قوانین

استفاده از آموزش‌های وب سایت 118فایل منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد:

۱ – خریداران متعهد هستند در استفاده از آموزش‌های وب سایت 118فایل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

۲ – تغییر در آموزش‌های وب سایت 118فایل و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز میباشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

۳ – استفاده از محتوا آموزش‌ها (متن توضیحات، کاور آموزش و  یا تصاویر به کار رفته در توضیحات) غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

۴ – فعالسازی آموزش‌ها تنها برای یک سیستم اعمال خواهد شد، و چنانچه افراد نیاز به فعالسازی بیشتر داشته باشند، به ازا هر سیستم اضافه موظف به پرداخت 60% مبلغ آموزش مربوطه خواهند بود.

عدم بازنشر و سواستفاده از محتوا
 

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی موجود، نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و رنج و زحمت وب سایت 118فایل میباشد. از اینرو، شما با استفاده از آموزش‌های وب سایت 118فایل، می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر، کپی برداری، انتقال و یا مورد استفاده تجاری، در هر شکل و قالب، قرار ندهید. بدون تردید، حقوق مادی و معنوی این آموزش‌ها کاملا متعلق به وب سایت 118فایل می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه آموزش‌ها ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از  90 روز تا 360 روز محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از 90 روز تا 720 روز و یا هر دو محکم خواهد شد.

استفاده یا خرید دوره ها آموزشی وب سایت 118فایل به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد.