قوانین

استفاده از محصولات آموزشی وب سایت 118فایل منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد:

۱ – خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات آموزشی این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

۲ – تغییر در محصولات آموزشی و فروش انها به هر نحو غیر مجاز میباشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

۳ – استفاده از تصاویر محصولات آموزشی (کاور ، آیکون یا تصاویر به کار رفته در توضیحات) ، متن توضیحات و عناوین، غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

۴ – فعالسازی دوره های آموزشی تنها برای دو سیستم اعمال خواهد شد، و چنانچه افراد نیاز به فعالسازی بیشتر داشته باشند، به ازا هر سیستم اضافه موظف به پرداخت 30% مبلغ دوره آموزشی مربوطه خواهند بود.

عدم بازنشر و سواستفاده از محتوا

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی موجود، نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و رنج و زحمت مجموعه 118فایل میباشد. از اینرو، شما با استفاده از آموزش ها، می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر، مپی برداری، انتقال ویا مورد استفاده تجاری – در هر شکل و قالب قرار ندهید. بدون تردید، حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به وب سایت 118فایل می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف،از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

استفاده یا خرید محصولات  آموزشی وب سایت 118فایل به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .