آموزش تعمیر مایکروویو

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

180,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش تعمیر مایکروویو (صفر تا صد)

آموزش تعمیر مایکروویو 118فایل با‌بیش از 7 ساعت آموزش، در سه‌ بخش کلی به آموزش گام به گام تعمیر‌ مایکروویو پرداخته است. در این مجموعه آموزش تعمیر‌ مایکروویو با برندهای مختلف از قبیل جنرال الکتریک، ویرپول، فریجدر و… به همراه عیب یابی کامل برند های مختلف ایرانی و خارجی مایکروویو در این مجموعه گنجانده شده است.

شما می توانید در قالب ویدئو و فایل آموزشی از آن ها بهره ببرید. مجموعه آموزش تعمیر‌ مایکروویو ابتدا به صورت کامل شما را با ساختمان مایکروویو، نحوه کارکرد آن و باز و بسته کردن آن آشنا کرده و سپس نحوه عیب یابی، کدهای خطا و تعمیر قطعه به قطعه ی مایکروویو را به شما علاقمندان آموزش می دهد.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه تعمیر مایکروویو تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع تعمیر مایکروویو و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش تعمیر مایکروویو!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث تعمیر مایکروویو آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا تعمیر مایکروویو را فرا بگیریم؟

امروزه مایکروویو تقریبا جزئی از وسایل خانه همه ایرانیان بوده و کم‌کم جای خود را در آشپزخانه مردم باز کرده است. همچنین از‌طرفی تعداد کمی مشغول به‌ فعالیت در زمینه تعمیر‌ مایکروویو بوده و از این لحاظ افراد متخصص در این‌ زمینه اندک‌ شمار‌ هستند.

در مجموع می توان گفت که شما با یادگیری تخصصی و کاربردی تعمیر مایکروویو می توانید به صورت آزاد و یا قراردادی با شرکت های خدماتی، تعمیراتی در این زمینه فعالیت داشته و کسب درآمد کنید.

این آموزش مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش تعمیر مایکروویو چه اتفاقی می‌افتد؟

در صورتی که مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو را به صورت کامل و مرحله به مرحله مشاهده کنید و قبل از تماشای ویدئوها، کتابچه آموزشی این مجموعه را مطالعه نمایید. به طور کامل با مراحل تعمیر و تعویض قطعات مختلف مایکروویو آشنا خواهید شد.

در صورتی که پس از مشاهده کامل ویدئو ها به انجام هر کدام از مراحل بپردازید. قطعاً در پایان مجموعه، تا حد زیادی به مهارت در زمینه تعمیرات مایکروویو دست خواهید یافت.

مجموعه آموزش تعمیر مایکروویو برای همه افراد علاقه مند به یادگیری تعمیر وسایل خانه مناسب است.

بازار کار تعمیر مایکروویو در ایران چگونه است؟

تعمیر مایکروویو قطعاً کاری تخصصی و نیازمند مهارت بالایی است. از این‌رو تعمیرکاران کمتری به این‌کار مشغول بوده و شما در‌صورت یادگیری، مشتریان و به‌دنبال آن درآمد قابل‌توجهی کسب خواهید‌کرد.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

بله آموزش نصب و عیب‌یابی و تعمیر مایکروویوهای دیواری هم کامل آموزش داده شده است.

در این مجموعه آموزش تعمیر‌ مایکروویو با برندهای مختلف از قبیل جنرال الکتریک، ویرپول، فریجدر و… برای تمرین مهیا شده است و تفاوت های آن در برند های مختلف به شما آموزش داده میشود.

با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

 
 

برای شروع این کار به بودجه بالایی نیازی نیست زیرا وسایل مورد نیاز شما ابزار هایی نظیر: اهم سنج، فیوزکش و … می باشد.

شناسه آموزش: 3247

اطلاعات تکمیلی آموزش تعمیر مایکروویو

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد