آموزش اوریگامی

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
آموزش ساخت اوریگامی-118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

490,000 تومان

تا کنون 630 نفر این محصول را خریداری کردند

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

مشاوره و پشتیبانی

تاریخ انتشار: 1397/10/05

حجم آموزش: 43.66 گیگابایت

تاریخ بروزرسانی: 1401/10/05

زمان آموزش: 64 ساعت

سطح آموزش: صفر تا صد

تاریخ انتشار: 1397/10/05

حجم آموزش: 43.66 گیگابایت

زمان آموزش: 64 ساعت

اوریگامی هنر ساخت شکل‌ها و کاردستی‌های متنوع با کاغذ است. با فراگیری  اوریگامی می‌توان اشکال مختلف حیوانات، پرندگان، ماهی‌ها، وسایل بازی، وسایل دکوری و شکل‌های هندسی را درست کرد. آموزش اوریگامی  118فایل با ارائه بیش از 64 ساعت ویدئوی آموزشی به شما عزیزان ارائه شده است. این دوره‌ی آموزشی دارای دو پارت مختلف است. بخش اول اوریگامی ساده را آموزش می‌دهد. بخش دوم در مورد نحوه‌ی درست کردن اوریگامی سه بعدی صحبت می‌کند. تمامی این آموزش‌ها شما را از سطح صد به سطح هزار و یکم خواهد رساند. این مجموعه به کمک کاغذهای رنگی و طرحدار، شکل های جالبی را به شما آموزش می‌دهد. اوریگامی با فواید بسیاری که دارد مورد توجه بسیاری از والدین و حتی مربی‌های مهد واقع شده است. شما می‌توانید با یادگیری اوریگامی و آموزش آن به کودکان کسب درآمد کنید. یکی از نکات مثبت این کسب و کار این است که ابزار مورد نیاز آن به راحتی قابل دسترس است. در ادامه به معرفی کامل و سرفصل های این دوره آموزشی پرداخته ایم.

اوریگامی هنر ساخت شکل‌ها و کاردستی‌های متنوع با کاغذ است. اوریگامی یک کاردستی محبوب ژاپنی است که از سالیان بسیار دور در جوامع مختلف به خصوص کشور ما علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. این هنر که به معنی هنر کاغذ و تا است و همانطور که از اسمش پیداست با استفاده از کاغذ و مدل‌های مختلف تا کردن می‌توان اشکال مختلفی را درست کرد. در این هنر یک کاغذ مربع را به هزاران اشکال تا می‌کنند و با چسب یا دوخت به هم متصل می‌کنند.

 اوریگامی به دو صورت اوریگامی ساده و اوریگامی پیچیده وجود دارد که در اوریگامی پیچیده تعداد تا کردن‌ها و اشکال سخت تولید می‌شود. با اوریگامی می‌توانید باعث  افزایش مهارت دست‌ها، هماهنگی اندیشه و عمل، تمرکز حواس و مدیتیشن ذهن، بالا بردن صبر و شکیبایی و… شوید. این مجموعه به کمک کاغذهای رنگی و طرحدار، شکل های جالبی را به شما آموزش می‌دهد. مانند نحوه درست کردن حیوانات کاغذی سه بعدی همچنین می توانید با کمک این آموزش یک سرگرمی متفاوت با کمترین هزینه برای کودک خود فراهم کنید. آموزش کاردستی کاغذی به کودکان موجب پرورش خلاقیت، افزایش اعتماد به نفس، و تقویت هوش و مغز آن ها می شود.

مزایای یادگیری اوریگامی

اوریگامی کاربردهای فراوانی دارد مانند گسترش هماهنگی دست و چشم، مهارت‌های متوالی، مهارت‌های تمرکز، صبر و تحمل، مهارت‌های فضایی زمانی ذهن، استدلال ریاضی و غیره. علاوه بر این‌ها اوریگامی در کودکان نیز فواید منحصر به فردی دارد که باعث می‌شود توانایی خواندن و نوشتن آن‌ها بالا برود. باعث افزایش اعتماد بنفس شده و یادگیری نظم و انضباط و… را به دنبال خواهد داشت. دوره آموزش گام به گام اوریگامی راهی برای یادگیری بهتر شما و همچنین توانایی آموزش دادن به کودکان خواهد بود زیرا این دوره صفر تا صد اوریگامی را یاد می‌دهد و به شما کمک می‌کند در این هنر حرفه‌ای شوید.

چرا اوریگامی را فرا بگیریم؟

هنر اوریگامی یا تاکردن کاغذ از قدیم در بین کودکان و حتی بزرگسالان مرسوم بوده و به عنوان سرگرمی کم‌هزینه شناخته‌ شده‌ است. امروزه اوریگامی دارای محبوبیت بیشتری است و در اکثر بخش ها شاهد آن در اشکال گوناگون می باشیم. بنابراین با فراگیری نحوه ساخت اوریگامی می توانیم در بسیاری از موقعیت های زندگی از آن کمک گرفته و باعث ایجاد تفریح و شادی بیشتر شویم.

اوریگامی ترکیبی از علم و هنر است برای همین هر دو نیمکره‌ی مغز را درگیر می‌کند و بنابراین بهترین سرگرمی برای تقویت مغز محسوب می‌شود. علاوه بر این هنر اوریگامی به افزایش خلاقیت، توانمند کردن هر دو نیمکره و… کمک می‌کند. فرا گیری آموزش اوریگامی کمک می‌کند راهی برای سرگرم خود و دیگران به خصوص بچه‌ها داشته باشید. اوریگامی با علم نیز سرکار دارد و به نحوی با ریاضیات، معماری، مهندسی و… در ارتباط است. بسیاری از معماران و مهندسان بعد از طراحی و با استفاده  از اوریگامی هنر خود را به صورت سه بعدی خلق می‌کنند تا مفهوم و درک آن برای همگان آسان باشد.

همچنین با یادگیری این هنر می‌توانید آن را به دیگران آموزش دهید و از این طریق کسب درآمد کنید. از دیگر دلایل یادگیری این هنر ارزان بودن وسایل و ابزارهای کار آن است که در اوریگامی فقط با کاغذ سرکار دارید و با هر نوع کاغذی می‌توان اشکال ساده و پیچیده‌ای را درست کرد. پدر بزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها با یادگیری هنر اوریگامی می‌توانند هم خودشان و هم نوه‌هایشان را سرگرم کنند. بسیاری از افراد این هنر را یاد می‌گیرند و در جمع‌های خانوادگی وسیله‌ای برای سرگرمی و تفریح ایجاد می‌کنند و آن را به دیگران نیز آموزش می‌دهند.

آموزش اوریگامی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

پیش نیاز و مهارت لازم برای اوریگامی

اوریگامی ‌را در تمام دنیا می‌شناسند هرچند هنوز هیچ دانشگاهی برای تدریس این فن، واحدهای درسی تدوین نکرده است. با این حال مدرسان اوریگامی ‌در برخی دانشگاه‌های کشور، آموزش‌‌های اوریگامی‌ را به دانشجویان علاقه مند می‌دهند. اوریگامی کار با کاغذ است و بسیاری از افراد آن را از کودکی یاد می‌گیرند و حتی خیلی‌ها خواهان یاد دادن به کودکانشان در سنین مختلف هستند.

به طور کلی این هنر به تحصیلات خاصی نیاز ندارد و فقط باید از خلاقیت و مهارت و توانایی درست تا کردن کاغذ برخوردار باشید. بسیاری از افراد به صورت تخصصی و حرفه‌ای این هنر را یاد می‌گیرند تا بتوانند از این طریق و با آموزش دادن آن به هنرجوهای مختلف کسب درآمد کنند. این هنر به گونه‌ای است که حتی افراد میانسال و کهن سال نیز برای سرگرم شدن خودشان و یاد دادن هنری به نوه  و فرزندانشان می‌توانند آن را فرا بگیرند. به طور کلی می‌توان گفت اوریگامی هنری است که باید در آن علاقه و پشتکار داشته باشید و از یک مجموعه آموزشی معتبر و خوب برای یادگیری آن استفاده کنید که ما برای یادگیری بهتر شما پکیج آموزش مقدماتی تا پیشرفته اوریگامی را پیشنهاد می‌کنیم.

مدت زمان لازم برای یادگیری اوریگامی چقدر است؟

اوریگامی هنر تا کردن کاغذ برای ساخت کارهای دستی دو بعدی و سه‌ بعدی است. اینکه شما بخواهید این هنر را یاد بگیرید باید استعداد، علاقه و زمان کافی برای این کار را داشته باشید و این بستگی به شما دارد که از چه آموزش‌هایی برای این کار استفاده کنید. استفاده از دوره آموزشی اوریگامی مدت زمان یادگیری شما را به حداقل می‌رساند و شما می‌توانید در کمتر از یک ماه بهترین اشکال اوریگامی را بسازید.

وسایل مورد نیاز برای شروع اوریگامی

برای ساختن شکل‌های کاغذی یا همان هنر اوریگامی تنها وسیله مورد احتیاج کاغذ است. در بعضی موارد از قیچی هم استفاده می‌شود و در موارد محدود‌تر از چسب برای چسباندن کاغذ استفاده می‌کنند.

کاغذ اوریگامی: کاغذ اوریگامی طرح‌ها و جنس‌های متنوعی دارد. همچنین کاغذهای اوریگامی از نظر سایزبندی نیز استاندارد دارند که معمولا به شکل مربع است. کاغذ washi واشی، aizomechi آیزوم چی، chiyagami چیوگامی و… انواع مختلف کاغذهای اوریگامی هستند که متناسب با نیازتان می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

برای خرید کاغذ اوریگامی باید به چند چیز دقت کنیم: ابعاد کاغذ، شکلی که می‌خواهیم با آن درست کنیم، جنس کاغذ و سطح کاری خودمان. کاغذهای متفاوتی از قبیل کاغذ دفتر، مجله، بسته‌بندی، نامه، روغنی، کادو و شفاف وجود دارند که از آن‌ها هم می‌توان برای ساخت اشکال مختلف اوریگامی استفاده کرد.  

در پایان آموزش اوریگامی چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش نحوه تا کردن اصولی و اشکال ساده نظیر حیوانات، گل، هواپیما و… را یاد می‌گیرید. طرح‌های خلاقانه این مجموعه به مادران کمک می‌کند بتوانند با کمک این طرح‌های سرگرمی مفرحی را برای فرزندانشان ایجاد کنند. در انتهای آموزش، بیش از 30 مدل و طرح مختلف را فرا می‌گیرید.

می توانید برای مراسم‌هایی مانند جشن‌های تولد و تزئین مهد کودک‌ها از مدل‌های ارائه شده در این پارت ایده بگیرید و دکوراسیون خاصی را برای مراسم خود به کار ببرید.اژدها، شخصیت های کارتونی، بوکمارک حیوانات، جت های جنگی، انواع حشرات و …  اشکال سه بعدی جالبی هستند که در انتهای آموزش اوریگامی آن‌ها را به طور گام به گام فرا خواهید گرفت.

پس از یادگیری اوریگامی می‌توانید با درست کردن اشکال مختلف بازار فروش ثابتی پیدا کنید و محصولات و کاردستی‌های خود را به فروش برسانید و از این طریق کسب درآمد کنید. از طرفی می‌توانید با این هنر اعضای خانواده و حتی کودکان خود و دیگران را سرگرم کنید و اوقات فراغت خوبی را ایجاد کنید. علاوه بر این می‌توانید با آموزش آسان  اوریگامی به دیگران منبع درامدی برای خود ایجاد کنید. برای یادگیری بهتر این هنر می‌توانید از پکیج آموزش حرفه‌ای اوریگامی استفاده کنید.

دقت داشته باشید استفاده از کاغذهای رنگی متنوع باعث می‌شود اوریگامی‌های جذاب و شگفت‌انگیزی را درست کنید. توجه داشته باشید که خلاقیت و ایده پردازی مهم‌ترین اصل در ساخت اوریگامی به شمار می‌رود.

اوریگامی سه بعدی

12 ساعت

اوریگامی گل و گلدان

8 ساعت

اوریگامی تزئینی و فانتزی

10 ساعت

اوریگامی ماندالا

2 ساعت

اوریگامی پیشرفته

9 ساعت

اوریگامی دیوارآویز و دکور سه بعدی دیوار

8 ساعت

اوریگامی جعبه و مکعب روبیک

3 ساعت

اوریگامی حیوانات

12 ساعت

آموزشگاه آنلاین 118 فایل با کمک گرفتن از اساتید برتر بین المللی در  این حوزه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را به صورت زیرنویس تحت لفظی فارسی یا زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.
از انواع مختلف کاغذ می توان برای اوریگامی استفاده کرد، البته باید دقت داشته باشید که ساخت الگوهای سنتی تقریباً همیشه با کاغذ مربعی شکل شروع می شود؛ مدل های کمی وجود دارند که از این الگو تبعیت نمی کنند. کاغذ استاندارد اوریگامی می تواند یک رو یا دو روی رنگی داشته باشد. برای ایجاد بعضی از مدل ها نیاز به کاغذ رنگی دو طرفه نداریم، اما وقتی قرار باشد قسمت داخلی کاغذ در طرح نهایی مشخص باشد، برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید از کاغذ دو رو رنگی استفاده کنید. از طرف دیگر کاغذ یک رو رنگی برای مبتدیان کارایی بیشتری دارد چون با استفاده از این کاغذ می توانند تا خوردگی و چین و چروک های کاغذ را بهتر ببینند.
شاید فکر کنید یک کار ساده و دم دستی است و نیاز به تخصص ندارد اما برای اینکه بتوانید طرح های مدرن و به روزتری ارائه دهید ومشتری های بیشتری جذب کنید باید طرح های متنوعی داشته باشید که این نیاز به تخصص شما در این زمینه دارد.
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

تاکنون 22 نظر ثبت شده است

11 دیدگاه برای آموزش اوریگامی

 1. ایلیا موسوی

  مدرک اموزش چگونه ارسال میشه

  • پشتیبان 118 فایل

   با سلام و احترام، برای نحوه دقیق دریافت مدارک لطفا به چت آنلاین مراجعه کنید.

 2. خاتون

  آموزش فارسی ندارین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در صورت تقاضای بالای شما همراهان گرامی آموزش اورایگامی دوبله می شود.
   سپاس از همراهی شما

 3. نسیم

  میشه ازش کسب درآمد کرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اورایگامی اشکال مختلف برای تزئیین جشن ها و مراسمات مختلف استفاده می شود و می تواند یک منبع درآمد خوب محسوب شود.
   سپاس از همراهی شما

 4. سامانی

  من لینک دانلود می خوام چطور باید خرید کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از طریق سایت 118فایل می توانید هزینه آموزش را پرداخت کنید تا لینک های دانلود برای شما ارسال شود.
   سپاس از همراهی شما

 5. نارگل

  چقدر بعد خرید بسته به دستم می رسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بعد از 3 تا 7 روز کاری بسته آموزشی خریداری شده به دست شما خواهد رسید.
   با سپاس از همراهی شما

 6. فرخنده

  رمز فایل های فشرده چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای دریافت رمز عبور و رفع هر گونه مشکل فنی با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
   شماره واحد پشتیبانی: 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 7. سیما

  اگر لینک دریافت کنیم همون اموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق میکنه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 8. پَرَند

  وسایل تزئینی هم یاد میده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله، با کمک اشکال سه بعدی می توانید وسایل تزئینی جذاب و زیبایی را برای جشن های تولد و مراسمات مختلف بسازید.
   سپاس از همراهی شما

 9. آرمیتا

  برای ساختش کاغذ خاصی استفاده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر، شما می توانید با هر نوع کاغذی اوریگامی های متنوعی بسازید.
   سپاس از همراهی شما

 10. ذاکری

  میشه با اوریگامی خلاقیت رو افزایش داد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اوریگامی از جمله سرگرمی هایی محسوب می شود که باعث افزایش خلاقیت در کودکان می شود.
   سپاس از همراهی شما

 11. افرا

  آموزشتون برای بچه هاست یا بزرگسالانه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه به گونه ای طراحی شده تا همه افراد با هر سنی بتوانند اوریگامی های مختلفی بسازند.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

630

خریدار

4.6

رضایت

شناسه آموزش: 105

اطلاعات تکمیلی

درصد تکمیل آموزش

تسلط مدرس

92%

سرعت دانلود

100%

کیفیت ویدئو

85%

کیفیت صوت

85%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

عضویت شما با موفقیت انجام شد