118فایل 118فایل

3118 2842 021

آموزش ساخت گلخانه

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

5 تخفیف

798,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش ساخت گلخانه (صفر تا صد)

آموزش ساخت گلخانه 118فایل با بیش از 35 ساعت فیلم آموزشی باکیفیت برای علاقمندان و کشاورزان عزیز ارائه شده است. آموزش ساخت گلخانه شامل آموزش مراحل ساخت انواع گلخانه و سیستم های کشت گلخانه در قالب دو پارت، در اختیار شما قرار گرفته است.

آموزش ساخت گلخانه، صفر تا صد مراحل ساخت گلخانه های تونلی، گوتیک، یک طرفه، شیشه ای، گنبدی، گلخانه با سقف شیروانی تک واحدی، گلخانه گوتیک با کشت آکواپونیک، ساخت و بازسازی گلخانه نیمه دوطرفه و گلخانه سقف شیروانی داخل زمین را آموزش می دهد.

آموزش این مجموعه به گونه‌ای است که از جزئی ترین مرحله تا پایان کار ساخت انواع گلخانه ارائه شده است.  همچنین معرفی وسایل و تجهیزات لازم را توسط استادکاران و کشاورزان با تجربه در طی ویدیوهای جذاب ارائه کرده است.

همانطور که می دانید ساخت گلخانه در ابعاد و انواع مختلفی صورت گرفته و بسته به نوع محصولی که در آن کشت می شود، با یکدیگر تفاوت هایی داشته و نیازمند تجهیزات و رعایت نکات حائز اهمیتی می باشد. از این رو مجموعه آموزش ساخت گلخانه تمامی مطالب مرتبط با انواع گلخانه، سازه گلخانه، سیستم گرمایشی و سرمایشی، تهویه، میزان نور موردنیاز، کشت هیدروپونیک به روش های گوناگون، پرورش زعفران گلخانه ای به روش آیروپونیک، ابزار و هزینه های ساخت گلخانه را همراه با تصویر بیان کرده است.

کاربرد گلخانه

کشاورزی و باغداری و رشته‌های مربوط به گیاهان از جمله شغل‌هایی هستند که ممکن است به‌ نظر برسد به‌خاطر دشواری‌ها و مشکلاتی که دارند افراد تمایل کمتری برای فعالیت در آن‌ها نشان می‌دهند. همچنین به‌ نظر بسیاری از افراد ممکن است چنین به‌ نظر برسد که شاید این شغل‌ها سوددهی مناسبی نداشته باشند.

اما جالب است بدانید که اگر در این شغل‌ها راه و روش کار را به‌ خوبی بیاموزید قادر خواهید بود که از این مشاغل درآمد خوبی به دست بیاورید. زیرا که لازمه هر کاری آموزش لازم و درست در این زمینه است. در مورد ساخت گلخانه نیز اگر به‌ صورت حرفه‌ای و اصولی صورت بگیرد، می‌تواند دارای درآمد مناسبی باشد. بنابراین برای ورود به این شغل افراد ابتدا نیاز به یک دوره آموزش جامع ساخت گلخانه دارند تا بتوانند اطلاعات خود را در این زمینه کامل‌تر کنند.

گلخانه‌ها شرایط مناسبی را برای رشد گیاهان و پرورش آن‌ها تأمین می‌کنند. در ساخت گلخانه‌ها باید به شرایط آب‌ و هوایی و موقعیت جایی‌ که قرار است ساخته شود توجه کرد. در هنگام ساخت گلخانه باید استانداردها و خصوصیات فنی را در نظر گرفت. اکثر گلخانه‌ها از طریق فیلم‌های پلاستیکی محافظت می‌شوند. البته گلخانه‌های شیشه‌ای نیز وجود دارند که معمولاً برای کشور ایران مناسب نیستند.

نمونه ویدئو آموزش ساخت گلخانه 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه ساخت گلخانه تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع ساخت گلخانه و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش ساخت گلخانه

سرفصل های دوره

2 ساعت

1 ساعت

1 ساعت

2 ساعت

2 ساعت

2 ساعت

2 ساعت

2 ساعت

1 ساعت

3 ساعت

1 ساعت

2 ساعت

1 ساعت

3 ساعت

1 ساعت

1 ساعت

4 ساعت

2 ساعت

1 ساعت

1 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش ساخت گلخانه

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث ساخت گلخانه آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا آموزش ساخت گلخانه 118فایل را فرا بگیریم؟

زیرا امکان اشتغال‌زایی از این طریق فراهم می‌شود. در هر زمان از سال شما به محصولات کشاورزی دسترسی پیدا خواهید کرد. انواع صیفی‌جات، گل‌ها و گیاهان زینتی و مصرفی را تولید خواهید کرد. با آموزش ساخت گلخانه به دیگران می‌توانید کسب درآمد داشته باشید. با توجه به بازار کار خوبی که این رشته دارد می‌توان از آن در جهت کسب درآمد استفاده کرد. نیاز به مدرک تحصیلی ندارد و پیش‌نیاز خاصی را نمی‌طلبد.

 همانطور که می دانید در سال‌های اخیر به لطف احداث گلخانه های مختلف، در بازار شاهد محصولات گلخانه‌ای متنوعی می‌باشیم. بیشتر محصولات کشاورزی برای رشد در طبیعت، نیازمند شرایط آب و هوایی خاصی هستند. از این‌ رو   گلخانه‌ داران توانسته‌اند با تکیه بر علم، تجربه و همکاری با سازمان جهاد کشاورزی به تولید محصولات کشاورزی بپردازند. همچون انواع صیفی جات، گل های زینتی زیبا و کمیاب، درختچه‌های آپارتمانی و تزیینی را پرورش دهند.

با توجه به شعار اقتصاد مقاومتی، باید همگام با رشد جمعیت در جهت تولید محصولات باکیفیت و سالم به نحوه صحیح و از طریق احداث گلخانه های گوناگون گام برداریم. با افزایش فارغ‌ التحصیلان رشته‌های مختلف و تقاضای زیاد برای مشاغل دولتی، دولت را برای تأمین شغل جوانان با مشکل مواجه کرده‌ است. از این رو افراد می‌توانند با در نظر گرفتن علاقه، بودجه و توانایی خود وارد حوزه کشاورزی شوند و اقدام به ساخت‌ گلخانه کنند و از این طریق در تولید محصولات کشاورزی کشور سهم بسزایی داشته باشند.

توجه داشته باشید، در صورتی که در روند آموزش یا پس از پایان دوره یا حتی در زمان ساخت گلخانه سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما کاملا شمارو تا زمان حل مسئله راهنمایی میکنن. پس خیالتون راحت باشه ما کنارتون هستیم.

آموزش ساخت گلخانه مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش ساخت گلخانه چه اتفاقی می‌افتد؟

شما ضمن برخورداری از ویدیوهای آموزش صفر تا صد ساخت گلخانه و گذراندن آموزش مرحله به مرحله ساخت انواع گلخانه می‌توانید انواع آن‌ها را شناسایی کرده، آن‌ها را بسازید و درمورد نحوه آماده‌سازی گلخانه‌ها اطلاعات کسب کنید. همان‌ طور که می‌دانید ساخت گلخانه به روش‌های مختلف و تکنیک‌های گوناگونی صورت می‌گیرد.

شما پس‌ از این آموزش‌ها با انواع این تکنیک‌ها آشنا شده و می‌توانید از آن‌ها در جهت کاشت محصولات  استفاده کنید. پس‌ از پایان این آموزش‌ها شما قادر خواهید بود که با ساخت و احداث انواع گلخانه در این زمینه کسب درآمد کرده و با فروش محصولاتی که از طریق آن به دست می‌آورید سود خوبی به دست آورید. همچنین در صورتی‌ که تمایل داشته باشید حتی از طریق تدریس و آموزش ساخت گلخانه به دیگران نیز این امکان را خواهید داشت که از این رشته سودآوری کنید.

علاقمندان با مشاهده کامل ویدیو ها و مطالعه فایل متنی مجموعه آموزش ساخت‌ گلخانه به شناخت کاملی از مراحل ساخت انواع گلخانه خواهند رسید. از آنجاییکه هدف اصلی این مجموعه معرفی انواع گلخانه، ساخت و آماده سازی گلخانه برای کشت محصولات گوناگون می باشد، دربردارنده مواردی همچون نحوه ساخت گلخانه (تونلی، گوتیک، یکطرفه، سقف شیروانی تک واحدی، گوتیک با سیستم آکواپونیک، شیشه ای، گنبدی و سقف شیروانی داخل زمین)، بازسازی گلخانه نیمه دوطرفه، نحوه کاشت بذر در گلخانه تونلی، ساخت گلخانه تونلی در زمستان و موارد بسیار دیگری می باشد.

این مجموعه کمک خواهد کرد تا شما عزیزان بتوانید در رابطه با نوع‌ گلخانه و کشت‌ محصول دلخواهتان به درستی تصمیم بگیرید. همچنین می‌توانید از مشکلات و مزایای هر کدام از روش‌های کشت اطلاعات جامعی داشته باشید. با آموزش ساخت گلخانه مجموعه‌ وب سایت 118file می توانید در این زمینه اطلاعات کافی را بدست آورید و پیشرفت کنید.

ساخت گلخانه یکی از محبوب ترین آموزش ها در زمینه کشاورزی و ساختمانی می‌باشد.

تحصیلات و مهارت مورد نیاز برای ساخت گلخانه

مانند بسیاری از مشاغل مهارتی دیگر برای ساخت گلخانه به هیچ مدرک خاصی نیاز نیست. البته در صورتی‌ که افراد تمایل به ادامه تحصیل در این زمینه داشته باشند می‌توانند در رشته‌های مربوط به باغبانی و کشاورزی و پرورش گل‌ و گیاه تحصیلات خود را کامل کرده و در این زمینه مدرک کسب کنند. اما همان‌ طور که اشاره شد برای این کار نیاز به هیچ مدرک خاصی نیست و اجباری در این زمینه وجود ندارد.

همچنین افرادی که قصد راه‌اندازی گلخانه دارند می‌توانند برای این کار مجوز دریافت کنند. البته کسب مجوز اختیاری است اما با توجه به مزایایی که این کار دارد بهتر است افراد برای دریافت آن اقدام نمایند. برای شروع راه‌ اندازی کار احداث گلخانه ابتدا لازم است که افراد در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده باشند و اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنند. روش‌های مختلفی برای آموزش گام به گام ساخت گلخانه وجود دارد و یکی از این کارها که مناسب‌ترین آن‌ها نیز هست برخورداری از پکیج و دوره‌های آموزش ساخت گلخانه است.

پکیج آموزش‌ ساخت گلخانه مبتدی تا پیشرفته برای تمامی افراد در تمامی زمینه‌ها می‌تواند مناسب باشد. از آنجایی‌ که این آموزش‌ها دارای پشتیبانی هستند نیاز افراد را در این زمینه نیز تا حد بسیار زیادی برطرف خواهند کرد.

مدت زمان لازم برای یادگیری ساخت گلخانه چقدر است؟

رشته ساخت گلخانه از جمله رشته‌هایی است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد. باید دقت داشته باشید که با توجه به پیچیدگی‌ها و جزئیاتی که این کار دارد زمان یادگیری آن با رشته‌های دیگر کاملاً متفاوت است. البته بسته به توانایی‌های فرد و میزان هوش او زمان یادگیری آن نیز می‌تواند متفاوت باشد.

در صورتی‌ که افراد تمایل داشته باشند از طریق سازمان فنی‌ حرفه‌ای آموزش ساخت گلخانه را فرا بگیرند، این مدت زمان یادگیری چیزی حدود ۵ ماه است. اما در صورتی‌ که افراد بخواهند از پکیج آموزش تخصصی ساخت گلخانه استفاده کنند آن‌ها می‌توانند در کمتر از ۲ ماه با تمامی سرفصل‌ها و نکات و جزئیات مربوط به کار ساخت گلخانه آشنا شده و خود را برای ورود به بازار کار آماده کنند.

وسایل مورد نیاز برای شروع ساخت گلخانه

اگر شما نیز جز افرادی هستید که علاقه‌مند به رشته‌ی ساخت گلخانه هستید باید بدانید که برای راه‌اندازی این کار نیاز به ابزار و تجهیزات مخصوص خواهید داشت که باید آن‌ها را تهیه کرده و آماده کنید. از جمله وسایل لازم برای این کار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. وسایل گرم ‌کننده

2. وسایل اندازه‌ گیری دما مانند انواع دماسنج

3. وسایل خنک ‌کننده مانند کولر آبی و گازی

4. سیستم تبخیری مانند پنکه یا پوشال

5. سایه زن

6. آب آهک

7. رنگ‌های پلاستیکی برای رنگ کردن

 

8. پوشش گلخانه

9. سیستم مه افشانی

10. پارچه‌های زاید

11. وسایل تهویه

12. وسایل آبیاری و اندازه‌ گیری رطوبت

13. حصیر

14. دستگاه‌های رقیق‌ کننده کود مایع

15. وسایل سترون کننده خاک

سرمایه لازم برای شروع ساخت گلخانه

شغل ساخت گلخانه نیز از جمله مشاغلی است که برای شروع آن به سرمایه اولیه نیاز دارید. باید در نظر داشته باشید که برای این شغل عوامل بسیار زیادی روی میزان سرمایه مؤثر هستند. اولین و کلیدی‌ترین مسئله برای سرمایه مربوط به آموزش و یادگیری فرد است. ابتدا فرد باید با شرکت در دوره‌های آموزش کامل ساخت گلخانه با جزئیات کار و نحوه انجام آن به‌طور کامل آشنا شده و سپس برای مراحل بعدی سرمایه ‌گذاری را انجام دهد.

از جمله هزینه‌های مربوط به کار ساخت کارخانه که برای سرمایه باید آن‌ها را در نظر گرفت هزینه‌های مربوط به مجوز، هزینه‌های جانبی قبل‌ از ساخت گلخانه، هزینه اسکلت و تجهیزات گلخانه، سرمایه برای انواع سازه‌ها و تجهیزات گلخانه‌ای، هزینه‌های نصب تجهیزات، هزینه احداث گلخانه در محصولات متنوع، هزینه مربوط به قطعات و اتصالات گلخانه و هزینه‌های جانبی کشت و پرورش را در نظر گرفت. در این حالت می‌توان گفت سرمایه مورد نیاز برای ساخت گلخانه برای هر مترمربع از ۲۰۰ هزار تومان الی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان متغیر است.

مزایای یادگیری ساخت گلخانه

با ساخت گلخانه افراد این امکان را خواهند داشت که تولیدات خود را در واحد سطح به میزان بسیار زیادی افزایش دهند. همچنین افراد با ساخت گلخانه می‌توانند یک محصول را چند بار در سال تولید نمایند. با ساخت گلخانه کیفیت محصولات تولیدی تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. یکی از مهم‌ترین مزایای ساخت گلخانه این است که در مصرف آب تا حد بسیار زیادی صرفه ‌جویی خواهد شد. با ساخت گلخانه می‌توان زمین‌های غیرقابل کشت را به گلخانه‌های پرورشی تبدیل کرد. ساخت گلخانه در شرایط مختلف محیطی می‌تواند صورت بگیرد. با توجه به افزایش روزافزون استفاده از گیاهان و گل‌ها بازار کار این رشته تا حد بسیار زیادی مناسب و پررونق است. از طریق ساخت گلخانه می‌توان فرصت‌های شغلی بسیار مناسبی را برای خود و دیگران ایجاد کرد. امکان اشتغال‌زایی از این طریق هم فراهم می‌شود.

معایب ساخت گلخانه

علاوه‌بر مزایایی که برای ساخت گلخانه در نظر گرفتیم باید بدانید که برای این شغل معایبی نیز وجود دارد. البته این نکته را به‌ خاطر داشته باشید که با افزایش آگاهی و با آموزش کامل ساخت گلخانه می‌توان تا حد بسیار زیادی بر معایب این شغل غلبه کرد. از جمله معایب ساخت گلخانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

از آنجایی‌ که برای احداث ساخت گلخانه نیاز به سرمایه وجود دارد، امکان ریسک مالی نیز وجود دارد. ساخت گلخانه نیاز به مراقبت‌های دائمی دارد و توجه و دقت زیادی را می‌طلبد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

بازار کار ساخت گلخانه در ایران چگونه است؟

با توجه به مزایایی که ساخت گلخانه نسبت‌ به کشت محصولات در مزرعه دارد، می‌توان بازار کار این رشته را بسیار مناسب دانست. در هنگام احداث گلخانه همان‌ طور که می‌دانید می‌توان محصول را در هر زمان و هر مکانی تولید کرد. همچنین افزایش تولیدات در واحد سطح تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می‌کند. علاوه‌بر آن در این رشته نیاز به مصرف بسیار زیاد آب وجود ندارد و کیفیت محصولاتی که تولید می‌شوند تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می‌کند. همه این موارد باعث می‌شود که این رشته در بین مردم دارای محبوبیت بسیار زیادی شود و تقاضا برای آن افزایش پیدا کند. در نهایت می‌توان این‌ طور نتیجه ‌گیری کرد که بازار کار شغل راه اندازی و ساخت گلخانه پررونق و پرسود است.

ساخت گلخانه در ایران جزء مشاغل کشاورزی و ساختمانی محسوب می‌شود از این رو می‌توان گفت یکی از مشاغل پردرآمد است. در طی رشد و به بار نشستن محصولات گلخانه ای، بذر دستخوش اتفاقات و زیان های گوناگونی شده است. از این رو افراد باید در طول این مدت، با استفاده از شیوه‌های مختلف بتوانند محصول خود را محافظت کنند.

اگر باوجود همه این مسائل بتوان در امر گلخانه‌ داری مسیر روبه رشدی را پیش‌بگیریم، به طبع درآمد مناسب و ایده‌ آلی حاصل‌ می‌شود. در زمینه گلخانه‌ داری باید نیاز مردم را در کنار وضع بازار بررسی نمود تا بتوان همگام با تقاضای مشتریان گام برداشت. امروزه احداث گلخانه در ابعاد کوچک و بزرگ انجام می‌گیرد که نمایانگر اهمیت افراد به سلامت خود و خانواده‌ شان می‌باشد.

درآمد ساخت گلخانه در ایران

باید دقت داشته باشید که درآمد شغلی مانند احداث گلخانه در شرایط مختلف و بسته به عوامل گوناگون می‌تواند متفاوت باشد. از جمله عواملی که روی درآمد گلخانه مؤثر است متراژ آن است. باید دقت داشته باشید که هر چقدر متراژ گلخانه بیشتر شود میزان درآمد آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

این در حالی است که درآمد یک گلخانه ۵۰۰ متری چندان زیاد نیست و تنها برای فروش بازار محلی می‌تواند مناسب باشد. اما درآمد گلخانه هزار متری از سود خوبی برخوردار است و هر چقدر متراژ افزایش پیدا کند این سود نیز بیشتر خواهد شد. البته فرصت‌های شغلی زیادی از طریق ساخت گلخانه برای افراد ممکن است پیش بیاید که در این حالت درآمد آن‌ها تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. به‌طور میانگین درآمد شغل راه اندازی و ساخت گلخانه چیزی حدود ۵ تا ۳۰ میلیون تومان متغیر است.

درآمد ساخت گلخانه در جهان

همان‌ طور که می‌دانید با افزایش رشد صنعت گلخانه در کشورهای مختلف بازارکار این رشته در کشورهای مختلف نیز تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرده‌ است. با توجه به این‌ که یکی از راه‌های مهاجرت به کشورهای مختلف از طریق سرمایه ‌گذاری و تجارت است، شما نیز می‌توانید از طریق سرمایه ‌گذاری در زمینه راه ‌اندازی گلخانه در کشورهای مختلف به درآمد بالا برسید. در نتیجه این امکان را نیز خواهید داشت که اقامت دائم این کشورها را دریافت نمایید.

شما با این کار می‌توانید به صنعت مواد غذایی کشورهای مختلف کمک کرده و در این زمینه اشتغال‌زایی نمایید. یکی از کشورهایی که در این زمینه می‌تواند بسیار مؤثر باشد کشور کانادا است که در زمینه کشاورزی و تولیدات گلخانه‌ای به نیروی کار زیادی احتیاج دارد. در این کشور می‌توان گفت که حدوداً ۳ هزار موقعیت کاری در هر سال برای افراد مختلف در زمینه‌های مربوط به گلخانه وجود دارد. بنابراین افرادی که علاقه‌مند به رشته احداث گلخانه هستند می‌توانند از بازار کار خوب و درآمد بسیار مناسب این رشته در این کشورها برخوردار شوند.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

درآمد یک گلخانه بسته به وسعت گلخانه و محصولی که کشت می شود متغیر است، و به عوامل زیادی بستگی دارد ولی طبق گزارشاتی که هنرجویان ما ثبت کرده‌اند میانگین درآمد ماهیانه 30 میلیون تومان می باشد. توجه داشته باشید با افزایش کار و تبلیغات شما می توانید این عدد را افزایش دهید.  

اگر علاقمند به فعالیت در زمینه کشاورزی هستید و همچنین از روحیه ی شاداب، علاقه و پشتکار برخوردار هستید، قطعا می توان گفت گلخانه داری و کشاورزی شغل مناسبی برای شما خواهد بود. 

حوزه ساخت گلخانه بسیارگسترده و پیچیده است. آموزش های زیادی وجود دارند که می توانید آنها را به صورت رایگان فرا بگیرید ولی باید به این موضوع توجه داشته باشید که وجود کوچکترین نقص در ساخت گلخانه میتواند به محصول شما آسیب بزند پس بهتر است با فرا گرفتن این آموزش به بهترین نحو ساخت گلخانه را فرا بگیرید

پشتیبانی شما عزیزان به صورتی هست که در روند آموزش، نصب سنگ آنتیک و حتی خرید لوازم و ابزارآلات  نصب سنگ آنتیک ؛ هر سوال یا مشکلی داشتید، پشتیبانان ما شمارو با صبر و حوصله کاملا راهنمایی خواهند کرد.

این موضوع کاملا بستگی به خودتان دارد اما پیشنهاد ما به شما این هست که اگر حدود یک ماه حتی کارآموزی کنید، می توانید کاملا همه موارد رو فرابگیرید، به علت اینکه زمینه آموزشی در شما پدیدار شده است و با اصول پایه ای گلخانه آشنایی کافی را دارید و فقط نیاز به تمرین خواهید داشت.

پشتیبانان 118 فایل در این زمینه کاملا شمارو راهنمایی خواهند کرد، میتوانید با شماره 02122221240 تماس حاصل فرمایید.

در وب‌سایت “118فایل” اگر شما آموزشی را تهیه کرده باشید که شرایط مندرج شده در این صفحه را نداشته باشد، می‌توانید پس از گذشت سه‌ماه از زمان خرید دوره آموزشی درخواست بازگشت وجه خود را ارسال نمایید، تا 100درصد مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما شارژ  شود و یا 80درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده شود.

آموزش ساخت گلخانه 118فایل حدود ۱۵ ساعت آموزش صفر تا صد می باشد که بسته به توان یادگیری شما و زمانی که می ذارید، حداقل یک هفته زمان نیاز هست.
یادگیری ساخت گلخانه علاوه بر نگاه کردن آموزش نیاز به تمرین نیز دارد که ما کاملا شما هنرجو عزیز را در دوره تمرین راهنمایی میکنیم.

حرفه ساخت گلخانه هیچ پیش نیازی برای یادگیری ندارد، اما اگر بخواهیم برایش پیش نیازی بیان کنیم فقط علاقه به کارهای  می باشد.

هیچ هنر و حرفه و علمی بدون درآمد نخواهد بود، همانطور که در توضیحات هم گفتیم، ساخت گلخانه یکی از حرفه های گشاورزی فوق العاده پرطرفدار هست.

قدم بعدی تمرین هست، تنها چیزی که نیاز دارید تا متخصص شدن تمرین و تکرار هست، حتی اگر شده باشد دیوار قسمتی از خونه خودتون رو گلخانه نصب کنید تا بتونید با چالش های کار رو در رو شوید، ضمنا ما هرجایی که سوالی داشتید همراه شما هستیم.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد بروز ساخت گلخانه رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به ساخت گلخانه، باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یادنگرفتید، پشتیبانان ما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

یادگیری هر هنر و حرفه ی جدیدی نیاز به تمرین و مکررات دارد، تا زمانی که شروع به ساخت نکنید و مشکلاتی که در نصب به آن برمیخورید رو حل نکنید، همه ی موارد آموزش داده شده در ذهن شما نخواهد موند.
با تمرین و تکرار یک متخصص ساخت گلخانه خواهید شد.

زمینه مهاجرت برای شغل های کشاورزی بسیار زیاد هست، علاوه بر آنساخت گلخانه یکی از محبوب ترین مشاغل در تمام دنیا بحساب می آید.
بدون در نظر گرفتن سایر شرایط مهاجرت، شغل ساخت گلخانه یکی از مشاغلی هست که امکان مهاجرت با آن فراهم میباشد.

یکی از اولین سوال هایی که در رابطه با گلخانه و استفاده از آن در خانه مطرح می شود آن است که قیمت تجهیزات گلخانه چند است؟ در جواب به این سوال باید گفت که قیمت این متریال با توجه به کیفیت و سایر معیارها متفاوت است اما در کل برای هر متر مربع نیاز به سرمایه در محدوده ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان دارید. 

10 دیدگاه برای آموزش ساخت گلخانه

 1. محمد کیانی

  دستتون درد نکنه از سایت خوبتون، اینو سفارش دادم 🙂

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 2. kasra.art0

  حداقل چند روزه آماده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با توجه به ساختار و جنس گلخانه میزان زمان ساخت گلخانه متغیر است.
   سپاس از همراهی شما

 3. SANAZ_98

  دما چقدر باید تنظیم باشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای اکثر گیاهان دمای متوسط مناسب است که دمایی بین 17 تا 35 درجه سانتیگراد است.
   سپاس از همراهی شما

 4. داریوش کاشانی

  چند نوع گلخونه رو یاد میده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه شامل ساخت گلخانه های تونلی، گوتیک، یک طرفه، شیشه ای، گنبدی، گلخانه با سقف شیروانی تک واحدی، گلخانه گوتیک با کشت آکواپونیک، ساخت و بازسازی گلخانه نیمه دوطرفه و گلخانه سقف شیروانی داخل زمین را آموزش می دهد.
   سپاس از همراهی شما

 5. M_KHOSRAVI

  خاک خاصی نیاز داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. انواع مختلفی از خاک گلخانه وجود دارد من جمله خاک فوق‌العاده، مخلوط سه‌گانه، خاک طبیعی و … .
   سپاس از همراهی شما

 6. نرگس جمالی

  جنس پوشش گلخانه ها از چیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   انواع مختلفی برای پوشش گلخانه وجود دارد که می توان به پوشش های شیشه ای، پلی اتیلن دو پوش، پلی اتیلن تک لایه، پلی کربنات دوجداره، پوشش سقف گلخانه فایبرگلاس و اکریلیک را نام برد.
   سپاس از همراهی شما

 7. S.momo

  می توانم خودم در خانه گلخانه بزنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. با اطلاعات کافی، ابزار مناسب و البته مشورت با افراد مجرب قادر به انجام این کار خواهید بود.
   سپاس از همراهی شما

 8. Mahmud_67d8

  در مورد پرورش گیاهان دارویی چیزی یاد میده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر. اما این مجموعه دارای آموزش کاشت بذر است.
   سپاس از همراهی شما

 9. nazi_ramezani67

  گلخانه با پوشش پلاستیکی هم داریم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. یکی از انواع پوشش گلخانه، پوشش پلاستیکی است.
   سپاس از همراهی شما

 10. benyamin9

  نحوه پرورش قارچ رو هم میگه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر. این مجموعه دارای آموزش این مورد نیست.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3180

اطلاعات تکمیلی آموزش ساخت گلخانه

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره شما با موفقیت ثبت شد