118فایل 118فایل

3118 2842 021

آموزش آیلتس جنرال

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

302,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش آیلتس جنرال (صفر تا صد)

آموزش آیلتس جنرال 118فایل هر چهار مهارت آیلتس، یعنی listening ,reading ,writing ,speaking را مورد بررسی و آموزش قرار داده است. آموزش‌ آیلتس‌ جنرال دربردارنده دروس یکی از اساتید مجرب می‌باشد که شیوه گفتار‌ خوبی داشته و انگلیسی را به روان‌ترین شکل ممکن صحبت‌ می‌کند. این مجموعه استراتژی‌ها و مهارت‌های مورد نیاز برای موفقیت و کسب نمره بهتر در هر چهار بخش آیلتس را آموزش‌ می‌دهد.

شیوه آموزشی به گونه ای است که در آغاز مدرس مجموعه نکات و ترفندهای مورد نیاز برای پاسخگویی به سوالات بخش listening را بیان می کند. در ادامه سوالات listening به عنوان sample نمایش داده می شود. پس از نمایش سوالات، پاسخ هرسوال و ترفندهای پاسخگویی مورد بررسی قرار می گیرد‌.

آموزش آیلتس‌ جنرال کاملا به زبان‌ انگلیسی بوده و لهجه‌ خوب مدرس، تا سطح زیادی زبان‌ آموزان را برای قرارگیری در محیط واقعی آزمون و پاسخ به سوالات آماده خواهد کرد. باید افزود این مجموعه آموزشی دربردارنده فایل PDF مجموعه کتابهای کمبریج آیلتس می باشد که یکی از اصلی ترین منابع برای آزمون آیلتس بوده و سوالات آزمونهای قبل را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

در بخش Writing این کتابها، نمونه هایی واقعی از writing داوطلبان قرار داده شده است. همچنین اطلاعاتی در رابطه با نحوه محاسبه نمره نیز وجود دارد. ویدئوهای مربوط به بخش writing نیز مشابه سایر بخشها بوده و شامل مجموعه ای از ترفندها برای کسب نمره بالا در writing ، نحوه نوشتن نامه رسمی، نحوه خلاصه برداری و بررسی کامل task2 , task 1 بخش writing می باشد.

بخش reading نیز با بررسی و آشنایی با انواع متفاوت سوال های Reading آغاز شده است و سوالات این بخش و تکنیکها و ترفندهای پاسخگویی به سوالات Reading را مرحله به مرحله مورد بررسی قرار می دهد.

 در پایان مجموعه جنرال‌ آیلتس همه آنچه را که پیرامون بخش speaking آیلتس لازم و ضروری است، آموزش می‌دهد. همچنین این بخش شامل چندین مصاحبه با داوطلبان عرب، چینی و ویتنامی با موضوعات درس و کار، تکنولوژی و… می باشد.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه آزمون آیلتس تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری آیلتس جنرال و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش آیلتس جنرال!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث آیلتس جنرال آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا آیلتس جنرال را فرا بگیریم؟

 افراد زیادی به دنبال فراگیری زبان انگلیسی، شرایط کاری بهتری پیدا کرده اند. تحقیقات نشان می دهد علاقه مندی تمامی افراد حتی بزرگسالان برای یادگیری زبان انگلیسی رو به افزایش است و در 5 سال آینده شاهد افزایش چمشگیر علاقه مندان به زبان انگلیسی خواهیم بود.

تسلط به زبان‌ انگلیسی و داشتن مدرک‌ آیلتس خود یکی از فاکتورهایی است که اکثر کارفرمایان در هنگام استخدام افراد، مدنظر قرار می‌دهند. بنابراین افراد با سطح زبان بهتر برای بسیاری از مشاغل در اولویت استخدام خواهند بود.

آموزش آیلتس جنرال مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش آیلتس جنرال چه اتفاقی می‌افتد؟

با تماشای کامل ویدئوهای آموزش آیلتس جنرال به آمادگی کافی برای شرکت در آزمون خواهد رسید. همچنین پس از مشاهده کامل ویدئوها و مطالعه فایل های PDF مربوط به سری کتابهای کمبریج آیلتس که حکم آزمونهای آزمایشی را دارند، می توانید میزان تسلط و دانش خود را محک بزنید.

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است!

بازار کار برای مدرک آیلتس در ایران چگونه است؟

با توجه به افزایش چشمگیر تعداد علاقمندان به زبان‌انگلیسی، ضرورت وجود معلم زبان خوب نیز بیش از پیش احساس می‌شود. از طرفی با توجه به حجم زیاد فارغ التحصیلان زبان انگلیسی کسانی که مدرک آیلتس با نمره بالا داشته باشند در اولویت آموزشگاه های آموزش زبان انگلیسی برای استخدام خواهند بود.

در سایر مشاغل نیز وجود فردی که به زبان انگلیسی مسلط و پل ارتباطی بین کارفرما در داخل کشور با شرکتها و موسسات خارجی باشد، نیز به شدت احساس می شود. بنابراین ضرورت ارتباطات بین‌المللی در هر تجارت و کسب کاری امکان اشتغال افراد با سطح زبان‌ انگلیسی عالی را افزایش داده‌ است.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در آموزش آیلتس جنرال ترفند ها و نکات مهمی برای افزایش چهار مهارت اصلی writing, reading, speaking, listening ارائه شده است تا با کمک آنها بتوانید نمره قابل قبولی در این آزمون بدست آورید.

شما پس از تماشای ویدئو مربوط به هر یک از مهارت ها، می توانید نمونه سوالات آزمون آیلتس که مرتبط به آن مهارت است را جواب بدهید تا میزان تسلط خود را به آن مهارت بسنجید.

این آموزش برای تمام افرادی که سطح زبان پیشرفته دارند و به دنبال شرکت در آزمون آیلتس برای کار و یا مهاجرت به کشورهای دیگر هستند مناسب است و آن ها را برای گرفتن نمره خوب در این آزمون آماده می کند.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد زبان انگلیسی رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به فراگیری مهارت آزمون آیلتس باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.
پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شما را راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

کلمه IELTS مخفف عبارت International English Language Testing System ، که به معنی “سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی” است.

چهار مهارت Speaking, Listening, Reading و Writing (صحبت کردن، گوش کردن، خواندن و نوشتن) مورد ارزیابی قرار میگیرد.

آزمون آیلتس انواع متفاوتی دارد که مهم ترین اونها Academic و General است. آزمون Academic برای مهاجرت تحصیلی و آزمون General برای مهاجرت کاری مناسب است.

این دو آزمون در دو مهارت Speaking و Listening تفاوتی ندارند ولی در قسمت اول مهارت Writing و همچنین متون استفاده شده در مهارت Reading کاملا متفاوت هستند. بنابراین قبل از شروع به یادگیری زبان نوع آزمون خود را تعیین کنید.

بعضی از قسمت های Listening با لهجه British هستند اما در اسپیکینگ تلفظ American هم قابل قبول است. فقط نباید در تلفظ ها و املا از هردوی British و American استفاده کرد.

میتوان از خودکار برای نت برداری استفاده کرد. اما برای پاسخ دهی به سوالات حتما از مداد و پاک کن و تراش استفاده شود.

خیر. سه مهارت Listening, Reading و Writing در یک روز برگزار میشود و آزمون Speaking معمولا در روز دیگری قبل یا بعد از روز آزمون برگزار میشود.

هر تعدادی که بخواهید میتونید در آزمون شرکت کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

نمره آیلتس شما از زمان صدور به مدت 2 سال دارای اعتبار می‌باشد.

پرینت برگه امضا شده و تاریخ‌دار صفحه پروفایل، پرینت امضا شده و تاریخ‌دار برگه اعلان آیلتس (IELTS Declaration)، اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید و اصل رسید پرداخت بانکی. اگر از زمان ثبت‌نام به بعد، اطلاعات ثبت‌نامی شما مثل شماره پاسپورت تغییر کند، باید قبل از شرکت در آزمون، صفحه پروفایل خود را بروز نمایید.

آزمون Speaking آیلتس به صورت یک گفتگوی رو در رو است که توسط آزمون‌گیرندگانِ مورد تأیید آیلتس انجام می‌شود. کل مکالمات بر روی ضبط کننده‌های دیجیتال ثبت می‌شوند.

بخش Listening دارای 4 بخش آزمون است: در ابتدا آزمون‌دهندگان با دستورالعمل برگزاری این بخش آشنا شده و یک نمونه سوال نیز برای آنها به صورت صوتی پخش می‌شود. سپس شرکت‌کنندگان فرصت دارند تا سوالات بخش اول را نگاه کرده و بعد همزمان که به صدای پخش‌شده گوش می‌دهند، پاسخ‌ها را علامت بزنند. همین ساختار برای بخش‌های دو، سه و چهار هم برقرار است. این بخش حدود 30 دقیقه طول می‌کشد. در ده دقیقه پایانی، شرکت‌کنندگان باید پاسخ ها را نیز به برگه پاسخ نامه منتقل کنند.

آزمون آیلتس دو نسخه دارد: Academic و General Training. نسخه آکادمیک آزمون آیلتس برای کسانی است که می‌خواهند تحصیلات دانشگاهی یا تدریس در دانشگاه‌های کشورهای انگلیسی زبان را داشته باشند. نسخه آموزش عمومی آزمون آیلتس برای کسانی است که به قصد کار، شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان و یا مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان می‌خواهند سفر کنند.
سوالات آزمون برای مهارت‌های Listening و Speaking در هر دو نسخه یکسان است ولی در مهارت‌های Reading و Writing با هم تفاوت دارند.

شرکت در آزمون محدودیت زمانی ندارد. با این حال، بهتر است که قبل از انجام مجدد آزمون، مطالعه بیشتری انجام دهید. برخی از مراکز آزمون دوره های آمادگی و کلاس‌ آیلتس ارائه می دهند.

امکان ارسال درخواست تجدیدنظر تا شش هفته پس از تاریخ آزمون وجود دارد. شما باید هزینه تجدیدنظر (سی تا پنجاه درصد هزینه آزمون) را بپردازید که در صورت تغییر نمره شما، کامل یا بخشی از مبلغ به شما پرداخت می‌شود.
توجه داشته باشید که ممتحن‌ها و تصحیح‌گرهای آیلتس از دستورالعمل‌های ارزیابی دقیقی پیروی می‌کنند و مرتباً تحت نظارت قرار می‌گیرند. فرآیند آزمون آیلتس دارای بالاترین روش های کنترل کیفیت است.

هزینه آیلتس هزینه‌ای مشخص است. در نیمه اول سال ۱۴۰۱ در ایران، هزینه آزمون آیلتس حدود ۶۰ میلیون ریال است.
هزینه آزمون آکادمیک و جنرال یکسان است. وقتی به صورت آنلاین درخواست دادید، هزینه به شما گفته می‌شود. هم‌چنین می‌توانید با تماس با مرکزی که می‌خواهید در آن‌جا آزمون آیلتس دهید، از هزینه دقیق آزمون آیلتس مطلع شوید.

از آن‌جایی که آیلتس آزمونی بین‌المللی است، در هر دو آزمون آیلتس از انواع لهجه‌های انگلیسی استفاده می‌شود.

10 دیدگاه برای آموزش آیلتس جنرال

 1. سینا بهمدی

  آموزش زبان فرانسوی هم دارین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. آموزش زبان فرانسوی را می توانید در سایت ما جستجو و دریافت فرمایید.
   سپاس از همراهی شما

 2. erfan

  بعد ازینکه بعد خرید دوره دستمون رسید چجوری آپدیت ها رو دریافت کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از تاریخ خرید شما به مدت 6 ماه آپدیت های دوره به صورت رایگان، یا از طریق لینک یا ارسال پستی در اختیار شما قرار می گیرد.
   سپاس از همراهی شما

 3. Ali Khalilnia78

  UKVI همینه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر.UKVI یکی از انواع آزمون آیلتس نیست، UKVI آزمون برای گرفتن ویزای انگلستان ضروری است.
   سپاس از همراهی شما

 4. M_2020

  در حد استادی بهمون یاد میده این دورتون؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. این آموزش می تواند شما را تا درجه استادی شما را پیش ببرد.
   با سپاس از همراهی شما

 5. Jahandar Zm

  در مورد چه مباحثی تدریس داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربر گرامی، خلاصه‌ای از محتویات آموزش آیلتس آکادمیک در بخش توضیحات این محصول در سایت 118 فایل قرار داده شده که می توانید آن را مطالعه فرمایید.
   سپاس از همراهی شما

 6. negin.asayesh

  زمان لسنینگ هم لطف کنید بگید

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربر گرامی زمان در نظر گرفته شده برای لیسینینگ در آزمون آیلتس ۳۰ دقیقه (به علاوه ۱۰ دقیقه زمان برای انتقال پاسخ‌ها با پاسخ‌نامه) است.
   سپاس از همراهی شما

 7. M.E

  توی رایتینگ چه سوالایی میاد؟ ممنون میشم بگید.

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در رایتینگ آزمون آیلتس جنرال از “نوشتن نامه‌ای رسمی، نیمه رسمی یا غیررسمی – حداقل ۱۵۰ کلمه ” و ” نوشتن رایتینگی – حداقل ۲۵۰ کلمه ” سوال می شود.
   سپاس از همراهی شما

 8. R.balooch

  زمان اسپیکینگ در آزمون چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربر گرامی زمان در نظر گرفته شده برای اسپیکینگ در آزمون آیلتس 11 الی 14 دقیقه است.
   سپاس از همراهی شما

 9. AMIN HEIDARI

  پست چند روزه میرسونه دستمون؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   محصول مورد نظر طی 3 الی 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید.
   سپاس از همراهی شما

 10. حسین ویسی

  فرق آیلتس جنرال با آکادمیک چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دوره آموزشی آیلتس آکادمیک برای آن دسته از متقاضیانی است که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و بالاتر دارند اما دوره آموزشی آیلتس جنرال برای آن دسته از متقاضیانی است که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان و یا تحصیل در مقاطع پایین‌تر از کارشناسی دارند.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3210

اطلاعات تکمیلی آموزش آیلتس جنرال

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد