حال‌حاضر یکی از زبان‌ها اصلی در علم می‌باشد را کار‌کنید. می‌توانند به مرور در سنین‌بالا با تلفظ و لهجه‌ای درست صحبت کنند و حتی خیلی از مباحث علمی را درک‌کنند. همین عوامل نشان می دهند که چرا کودکان باید مجموعه SingSing را فرا بگیرند؟ علاوه‌بر این موارد باید گفت یادگیری زبان‌انگلیسی با مجموعه SingSing در بالا برد حافظه کودکان نیز نقش به سزایی دارد. ذهن آن ها برای فرا گیری آماده بوده و سرعت یادگیری در آن ها بسیار بیشتر است. به طور کلی می توان گفت مجموعه SingSing بسیار برای آن ها مفید بوده است. به گونه‌ای که موجب می شود در آینده بتوانند راحت‌تر از دیگران مباحث پیشرفته زبان‌انگلیسی را آموزش ببینند.

در پایان مجموعه سینگ‌سینگ چه اتفاقی می افتد؟

در پایان مجموعه سینگ سینگ کودکان قادرند علاوه بر بیان حروف انگلیسی، شکل نوشتاری آن ها را تشخیص دهند. علاوه‌بر این می‌توانند نام هر حرفی که می بینند را بازگو کنند و کلمات و جملات پرکاربردی را فرا می‌گیرند. شناخت مشاغل و ساختمان‌هایی که در خیابان‌ها می‌بینند مانند بیمارستان، بانک و غیره از بخش‌های مجموعه سینگ سینگ می‌باشد. قسمت‌های مختلف مدرسه و خانه مانند آشپزخانه، اتاق‌خواب، حمام، سرویس بهداشتی و‌غیره در مجموعه SingSing معرفی شده است. کودکان در پایان می توانند اسامی مکان های مختلف را به درستی گوناگونی را بازگو کنند.

آموزش زبان انگلیسی در مرحله پایه علاوه بر کلمات، جملات ساده را نیز در برمی گیرد. در مجموعه SingSing هم جملات مقدماتی و هم جملات پیشرفته را شامل می شود. همین موضوع سبب شده کودکان در پایان مجموعه sing sing توانایی نسبتاً خوبی در مکالمات داشته‌باشند. همچنین می‌توانند به سوالاتی مانند چند سال دارند؟، اسمشان چیست؟، ساعت چند است؟، اجسام در کجا قرار دارند؟ و غیره جواب بدهند. شعر‌های انگلیسی مجموعه SingSing یکی از بخش‌هایی است که کمک می‌کند کودکان زبان انگلیسی را در پایان بهتر فرا بگیرند.

کتابچه آموزشی

ندارد

گواهی نامه

ندارد

نوع دوره

غیر حضوری

سطح دوره

کودکان 6 ماه به بالا

زبان دوره

اصلی

درحال بروزرسانی…

[yith_faq style=”accordion” categories=”326″ show_icon=”right” icon_size=”15″ icon=”yfwp:chevron-down”]

سرفصل‌‌های آموزش

• آموزش الفبا
• آواهای الفبا انگلیسی-فونیک
• دسته بندی الفبا – کلمات آغاز شده با حروف الفبا
• کلمات و جملات ساده
• داستان و آواز آواهای الفبا
• دیالوگ های مبتدی – داستان انیمیشن
• آهنگ های انگلیسی برای کودکان
• آهنگ های خاص هالووین ، کریسمس برای کودکان
• آهنگ های انگلیسی همراه با انیمیشن

• تعداد قسمت‌های مجموعه 469 قسمت می باشد.
• میانگین زمانی هرقسمت 12 دقیقه می باشد.

دیدگاهها

 1. نظری

  این رنج سنی مطمئنین بالای 6 ساله؟فک کنم باید کمترباشه ها

  • 118 فایل

   باسلام و احترام
   در این مورد جهت راهنمایی دقیق تر و بهتر با کارشناسان فروش فروشگاه 118 فایل تماس حاصل نمایید
   سپاس از همراهی شما

 2. محمدنژاد

  سلام ممنون از مجموعه خوبتون من خریدم بچم خیلی دوست داره همش نگاه میکنه.

  • 118 فایل

   باسلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 3. بهمدی

  سلام الفبا رو به صورت کامل آموزش میده؟

  • 118 فایل

   باسلام و احترام
   بله به صورت کامل آموزش داده می شود.
   سپاس از همراهی شما

 4. محمد

  سلام برای دختر و پسر فرقی نمیکنه؟

  • 118 فایل

   باسلام و احترام
   خیر فرقی نداره
   سپاس از همراهی شما

 5. جوانرودی

  سلام خسته نباشید. میخواستم بپرسم لهجه ای که آموزش میده چیه؟

  • 118 فایل

   باسلام و احترام
   لهجه امریکن هست.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد.

 • تصاویر
 • توضیحات محصول
 • جدول مشخصات
 • سرفصل‌‌های آموزش
 • نظرات کاربران