فرایند و مراحل یادگیری آموزش‌های 118فایل

آگاهی از مراحل یادگیری به شما کمک می‌کند تا یادگیری هدفمندتری را به ارمغان بیاورید.

مرحله اول : انگیزه

اولین و مهم‌ترین مرحله در یادگیری انگیزه داشتن است. حتما توجه کردید زمانی که انگیزه کافی برای یادگیری دارید، صرف نظر از سطح هوش و کیفیت آموزش، زمانی که برای یادگیری معمول صرف می‌کنید، در مدت زمان کمتری یادگیری حاصل می‌شود.

 

مرحله دوم : تعیین اهداف

زمانی که اهداف خودتان را تعیین می‌کنید و از انگیزه کافی برای رسیدن به هدف برخوردار باشید، فرایند یادگیری تسهیل پیدا می‌کند. برای صرفه جویی در زمان، می‌توانید انگیزه تان را در جهت رسیدن به اهداف هدایت کنید. نخستین سطح یادگیری مبتنی بر حافظه و به خاطر سپردن تئوری‌ها یا معلومات کسب شده است تا در مراحل بعدی بتوانید آن را به سطح عمل برسانید.

 

مرحله سوم : شروع یادگیری

بعد از ایجاد انگیزه و تعیین اهداف خود می‌توانید فرایند یادگیری را شروع نمایید. در اولین مرحله باید ویدیوهای آموزش را در مدت 10روز تماشا کنید. بهتر است در هنگام تماشا آموزش‌ تمرکز کافی را داشته باشید. در مرحله دوم پس از تماشا کامل دوره آموزشی زمان تمرین عملی می‌باشد. در صورتی که زمینه فعالیت شما نیازمند به ابزار و وسایل اولیه دارد، می‌توانید از نمایندگی های معرفی شده توسط کارشناسان 118فایل اقدام به خرید ابزار و وسایل مورد نیاز خود کنید، مدت زمانی که شما باید تجربیات کسب کرده از آموزش را به عمل بیاورید 20روز می‌باشد. پیشنهاد می‌شود اگر از دوستان و یا نزدیکان شما کسی در آن حوزه در حال فعالیت می‌باشد در زمان تمرین مشکلات و سوالات خود را مطرح کرده تا راهنمای شما باشند و همچنین 118فایل در راستای رسالت خود برای تمامی زمینه های آموزشی پشتیبانان متخصص در همان زمینه در نظر گرفته است تا در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل پاسخگو شما عزیزان باشند. در مرحله سوم باید به تماشا مجدد آموزش پرداخته شود، توجه داشته باشید علت مشاهده مجدد آموزش از این بابت می‌باشد که شما این بار به عنوان یک فرد آماتور آموزش را مشاهده نمی‌کنید و طبق تحقیقاتی که به دست آماده در زمان مشاهده مجدد آموزش شما متوجه نکاتی خواهید شد که قبل از آن هیچ توجه ای به آن نداشته اید، و وجود همین نکات شما را به فردی متخصص و مجرب تبدیل می‌کند. در مرحله چهارم شما می‌توانید وارد بازارکار شوید اما پیش از آن نیاز است شما به مدت 40روز در یک محیط کار شروع به کارآموزی کنید تا طی این یک ماه تجربیات کافی را جهت ورود به بازارکار کسب کنید.

در طی این سه‌ماه شما دانش و تجربیات کافی را در زمینه کاری خود کسب خواهید کرد. و اکنون می‌توانید با خیالی راحت وارد بازارکار خود شوید و شروع به درآمدزایی کنید، همچنین شما در طی این سه ماه هرگونه سوالی یا مشکلی برایتان پیش آماده را می‌توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو‌به‌مو و گام‌به‌گام مطالب ارائه شده در دوره آموزشی نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و چندین برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد.