118فایل 118فایل

مجموعه سوپروای

4.6
انیمیشن سوپروای_118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

220,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

مجموعه سوپروای

انیمیشن  superwhy در سال 2007 میلادی توسط شرکت Disney Television Animation ساخته شده است. داستان انیمیشن سوپروای در مورد چهار دوست افسانه ای بوده که به سفری ماجراجویانه و جادویی می روند و به قهرمانان داستان تبدیل می شوند. شخصیت های انیمیشن superwhy در دهکده ای درون کتاب زندگی می کنند و در این بین داستان ها و ماجراهای جذاب و دیدنی را به وجود می آورند. از شخصیت های اصلی انیمیشن می توان به Alpha Pig، Wonder Red، Princess Presto و Super Why اشاره کرد که هر کدام مهارت خاصی نظیر الفبا، کلمات، تلفظ و خواندن دارند. مجموعه انیمیشن Super Why یکی از مجموعه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان بالای سه سال می باشد. از آنجایی که نحوه آموزش های مجموعه انیمیشن سوپروای به صورت شعر و داستان های سرگرم کننده می باشد برای کودکان و خردسالان بسیار جذاب بوده و می تواند آن ها را تا مدت ها پای این برنامه بنشاند. مجموعه انیمیشن superwhy ارائه شده توسط وب‌سایت 118‌فایل با بیش از 50 ساعت در دو فصل جمع آوری شده است. فصل اول مجموعه شامل 54 قسمت و فصل دوم شامل 65 قسمت می باشد.

نمونه ویدئو مجموعه سوپروای 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه انیمیشن سوپروای تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا  را به صورت جامع و صفر تا صد آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات مجموعه سوپروای!

انیمیشن سوپروای برای چه کسانی مناسب است؟

انیمیشن superwhy برای کلیه کودکان بالای سه سال که علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی می باشند مناسب خواهد بود. اگر به عنوان والدین کودک به دنبال آموزش زبان انگلیسی به کودکتان می باشید. این انیمیشن جذاب از طریق شعر و آهنگ جذابی که برای کاراکترها اتفاق می‌افتد، مهارت خواندن کودک را متحول خواهد‌کرد. همچنین مجموعه ای از لغات کاربردی را نیز آموزش می دهد. دنبال کردن مجموعه ای از اتفاقات جالب و حل مشکلات پیش آمده در هر قسمت، تا حد زیادی موجب سرگرمی کودک شده و قوه خلاقیت کودک را افزایش می دهد.

این انیمیشن مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان مجموعه انیمیشن superwhy چه اتفاقی می افتد؟

بعد‌از تماشای کامل انیمیشن سوپروای کودک با‌مجموعه‌ای از‌کلمات زبان‌انگلیسی، نحوه تلفظ صحیح، نوشتن درست کلمات و مجموعه از‌جملات آشنا می‌شود. به طور کلی هدف اصلی انیمیشن Super Why تقویت مهارت خواندن کودک می باشد. به طوری که در پایان مجموعه تا حد زیادی مهارت خواندن کودک تقویت خواهد شد. پسندیده‌است والدین کودک تمامی قسمت‌ها را با‌صبر و بردباری برای کودک نمایش‌داده و تا‌حد توان در‌طول آموزش‌ها با‌کودک همراه شوند. تکرار‌کلمات، جملات و آهنگ‌های مختلفی که در طول مجموعه آموزش داده‌می‌شود به همراه‌کودک، انیمیشن superwhy را برای کودک جذاب‌تر خواهد‌کرد.

انمیشن سوپروای به تقویت زبان شما کمک میکند.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

1. آموزش خواندن الفبا (Alphabet ) و تشخیص حروف از یکدیگر
2. تلفظ آسان حروف و آشنا شدن با صداهای مختلف حروف در کلمات
3. ساختن کلمات از حروف و بازشناسی کلمات جدید از همدیگر
4. خواندن جمله ها به صورت مقدماتی
5. بالا بردن توانایی های کودک و درک مطلب
6. ترغیب کودک برای فکر کردن و حل کردن مشکلات و سوالات مختلف

مجموعه super why مجموعه ای جذاب برای کودکان رده سنی 3 تا 6 سال که از طریق داستانهای معروف مهارت یادگیری الفبا ،حروف ، خواندن و … انگلیسی را آموزش میدهد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند تماشای مجموعه؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد. میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی قسمت های مربوط مجموعه سوپروای را در آموزش گردآوری کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش کودکان شما زبان انگلیسی را با تماشای مجموعه سوپروای به راحتی فرا گرفته اند و در نهایت اگر موردی بود که با آن به مشکل بر خوردید، پشتیبانان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

اتفاقات کارتون دهکده کتاب داستان (سوپر وای) در روستای استوری بی‌روک Storybrook رخ می‌دهد. شخصیت اصلی انیمیشن Whyatt Beanstalk، به همراه دوستانش که یک خوک، شنل قرمزی و شاهزاده پی هستند، یک گروه خوانندگی فوق‌العاده یا (Super reader) را تشکیل می‌دهند.
شخصیت‌ها در طول انیمشن به ابر قهرمان‌هایی جادویی با توانایی‌های شگفت‌انگیز بدل می‌شوند. در ابتدای هر اپیزود، یکی از شخصیت‌های داستان درگیر یک مشکل اساسی می‌شود. در ادامه، اعضا در یک کلاب کتاب می‌نشینند و درباره مشکل وی مشورت می‌کنند. در آنجا تصمیم می‌گیرند که با نگاه انداختن و خواندن یک کتاب، چگونه مشکل را از دل کتاب حل کنند.
در این مرحله است که به شخصیت‌هایی جادویی با قدرت‌های خارق‌العاده بدل می‌شوند و با سفینه‌های مخصوص وارد کتاب می‌شوند.

انیمیشن سوپر وای (Super Why) برای کمک به کودکان انگلیسی زبان آمریکا و کانادا، برای آموزش بهتر خواندن ساخته شده است. همان طور که اشاره شد، این انیمیشن مخصوص کودکان پیش دبستان است و به دلیل آن که برای آموزش بیشتر و بهتر کودکان نِیتیو انگلیسی زبان ساخته شده، از ارزش بالایی برای یادگیری زبان انگلیسی به کودکان خردسال برخوردار است.
انیمیشن دهکده کتاب داستان قصد دارد از طریق ماجراهای داستانی، تعاملی و قدرت فوق‌العاده ابر قهرمانهایش به کمک معلمان بیاید.

دهکده کتاب داستان، به معنای واقعی کلمه، انیمیشنی برای یادگیری زبان انگلیسی است. در تمام طول اپیزود‌ها، کاراکترهای جذاب انیمیشن درگیر الفبا و واژه‌ها هستند و به همین دلیل است که این انیمیشن یک منبع آموزشی فوق‌العاده برای یادگیری زبان انگلیسی به کودکان است.
از طریق تکرار حروف الفبا، کلمات و جملات ساده، که به کرات در دهکده کتاب داستان تکرار می‌شود، کودک به خوبی با زبان انگلیسی و تلفظ صحیح آن آشنا می‌شود. از آنجا که انیمیشن مخصوص کودکان پیش از دبستان است، لحنی ساده دارد و همین یادگیری زبان به کودکان را بسیار ساده‌تر می‌کند.

از دیگر نکات مثبت کارتون دهکده کتاب داستان، تنوع شخصیت‌ها و دنیای فانتزی و جادویی انیمیشن است که روی هم رفته، به جذب بهتر مخاطب خردسال کمک می‌کند.
از موسیقی، به خوبی در این کارتون استفاده شده و فضای کارتون را تا حدودی موزیکال می‌کند تا برای مخاطب خردسال جالب توجه باشد.

تلفظ درست حروف، کنار هم قرار دادن آن‌ها و تشکیل کلمه، هجی کردن و ساخت جمله، هدف اصلی کارتون دهکده کتاب داستان است که همه‌ی این‌ها از بنیادی‌تری اصول و مهارت‌ها در یادگیری زبان دوم هستند.
همچنین انیمیشن سوپر وای بر اساس توصیه کارشناسان حوزه آموزش کودکان، یکی از بهترین کارتون های آموزش انگلیسی است.

انیمیشن دهکده کتاب داستان بازی با کلمات است و همچنین بهترین وسیله برای آشنا کردن کودک با الفبا زبان انگلیسی و کلمات ساده و کودکانه است. همان طور که در طول محتوا نیز اشاره شد، این انیمیشن با زبانی ساده سعی دارد کودکان را با الفبای انگلیسی و واژه‌های ساده آشنا سازد، به طوری که با تکرار کلمات در طول داستان هر اپیزود، حروف و واژه‌ها ملکه‌ی ذهن کودک شود.
اگر به دنبال راهی ساده برای آموزش زبان انگلیسی به کودک‌تان هستید، دیدن اپیزودهای کارتون Super Why پیشنهاد ما به شما است. زیرا هدف اصلی ساخت این کارتون نیز همین تعریف شده است.
با استفاده از اپیزودهای این کارتون جذاب، علاوه بر سرگرم کردن کودکان پیش از دبستان، می‌توانید مهارت‌های یادگیری زبان دوم را نیز در غالب یک فعالیت لذت‌بخش به کودک نشان دهید.

10 دیدگاه برای مجموعه سوپروای

 1. shakib

  ببخشید هزینۀ ارسال پستی چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هزینۀ ارسال بسته‌ها توسط پست تعیین می‌شود و هزینه ارسال به سراسر کشور تقریباً بین 20 تا 30 هزار تومان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 2. pooya

  میتونم دانلود کنم به جای پستی؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله؛ برای دریافت مجموعه می توانید از طریق لینک های دانلود اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
   شماره واحد پشتیبانی : 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 3. هلیا

  نوشتن زبان آموزش نمیده؟؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر دوست عزیز. این مجموعه فقط شامل ویدیوهای انیمیشنی می‌باشد.
   سپاس از همراهی شما

 4. 45akoorosh

  خیلی خوب بود لطفا بازم از این مجموعه های انیمیشنی بیشتر بذارین

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   نظر لطف شماست. برای بازدید از سایر محصولات انیمیشنی، به وب‌سایت ما (118فایل) مراجعه نمایید.
   همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.
   شماره واحد پشتیبانی : 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 5. mohammadebrahim

  رده سنی خاصی داره؟ برای تولد خواهرزادم میخواستم…

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای اینکه این مجموعه بیشترین بازدهی را داشته باشد، پیشنهاد می‌شود که کودکان بالای 3 سال از آن استفاده نمایند.
   سپاس از همراهی شما

 6. آیناز

  دوبله شده به فارسی؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر؛ این مجموعه به صورت زبان اصلی (زبان انگلیسی) ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 7. nadersarabi

  سانسور شده که نیست؟؟؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر دوست عزیز.
   سپاس از همراهی شما

 8. amirmahdi

  مناسب تقویت زبان انگلیسی هم هست یا فقط جنبه سرگرمی داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربر محترم؛ این مجموعه برای علاقمندان به انیمیشن و همچنین علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی، به ویژه برای کودکان مناسب است.
   سپاس از همراهی شما

 9. nedamaboobi

  سلام خسته نباشین.. پسرم بعد از دیدن مجموعه شما خیلی به این انیمیشن علاقه مند شده…خواستم تشکر کنم بابت این محصول

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   نظر لطف شماست. امیدواریم فرزند شما لذت کافی را از دیدن مجموعه برده باشد.
   سپاس از همراهی شما

 10. h784m

  انیمیشن حاوی چند ساعت ویدیو هستش؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعۀ سوپروای شامل 119 قسمت است که در قالب 9 عدد دی وی دی ارائه می‌شود.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3260

اطلاعات تکمیلی مجموعه سوپروای

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد