118فایل 118فایل

آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط

4
آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط-118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

891,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط

آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط با بیش از 70 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت‌الفظی ارائه شده است. پس از فراگیری مقدمات زبان انگلیسی آماده‌اید تا وارد سطح بعدی زبان شوید.

در این مجموعه دو بخش لغات و گرامر دارد که در لغات افعال ترکیبی و نحوه استفاده آن‌ها، بررسی جملات علت و معلول، لغات پرکاربردی فیلم‌ها، بررسی یک خبر و آموزش لغات به کار رفته در آن، افعال مرکب با stand، آموزش افعال مرکب برای استخدامی، برترین لغات دهه 2010 تا 2020، اصطلاحات مربوط به سیاست، بررسی اصطلاحات رایج و پرکاربرد، بررسی لغات مربوط به کسب و کار، آموزش پیشوندهای فعل مرکب و غیره را در آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط فرا خواهید گرفت.

با کمک بخش لغات آموزش سطح متوسط می‌توانید به طور قابل توجهی موضوعاتی از قبیل علایم رانندگی، کوتاه کردن مو، صفاتی برای توصیف غذا و نوشیدنی، تاتر، فیلم و کتاب را فرا خواهید گرفت و آمادگی لازم برای یک سفر هیجان‌انگیز به کشورهای توریستی دنیا را کسب خواهید کرد و قادر خواهید بود از رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها غذا و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهید و حتی در سینما و تاتر بهترین فیلم‌ها انگلیسی را تماشا کنید و دیگر نیازی به زیرنویس نخواهید داشت.

همچنین می‌توانید اخبار روز دنیا را از خبرگذاری های انگلیسی زبان پیگیری کنید، زیرا در آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط دامنه لغات گسترده‌ای و پرکاربردی را در حوزه‌های مختلف آموزش می‌دهد. از آن جا که بیشتر اساتید آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط زبان انگلیسی زبان مادری آن‌هاست می‌توان گفت تلفظ صحیح لغات را آموزش می‌بینید.

گرامر در ارتباط شما با انگلیسی زبان ها نقش چندانی ندارد در واقع این لغات و تلفظ صحیح آن هاست که کمک می‌کند بتوانید منظور خود را به مخاطب برسانید. البته به معنای این نیست که گرامر را کنار بگذارید، در بخش گرامر آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط مباحثی از قبیل حروف اضافه زمان، گذشته ساده و حال کامل، افعال شرطی، ضمایر نامعین و غیره آموزش داده می‌شود. آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط را می‌توانید از وب‌سایت 118 فایل به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی دریافت کنید.

نمونه ویدئو آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان انگلیسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری زبان انگلیسی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقه مندان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط

سرفصل های دوره

44 ساعت

26 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان انگلیسی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان انگلیسی سطح متوسط 118فایل را فرا بگیریم؟

در حال حاضر برای پیشرفت در زمینه های شغلی و علمی دانستن زبان یک نیاز اساسی به شمار می رود، زیرا برای تحصیل یا فعالیت در یک حوزه علمی باید به زبان مسلط باشید تا بتوانید بورسیه تحصیلی بگیرید و یا مقالات علمیتان را در سطح جهانی منتشر کنید.

در زمینه کاری اگر شما بخواهید تجارتی در خارج از کشور داشته باشید برای بستن قرار داد و یا ارتباط با شرکای تجاری خود نیاز به دانستن زبان انگلیسی دارید. حتی برای یک سفر تفریحی به خارج از کشور هم دانستن زبان انگلیسی به شما کمک می کند بتوانید سفری راحت را تجربه کنید.

این آموزش مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط علاقمندان توانایی درک بسیاری از مقالات علمی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی را کسب خواهند کرد، زیرا در این مجموعه لغات و اصلاحات پرکاربرد و عامیانه توضیح داده شده از این رو توانایی خواندن هر متن عمومی را کسب خواهند کرد.

آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط در کنار لغات در حوزه گرامر هم اطلاعات خوبی از قبیل حروف اضافه، جملات شرطی، زمان افعال و غیره را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد تا با کمک این بخش از آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط بتوانند منظور خود را به درستی به مخاطب‌شان بیان کنند.

امروزه آموزش انگلیسی بسیار پر اهمیت و لازمه زندگی امروزیست.

بازار کار زبان انگلیسی سطح متوسط در ایران چگونه است؟

آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط به علاقمندان زبان یک منبع درآمد عالی برای اساتید و معلمان زبان است که می توانند با ارائه آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط به صورت خصوصی و عمومی کسب درآمد کنند.

در حال حاضر به دلیل این که زبان انگلیسی زبان علمی دنیاست و بسیاری از مردم جهان به این زبان مسلط هستند آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط به یک نیاز برای افراد تبدیل شده و همواره به دنبال اساتید هستند که به طور جامع و اصولی زبان انگلیسی را آموزش دهد. این مجموعه کامل هر آنچه که اساتید برای آموزش به زبان‌آموزان نیاز دارند را ارائه می‌دهد.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

شما حتما‌ می‌دانید که مترجم‌های آنلاین مثل مترجم گوگل محدودیت‌های خاص خود را دارند و وقتی یک متن را می‌دهید تا ترجمه کنند به ندرت طبیعی ترجمه می‌شود. با یادگیری انگلیسی خود را از زحمت این مترجم‌ها خلاص کنید. همچنین شما می‌توانید کتاب هایی با نویسندگان آمریکایی یا بریتانیایی بخوانید، و نیز کتابهای ترجمه شده از زبانهای دیگر. به هر موضوعی که علاقمند باشید، می‌توانید چیزی به انگلیسی درباره آن پیدا کنید.

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک ضرورت انکار ناپذیر است چرا که زبان انگلیسی، زبان علم است و آموزش رشته‌های مختلف در سطوح عالی و تولید علم به زبان انگلیسی صورت می گیرد.

به گفته بسیاری از زبان شناسان، زبان یک مهارت است که برای یادگیری آن باید تمرین زیادی کرد. از آنجا که فرایند یادگیری زبان بسیار کند عمل می کند، این تمرین باید متناوب، مستمر و طولانی باشد در غیراین صورت اثر بخشی آن کم می شود.

در بخش گرامر آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط مباحثی از قبیل حروف اضافه زمان، گذشته ساده و حال کامل، افعال شرطی، ضمایر نامعین و غیره آموزش داده می‌شود.

تناوب برای یادگیری زبان انگلیسی به این صورت است که ظرفیت و حجم محدودی از کتاب مورد نظر را در فاصله های معین که در مورد زبان انگلیسی سه تا شش روز در هفته توصیه می شود مورد مطالعه قرار داد. استمرار یعنی تکرار این مطالعه بدون تعطیلی. لذا برای یادگیری هر زبانی نمی شود مدتی به مطالعه و تمرین پرداخت و سپس مدتی تمرین را کنار گذاشت . این امر موجب اثرات نامطلوبی در فرآیند یادگیری می گردد .

در این مجموعه لغات پرکاربردی فیلم‌ها، بررسی یک خبر و آموزش لغات به کار رفته در آن و برترین لغات دهه 2010 تا 2020 ارائه شده تا بتوانید لغات اساسی را فرابگیرید.

در آموزش زبان انگلیسی متوسط اصطلاحات مربوط به سیاست و اصطلاحات رایج و پرکاربرد مورد نیاز ارائه شده است.

انگلیسی زبان علم و فن‌آوری است، مخصوصاً فناوری های تراز بالایی مانند علوم کامپیوتر، ژنتیک و پزشکی. اگر می‌خواهید درباره این علوم مطالعه کنید، احتمالاً مجبور خواهید شد از منابع انگلیسی استفاده کنید. حـدود ۹۵% مقـالات علمی منتشر شده، به زبان انگلیسی است کـه تنها حدود ۵۰% از آنها مربوط بـه کشورهای انگلیسی‌زبان (مانند آمریکا و انگلستان) می‌باشد. علاوه بر این تقریباً همه کنفرانس ها و مسابقات بین‌المللی به زبان انگلیسی برگزار می‌شود.

 آموزش زبان انگلیسی متوسط می تواند منبع مناسبی برای شرکت در آزمون های آیلتس و تافل باشد.

با کمک بخش لغات آموزش سطح متوسط می‌توانید به طور قابل توجهی موضوعاتی از قبیل علایم رانندگی، کوتاه کردن مو، صفاتی برای توصیف غذا و نوشیدنی، تاتر، فیلم و کتاب را فرابگیرید  و آمادگی لازم یک سفر را کسب خواهید کرد.

1 دیدگاه برای آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط

 1. سجاد

  سلام تو بخش لغات مجموعتون لغات چه حوزه ای رو آموزش میدین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بخش لغات آموزش سطح متوسط می‌توانید به طور قابل توجهی موضوعاتی از قبیل علایم رانندگی، کوتاه کردن مو، صفاتی برای توصیف غذا و نوشیدنی، تاتر، فیلم و کتاب را فرا خواهید گرفت.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3347

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد