چگونه می توان بهترین ساعت اپل را انتخاب کرد؟ بهترین ساعت اپل کدام است؟ پاسخ به این سوال به آنچه از ساعت هوشمند به دنبال آن هستید بستگی دارد. آیا دستگاهی برای ردیابی تناسب اندام می‌خواهید؟ یا چیزی که می‌تواند جان شما را در موارد اضطراری نجات دهد؟ اپل واچ می‌تواند همه این کارها را انجام دهد، اما برخی از مدل‌ها این کار را بهتر از دیگران انجام می‌دهند. با وجود تفاوت های قابل مشاهده محدود بین تازه‌های سالانه اپل، هر نسل Apple Watch دارای امتیازات متمایزی است که آن را به بهترین ساعت هوشمند هر ساله تبدیل می‌کند. ساعت اپل هر ساله بهتر می شود تا بتواند نیازهای کاربران خود را برطرف کند.

اپل هفت نسخه از ساعت هوشمند خود را ساخته است، اما در حال حاضر تنها سه نسخه توسط اپل به فروش می رسد. Apple Watch Series 6 ، Apple Watch SE و Apple Watch Series 3.  همچنین Apple Watch Series 4 نیز به روز رسانی شده است. ممکن است مدل های قبلی Apple Watch Series 2 و Apple Watch اصلی به صورت آنلاین در حال فروش باشند، زیرا مردم به دنبال ارتقا دستگاه خود هستند. اما هیچ یک از نسل ها با آخرین به روزرسانی های نرم افزار watchOS پشتیبانی نمی‌شوند، بنابراین در مقایسه با نسخه های جدید نسبتاً محدود هستند. علاوبر محدود بودن تعمیر اپل واچ نسخه های قدیمی هزینه بالایی نیز دارد.

بهترین اپل واچ در حال حاضر کدام است؟

سری 6 بهترین اپل واچ و جدیدترین تولیدات کمپانی اپل می‌باشد. اپل واچ 6 نه تنها دارا سنسورهای ردیابی اپل است. بلکه دارای مانیتور ECG مورد تأیید FDA نیز می‌باشد، نمایشگر همیشه روشن و فروشگاه App اختصاصی از جمله ویژگی‌های برجسته این سری از اپل واچ می‌باشد، اما سری 6  اولین محصول ساعت هوشمند است که دارای یک دستگاه اکسیژن خوان خون می‌باشد و همچنین می‌توان فقط در 90 دقیقه آن را شارژ کرد. بیشتر این ویژگی‌ها را در Apple Watch SE نخواهید داشت، اما گزینه میان رده همچنان جایگزین خوب Apple Watch Series 5 و بهترین اپل واچ برای کاربران است. قیمت آن از 279 دلار شروع می شود و ارزان ترین ساعت اپل با LTE ، 329 دلار است. به علاوه از بهترین برنامه های Apple Watch و ابزار ردیابی خواب watchOS 7 و صفحه های ساعت جدید بهره مند است.

بهترین اپل واچ های اپل

اپل واچ سری 6

Apple Watch Series 6 بهترین اپل واچ در حال حاضر است. هر آنچه ما در مورد سری 5 از آن تعریف کرده‌ایم، مانند صفحه نمایش همیشه روشن، مجموعه‌ای از ویژگی‌های سلامتی، صفحه نمایش روشن‌تر و خواندن اکسیژن خون (SpO2) به آن اضافه شده است. به علاوه ساعت اپل برای اولین بار رنگی خواهد شد. ویژگی های منحصر به فرد رنگ آبی و قرمز این محصول گزینه های بسیار جالبی هستند. اگرچه ما دوست داریم Apple Watch عمر باتری 18 ساعته خود را بهبود بخشد. سری 6 از شارژ سریعتر بهره مند است که می توانید در عرض فقط 90 دقیقه آن را کاملا شارژ کنید. اپل واچ 6 نیز به لطف watchOS 7 دارای ردیابی خواب است.

آخرین نرم افزار همچنین صفحه های ساعت جدید، معیارهای تحرک و تایمر شستشوی دستی خودکار را به آن اضافه می کند. همانطور که اپل واچ سری 3، که با گذشت بیش از سه سال هنوز هم موجود است. البته باید گفت که سری 3 در حال از رد خارج شدن است، اما می تواند کارهای زیادی در قیمت 199 دلاری خود انجام دهد. دارای GPS، ردیابی تناسب اندام و ضد آب است، بنابراین همچنان بهترین اپل واچ با قیمت مناسب است. جالب است بدانید که کمپانی اپل، اپل واچ 3 را با گزینه LTE متوقف کرده است. 

Apple Watch SE

Apple‌Watch SE ترکیبی از اپل واچ سری‌5 (که از آن زمان دیگر متوقف شده است) و اپل واچ سری‌3 است. ساعت هوشمند 279 دلاری تمام ویژگی‌های سری‌6 را ندارد، اما همچنان به دلیل تراشه سریع و ایمنی آن برجسته است. این‌گزینه همچنین گزینه LTE را ارائه می‌دهد، و این گزینه‌خوبی برای کسانی است که می خواهند Family‌Setup را امتحان کنند. هنگام انتخاب بین Apple Watch 6 و Apple Watch SE ، تصمیم نهایی شما کدام خواهد بود؟ اگر بخواهید 120 دلار اضافی برای یک نمایشگر روشن تر با گزینه همیشه روشن، مانیتور ECG و SpO2 هزینه کنید سری 6 را خریداری کنید. اگر این ابزارها برای شما ملاک نیستند  SE بهترین گزینه Apple Watch برای شماست.

اپل واچ سری 3

اگر بهترین اپل واچ را با قیمت کمتر از 200 دلار می خواهید  Apple Watch Series 3 38 میلی متر با GPS بهترین اپل واچ برای شما است. نه تنها هنوز توسط اپل فروخته می شود، بلکه این شرکت با به روزرسانی‌های سالانه نرم افزار به مدرن سازی آن ادامه داده است که توسط جدیدترین نرم افزار watchOS 7 پشتیبانی می شود. Apple Watch Series 3 یکی از بهترین ساعت های هوشمند ارزان و بهترین ردیاب های تناسب اندام در اطراف است. این بسیاری از ویژگی‌های ردیابی تناسب‌اندام و سلامت‌قلب را که در مورد سری‌5 و 6 دوست دارید را ارائه می‌دهد. اگر شما برای یک همراه تمرینی متنوع در بازار هستید، این ساعت هوشمند یک گزینه عالی است. اگرچه سنسور ECG ندارد، اما سری 3 می تواند ضربان قلب شما را منفعلانه کنترل کرده و در صورت ریتم نامنظم قلب، اعلانی برای شما ارسال کند.

چگونه بهترین اپل‌واچ را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین اپل واچ برای شما تصمیم سختی نیست. در بیشتر موارد، جدیدترین اپل واچ 6 در مقابل SE قرار خواهد‌گرفت. اگر 399 دلار برای نمایشگر همیشه روشن و سنسورهای پیشرفته سلامتی خود هزینه کنید، توصیه می‌کنیم سری‌6 را خریداری کنید. اپل واچ SE ممکن است گزینه بهتری برای کاربران تازه‌کار ‌باشد. احتمالاً همچنان بین اپل واچ‌ 6 در مقابل سری‌3 یا SE در مقابل سری 3 گیر افتاده باشید، به این مسئله مربوط می‌شود که آیا می‌خواهید ساعت هوشمندی داشته باشید که برای سال‌های آینده توسط به‌روزرسانی‌ها پشتیبانی شود.

اگر به دنبال یک ردیاب تناسب‌اندام قادر به تلفیق با iPhone خود هستید که قیمت‌پایینی داشته باشد سری‌3 را انتخاب‌کنید. مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید، از به‌روزرسانی نرم‌افزار watchOS 7 می‌توانید به راحتی استفاده کنید. به این معنی که هر سه ساعت چندین ویژگی مشترک دارند. توصیه می‌کنیم تشخیص چهره اپل واچ سری 5 در مقابل سری 4 و اپل واچ سری‌3 در مقابل سری4 را بررسی کنید تا ببینید آیا نسخه بازسازی شده مدل متوقف‌شده برای شما مناسب‌ترین است یا خیر.

اگر هنوز سوال دارید که کدام Apple Watch بهترین است؟ یا اینکه آیا Apple Watch بهترین ساعت هوشمند برای شما است؟ پیشنهاد می‌کنیم به راهنمای خرید هر ساعت هوشمند نگاهی بیندازید. در این مقاله هرآنچه که هنگام خرید ساعت هوشمند اپل باید بدانید را به طور مختصر شرح دادیم.