118فایل 118فایل

آموزش زبان فارسی کودکان

4.8

قیمت محصول

100 تخفیف

158,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان فارسی کودکان (صفر تا صد)

آموزش زبان فارسی کودکان با بیش از 14 ساعت ویدئو آموزشی برای کودکان 6 ماه به بالا ارائه شده است. آموزش زبان فارسی کودکان با الفبای فارسی شروع می شود. سپس به آموزش اعداد، اشکال هندسی، حیوانات، رنگ ها، میوه ها، ترانه های کوکان و داستان های فارسی می‌پردازد.

آموزش زبان فارسی کودکان با آهنگ، خمیربازی و تصویر الفبای فارسی را به کودکان یاد می دهد. آموزش اعداد یک تا بیست، اشکال هندسی همراه با شکل، حیوانات اهلی و وحشی با صدا به سبک هایی شاد و جذاب، باعث می شود کودکان بیشتر جذب شوند و برای یادگیری ترغیب شوند. رنگ ها به کمک کار دستی، مهارت های خیاطی، بازی و شعر آماده شده است. تا به صورت شهودی و عینی کودکان با رنگ ها آشنا شوند.

میوه‌ها و سبزیجات بخش بعدی آموزش است که در ویدئوهایی شاد انواع میوه و سبزی را معرفی می شود، همچنین دستور تهیه دسر، نان، صبحانه آموزش داده شده تا مهارت جزئی کودکان در این زمینه افزایش پیدا کند.

ترانه های کودکان شامل آموزش اجزای صورت با جیکو و عسل، خانواده انگشتی، وعده های غذایی، روزهای هفته، شغل ها و ورزش ها می شود. درخت بخشنده، کوزه سحرآمیز، پنج نخود، پوست الاغ، جک و لوبیای سحرآمیز، زیبای خفته، سرباز حلبی وفادار، سیندرلا و شاهزاده خوشحال از جمله داستان های آموزش زبان فارسی کودکان است که به صورت انیمیشن در مجموعه قرار دارد.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه آموزش زبان فارسی کودکان تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت کودکان دوست داشتنی شما آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صدآموزش زبان فارسی کودکان

سرفصل های دوره

3 ساعت

1 ساعت

2 ساعت

8 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان فارسی کودکان!

چرا آموزش زبان فارسی کودکان؟

شروع آموزش و یادگیری زبان فارسی کودکان در سنین پایین بهتر است، از آن جایی که کودکان بیشتر از 5 الی 7 دقیقه نمی توانند روی یادگیری تمرکز داشته باشند. پیشنهاد می‌کنیم کلیپ‌ هایی که در آموزش زبان‌ فارسی قرار داده شده را به طور دوره‌ای برای کودکان بگذارید؛ تا علاوه بر تکرار، بتوانید مطالب بیشتری را به کودکان و خردسالان آموزش دهید.

مهدکودک‌ ها و پیش ‌دبستانی ‌ها هم می ‌توانند با تهیه این مجموعه، شعرها و انیمیشن های شادی را برای بچه ها بگذارند. می‌توان گفت با این کار روند آموزشی سرعت خوبی را خواهد داشت. یکی از روش‌های موثر فراگیری زبان فارسی در کودکان آموزش زبان فارسی کودکان همراه با شعر و موسیقی می باشد.

شاید آموزش زبان فارسی‌ کودکان به نظر مشکل باشد، ولی با کمک ویدئوهای آموزشی می‌توانید به سادگی زبان‌ فارسی را به کودکان یاد‌ دهید. توجه داشته باشید داستان های شاهزاده قورباغه، شیر و موش، علاالدین و چراغ جادو، قوی وحشی، ملکه برفی، پینوکیو، خورشید و ماه، درخت بخشنده، کوزه سحرآمیز، پنج نخود، پوست الاغ، جک و لوبیای سحرآمیز، زیبای خفته، سرباز حلبی وفادار، سیندرلا و شاهزاده خوشحال، داستان جنگل و غیره از داستان های محبوب ایرانی و خارجی کودکان می باشد که در آموزش زبان فارسی کودکان به صورت انیمیشن هایی با تصاویر مناسب برای کودکان بالای 6 ماه قرار گرفته است.

این آموزش مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان فارسی چه اتفاقی می‌افتد؟

زبان‌ فارسی کودکان می توان گفت از خردسالان بالای 6 ماه گرفته تا کودکانی که به مهدکودک و پیش دبستانی می روند می توانند به درستی آموزش زبان فارسی کودکان را فرا بگیرند و به خوبی کلمات مختلف را تلفظ کنند.

 

همچنین آموزش زبان‌ فارسی کودکان کمک می کند تا روند یادگیری با شعرها و آهنگ های آرام و شاد افزایش یابد. از آن جایی که ویدئوهای آموزشی به صورت کلیپ های کوتاه تهیه شده کودکان در هنگام تماشا خسته نمی‌شوند و روش های متنوعی برای معرفی و شناخت میوه ها و سبزی ها در آموزش زبان فارسی ارائه شده تا با توجه به شکل ها و بازی ها، کودکان این آموزش را فرا بگیرند.

 

مهم ترین عامل پیشرفت هوش کودکان، شروع یادگیری از سنین پایین می‌باشد.

رنگ‌ها در این دوره همراه با مهارت‌های خیاطی بیان می‌شود که روشی نوین در آموزش به خردسالان است. در پایان آموزش کودکان، الفبای فارسی، اعداد، اشکال هندسی، حیوانات، داستان های فارسی پرمخاطب و… را به طور کامل و جامع فرا می‌گیرند.

آموزش زبان فارسی کودکان شغل هایی چون آرایشگر، آشپز، دکتر و… را به کودکان معرفی می کند. علاوه بر این مجموعه ورزش‌هایی مانند شنا، بیسبال، فوتبال و… را همراه با تصاویری با کیفیت نشان می دهد. آموزش زبان‌فارسی کودکان مهارت زبان را به خوبی در خردسالان و کودکان افزایش می دهد.

پیشنهاد می‌کنیم مقالات زبان فارسی کودکان را مطالعه نمایید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد مربوط به زبان فارسی را در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش کودکان شما زبان فارسی را به روشی راحت فرا گرفته اند و در نهایت اگر موردی بود که با آن به مشکل بر خوردید، پشتیبانان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند تماشای مجموعه؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شما را با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد. میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

اگر کودک شما علاقه به یادگیری و مهارت های نوین آموزشی دارد این آموزش بسیار مناسب او می باشد.

یکی از نیازهای مهم ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین والدین فارسی زبان، عدم دسترسی به محتوای آموزش زبان فارسی مناسب می باشد. به همین دلیل فروشگاه 118 فایل، با تلاش در تولید محتوای اورجینال آموزش زبان فارسی به کودکان و خردسالان گام موثری را برداشته.

اگر فرزندتان مهارت های اساسی و پایه را کسب کرده باشد، بعد از سه سالگی توسط آزمون هایی که کارشناسان این حوزه از فرزندتان می گیرند ، متوجه خواهید شد که قادر به یادگیری حروف الفبا می باشد یا خیر. اگر فرزندتان توانایی ذهنی فراوانی دارد میتوانید به کمک ویدئوهای آموزشی ما یادگیری حروف الفبا را برایش شروع کنید.

شما می توانید از بدو تولد داستان های فارسی صوتی و یا تصویری را برای کودک تان پخش کنید. مسلما آشنایی گوش به این حروف و کلمات یا دیدن تصاویر آموزشی بسیار موثر می باشد.

آموزش الفبای فارسی به کودکان با چندین روش آموزشی متفاوت انجام می گیرد. در روش مستقیم آموزش حروف الفبای فارسی به کودکان پیش دبستانی و دبستانی، از شعر و کلمات ساده فارسی با تصویر انیمیشنی مربوط به هر حرف استفاده شده است.
کودکان شعر الفبای فارسی را با ریتم همراه با مدرس می خوانند. از سوی دیگر، آموزش الفبای فارسی به کودکان همراه با بازی، داستان و آهنگ های شاد کودکانه به شکل غیر مستقیم در کلمات ساده فارسی انجام می گیرد.

 

شمارش اعداد فارسی به کودکان و خردسالان همراه با بازی و شعر به شکل عملی آموزش داده می شود.
آموزش حروف و کلمات به کودکان بادرس های کارتونی و انیمیشنی، آموزش خواندن و نوشتن فارسی با داستان های ساده نویسی شده برای کودکان، آموزش کلمات فارسی با تصویر، انجام بازی های جذاب آموزش سریع الفبا به کودکان مثل بازی اسم و فامیل، چیدن حروف و جمله سازی و … از فعالیت های جذاب برای کودکان می باشند.

بله، خیلی از مهد کودک ها در سال‌های اخیر از این نوع آموزش‌ها برای یادگیری بهتر کودکان استفاده میکنند.

کودکان با دنیای هیجان انگیز کارتون و انیمیشن، کلمات ساده فارسی را به طور فعال و ناخودآگاه یاد می گیرند. در آموزش فارسی کاربردی به کودکان از مفاهیم فارسی مثل سلام و احوالپرسی، کارهای روزانه، آموزش شغل ها به کودکان، مهمانی ، غذا خوردن، آداب و رسوم فارسی استفاده می شود.
کودکان در جریان اتفاقات کارتونی با دنیای واقعی ارتباط برقرار کرده که یادگیری زبان فارسی برای کودکان را لذت بخش می نماید. آموزش کلمات ساده فارسی به کودکان با استفاده از کلمات هم معنی و کلمات متضاد فارسی در محتوای کارتونی، یادگیری آن ها را برای کودکان آسان می کند.

با فعالیت های پویا و متنوع آموزشی، حواس پنج گانه کودکان درگیر یادگیری زبان فارسی شده و سطح یادگیری آن ها بالاتر می رود. در نتیجه، کلمات فارسی و مطالب یاد گرفته شده به شکل فعال به حافظه بلند مدت کودکان و خردسالان سپرده می شود. افتخار این را داریم که با بکارگیری روش های متفاوت و نوین همیشه در امر آموزش موفق بوده ایم. به همین دلیل، والدین از ادامه روند آموزش زبان فارسی به کودکان خود به دلیل تمایل و اشتیاق فرزندانشان به یادگیری، ابراز رضایت و خوشحالی می کنند.

11 دیدگاه برای آموزش زبان فارسی کودکان

 1. هامین

  سلام من این اموزش رو خریداری کردم میخواستم ببینم بصورت دی وی دی هستن ک برای ما میفرستن؟و اینک میشه اونو کپی کرد روی گوشی؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام هم میتونید به صورت لینک دانلود دریافت کنید و هم به صورت دی وی دی . جهت دریافت اطلاعات کامل با شماره 28423118-021 تماس بگیرید.

 2. سارا نصیری

  چرا دانلود فایل خریداری شده ممکن نیست؟چطور پیگیری کنم

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با شماره پشتیبانی 22221240-021 تماس بگیرید. سپاس از همراهی شما

 3. mariye.kalami

  سلام می خواستم بدونم چه جوری باید هزینه دوره را پرداخت کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   می توانید هم به صورت اینترنتی هزینه را پرداخت کنید و هم هزینه را هنگام دریافت بسته آموزشی به مامور پست بدهید.
   سپاس از همراهی شما

 4. unes.1598

  سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون تو این زمینه مجموعه های دیگه هم دارین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله مجموعه های دیگری مانند مجموعه ماشا و میشا فارسی را در این زمینه داریم.
   سپاس از همراهی شما

 5. ستایش

  اگر از طریق لینک خرید کنیم هزینش تفاوت داره با زمانی که دی وی دی سفارش میدیم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر هزینه لینک و دی وی دی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارن تنها با خرید دی وی دی مدت زمان 3 تا 7 روز کاری باید صبر کنید تا بسته به دستتون برسد در صورتی که با لینک میتوانید بلافاصله دانلود کنید.
   سپاس از همراهی شما

 6. صحرایی

  با این آموزش دخترم میتونه کلمات بهتر تلفظ کنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله این اموزش می تونه کمکی باشه برای تلفظ بهتر کودک شما و تقویت زبان فارسی.
   سپاس از همراهی شما

 7. sasan amiri

  کیفیت ویدیوها چه جوری هستش؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کیفیت ویدئوهای آموزشی HD (1920*1080) می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 8. خشایار سرابی

  بچه من تا 4 سالگی خارج از ایران بزرگ شده با این دوره می تونه لحجه تقویت بشه و زبان فارسی خوب یادبگیره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   بله این دوره می تونه کمک زیادی به لحجه کودک شما بکند.
   سپاس از همراهی شما

 9. صحرا وحیدی

  این دوره همش آموزشیه یا سرگرمی هم داره برای بچه ها؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   بله سرگرمی هم داره از قبیل داستان های کودکانه جذاب، شعرها و ترانه های شاد، نقاشی و…
   سپاس از همراهی شما

 10. mohadese barati

  پسرم یکم در یادگیری اعداد مشکل داره بنظرتون با این اموزش یادمیگیره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله اگر کودک شما علاقه داشته باشن و خوب تمرین کنید با کمک این ویدیو ها و شعر های شاد کودکانه حتما یادخواهد گرفت.
   سپاس از همراهی شما

 11. mahdie ka7689

  این آموزش شاد هستش؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله این دوره شاد و دارای آهنگ های شاد و زیبایی است.
   با تشکر از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 2370

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان فارسی کودکان

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

ورود / ثبت‌ نام

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد کنید.

عضویت شما با موفقیت انجام شد