آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

720,000 تومان

[_sn_wlcv]

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی (صفر تا صد)

مجموعه آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی 118فایل با دربرداشتن پانزده بخش به بیان نحوه تعمیر ماشین‌ظرفشویی با برندهای مختلف می‌پردازد. همچنین این مجموعه اسامی اجزای مختلف ماشین ظرفشویی را به همراه معرفی خطاهای احتمالی در قالب عکس و فایل متنی برای شما ارائه می کند.

این مجموعه حاوی فایل پی دی اف کتاب عیب‌یابی و تعمیر ماشین‌های ظرفشویی شاخه کار و دانش می‌باشد که در آن اجزا، نحوه نصب، راه اندازی، نکات ایمنی و طرز کار ماشین‌های ظرفشویی را به صورت جزء به جزء همراه با تصویر آموزش می‌دهد.

مجموعه آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی حاوی بیش از 2400 دقیقه فیلم آموزشی می‌باشد. این‌مجموعه در زوایای مختلف و از نمای‌نزدیک نحوه باز‌کردن قطعات و تعمیر آنها را به همراه ابزار مورد‌نیاز ارائه می‌کند. در این مجموعه ضمن مشاهده روند ‌تعمیر، نکات حائز اهمیت توسط تعمیرکاران مجرب برای آموزش هر‌چه بهتر تعمیر ماشین‌ظرفشویی بیان می‌شود.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع تعمیر ماشین ظرفشویی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث تعمیر ماشین ظرفشویی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی 118فایل را فرا بگیریم؟

ماشین ظرفشویی از لحاظ تعداد دفعات استفاده دارای رتبه بالایی در میان سایر لوازم خانگی است. از این رو تعمیر ماشین ظرفشویی از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. به گونه‌ای که با فراگیری طرزکار و رفع عیوب ماشین‌ظرفشویی می‌توانیم در وقت و هزینه به مقدار زیادی صرفه‌جویی کنیم.

بسیاری از اشکالات وسایل‌برقی با اندکی توجه و آگاهی از سیستم ساختاری دستگاه قابل ‌حل بوده و نیاز به تعمیرکار نمی‌باشد. بنابراین با آشنایی از نحوه تعمیر ماشین‌ظرفشویی می‌توانیم در مدت کوتاه‌تری تعمیر آن را انجام دهیم. همچنین در اماکن مختلف از جمله هتل، بیمارستان و مراکز مختلف به عنوان تعمیرکار تخصصی ماشین ظرفشویی حضور پیدا کنیم.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی چه اتفاقی می‌افتد؟

افراد با مشاهده کامل این مجموعه آموزشی از نمای کلی ماشین ظرفشویی و قسمت‌های مختلف آن، ابزار لازم برای تعمیر لوازم خانگی همراه با تصویر، کتاب عیب یابی و تعمیر ماشین های ظرفشویی شاخه کار و دانش و سپس تعمیر ماشین ظرفشویی با برندهای سامسونگ، فریجیدر، ال جی، جنرال الکتریک، کنمور، کیچن اید، بوش و ویرپول مطلع می‌گردند.

بنابراین فراگیری کامل آموزش‌های این مجموعه می تواند به یاری بسیاری از افراد به هنگام نبودن خدمات پس از فروش آمده و آنها را هنگام نصب و راه اندازی و رفع عیوب احتمالی کمک کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی یکی از کاربردی‌ترین آموزش‌ها در زمینه فنی می‌باشد.

بازار کار تعمیر ماشین ظرفشویی در ایران چگونه است؟

از آنجایی که عملکرد لوازم خانگی و وسایل برقی به علت‌های گوناگون از جمله تغییر ولتاژ برق، خرابی یک قطعه و … دچار اشکال می‌شود، تعمیر آن ها در مقایسه با سایر وسایل در دفعات بیشتری انجام می‌گیرد. در نتیجه افراد با داشتن مهارت کافی و تسلط به ساختار سیستم مورد نظر می‌توانند با توجه به علت پیش آمده در برطرف کردن آن گام بردارند.

همچنین تعمیرکاران با‌عضویت در خدمات پس‌از فروش برند‌های مختلف و ‌یا بطور خصوصی درمکان‌های مورد‌نظر قادرند لوازم‌خانگی معیوب را تعمیر‌کنند. درآمد حاصل از این شغل قابل توجه بوده و بسته به نوع دستگاه متفاوت می‌باشد.

تعمیرکاران بدون در نظر گرفتن مدت زمان تعمیر، پس از پایان کار هزینه خدمات ارائه شده را دریافت می‌کنند. حتی اگر کار در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام گیرد. بنابراین با توجه به همه موارد ذکر شده می‌توان برای شغل تعمیرات لوازم خانگی درآمد بالایی را در نظر گرفت.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی نحوه تعویض، عیب یابی و تعمیر را مرحله به مرحله آموزش داده می‌شود.

بله، تعویض مخزن مواد شوینده در بخشی از این آموزش به صورت جامع بیان شده است.

تعویض المنت سیستم گرمایش در این مجموعه صفر تا صد به صورت کامل آموزش داده شده است.

آموزش تعویض کیت موتور، کیت پمپ و کیت پروانه‌ای موتور به صورت مفصل بیان شده است.

شناسه آموزش: 2894

اطلاعات تکمیلی آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد