آموزش بافتنی مقدماتی

4.8

قیمت محصول

100 تخفیف

230,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا می‌شود شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

تاریخ انتشار: 1397/10/19

تاریخ بروزرسانی: 1399/10/19

زمان آموزش: 23 ساعت

حجم آموزش: 16179 مگابایت

سطح آموزش: صفر تا صد

هنر بافندگی پارچه و بافتنی با کاموا در میان ایرانیان یک هنر بسیار قدیمی است و در ایران باستان از زمان عصر حجر هنر بافندگی بین ایرانیان رایج بوده و با آن آشنا بوده‌اند. با کاموا و دو میل بافتنی که در هم تنیده می‌شود لباس‌های مختلفی درست می‌شود این هنر را بافتنی می‌گویند. این هنر از قدیم تا کنون از هنرهای پر طرفدار بوده و عده زیادی علاقه مند به یاد گرفتن هنر بافتنی هستند. بافندگی و بافتنی از صنایع دستی محسوب می‌شود که با بافتن نخ و تار و پود آن، تبدیل به پارچه می‌شود. بافتنی یک فعالیت بسیار آرام بخش است و با یادگیری این هنر می‌توانید در فصل سرما برای خود و دیگران انواع لباس‌های گرم، شال گردن و.. ببافید. همچنین می‌توانید این حرفه و هنر خانگی را به صورت تخصصی یاد بگیرید و به دیگران نیز آموزش دهید. برای این کار می‌توانید از پکیج آموزش بافتنی مقدماتی استفاده کنید و با صفر تا صد این حرفه آشنا شوید.

آموزش بافتنی مقدماتی اولین پارت از دوره آموزش گام به گام بافتنی است که شامل 3 بخش و بیش از 1300 دقیقه فیلم آموزشی می باشد و آموزش های اولیه و انواع بافت را با استفاده از دو میل و قلاب آموزش می دهد. این مجموعه به تمامی مبانی بافتن کاموا پرداخته و اصول اولیه را به همراه نکات حائز اهمیت که منجر به بافتی صحیح و زیبا می گردد را به گونه ای دقیق و واضح ارائه می کند.

مجموعه آمورش بافتنی مقدماتی شامل نحوه بافت دومیل به شکل (توری، یکنواخت، موربی چپ، راست مدرن، چین چسبیده به هم در انواع گوناگون، لانه زنبوری، مورب شکسته، ورقه ای، پروانه ای) و آموزش های اولیه بافت با دو میل و قلاب نظیر اتصال به وسیله سه سوزن، بافت با دستگاه لوم، بافتنی به صورت شماره بافی، قلاب بافی برای کلاه بون، قلاب بافی شال، قلاب بافی کلاه کنچیتا، قلاب بافی طرح روی کلاه و … می باشد.

مزایای یادگیری بافتنی مقدماتی

کسب و کاری بدون نیاز به سرمایه آنچنانی است. بافتنی سالم‌ترین و کم خرج‌ترین تفریح و سرگرمی برای آرامش مغز و اعصاب است. همزمانی حرکت میل و نخ در هر دو دست تا حد زیادی هماهنگی مغز را بهبود می‌دهد.

چرا بافتنی مقدماتی 118فایل را فرا بگیریم؟

یادگیری کارهای هنری یا همان بافتنی مقدماتی مزایای زیادی دارد. اولین مزیت و دلیل یادگیری این حرفه این است که برای راه اندازی این کسب و کار نیاز به سرمایه زیاد و آن‌چنانی ندارید. همچنین نیازی به کاغذ بازی و رفت و آمد‌های پر هزینه برای دریافت مجوز، اجاره محل کار و… نخواهید داشت. در محیط امن و آرام منزل و در کنار خانواده می‌توانید این کار را انجام دهید. علاوه بر همه‌ی این‌ها آزادی عمل و استقلال بیشتری دارید و در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید با اختیار خودتان مشغول به کار می‌شوید. برای یادگیری این حرفه می‌توانید در دوره آموزش کامل بافتنی مقدماتی شرکت کنید و به صورت کامل این هنر را یاد بگیرید.

بافت کاموا یکی از هنر‌های پر‌سابقه و جذاب می باشد که مورد توجه بوده و افراد به خصوص بانوان عزیز همیشه دستی در این هنر زیبا داشته و دارند. حتی در سال های گذشته این هنر در مدارس تدریس می شده و نمونه هایی از جمله دستکش، جوراب، شال گردن و … را به دانش آموزان آموزش می داده اند.

امروزه با پیشرفت مد در همه زمینه ها از جمله بافتنی، شاهد نمونه‌های بسیار زیبایی می‌باشیم که توسط کامواهای مختلف و مرغوب در انواع مدل‌ها بافته شده‌است. تقریبأ اکثر لباس های دوخته شده با هر مدل را می توان توسط کاموا بافت. همچنین این هنر نیز آرامشی بی‌نظیر را به هنرمند بمی بخشد. این امر باعث می‌گردد روز‌به‌روز به طرفداران و علاقمندان این‌هنر افزوده گردد. بنابراین با توجه به همه موارد ذکر‌شده، یادگیری هنر‌بافتنی به عنوان یکی از هنر‌های کارآمد در زندگی افراد می‌باشد.

آموزش بافتنی مقدماتی مناسب چه افرادی است؟

سرفصل های آموزش بافتنی مقدماتی

4 ساعت

2 ساعت

6 ساعت

3 ساعت

8 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش بافتنی مقدماتی!

نمونه ویدئو آموزش بافتنی مقدماتی 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه بافتنی مقدماتی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع بافتنی مقدماتی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

پیش نیاز و مهارت مورد نیاز برای بافتنی مقدماتی

برای یادگیری و آموزش صفر تا صد بافتنی مقدماتی به تحصیلات خاصی نیاز ندارید و برای کسب مهارت و بالا بردن توانایی خودتان در این زمینه می‌توانید از دوره آموزشی بافتنی مقدماتی استفاده کنید و یا اینکه در آموزشگاه‌ها و مراکز معتبر این حرفه را یاد بگیرید و مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کنید تا بتوانید به صورت تخصصی مشغول به کار شوید.

مدت زمان لازم برای یادگیری آموزش بافتنی مقدماتی چقدر است؟

آموزش گام به گام بافتنی مقدماتی به شما این امکان را می‌دهد که این هنر را در کمتر از یک ماه یاد بگیرید و بتوانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. این حرفه برای یاد گرفتن و شکل گرفتن به علاقه و پشتکار نیاز دارد با داشتن این دو اصل به راحتی می‌توانید این هنر را به خوبی یاد بگیرید.

وسایل مورد نیاز برای شروع بافتنی مقدماتی

کاموا یا نخ قلاب بافی: برای قلاب بافی می‌توانید از نخ مخصوص قلاب بافی یا نخ های کاموایی استفاده کنید.

قلاب: قلاب‌های مخصوص قلاب بافی دارای اشکال و اندازه‌های متنوعی هستند که هر کدام کارایی خود را دارند و بسته به ضخامت نخ و نوع بافت مورد استفاده قرار می گیرند اما به طور معمول برای قلاب بافی از قلاب شماره 00 در قلاب‌های استیل و قلاب شماره ۲.۵ در قلاب‌های پلاستیکی ، چوبی و … استفاده می‌شود.

نخ و سوزن و قیچی: برای بعضی از کارها از جمله وصل کردن موتیف و… کاربرد دارد. قیچی هم برای بریدن نخ اضافی کاربرد دارد که می توانید به جای قیچی از بشکاف خیاطی هم استفاده کنید.

سنجاق علامت‌گذاري: از سنجاق قفلی یا سوزن ته گرد برای علامت گذاری بر روی کار قلاب بافی استفاده می‌شود .

تزئینات مختلف: تزئینات مختلفی مانند روبان‌های رنگی، سنگ‌ها و نگین‌های تزیینی، دکمه و … در بعضی قلاب بافی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سرمایه لازم برای شروع بافتنی مقدماتی

برای وارد شدن به این حرفه و یادگیری بافتنی مقدماتی به سرمایه آنچنانی نیاز ندارید و فقط باید این حرفه را به خوبی یاد بگیرید و به کار ببندید. برای این کار می‌توانید از آموزش بافتنی مقدماتی دو میل استفاده کنید و صفر تا صد این حرفه را یاد بگیرید. بجز هزینه مربوط به آموزش و یادگیری، تنها سرمایه‌ای که برای این کار نیاز دارید خریدن وسایل و تجهیزات مورد استفاده در این هنر است که به یک الی دو میلیون تومان نیاز دارید.

در پایان آموزش بافتنی مقدماتی چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از یادگیری این هنر می‌توانید برای خود در فصول سرد لباس‌های گرم مثل شال و کلاه، ژاکت و… ببافید و مورد استفاده قرار دهید. همچنین می‌توانید با این حرفه یک کسب و کار راه اندازی کنید و دیگران را نیز به این کار وارد کنید.

علاقمندان با مشاهده کامل مجموعه آموزش بافتنی مقدماتی از بافت انواع مدل‌ها با دو میل و قلاب مطلع می‌گردند. آموزش های این مجموعه با اینکه در قالب آموزش های اولیه ارائه گردیده است. اما کاملاً جامع و مفید بوده و هنرجویان با تماشای ویدیو های این مجموعه می توانند از بافت مدل های ساده در شکل های مختلف لذت ببرند.

دریافت گواهینامه بین‌المللی

ارائه گواهینامه بین المللی یکی از بهترین خدمات 118فایل می باشد که می توانید با دریافت این گواهینامه مدرکی مستدل از مهارتی که کسب کرده اید را در اختیار داشته باشید. همچنین گواهینامه بین المللی می تواند تضمینی از کیفیت مهارت شما هم در داخل و هم در خارج از کشور باشد.

بازار کار بافتنی در ایران چگونه است؟

در فصل سرما که نیاز مردم به لباس‌های گرم و شال گردن و… بیشتر می‌شود، این مسئله باعث می‌شود این حرفه بازار کار پر رونقی به خصوص در فصول سرد پیدا کند. همچنین از آنجایی که تمام سنین، پسر، دختر، زن، مرد از شال و کلاه استفاده می‌کنند می‌توانید این هنر زیبا را یاد بگیرید و مشغول به کار و کسب درآمد شوید. شما با استفاده از میل و قلاب و کامواهای رنگارنگ، با کمی سلیقه و از طریق آموزش‌هایی مثل پکیج‌ آموزش بافتنی مقدماتی می‌توانید شال و کلاهی زیبا برای فصل سرد زمستان ببافید. بازار کار این حرفه بیشتر در همین فصول سرد سال داغ می‌شود و شما می‌توانید در این زمان به بیشترین درآمد دست پیدا کنید.

بافتنی مقدماتی نیز مانند هنر خیاطی از دیرباز مورد توجه می باشد و همیشه مشتریان خود را دارد. در حال حاضر هم نیز با استقبال زیادی مواجه است. بافتنی برخلاف هنرهای بسیاری که نیازمند وسایل اولیه گران و هزینه های تولید بالا هستند، دارای ابزار ارزان و مواد اولیه مناسب و متنوع است.

هنرمندان در این زمینه می توانند در منزل خود صاحب درآمد شوند و مشتریان ثابتی داشته باشند. از طرفی با تولید نمونه ها و محصولات گوناگون و متناسب با مد در نمایشگاه ها شرکت می کنند. همچنین افرادی هستند که دارای خلاقیت و ایده بوده و با تلفیق کاموا و سایروسایل به خلق‌هنری جدید اقدام می‌کنند. بنابراین در کار هنری به خصوص بافتنی باید دارای سلیقه و دقت‌باشید تا بتوان نمونه‌های مشتری پسند و چشمگیری بافت.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

درآمد بافتنی در ایران

هنری که در آن با کاموا و دو میل بافتنی، (یا گاهی هم با یک میل یا با یک قلاب یا حتی گاهی بدون میل و قلاب و فقط با دست) حلقه‌هایی به طور پیوسته در هم تنیده ایجاد می‌شوند تا در نهایت به تکه‌ای پارچه یا به نوعی از لباس، تبدیل شود را هنر بافتنی می‌گویند. با یادگیری بافتنی مقدماتی یا یادگیری هنر بافتنی می‌توان علاوه بر انواع متنوعی از پوشاک، بسیاری از لوازم تزیینی با کاربردهای مختلف را نیز بافت و مورد استفاده قرار داد. درامد این حرفه با توجه به بازارکار و و بازار فروشی که شما ایجاد می‌کنید متفاوت خواهد بود. اگر در این حرفه مهارت بالایی داشته باشید می‌توانید در ماه 4 الی 5 میلیون تومان درآمد داشته باشید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

این آموزش صفر تا صد است و علاوه بر آموزش های مقدماتی، انواع بافتنی و تمام مباحث مربوط به بافتنی را همراه با اصول اولیه و نکات کلیدی توضیح داده است.

این آموزش برای تمام افرادی که به هنر بافتنی علاقه دارند مناسب است. با توجه به جامع بودن آموزش بافتنی، هر فرد با هر سطح از مهارت می تواند این آموزش را تماشا کرده و از نکات آن بهترین استفاده را داشته باشد.

پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

اولین کاری که برای راه اندازی یک کسب و کار باید انجام دهید مطالعه بازار است. بدون حل این مشکل، فروش موثر چیزها ممکن نخواهد بود. باید با این که چه محصولاتی در حال حاضر مد هستند، کدام یک از آنها تقاضا دارند، چقدر هزینه دارند، آشنا شوید. همچنین باید چند مورد را به عنوان نمونه کار خود برای جذب مشتری آماده کنید و سعی کنید حداقل کسب مشتری ایجاد کنید. پس از آن، می توانید به حل مسائل بعدی بروید، به طور مثال اقداماتی نظیر مکان مناسب، خرید تجهیزات اولیه، استخدام کارکنان را انجام دهید.

آموزش های اولیه بافتنی با دو میل

4 ساعت

انواع بافت با دو میل - بخش اول

2 ساعت

انواع بافت با دو میل - بخش دوم

6 ساعت

انواع بافت با دو میل - بخش سوم

3 ساعت

آموزش های اولیه قلاب بافی

8 ساعت

00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

13 دیدگاه برای آموزش بافتنی مقدماتی

 1. +989928311036

  کاش اموزش فارسی بود و نمونه ازش میزاشتید

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام مجموعه های هنری و بافتنی معمولا بدون نیاز به توضیح وبا دیدن آموزش در تصویر واضح می باشد . نمونه ویدئو به زودی منتشر میشود. سپاس از همراهی شما

 2. فاطمه میرشکار

  لینک آموزشی برام ارسال شد ممنونم

  • پشتیبان 118فایل

   باسلام و احترام سپاس از همراهی شما

 3. فاطمه میرشکار

  سلام من همچنان لینک آموزش را دریافت نکردم ولی برام پیام آمد که انجام شده

 4. sima.arab68

  دوره دیگری هم از این آموزش در سایت وجود دارد؟؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله دوره های بافت ما شامل بافت جوراب و دستکش، بافت کلاه و شالگردن، دوره مقدماتی و بافت عروسک و …در سایت وجود دارد.
   سپاس از همراهی شما

 5. ایمان نجفی2587

  بعد از سفارش چند روزه محصول بدستمون میرسه!؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   محصولات مجموعه ما به طور معمول 3 تا 7 روز کاری در اختیار مشتری قرار می گیرد.
   سپاس از همراهی شما

 6. Somayeh

  اگر لینک دریافت کنیم همون اموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق می کنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 7. علی رضا فرهادی

  هزینه ارسال چند تومنه؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هزینه ارسال بسته ها توسط پست تعیین می شود و هزینه ارسال به سراسر کشور تقریبا بین 20 تا 30 هزار تومان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 8. کتایون جناغی

  میشه لباس بافت و اتو کرد؟!!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از آنجایی که جنس نخ بکار رفته در لباس بافت بسیار حساس و از جنس پشم و ابریشم است حرارت بالای اتو حتما لباس را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین نباید اتو را روی لباس بافت کشید و فقط رسیدن بخارآب به بافت برای صاف شدن آن کافی است.
   پس برای بهتر اتو کردن لباس بافت باید آنرا روی میز اتو کاملا صاف کرد و بعد از بخار اتو برای صاف کردن آن استفاده کرد.
   سپاس از همراهی شما

 9. ehsan_mardan33

  این دوره چندتا دی وی دی داره؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه دارای 4 عدد دی وی دی و در مجموع دارای 23 ساعت اموزش است.
   سپاس از همراهی شما

 10. sadr.h

  چند مدل بافت در این مجموعه آموزش داده می شود؟!!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   چندین مدل متنوع و کاربردی در این مجموعه قرار داده شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید.
   سپاس از همراهی شما

 11. 0akram0sabzekar0

  بافتنی به چشم آسیب میزنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هر کاری که با فاصله نزدیک و به صورت طولانی مدت انجام بشه مثل بافندگی می‌تونه چشم رو نیم نمره ضعیف کنه و ممکنه این ضعیف شدن چشم با استراحت به حالت طبیعی برگرده. زمانی که افراد هفت تا هشت ساعت به طور مداوم بافندگی می کنن، ماهیچه‌های تطابقی چشم اسپاسم پیدا می‌کنه و چشم‌ درد، تهوع و سردرد به وجود میاد. راه‌حل این مساله اینه که بعد از ۱۵ دقیقه کار بافتنی یک دقیقه‌، بعد از نیم ساعت سه‌ دقیقه و بعد از یک ساعت پنج‌ دقیقه به فضایی دور‌تر از شش متر نگاه کنید تا اسپاسم از بین بره.
   سپاس از همراهی شما

 12. شیوا احمدی نژاد

  چه نوع نخی برای بافت لیف مناسب است؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاموای پنبه و ابریشم خاصیت کشسانی کمی دارن و برای بافت لباس مناسب نیستن. شما می ‌توانید برای بافتن رومیزی ، دستکش و دستگیره ‌ی آشپزخانه ، پرده و لیف از اون ها استفاده کنید. قلاب استیل یکی از رایج ترین قلاب‌ های مورد استفاده در هنر لیف بافی هست.
   سپاس از همراهی شما

 13. yasna.shahabi

  طرح های بچگانه هم در این دوره آموزش داده میشه؟؟؟؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دوره لباس بافت لباس بچگانه به صورت مجزا در سایت وجود دارد که می توانید تهیه کنید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت‌نام سریع و ورود به سایت

افزودن آموزش به سبد خرید

ثبت سفارش و شروع یادگیری

 

در صورت ثبت سفارش تلفنی می‌توانید با شماره (10خط) 1240 2222 021  تماس حاصل فرمایید.

شناسه آموزش: 2870

اطلاعات تکمیلی آموزش بافتنی مقدماتی

درصد رشد

تسلط مدرس

92%

سرعت دانلود

98%

کیفیت تصویر

85%

کیفیت صوت

85%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

مقاله‌های مرتبط

قبلی
بعدی

ورود / ثبت‌ نام

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد کنید.

ابتداء وارد حساب کاربری خود شوید

عضویت شما با موفقیت انجام شد