118فایل 118فایل

آموزش پرورش مرغ محلی

4.8

قیمت محصول

100 تخفیف

493,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش پرورش مرغ محلی (صفر تا صد)

آموزش پرورش مرغ محلی 118فایل با بیش از 13 ساعت ویدئو آموزش به صورت مرحله به مرحله از خرید جوجه، ایجاد شرایط مناسب برای پرورش مرغ تا پرورش مرغ‌های گوشتی و تخم گذار را به شما آموزش می دهد و در ادامه با انواع نژاد های تخم گذار و گوشتی، شرایط مناسب پرورش در فصول مختلف آشنا می شوید.

نحوه پرورش و نگهداری جوجه، نحوه تشخیص جنسیت جوجه ها، نحوه درمان انواع بیماری‌ها، نحوه ساخت و استفاده از دستگاه‌های جوجه کشی و نحوه صحیح پرورش انواع مرغ تخم گذار و گوشتی را فرا خواهید گرفت.

نمونه ویدئو آموزش پرورش مرغ محلی 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه پرورش مرغ محلی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع پرورش مرغ محلی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صدآموزش پرورش مرغ محلی

سرفصل های دوره

1 ساعت

3 ساعت

1 ساعت

2 ساعت

2 ساعت

3 ساعت

1 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش پرورش مرغ محلی

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث پرورش مرغ محلی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا پرورش مرغ محلی را فرا بگیریم؟

 پرورش مرغ بومی برای تمامی کسانی که به‌ دنبال شروع یک کسب و کار کم‌ ریسک و پربازده هستند می‌تواند مناسب باشد، شما می‌توانید با سرمایه کم، فضای محدود، بدون نیاز به تجهیزات مدرن و با رعایت حداقل اصول بهداشتی و واکسیناسیون به سود بالایی برسید. از این رو همه علاقمندان به پرورش طیور می‌توانند از این آموزش استفاده کنند.

آموزش پرورش مرغ محلی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش پرورش مرغ محلی چه اتفاقی می‌افتد؟

درپایان آموزش پرورش مرغ محلی با بهترین نژاد‌های مرغ تخم‌ گذار و گوشتی آشنا خواهید شد. شما می توانید با توجه به هدف خود به انتخاب نژاد مرغ مورد نظر جهت پرورش بپردازید و شرایط مناسب محیطی برای پرورش مرغ در فصول مختلف را فراگرفته تا تلفات ناشی از این مورد را در میان مرغ‌های خود به حداقل برسانید و شما با انواع بیماری‌ ها آشنا شده و نحوه درمان هر یک به خصوص بیماری‌های تنفسی را فراخواهید گرفت.

در این‌مجموعه نحوه نگهداری، مراقبت و پرورش جوجه مرغ‌ها، پرورش انواع مرغ‌های تخم‌ گذار و گوشتی نیز ارائه شده است. در این مجموعه نکاتی در خصوص علل تخم نگذاشتن مرغ، نحوه جفت گیری و تولید مثل مرغ، تعداد مناسب مرغ برای شروع پرورش، زمانبندی تخم گذاری مرغ، اقداماتی برای تخم گذاری بیشتر مرغ‌ها و… بیان شده است. در پایان مجموعه شما با نحوه ساخت انواع دستگاه جوجه کشی و نحوه استفاده از آن را یاد خواهید گرفت.

پرورش مرغ محلی یکی از محبوب ترین آموزش ها در زمینه پرورش دام سبک می‌باشد.

بازار کار مرغ محلی در ایران چگونه است؟

اگر فکر کنیم که شما یک مکان مناسب را ساخته و تمامی نکاتی که برای پرورش مرغ هست را تعلیم و با تمام بیماری ها و راهکارهای پیشگیری و درمان آنها آشنا شداید. حال می‌توانید کسب و کار خود را گسترش داده و کسب درآمد کنید. به طور متوسط اگر شما یک پرورشگاه مرغ راه اندازی کنید، می‌توانید به طور میانگین 5 مرتبه در سال حدود 10 هزار قطعه جوجه ریزی کنید.

اگر فرض کنیم هرکدام باید حدود 2 هزار تومان سود بدهند. در بهترین حالت ثبات بازار هم وجود داشته باشد. همچنین مشکلی با اخذ مدارک مربوط به پرورش مرغ نداشته و در تهیه مواد اولیه با مشکل روبرو نشوید، حدودا هر قطعه 2000 تومان سود می دهد.

به عبارتی می توان گفت در هر دوره جوجه ریزی، حدود 20 میلیون تومان سود به دست آورد. باید اشاره کرد که هزینه خوراک دام به چند دسته سوپر استار، پیش دان، میان دان و پس‌دان تقسیم می‌شوند. میزان دان مصرفی تا حدودا 42 روزگی مرغ‌ها به حدود 150 هزار تومان هم می‌رسد. همچنین شما می‌توانید محصولات خود را وارد بازار کرده و به فروشندگان محصولات غذایی بفروشید. حتی برای خود، فروشگاه اینترنتی ایجاد کرده و به صورت عمده بفروشید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

حداقل تعداد قطعه برای دریافت مجوز  ۱۰۰۰ عدد می‌باشد.
برای تعداد کمتر نیازی به مجوز نیست و بدون مجوز هم می‌توانید شروع کنید.

جثه بزرگ -رشد زیاد در مدت زمان کوتاه -افزایش وزن بالا -قدرت زنده مانی خوب – از نظر تولید تخم ضعیف و رنگ تخم های آن ها ها قهوه ایست.

براهما هند – کوشین چین – لانگشان چین- کورنیش انگلیس-پلیموت راک سفید آمریکایی – دورکینگ – مالینز بلژیکی-استایرس فرانسه

می‌توانید به جهاد کشاورزی منطقه خود مراجعه کنید، و با دریافت لیست مراکز معتبر، از پرورش دهنده های تأیید شده خرید کنید. شرایط آب هوایی و سازگاری را در زمان انتخاب یک نژاد از یاد نبرید.

آموزش ساخت پرورش مرغ محلی 118فایل حدود 13 ساعت آموزش صفر تا صد میباشد که بسته به توان یادگیری شما و زمانی که میذارید، حداقل چند روز زمان نیاز هست.
یادگیری پرورش گل و گیاه آپارتمانی علاوه بر نگاه کردن آموزش نیاز به تمرین نیز دارد که ما کاملا شما هنرجو عزیز را در دوره تمرین راهنمایی میکنیم.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز پرورش مرغ محلی رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به پرورش مرغ محلی باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش، پرورش گل و گیاه آپارتمانی و حتی خرید لوازم پرورش و نگهداری گل و گیاه؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شما را راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

حرفه پرورش مرغ محلی هیچ پیش نیازی برای یادگیری ندارد، اما اگر بخواهیم برایش پیش نیازی بیان کنیم فقط علاقه به کارهای مربوط به پرورش مرغ محلی میباشد و مطمئنا اگر در زمینه نگهداری از مرغ و جوجه محلی تجربه ای داشته باشید، کمک بسزایی در روند یادگیری شما میکند.

هیچ هنر و حرفه و علمی بدون درآمد نخواهد بود، همانطور که در توضیحات هم گفتیم، پرورش مرغ محلی یکی از حرفه های فوق العاده پرطرفدار هست و در این زمینه هرچه حرفه ای تر باشید بیشتری خواهید داشت.

قدم بعدی تمرین هست، تنها چیزی که نیاز دارید تا متخصص شدن تمرین و تکرار هست، حتی اگر شده باشد در حیاط یا باغ پرورش مرغ محلی را امتحان کنید تا بتونید با چالش های کار رو در رو شوید، ضمنا ما هرجایی که سوالی داشتید همراه شما هستیم.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

– مرغ محلی در مقایسه با طیور صنعتی مقاوم تر است.
– پرورش مرغ محلی نسبت به مرغ صنعتی تلفات کمتری دارد.
– مرغ محلی نسبت به بیماریها و گرما و سرما مقاوت بیشتری دارد. و این امر باعث سود دهی بیشتر می شود.
هرچند تلفات در مرغداری ها اجتناب ناپذیر است اما در صورت رعایت بهداشت و واکسیناسیون می توان مرگ و میر مرغ ها را به حداقل رساند.

مرغ خانگی همانطور که از اسمش پیداست ، در خانه نگهداری می شود ولی به خاطر اینکه سروصدای زیادی دارند و ممکن است برای همسایه ها مزاحمت ایجاد کنند و همچنین در تعداد زیاد ممکن است بوی آن برای همسایه ها مزاحمت ایجاد کند.
البته با تمهیداتی می توان بوی مرغداری را بطور کامل از بین برد.

بهتر است واحد پرورشی خود را در یک منطقه روستایی دایر کنید. صرف‌نظر از این‌که اجاره یا تهیه فضا در یک منطقه روستایی ارزان‌تر است، امکان دسترسی پرنده به خاک موردنیاز برای تغذیه نیز فراهم بوده و علاوه‌بر این می‌توانید از پسماند کشاورزی و باغداری روستاییان برای تغذیه پرندگان استفاده کنید.
هزینه تجهیز واحد پرورشی بین ۴,۵ تا ۶‌میلیون تومان. پس از دوره اول، سود خالص تقریبا صد درصد می‌شود.

برای اینکه بتوانید با دید باز پرورش مرغ محلی را آغاز نمایید و بدون مشکل به ادامه فعالیت بپردازید و سود خوبی هم نصیب شما شود باید میزان سرمایه مورد نیاز را براورد کرده تا بدون مشکل به فعالیت ادامه بدهید. مقدار سرمایه موردنیاز بستگی به این دارد که شما با چه تعدادی شروع میکنید.

شما میتوانید با توجه به تعداد مرغی که میخواهید پرورش دهید فضای خود را تعیین کنید. مثلا حیاط خانه، یا در باغ های روستا و.. خلاصه هرجای که بتوان مرغ نگهداشت.

اگر می خواهید با خیال راحت و بدون دغدغه مرغ محلی تان را پرورش بدهید باید در این مرحله وسواس زیادی به خرج دهید.
ضد عفونی سالن ها و محل نگهداری هزینه زیادی ندارد ولی دقت زیادی می خواهد. حداقل ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از ورود مرغ یا جوجه به محل پرورش باید شروع به ضد عفونی سالن کنید و محیط را گند زدایی کنید و عوامل بیماریزا را به حداقل برسانید. محل پرورش مرغها هر چقدر تمیز تر باشد تلفات شما کمتر میشود.

پس از آنکه مرغها به تولید رسیدند ، می توانید سود و حاصل زحمت خود را برداشت کنید . فروش محصول نقش کلیدی در سود شما را بازی می کند. استراتژی شما در فروش و اینکه شما تخم مرغ را چگونه بفروشید: آن را به دلال و عمده فروش ، بفروشید یا مستقیما به سوپرمارکتها توزیع کنید میتواند بین ۳۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان در درآمد ماهیانه شما تاثیر بگذارد.

 

10 دیدگاه برای آموزش پرورش مرغ محلی

 1. parastooooo_16

  بسته چند روزه به دستم میرسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته آموزشی شما بین 3 تا 7 روز کاری تحویل داده خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 2. t.o

  خیلی دوره مفیدی بود ممنون

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 3. sARDAr

  مرغ بومی چه نوع مرغیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مرغی که به صورت سنتی پرورش داده می شود اینگونه از مرغ ها در باغ ، حیاط و فضاهای شخصی پرورش داده می شوند.
   سپاس از همراهی شما

 4. yaghoobi

  طول دوره پرورش چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   معمولاً طول دوره پرورش مرغ محلی ۱۲۰ تا ۱۵۰ روز می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 5. فرهان

  چقدر سرمایه اولیه لازمه برای شروع کار؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   میزان سرمایه اولیه شما بستگی به تجهیزات ، تعداد مرغ ها ، مکان مورد نیاز برای نگهداری و …. دارد.
   سپاس از همراهی شما

 6. parham.sameti

  چرا پرورش مرغ؟

  • پشتیبان 118فایل

   ب سلام و احترام
   مرغ بومی از مقاوم ترین پرندگان در برابر انواع بیماری ها و سرما شناخته می شود و همچنین با سرمایه کم می توان این کار را شروع کرد.
   سپاس از همراهی شما

 7. a._g610

  عالی بود.

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 8. HajAli

  فرق مرغ سفید با بومی چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مرغ های سفید راندمان بالاتر و مصرف دان کمتری دارند در حالیکه مرغ های بومی به دلیل کمیاب بودن، بازار مناسب تری دارند. هزینه برای پرورش مرغ سفید بیشتر است.همچنین پرورش مرغ بومی در مقیاس های کوچک امکان پذیر نیست درحالیکه مرغ بومی را میتوان به راحتی هر جایی پرورش داد.
   سپاس از همراهی شما

 9. amir_mhmd

  پرورش نوع گوشتی اموزش داده میشه یا تخم گذار؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش پرورش مرغ محلی 118فایل با بیش از 13 ساعت ویدئو آموزش به صورت مرحله به مرحله از خرید جوجه، ایجاد شرایط مناسب برای پرورش مرغ تا پرورش مرغ‌های گوشتی و تخم گذار را به شما آموزش می دهد.
   سپاس از همراهی شما

 10. a0216k

  به چه فضایی برای این کار نیاز داریم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   فضای مورد نیاز برای پرورش مرغ بومی به تعداد مرغ های انتخاب شده شما بستگی دارد.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3251

اطلاعات تکمیلی آموزش پرورش مرغ محلی

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد