118فایل 118فایل

آموزش زبان ترکی مکالمه

5
آموزش زبان ترکی مکالمه-118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

253,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان ترکی مکالمه (صفر تا صد)

آموزش زبان ترکی مکالمه 118فایل با بیش از 5 ساعت ویدئو آموزشی، زبان‌ ترکی را به افراد مبتدی آموزش می دهد. در آموزش زبان‌ترکی مکالمه نام در ابتدا کلمات پایه ای زبان‌ ترکی را فرا گرفته، سپس موقعیت مکانی بیان می شود تا حروف اضافه مکان مانند کنار، مقابل و غیره نیز آموزش داده شود. جملات کاربردی و پرتکراری و جملات ساده که برای شروع ارتباط به آن نیاز است در آموزش زبان ترکی مکالمه قرار گرفته است.

25 فعل و 100 کلمه کاربردی و اساسی ارائه شده تا مبتدیان بتوانند با آموزش زبان‌ ترکی مکالمه جملات پایه ای این زبان را یاد بگیرند. علاوه بر این روزهای هفته و ماه ها حتی کلمات مربوطه به روز از قبیل فردا، پس فردا، دیروز و غیره آموزش داده می شود. نحوه معرفی کردن ساده در ویدئویی مجزا در آموزش زبان ترکی مکالمه گفته شده است تا افراد مبتدی بتوانند با ترک زبان ها ارتباط برقرار کنند.

آموزش اعداد و طیف رنگ هم از دیگر مباحثی است که در این مجموعه ارائه می شود. آموزش مکالمه موضوعات متنوعی را پوشش می‌دهد تا کمک کنند افراد بتوانند مباحث پیشرفته‌تر زبان را هم فرا‌بگیرند. شهرهایی نظیر استانبول، تالین، طرازبون، ریزه و آرتوین نیز معرفی می شود تا کسانی که آموزش زبان ترکی مکالمه را مشاهده می کنند، در کنار یادگیری زبان‌ ترکی با این شهرهای زیبای ترکیه نیز آشنا شوند.

زندگی دانشجویی، یادگیری زبان، سریال های ترکی، آهنگ های ترکی، نظر مردم در مورد آزادی، صبحانه سنتی و غیره از دیگر مواردی است که در آموزش مکالمه به آن ها پرداخته می شود. همچنین نکات ساده و دشوار زبان‌ ترکی نیز بیان شده تا به صورت اصولی آموزش زبان ترکی را فرا بگیرند.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه یادگیری زبان ترکی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری مکالمه زبان ترکی و مسلط شدن به این زبان را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقه مندان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صدآموزش زبان ترکی مکالمه

سرفصل های دوره

1 ساعت

4 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان ترکی مکالمه!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان ترکی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان ترکی مکالمه را فرا بگیریم؟

آموزش زبان ترکی مکالمه برای همه کسانی که می‌خواهد برای کار یا تحصیل و یا گردش به این کشور سفر کنند لازم است. زیرا از صفر تا صد این زبان آموزش داده می شود تا کسانی که به هر دلیلی ترکیه را برای سفر انتخاب می کنند، بتوانند با کمک آموزش زبان‌ ترکی مکالمه در زمان اقامتشان به مشکلی برنخورند و به راحتی به کار یا تحصیل و یا گردش خود برسند.

 حتی کسانی که هیچ شناختی به زبان‌ترکی ندارند هم می‌توانند با آموزش زبان‌ ترکی مکالمه این زبان را به خوبی‌ فراگیرند. آموزش زبان‌ ترکی مکالمه از آن جا که گام‌به‌گام به آموزش این زبان پرداخته، می‌توان گفت منبعی جامع می باشد و برای همه کسانی که علاقمند به یادگیری زبان‌ ترکی هستند آموزش زبان‌ ترکی مکالمه بسیار مناسب است. به گونه‌ای که می‌توانند زبان ترکی را در سطح بالایی یاد بگیرند.

آموزش زبان ترکی مکالمه 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان ترکی مکالمه چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش زبان ترکی مکالمه دانش آموختگان می توانند خود را به زبان‌ ترکی معرفی کرده و جملات کاربردی که در ترکیه به آن احتیاج پیدا می کنند را یاد بگیرند. به راحتی قادرند در سطح شهرهای ترکیه با اتوبوس، تاکسی و مترو تردد کنند و یا برای اقامت هتل رزرو کنند.

اعداد، رنگ ها، روزها و ماه های سال را در انتهای آموزش زبان ترکی مکالمه فرا خواهند گرفت. همچنین با زندگی مردم ترکیه و زندگی دانشجویی آشنا می شوند. علاوه بر این ها اصطلاحات پرتکراری که ممکن است کسانی که برای گردش و مسافرت تفریحی به این کشور سفر می کنند، هنگام صحبت با ترک زبان ها ارائه شده تا بتوانند به خوبی ارتباط برقرار کنند.

زبان ترکی یکی از زبان های رایج جهان است که قدمت زیادی دارد!

بازار کار زبان ترکی چگونه است؟

مترجمی زبان ترکی یکی از مشاغل پر درآمد محسوب می شود. به گونه‌ای که موجب شده در حال حاضر افراد بسیاری برای یادگیری آن اقدام کنند. آموزش زبان‌ ترکی مکالمه برای ورود به سطح بالاتر این زبان بسیار مفید خواهد بود. بسیاری از تجار ایرانی در ترکیه فعالیت‌ می‌کنند و بیشتر آن‌ها با این زبان آشنایی‌ ندارند و برای تجارت پر سودتر نیازمند یک مترجم‌ حرفه‌ای هستند.

از این رو با فراگیری این زبان و رسیدن به سطح بالاتر می توانید درآمد بالایی را به دست آورید. آموزش زبان ترکی مکالمه با آموزش مقدماتی زبان به کسانی که قصد‌ دارند در زمینه مترجمی فعالیت کنند بسیار قابل توجه‌ است.

اصطلاحات پرتکراری در این مجموعه ارائه شده و با یادگیری این اصطلاحات دانش آموختگان می‌توانند مکالمات روزانه یا کاری را به خوبی درک‌ کنند. علاوه بر مترجمی در بخش تدریس هم می توانند دانش آموختگان ورود پیدا کنند. زیرا بسیاری برای تحصیل یا کار قصد سفر به این کشور را دارند. به این دلیل دنبال معلمی مسلط برای آموزش زبان ترکی هستند.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

از آنجایی که این مجموعه بیشتر به روی مکالمه زبان ترکی تمرکز دارد و به طور دقیق الفبا و لغات پایه را بیان نمی کند، به همین علت این آموزش برای افرادی که کمی زبان ترکی را بلدند مناسب تر است.

آموزش زبان ترکی مکالمه تمام مطالب مورد نیاز برای صحبت کردن به این زبان را به شما آموزش می دهد تا بتوانید با افراد دیگر ترک زبان به راحتی معاشرت کنید.

تمام مطالب مربوط به مکالمه زبان ترکی در این اموزش ارائه شده است که از جمله آنها می توان به معاشرت با مردم، آموزش روز ها و ماه ها، آموزش لغات کاربردی، نحوه معرفی کردن، آموزش اصطلاحات پرتکرار و غیره اشاره کرد.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند خرید مجموعه، و تماشای ویدئو های آموزشی؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.
پشتیبانان 118فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

زبان ترکی استانبولی به دلیل شباهت های ساختاری با زبان فارسی برای یادگیری ما ایرانیان بسیار ساده تر از سایر زبانهاست
1-زبان ترکی استانبولی مذکر مونث ندارد
2-در زبان ترکی استانبولی دقیقا مشابه فارسی شش شخص وجود دارد
3-صرف فعل در ترکی استانبولی دقیقا مثل فارسی از طریق چسبیدن شناسه انجام میشود
4-حالت استثنا خیلی کم میباشد و همه چیز طبق اصول پیش میرود
5-خواندن و نوشت ترکی استانبولی خیلی سادس چرا که دقیقا چیزی که بیان میکنن رو مینویسن و املای کلمات راحته

اگر آخرین حرف صدادار کلمه ای حروف صدا دار از نوع خشن (a, ı, o, u) باشد باشد از lar استفاده می کنیم.
اگر آخرین حرف صدادار کلمه ای حروف صدادار از نوع نرم (e, i, ö, ü) باشد از ler استفاده می کنیم.

زبان ترکی زبان پسوندی محسوب می شود.برای استفاده از پسوند ها یادگیری و تمایز حروف صدا دار و حروف بی صدا بسیار مهم است.پسوند جمع در زبان ترکی lar و ler می باشد که با در نظر گرفتن آخرین حرف صدادار کلمه از lar ویا ler استفاده می کنیم.

زبان ترکیه‌ای مانند فارسی جنسیت ندارد و ضمیر سوم شخص مفرد نیز مانند فارسی برای مونث و مذکر یکسان به کار می‌رود.

اسامی شش حالت دستوری دارند: اسمی، ملکی، مفعولی مستقیم، مفعولی غیرمستقیم، مکانی و مفعول به. هر کدام از این حالات با پسوند خاصی که به ریشه اسم متصل می‌شود نشان داده می‌شود.

افعال در ترکیه‌ای مانند زبان فارسی در حالت و شمار با فاعل خود تطبیق دارند و صرف می‌شوند. ساختار فعل در زبان ترکی به این شکل است: ریشه فعل + نشانه زمان‌ساز + پسوند فاعلی.

در زبان ترکیه‌ای مانند فارسی حرف تعریف معین وجود ندارد و عدد “یک” به عنوان حرف تعریف نامعین به کار می‌رود.

ساختار جمله در زبان ترکیه‌ای مشابه فارسی فاعل، مفعول و فعل است اما به دلیل داشتن حالت‌های دستوری مختلف، جایگاه واژه‌ها تا حدی قابل تغییر است.

حرف اضافه در زبان ترکیه‌ای برخلاف زبان فارسی معمولا بعد از اسم و به صورت پسوند می‌آید.

منفی کردن در زبان ترکیه‌ای به دو صورت انجام می‌گیرد: برای جملات اسنادی، با استفاده از فعل کمکی değil انجام می‌شود. این فعل کمکی که مانند سایر فعل‌ها صرف می‌شود و بعد از مسند قرار می‌گیرد. برای جملاتی که فعل اصلی دارند به انتهای فعل پسوند –me اضافه می‌شود. پسوند –me برای سوالات بله/خیر نیز به کار می‌رود. برای سوالات معمولی از واژه‌های پرسشی استفاده‌ می‌شود با این تفاوت که جای سایر واژه‌های جمله عوض نمی‌شود، فقط واژه‌ای که جواب است حذف شده و به جای آن واژه پرسشی مناسب جایگزین می‌شود.

زبان ترکیه‌ای مانند سایر زبان‌های ترکی تطبیق آوایی دارد، به این معنی که آوای حروف صدادار در پسوندها باید با آوای حروف صدادار واژه‌ها یکسان باشند، مثلا اگر ریشه واژه حرف صدادار گرد داشته باشد پسوندی که به آن متصل می‌شود نیز باید حروف صدادار گرد داشته باشد. آواهای صدادار در واژه‌ها نیز باید با هم یکسان باشند، یعنی اگر یکی از آواها بلند است سایر آواهای واژه نیز باید بلند باشند.

زمان ماضی استمراری یا همان گذشته استمراری در ترکی استانبولی از ترکیب دو زمان حال و گذشته ساده تشکیل شده است .

در زبان ترکی زمان حال دارای نشانه yor میباشد و این نشانه به نحو های مختلف به افعال اضافه میشود
مثال: gel+iyor – yap+ıyor – konuş+uyor – oku+yor
برای حالت منفی تنها کافیست تا قبل از اضافه کردن نشانه زمان حال به فعل، با توجه به حروف صدادار mı-mi-mu-mü را به فعل چسبانده و سپس yor اضافه کنیم.
اما در حالت زمان گذشته ساختار به نحو دیگری است بایستی پسوند های di-dı-du-dü و یا ti-tı-tu-tü را به افعال اضافه کنیم که خود نکات مختلفی را دارد.
مثال: geld+di – gör+dü – yap+tı – çalış+tı

ماضی استمراری ترکیبی از زمان حال و گذشته با یکدیگر میباشند که این ساختار را بوجود میاورند. در ادامه به معنا و مفهومی که این قاعده منتقل میکند میپردازیم اما در ابتدا میخواهیم ساختار آنرا یاد بگیریم.
برای ساخت این جملات فقط کافیست کل جمله زمان حال را برداریم بجز پسوند شخص، یعنی فعل + زمان، سپس زمان گذشته و شخص در زمان گذشته را به ادامه ترکیب قبلی اضافه میکنیم.
شخص در زمان گذشته + پسوند زمان گذشته + پسوند زمان حال+ فعل
Gel+iyor+du+m
همانطور که میبینید ماضی استمراری از با ترکیب دو زمان حال و گذشته مثل جمله بالا ساخته میشود و بسیار راحت است.

این زمان درباره کاری که در گذشته، شاید یک ثانیه پیش در حال اتفاق افتادن بوده و اکنون به اتمام رسیده صحبت میکند. برای مثال : داشتم ظرف میشستم – داشتم درس میخوندم – داشتیم صحبت میکردیم.
جمله های بالا هم دقیقا به همین نکته اشاره میکنند. برای مثال در جمله اول یعنی در حال ظرف شستن بودم و الان دیگر آن کار به پاین رسیده است و عمل ظرف شستن ادامه دار بوده
در جمله سوم هم یعنی در بازه زمانی ای در گذشته، شاید 1 ثانیه و یا شاید ده روز پیش داشته این اتفاق میافتاده و قطعا این موضوع به پایان رسیده و شخص دارد در باره بازه زمانی خاص در گذشته صحبت میکند درباره اتفاقات در آن بازه زمانی گفتگو میشود.

10 دیدگاه برای آموزش زبان ترکی مکالمه

 1. عطا

  کیفیت ویدیوها در چه حده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کیفیت ویدئوهای آموزشی HD (1920×1080) می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 2. mania.mardani

  هزینه ارسال چقدر میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هزینه ارسال بسته ها توسط پست تعیین می شود و هزینه ارسال به سراسر کشور تقریبا بین 20 تا 30 هزار تومان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 3. tanaz

  چقد طول میکشه که بصورت حرفه ای این زبان را یاد بگیرم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بنا به علاقه و تلاش شما متفاوت است با تمرین و تکرار زیاد سرعت رسیدن به خواستتان را افزایش دهید.
   سپاس از همراهی شما

 4. هنگامه56

  اگر لینک دریافت کنیم همون اموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق میکنه؟!

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 5. eshaghha

  این آموزش برای افراد مبتدی هم مناسب است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله در این مجموعه آموزش به صورت صفر تا صد قرار داده شده است که حتی افراد مبتدی نیز آن را به راحتی فراگیرند.
   سپاس از همراهی شما

 6. harigh

  این مجموعه دارای چند دی وی دی است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام واحترام
   این مجموعه دارای 2 عدد دی وی دی و در مجموع دارای 8 ساعت آموزش می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. eli.moghadam

  عالی بود حالا خیلی بهتر میتونم ترکی صحبت کنم

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از لطف و اعتماد شما سپاسگزاریم.
   سپاس از همراهی شما

 8. shirzadsafari

  این بسته بعد سفارش چند روزه بدستمون میرسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   محصولات مجموعه ما به طور معمول 3 تا 7 روز کاری در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.
   سپاس از همراهی شما

 9. turajka4671

  بهترین ترفند یادگیری زبان ترکی چیست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بهترین راه برای یادگیری زبان ترکی این است که آن را با خنده و شوخی یاد بگیرید. کتاب را کنار بگذارید و ترکی را به صورت سرگرمی یاد بگیرید تا خیلی سریع آن را فرا بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 10. niyusha

  تسلط به مکالمه ترکی چقدر زمان می‌برد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای هر شخص بسته به علاقه و سعی و تلاش وی متفاوت است هر چقد بیشتر تمرین و تکرار کنید زودتر به نتیجه دلخواه‌تان خواهید رسید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3286

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان ترکی مکالمه

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد