118فایل 118فایل

آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته

4

قیمت محصول

100 تخفیف

710,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته

آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته با بیش از 43 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت‌الفظی در دو بخش گرامر و لغات به موضوعات پیشرفته زبان انگلیسی می‌پردازد تا علاقمندان و زبان‌آموزان بتوانند با شناخت لغات جدید و پرکاربرد پیشرفته نظرات تخصصی خود را در حوزه‌های مختلف بیان کنند.

در این مجموعه اساتید مجرب و حرفه‌ای EngVid حضور دارند و می‌توانید زبان را از کسانی فرابگیرید که سال‌هاست به عنوان اساتید برتر زبان جهان شناخته شده اند. آموزش زبان انگلیسی پیشرفته در سه حوزه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آموزش را ارائه می‌دهد تا علاقمندان به اشعار و رمان‌های انگلیسی بتوانند به راحتی کتاب مورد علاقه خود را مطالعه کنند. بسیاری از کسب و کارها دارای اصطلاحات و واژگان مخصوص خود هستند که در آموزش زبان انگلیسی پیشرفته به این اصطلاحات پرداخته می‌شود.

در حوزه فرهنگی آموزش زبان انگلیسی پیشرفته مباحثی از قبیل آموزش لغات انگلیسی کتاب در سرزمین عجایب، آموزش لغات انگلیسی شعرها، آموزش لغات انگلیسی تئاتر، آموزش انگلیسی با شکسپیر، آموزش 13 اصطلاح عامیانه با تئاتر، نحوه صحبت کردن در رابطه با هنر، آموزش لغات مربوط به موسیقی و غیره آموزش داده می‌شود.

در این مجموعه همچنین در حوزه‌های مختلف کسب و کار موضوعاتی نظیر آموزش لغات مربوط به کسب و کار، آموزش لغات مربوط به بازاریابی، آموزش لغات اداری و مربوط به بیزینس، آموزش لغات مربوط به کشتیرانی، لغات پزشکی، لغات جدید در بیمارستان، لغات مربوط به هندسه و ریاضی، آموزش لغات کاربردی در جلسه و غیره توضیح داده شده است.

در آموزش زبان انگلیسی پیشرفته لغاتی پیشرفته درباره مسائل روزانه از جمله آموزش لغات در دانشگاه، آموزش 30 صفت برای توصیف شخصیت خودتان، آموزش صفت ها، 14 لغت انگلیسی برای زبان بدن، آموزش 29 روش برای ابراز خشم و بیان احساسات، مکالمه در مورد غذاها و غیره بیان شده تا علاقمندانی که میالند در کشورهای انگلیسی زبان زندگی، کار و یا تحصیل کنند بتوانند به راحتی با مردم ارتباط برقرار کنند و نیازهای روزانه خود را به طور کامل برآورد کنند. آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته را می‌توانید از وب سایت 118فایل خریداری کنید و مجموعه را به صورت لینک دانلود و دی‌وی‌دی دریافت کنید.

نمونه ویدئو آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان انگلیسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری زبان انگلیسی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقه مندان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته

سرفصل های دوره

31 ساعت

12 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان انگلیسی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان انگلیسی سطح پیشرفته 118فایل را فرا بگیریم؟

آموزش زبان انگلیسی پیشرفته یک مجموعه کامل به شمار می رود که می‌توانید لغات و گرامر پیشرفته را آموزش ببینید، اما چرا آموزش زبان انگلیسی پیشرفته را فرا بگیریم؟

زبان انگلیسی زبان رسمی و علمی دنیاست به همین دلیل برای پیشرفت در کار و تحصیل باید به این زبان تسلط داشته باشید تا بتوانید در مباحث پیشرفته حوزه‌های مختلف شرکت کنید و نظرات و پیشنهادهای خود را بیان کنید. آموزش زبان انگلیسی پیشرفته شما را برای شرکت در جلسه‌ها و مصاحبه‌های کاری آماده می‌کند تا بتوانید وارد شغل دلخواه خود شوید.

این آموزش مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته زبان‌آموزان با فراگیری این مجموعه می توانند اخبار مربوط به سیاست، بیماری کوید 19، اخبار فرهنگی هنری و غیره را گوش دهند و تمام صحبت‌های گوینده را به خوبی درک کنند.

آموزش زبان انگلیسی پیشرفته درباره مشاغل مختلفی مانند کشتیرانی، بازاریابی، شروع کسب و کار را یاد می‌دهدتا کسانی که می‌خواهند در تجارت بین‌الملل وارد شوند بتوانند به خوبی با تجار کشورهای دیگر در حوزه کاری خود گفت و گو کنند و تجارتی مطمئن و سود آوری را برای خود رقم بزنند. در نتیجه می‌توان گفت در انتها آموزش زبان انگلیسی پیشرفته می توانید در بسیاری از حوزه‌ها ورود پیدا کنید.

امروزه آموزش انگلیسی بسیار پر اهمیت و لازمه زندگی امروزیست.

بازار کار زبان انگلیسی سطح پیشرفته در ایران چگونه است؟

آیا با آموزش زبان انگلیسی پیشرفته می‌توانید وارد بازار کار شوید؟ این مجموعه به شما کمک می‌کند بتوانید در زمینه ترجمه متون تخصصی وارد شوید و یا به عنوان مدرس زبان شروع به کار کنید. آموزش زبان انگلیسی پیشرفته روش‌های جدیدی را در تدریس زبان ارائه می‌دهد که می‌توانید با به کار گیری این روش‌ها زبان‌آموزان بسیاری را آموزش دهید.

توجه داشته باشید که یادگیری آموزش زبان انگلیسی پیشرفته نیازمند دانستن زبان تا سطح مقدماتی و متوسط است، زیرا مدرسین از همان ابتدا به لغات و گرامرهای پیشرفته می‌پردازند.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

با این مجموعه می توانید به راحتی با مردم ارتباط بگیرید، هتل رزرو کنید. به طور کلی می توانید به راحتی تمام نیاز های خود را در خارج از کشور برطرف کنید.

بله، آموزش زبان انگلیسی پیشرفته می تواند یک منبع برای آزمون های بین المللی زبان نظیر تافل و آیلتس باشد.

شما با کمک آموزش زبان انگلیسی پیشرفته می توانید همانند زبان مادری خود صحبت کنید.

بسیاری از کسب و کارها و رشته های علمی دارای اصطلاحات و واژگان مخصوص خود هستند که در آموزش زبان انگلیسی پیشرفته به این اصطلاحات پرداخته می‌شود.

آموزش لغات مربوط به کسب و کار، آموزش لغات مربوط به بازاریابی، آموزش لغات اداری و مربوط به بیزینس، آموزش لغات مربوط به کشتیرانی، لغات پزشکی، لغات جدید در بیمارستان، لغات مربوط به هندسه و ریاضی، آموزش لغات کاربردی در جلسه و غیره در این آموزش توضیح داده شده است.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد زبان انگلیسی را در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی به صورت حرفه ای باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یاد نگرفتید، پشتیبانان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش، گرامر و تلفظ … در زبان انگلیسی ؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.
پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شما را راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

ساختار عمومی ساختن اسامی ملکی بسیار ساده است، گرچه ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده به نظر برسد. در زبان فارسی برای ساختن حالت مالکی برای اسامی به انتهای آن کسره مالکیت اضافه می کنیم. در انگلیسی نیز قواعد ساختن اسامی مالکیت کمی متفاوت است.
نکته: جایگاه اسم مالک در زبان فارسی عموما بعد از اسم مملوک است. در انگلیسی این جایگاه برعکس است. در ساختن اسامی ملکی این یکی از اشتباهات بسیار رایج فارسی زبانان است. همچنین توجه داشته باشید که در زبان فارسی پسوند به اسم مملوک اضافه می شود ولی در انگلیسی این کار برای اسم مالک انجام خواهد گرفت.

برای نشان دادن مالکیت یک اسم بر دیگری به اسم مالک پسوند ” s’ ” را اضافه کنید.

در زبان انگلیسی به صورت کلی اسامی (به جز در شرایط خاص) همیشه همراه با حروف تعریف به کار برده می شوند. حروف تعریف در این زبان به دو دسته تقسیم می شوند:
حروف تعریف معین: نشان میدهد اسمی که به همراه آن آمده برای مخاطب شناخته شده است.
حروف تعریف نامعین: نشان میدهد اسمی که به همراه آن امده برای مخاطب شناخته شده نیست یا شناختن آن بی اهمیت است.

قاعده کلی جمع بستن اسامی در زبان انگلیسی بسیار ساده است. به انتهای اسم پسوند s- را اضافه کنید و اسم جمع خواهد شد.

تعداد اسامی بی قاعده در حالت جمع در زبان انگلیسی بسیار کم است و به سادگی می توانید آنها را یاد بگیرید. واژه نامه های انگلیسی به حالت جمع این اسامی اشاره می کنند پس در صورت تردید داشتن به واژه نامه مراجعه کنید. برخی از اسامی بی قاعده دچار تغییر شکل بی قاعده می شوند و برخی بدون پسوند –s جمع بسته می شوند.

ضمایر ملکی کلماتی هستند که به جای اسم می نشینند و مالکیت آن را نشان می دهند.

از آنجا که در زبان فارسی از یک فرم از ضمایر شخصی برای هر دو حالت استفاده می شود یادگیری این ضمایر شاید در ابتدا کمی برای شما مشکل به نظر برسد. همانطور که از نام آنها بر می آید ضمایر شخصی فاعلی به جای فاعل جمله قرار می گیرند و به همین صورت ضمایر شخصی مفعولی به جای مفعول جمله قرار خواهند گرفت.
فاعل جمله عموما فرد یا چیزی است که عمل را انجام می دهد.

ضمایر نسبی (موصولی) یا Relative Pronouns ضمایری هستند که از آنها برای نشان دادن رابطه یک اسم با موضوعی خاص استفاده می شود.

زمان آینده استمراری (Future continuous) بر روی طول کشیدن یک کار یا فعالیت در آینده تاکید می کند.

قیدها (adverbs) کلماتی هستند که خصوصیتی در مورد فعل ها، صفات یا قیدهای دیگر را نشان میدهند. آنها نشان میدهند که یک کار چطور انجام می شود، یا یک چیز چطور اتفاق می افتد.

افعال کمکی (auxiliary verbs) در زبان انگلیسی، افعالی هستند که برای سوالی کردن، منفی کردن، ساختن زمان های خاص و حالت مجهول به جمله اضافه می شوند. این افعال عبارتند از be، do، have، will. هر یک از این افعال ممکن است شکل ساده یا گذشته داشته باشند که کاربردی مختص به خود دارد.

از حالت امری یا Imperative mood در زبان انگلیسی برای دستور دادن مستقیم به افراد استفاده می شود.

صفات (adjectives) کلماتی هستند که مشخصه ای خاص در مورد یک اسم را نشان میدهند. آنها نشان می دهند یک اسم چطور خواصی دارد.

صفات در جمله معمولا پیش از اسمی که به آن نصب داده شده اند قرار میگیرند. می توان برای توصیف یک چیز بیش از یک صفت نیز استفاده کرد.
نکته: در صورتی که بیش از یک صفت برای توصیف یک اسم داشتیم معمولا باید صفات مربوط به نظر و عقیده (صفاتی که نظر ما در مورد چیزی را نشان میدهد مثل: beautiful, funny, nice, ugly و …) را پیش از صفات واقعیت (صفاتی که واقعیتی را در مورد یک چیز نشان می دهد مثال: small, young, pink, plastic و …) قرار می گیرد.

حروف اضافه (Preposition) کلمات کوتاهی هستند که معمولا پیش از اسم ها می آیند. حروف اضافه رابطه بخش های مختلف جمله با هم را نشان می دهند.

از حالت مجهول (Passive) در زبان انگلیسی برای نشان دادن جملاتی استفاده می شود که در آنها به فاعل جمله اشاره ای نمی شود.

مصدر یک فعل، شکل اولیه و ساده آن فعل است.
اسم مصدر یا gerund به شکل ing- دار از فعل گفته می شود. زمانی که فعل با برخی کلمات خاص مورد استفاده قرار می گیرد باید از اسم مصدری آن استفاده کرد.
در مقابل کلماتی که ممکن است تنها با مصدر یا اسم مصدر استفاده شوند، کلماتی هم هستند که می توانند از هر دوی آنها استفاده کنند.

 

1 دیدگاه برای آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته

 1. afra

  میشه به عنوان منبع برای آزمون آیتلس ازش استفاده کرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله شما می توانید با کمک آموزش سطح متوسط زبان انگلیسی آمادگی لازم را برای آزمون های بین المللی زبان مانند آیتلس به دست آورید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3348

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد