LooLoo Kids مجموعه لولو کیدز

 • تاریخ انتشار:1399/10/22
 • حجم محصول:5171-2 مگابایت
 • زمان محصول:132 قسمت
 • شناسه آموزش: 3317
مشاهده جدول مشخصات
قیمت فروش

84,000تومان

%40
قیمت فروش

مریم بهداد
مریم بهداد مشاوره در واتساپ

توضیحات

لولو کیدز (Loolookids) یکی از انیمیشن‌های جذاب و بی‌نظیر در حوزه آموزش زبان به کودکان می‌باشد که این انیمیشن در 109 قسمت و مجموعاً در بیش از 5 ساعت با روش‌های نوین اقدام به آموزش زبان انگلیسی به کودکان بالای شش ماه کرده است. به همین دلیل در وب‌سایت 118فایل این مجموعه به طور جامع ارائه شده که می‌توانید به صورت دی‌وی‌دی و یا لینک دانلود آن را دریافت کنید. در مجموعه لولو کیدز(Loolookids) ابتدا به کودکان الفبای زبان انگلیسی، اعداد، رنگ و غیره را با آهنگ‌های شاد و متنوع آموزش می‌دهد، سپس به معرفی حیوانات مختلف جنگل می‌پردازد. همچنین در مجموعه لولو کیدز(Loolookids) کودکان، با حیوانات اهلی که در مزرعه کشاورزی پرورش داده می‌شوند نیز آشنا خواهند شد. همان طور که می‌دانید یادگیری با کمک شعر و آهنگ بیشتر از سایر روش‌ها در یادگیری زبان انگلیسی به کودکان موثر است.

مجموعه لولو کیدز(Loolookids) به صورت آهنگ‌های شاد همراه با شعرهای ساده کودکانه به یادگیری زبان انگلیسی پرداخته است. جالب است بدانید که کودکان از 5 تا 7 دقیقه توانایی یادگیری دارند که این موضوع درمجموعه لولو کیدز(Loolookids) در نظر گرفته شده است از این رو قسمت‌های مختلف این مجموعه بیشتر از 7 دقیقه نبوده تا کودکان به خوبی آموزش را فرا گیرند بدون آن‌که آموزش باعث خستگی آن‌ها شود؛ مجموعه لولوکیدز(Loolookids) به دلیل تکرار کلمات و لغات سبب شده کودکان بهتر زبان انگلیسی را یاد بگیرند. علاوه بر این موارد در بیشتر ویدئوها متن شعر‌ها در زیر تصویر درج شده تا کودکان با شکل نوشتاری کلمات تا حدودی شناخت پیدا کنند. با این کار در مراحل بعدی فراگیری زبان که شامل نوشتن کلمات و جملات می‌شود مشکل نخواهد بود و کودکان عزیز شما با سرعت بیشتری زبان انگلیسی را فرا خواهند گرفت.

مجموعه لولوکیدز(Loolookids) برای چه کسانی مناسب است؟

انیمیشن ها همواره برای کودکان جذاب بوده به گونه‌ای که از شش ماهگی جذب انیمیشن‌ها می‌شوند.به ویژه اگر انیمیشن همراه با شعرهای کودکانه و آهنگ‌های شاد باشد. لولوکیدز یکی از انیمیشین‌های محبوب کودکان می‌باشد که می‌توانید با این مجموعه زبان‌انگلیسی را به کودکان بالای شش‌ماه خود یاد‌دهید. مجموعه لولو کیدز(Loolookids) حتی موجب می‌شود کودکان بتوانند لهجه‌های زبان انگلیسی را به خوبی فرا گیرند. مجموعه لولوکیدز(Loolookids) یک گزینه خوب برای مهدکودک‌های دو زبانه می‌باشد، زیرا قادرند با کمک این مجموعه شگفت‌انگیز لغات مهم و پرکاربرد زبان انگلیسی را به کودکان آموزش دهند. به مربیان توصیه می‌کنیم در طول کلاس خود هر ویدئو را دو بار با فاصله برای کودکان پخش کنند، زیرا تکرار باعث می‌شود لغات و جملات بیشتری را کودکان به حافظه بسپارند.

چرا مجموعه لولو کیدز(Loolookids) را تهیه کنید؟

کودکان در سنین پایین قدرت یادگیری بسیار بالایی به ویژه در یادگیری زبان‌های دیگر دارند. از این‌رو روش‌های مختلفی برای آموزش به‌کودکان توسط دانشمندان ارائه‌شده که یکی ازاین روش‌ها آموزش همراه باشعر وآهنگ می‌باشد. مجموعه لولو کیدز(Loolookids) یک مجموعه جامع در زمینه یادگیری زبان انگلیسی به کودکان بالای شش ماه می‌باشد. در مجموعه لولو کیدز(Loolookids) از الفبا، اعداد و رنگ گرفته تا حیوانات جنگل و حیوانات خانگی به صورت شعرهای ساده ارائه شده تا علاوه بر یادگیری لغات پایه‌ای زبان تلفظ صحیح کلمات را فرا گیرند.

لهجه انگلیسی مجموعه لولو‌کیدز(Loolookids) برای کودکان قابل‌درک بوده و می‌توانند راحت‌تر از زبان‌آموزان بزرگسال این‌لهجه را آموزش ببینند. توجه داشته‌باشید با تکرارمجموعه لولو کیدز(Loolookids) در بازه‌های مختلف می توانید احتمال یادگیری تمامی لغات را در کودکان افزایش دهید. زبان انگلیسی فرّار بود و با تکرار می‌توانید این زبان بین‌المللی و پرکاربرد را به فرزندان خود آموزش دهید. علاوه بر موارد گفته شده مجموعه لولو کیدز(Loolookids) می‌تواند یک منبع عالی برای مهدکودک‌های دو زبانه باشد.

در پایان مجموعه لولوکیدز(Loolookids) چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه لولو کیدز(Loolookids) کودکان قادرند حروف الفبا، اعداد، رنگ‌ها، حیوانات و غیره را به درستی تلفظ کنند. آنان را برای فراگیری سطح بعدی زبان انگلیسی آماده می‌کند. همان طور که می‌دانید زبان انگلیسی، زبان علمی دنیا محسوب می‌شود. از این‌رو برای آن که کودکان‌تان بتوانند درآینده به راحتی در علوم مختلف پیشرفت‌کنند نیاز به یادگیری این زبان دارند. از آن جا که شش‌ماهگی بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی می‌باشد. به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم برای کودکان خودمجموعه لولو کیدز(Loolookids) را تهیه کنند. مجموعه لولو کیدز(Loolookids) باارائه یک مجموعه جذاب، لغات پایه‌ای واساسی زبان را در قالب شعر‌های کودکانه همراه باآهنگ آموزش می‌دهد. درانتهای مجموعه لولوکیدز خواهیددید که کودکان حتی بهتر از کسانی که از بزرگسالی زبان را شروع‌کردند کلمات را تلفظ می‌کنند. دلیل آن این است که کودکان لهجه را نیز ازمجموعه لولو کیدز(Loolookids) یاد می‌گیرند.

کتابچه آموزشی

ندارد

گواهی نامه

بین المللی

نوع دوره

غیر حضوری

سطح دوره

کودکان 6 ماه به بالا

زبان دوره

اصلی

درحال بروزرسانی…

[yith_faq style=”accordion” categories=”326″ show_icon=”right” icon_size=”15″ icon=”yfwp:chevron-down”]

سرفصل‌‌های آموزش

• آموزش الفبا
• اشعار کودکانه
• آموزش حیوانات
• لالایی کودکانه

• تعداد قسمت‌ها برابر با 132 قسمت مهیج و آموزنده می‌باشد.
• میانگین زمانی هر قسمت 4 دقیقه است.

دیدگاهها

 1. سیادت

  انیمیشن خوبه پسرم خیلی دوسش داره

  • 118 فایل

   با سلام احترام
   سپاس از همراهی شما

 2. فاطمه کاظمی

  لهجه انیمیشن برتیش هست؟

  • 118 فایل

   با سلام احترام
   بله. لهجه ویدئوها مجموعه لولو کیدز (LooLooKids) بریتانیایی بوده و کودکان با کمک این انیمیشن می توانند این لهجه را به خوبی فرا بگیرند.
   سپاس از همراهی شما

 3. نسرین حسینی

  شعرهای کودکانه هم داره؟

  • 118 فایل

   با سلام احترام
   در مجموعه لولو کیدز (LooLooKids) شعرهای ساده و جذابی را در برداشته که کودکان به راحتی یاد می‌گیرند.
   سپاس از همراهی شما

 4. واحدی

  عالیه انیمیشنش

  • 118 فایل

   با سلام احترام
   سپاس از همراهی شما

 5. نرگس

  این انیمیشن برای چه رده سنی مناسبه؟

  • 118 فایل

   با سلام احترام
   مجموعه لولو کیدز (LooLooKids) برای کودکان بالای شش ماه به بالا طراحی و تولید شده که الفبا، اعداد، رنگ‌ها، حیوانات و غیره را آموزش می دهد.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد.

 • تصاویر
 • توضیحات محصول
 • جدول مشخصات
 • سرفصل‌‌های آموزش
 • نظرات کاربران