118فایل 118فایل

آموزش زناشویی

5

قیمت محصول

100 تخفیف

670,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زناشویی (صفر تا صد)

روابط زناشویی مهم ترین و حیاتی ترین بخش همه ی ازدواج هاست و متاسفانه امروزه عدم آگاهی زوجین از مسائل خانواده و زناشویی و کمبود شناخت کافی نسبت به همدیگر باعث بروز بسیاری از مشکلات در زندگی مشترک آن ها شده است. تحقیقات نشان داده که درصد انبوهی از ازدواج هایی که بدون آموزش و آگاهی نسبت به مسائل خانواده و زناشویی انجام می شود به مشکل خورده و با شکست مواجه می شود.

طبق آمار، بعد از مسائل مالی، مشکلات در روابط زناشویی اصلی ترین دلیل برای طلاق و جدایی زوجین شناخته شده است. علاوه بر موضوع خانواده و روانشناسی مربوط به آن، رابطه جنسی و مسائل زناشویی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد ولی با این حال زوج های بسیاری بدون توجه عمیق به این موضوعات زندگی مشترک خود را آغاز می کنند.

وب سایت 118فایل تلاش کرده با بیش از 50 ساعت ویدئو آموزشی، تمامی مسائل خانواده، روابط زوجین، شیوه ارتباط با یکدیگر، زناشویی و مباحث جنسی توسط اساتید برجسته خارجی را به شما ارائه دهد. رزومه اساتیدی که در مجموعه آموزش زناشویی به ارائه موضوعات مختلف پرداخته اند به شرح زیر می باشد:

Paul Friedman روانشناس ازدواج و بنیان گذار بنیاد ازدواج که یک سازمان غیر انتفاعی است. پائول کتاب های زیادی در این حوزه نگاشته است. کتاب شکستن چرخه یکی از آنهاست. Mort Fertel روانشناس ازدواج و خانواده، فارغ‌التحصیل دانشگاه پنسیلوانیا می‌باشد. او مدیرعامل یک سازمان بین المللی غیر انتفاعی ازدواج است.

John gottman نویسنده و روانشناس آمریکایی که بیش از 40 سال از زندگی‌اش را به تحقیق درباره مسئله ازدواج پرداخته‌ است. بیشتر شهرت جان گاتمن برای تحقیقاتش درباره ی ازدواج و ثبات زندگی مشترک است. کتاب های جان گاتمن همیشه در فهرست پرفروش ترین آثار روانشناسی زندگی زناشویی و شناخت خانواده و طلاق قرار دارد.

Lindsey Takara Doe یک روانشناس بالینی و مربی جنسی در آمریکا است. Lindsey بیشتر به خاطر سری ویدئوهای آنلاین خود شناخته شده است. ویدئوهای آموزشی این روانشناس که مربوط به مسائل جنسی و زناشویی است در مجموعه آموزش زناشویی قرار داده شده است.

نمونه ویدئو آموزش زناشویی 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه روابط زناشویی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع روابط درست زناشویی را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش زناشویی

سرفصل های دوره

1 ساعت

12 ساعت

25 ساعت

4 ساعت

1 ساعت

1 ساعت

7 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زناشویی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث روابط زناشویی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه روانشناسی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا آموزش زناشویی 118فایل را فرا بگیریم؟

موضوع روانشناسی خانواده، روابط زوجین و مسائل جنسی و زناشویی جزء مهم ترین ارکان یک زندگی مشترک موفق است. متاسفانه بسیاری از ازدواج‌هایی که به شکست می‌انجامد از عدم آگاهی زوجین نسبت به مسائل جنسی و زناشویی است.

خانواده های زیادی دچار طلاق جنسی شده اند که به اشتباه به اسم طلاق عاطفی شناخته می شود. طبق صحبت کارشناسان خانواده این دو با هم متفاوت هستند. باید گفت طلاق جنسی خیلی زود باعث طلاق عاطفی می‌شود. از این رو فراگیری آموزش زناشویی می‌تواند تا درصد زیادی به داشتن یک زندگی مشترک سالم و موفق کمک کند.

آموزش زناشویی مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زناشویی چه اتفاقی می‌افتد؟

مجموعه آموزش زناشویی به دو بخش کلی آموزش خانواده و زناشویی تقسیم می شود. در بخش آموزش‌ خانواده به آمادگی قبل از ازدواج، مباحث آموزش خانواده و ازدواج، بررسی مشکلات رایج زندگی زناشویی و غیره پرداخته‌ است. در این بخش مسائلی از قبیل چگونگی آمادگی برای ازدواج، نشانه هایی که نشان می دهد شما آماده ازدواج نیستید.

تاثیر تفاوت در باورهای مذهبی در زندگی مشترک، پیدا کردن یک شوهر ایده آل، تفاوت های مرد و زن از لحاظ روحی، رفتاری و غیره، ازدواج با فرد صحیح، چگونگی افزایش صمیمیت در ازدواج، معادله شادی، ارتباطات در ازدواج و زندگی مشترک، رفتار مناسب و متقابل زوجین نسبت به هم در شرایط مختلف، مواجهه و حل مشکلات مختلفی که در زندگی مشترک پیش می آید و غیره ارائه شده است.

در بخش روابط زناشویی به موضوعات رابطه جنسی و صمیمیت‌ زوجین، آشنایی با دستگاه تولید مثل زنان‌و‌مردان، تقویت‌جنسی، نکات مهم رابطه‌ جنسی موفق و غیره پرداخته‌ است. در این بخش مسائلی از قبیل نیاز مردان در رابطه جنسی، ایجاد صمیمیت جنسی، صمیمیت عاطفی، تجربه یک رابطه جنسی فوق العاده، صمیمت ذهنی، جسمی، روحی و جنسی، راز یک رابطه جنسی فوق العاده، آشنایی با آناتومی دستگاه آلت جنسی زنان و مردان بیان شده است.

همینطور معاشقه کردن، ارگاسم زن و مرد، آشنایی با نقاط تحریک پذیر مردان و زنان، تمریناتی برای تقویت قوای جنسی، اشتباهات رایج در رابطه جنسی، درمان زود انزالی، مشکلات مختلف در رابطه جنسی، رابطه جنسی صحیح در شب زفاف، انواع رابطه جنسی، رابطه دهانی، پاسخ به سوالات رایج جنسی زوجین و غیره به شما ارائه شده است.

روابط زناشویی از اصلی ترین مسائل در ازدواج و بین زوجین است!

بازار کار یادگیری روابط زناشویی در ایران چگونه است؟

این مجموعه برای دانشجویان و یا افرادی که علاقمند به روانشناسی خانواده هستند یک گزینه بسیار عالی است. با توجه به اینکه مدرس های این مجموعه از روانشناسان برتر هستند، پس با تماشای این آموزش می توانید به تمام مطالب مربوط به روابط زناشویی مسلط شوید.

با یادگیری مباحث زناشویی می توانید به عنوان مشاور و روانشناس خانواده مشغول به کار شوید و به این علت که این آموزش صفر تا صد مسائل زناشویی را بیان کرده است می توانید در زمان کوتاهی نام خود را بر سر زبان ها بی اندازید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

آموزش زناشویی صفر تا صد بوده و بهترین روانشناس ها و تراپیست درباره تمام این مشکلات و روش های حل این مسائل صحبت می کنند. با تماشای این آموزش شما با تمام مسائل زناشویی آشنا می شوید و می توانید مشکلات روابط خود را حل کنید.

این آموزش به تمام مسائل روابط زناشویی از جمله مشکلات احساسی و روانی پرداخته است و این مسائل را کاملا توضیح می دهد.

از آنجایی که مدرس های این مجموعه جزو اساتید مطرح هستند، به همین علت دانشجویان روانشناسی خانواده با تماشای این آموزش می توانند تمام مسائل زناشویی و خانواده را به صورت کامل و جامع فرا بگیرند و برای افزایش اطلاعات آنها بسیار مناسب است.

در این مجموعه تمام مباحث مربوط به روابط فامیلی و دخالت های خانوادگی در زندگی مشترک زوجین کامل بیان شده و راه حل این مشکلات نیز ارائه شده است.

آموزش زناشویی نکات و مطالب مهمی را برای شروع رابطه و ازدواج موفق بیان کرده است که برای داشتن یک ازدواج موفق و طولانی بهترین گزینه خواهد بود.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

پول و نبود رفاه اقتصادی همیشه نقش مهمی در دعواهای زن و شوهر داشته است. وقتی دو نفر از نظر اقتصادی با هم سازگاری نداشته باشند نمی توانند به درک درست و یکسانی نسبت به خرج کردن و پس انداز برسند. برخی از مردان نسبت به توقع بالای همسرانشان شکایت می کنند. در مقابل بعضی از زنان می گویند شوهر خسیسی دارند.

خیر، یکی از مهم ترین اشتباه رایج زنان در رابطه و یا مردان این است که همسر خود را با دیگران مقایسه می کنند. اینکه همسر شما خیلی پرحرف، خجالتی، بی احساس و … است و دائم با دیگران رفتارهایش را مقایسه می کنید. اصلا کار درستی نیست. شما همسرتان را با تمام این ویژگی ها قبول کرده اید. بحث و مقایسه او باعث کاهش اعتماد به نفسش می شود.

اکثر زنان دعوا با شوهر را بخاطر پر مشغله بودن و نداشتن وقت و حوصله برای خانواده پیش می برند. البته در جوامع امروزی که زنان نیز در بیرون از خانه مشغول به کار هستند این موضوع دو طرفه شده است. گله و شکایت از فراموش کردن مناسبت های مهم مثل تولد و یا سالگرد ازدواج و ناراحتی بخاطر اینکه همسر وقت کافی برای خانواده صرف نمی کند یکی از علت های دعواهای مکرر زن و شوهر است.

طبق تحقیقات حتی کودک 6 ماهه نیز می تواند تحت تاثیر مشاجره های دائم و شدید بین پدر و مادر خود قرار بگیرد. کودکان در تمام سنین، از دوران نوزادی تا اوایل بزرگسالی تحت تاثیر نحوه برخورد والدین و ناراحتی ها و مشکلات موجود قرار می گیرند. ازدواج های پر تعارض و مشاجره بر سلامت روان فرزند تاثیر مخربی خواهد گذاشت.

10 دیدگاه برای آموزش زناشویی

 1. kami

  دوره شما فقط حاوی فیلمه یا فایل صوتی هم داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر. این دوره در حال حاضر فاقد ارائه آموزش به صورت فایل صوتی است.
   سپاس از همراهی شما

 2. 556sharif

  خیلی ممنون از دوره های خوبتون، یه مشکل با همسرم داشتم که این دوره در موردش گفته بود و با همسرم دوتایی این دوره رو دیدیم و راحت تونستیم حلش کنیم و از آخر به این مشکل مسخره کلی خندیدیم :))))

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   از لطف و محبت شما سپاسگزاریم.
   سپاس از همراهی شما

 3. shabanh89

  خانمم همش گوشیمو چک میکنه، نمیدونم چجوری شکش رو برطرف کنم، توی دورتون چیزی نگفته دربارش؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره آموزشی دارای مباحث اهمیت شفافیت در روابط، حل شک و تردیدهای خود و… است که مطمئناً به شما کمک خواهد کرد تا زندگی آرامی را در کنار همسرتان سپری کنید.
   سپاس از همراهی شما

 4. zahed55

  تو این دوره زمونه شوهر خوب پیدا نمیشه آخه :/

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره آموزشی می تواند شما را در یافتن شریک زندگی مناسب خودتان، یاری کند.
   سپاس از همراهی شما

 5. esa

  بسته چند روزه دستم میرسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته های سفارش پستی معمولاً طی 3 تا 7 روز کاری تحویل داده می‌شود.
   سپاس از همراهی شما

 6. bhmd

  شوهرم دوست خانم داره، نمیدونم واقعا چیکار کنم، دورتون میتونه کمکم کنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. این دوره در حل این مشکل می تواند کمک شما کند.
   سپاس از همراهی شما

 7. mahdi22

  دورتون کلا چند ساعته؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره شامل بیش از 50 ساعت فیلم آموزشی در قالب 7 عدد دی وی دی است.
   سپاس از همراهی شما

 8. محاجر

  این دوره مناسب چه افرادیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   افرادی که ازدواج موفقی نداشته اند
   دانشجویان رشته روانشناسی خانواده
   افراد نیازمند راهنمایی برای ازدواج موفق
   زوج هایی که در روابط زناشویی مشکلاتی دارند
   زوج هایی که نیاز به آشنایی با روابط زناشویی دارند
   سپاس از همراهی شما

 9. مهتاب

  مادر شوهرم خیلی دخالت می کنه، دیگه نمیدونم چیکار کنم

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاربرگرامی، این دوره آموزشی دارای بحث پیرامون این موضوع نیز است.
   سپاس از همراهی شما

 10. kamiyar

  آیا راه های کنترل خشم هم آموزش میدین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله؛ در آموزش زناشویی وب‌سایت 118فایل به بررسی خشم و نارضایتی در ازدواج، تکنیک های کنترل خشم و… پرداخته شده است.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3263

اطلاعات تکمیلی آموزش زناشویی

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد