آموزش پیلاتس

4.5

قیمت محصول

100 تخفیف

490,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا می‌شود شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

تاریخ انتشار: 1399/8/7

تاریخ بروزرسانی: 1400/8/7

زمان آموزش: 40 ساعت

حجم آموزش: 17408 مگابایت

سطح آموزش: صفر تا صد

ورزش پیلاتس چه در خانه تمرین شود چه به‌ صورت تمرین در باشگاه باشد و چه برای بانوان و چه برای آقایان در هر حالت یک ورزش تمام ‌عیار است. علت اینکه ورزش پیلاتس یک ورزش جذاب و تمام‌ و کمال است، این است که در این ورزش همزمان هم انعطاف ‌پذیری بدن بالا می‌رود و هم قدرت آن افزایش می‌یابد. همچنین در این ورزش تعادل بدن تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت. بنابراین برای افرادی که قصد در تغییر و اصلاح فرم بدن خود دارند ورزش پیلاتس یکی از مهم‌ترین کارهایی است که می‌توانند انجام دهند.  

 پیلاتس به مجموعه حرکاتی گفته می‌شود که علاوه بر اینکه باعث کاهش وزن و  BMI می شود، روشی مؤثر برای کنترل کمردرد و توانبخشی در برابر صدمات است. به طور کلی آموزش حرکات پیلاتس می‌تواند با دستگاه هایی نظیر ریفورمر و یا بدون دستگاه انجام گیرد. آموزش‌ پیلاتس 118فایل با بیش از 40 ساعت ویدئو نحوه حرکات مختلف پیلاتس را ارائه داده است.

آموزش‌ پیلاتس در بخش اول با آموزش تمرینات پا، تمرینات شکمی و مجموعه ای از تمرینات برای خوش فرم شدن عضلات آغاز شده که ادامه دادن این تمرینات موجب عضله سازی و خوش فرم شدن بدن می شود. بخش دوم مجموعه آموزش‌ پیلاتس در خانه دربردارنده مجموعه ای از تمرینات پیلاتس با توپ تعادلی است که شنا تعادلی، اسکات با توپ و غیره از سری حرکات آموزشی این بخش می‌باشد.

پیلاتس چیست؟

ورزش پیلاتس یک ورزش کششی است که در آن جسم و ذهن همزمان با هم درگیر خواهند شد. این ورزش یکی از ورزش‌های مناسب برای تقویت قسمت نیم‌ تنه میانی بدن است. آموزش تخصصی پیلاتس باعث می‌شود که قدرت جسمانی بدن افزایش پیدا کند و همچنین ذهن تقویت گردد. همچنین در این ورزش تعادل بدن بیشتر خواهد شد و انعطاف ‌پذیری آن نیز افزایش خواهد یافت. دقت داشته باشید که در ورزش پیلاتس امکان آسیب به بافت‌های بدن نسبت‌ به ورزش‌های دیگر بسیار کاهش پیدا می‌کند. همچنین افرادی که این ورزش را انجام می‌دهند باید بدانند که در این ورزش تنفس صحیح و هماهنگی قسمت‌های مختلف بدن با یکدیگر دارای اهمیت است.

مزایای یادگیری پیلاتس

1. به کشش عضلات کمک می‌کند.

2. وضعیت بدنی را بهتر می‌کند.

3. توده‌ی عضلانی بدن را تقویت می‌نماید‌‌

4. افراد می‌توانند به انتخاب خود روی عضلات دلخواه تمرکز کنند.

5. باعث کاهش اضطراب و استرس می‌شود.

6. تمرکز و حافظه افراد را افزایش می‌دهد و باعث بهبود جریان خون می‌شود.

7. تعادل بدن را بیشتر می‌کند.

8. انعطاف ‌پذیری را افزایش می‌دهد.

9. با توجه به محبوبیت این رشته، برای تمامی افراد قابل دسترسی است.

چرا پیلاتس را فرا بگیریم؟

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که وضعیت بدنی بدی در حالت نشسته یا ایستاده دارید و یا بیشتر زمان خود را پشت میز و کامپیوتر می گذرانید، ورزش پیلاتس را حتما در برنامه های روزانه خود قرار دهید. پیلاتس موجب کشش عضلات می شود و به راحتی می توانید عضلات موردنظرتان را در این ورزش مورد هدف قرار دهید.پیلاتس همچنین موجب کاهش استرس، افزایش تمرکز، افزایش خونرسانی به اندام های بدن، کاهش وزن، ساخت ماهیچه و بهبود سلامت عمومی بدن می شود. 

از دیگر دلایل فراگیری پیلاتس عبارتنداز:

1. دوره‌ی آموزش پیلاتس ساده و آسان بوده و برای تمامی افرادی که علاقه‌مند به آن هستند، می‌تواند مناسب باشد.

2. ورزش پیلاتس هم باعث تقویت جسم و هم روح افراد می‌شود.

3. با استفاده از پکیج‌های تصویری آموزش پیلاتس دیگر لازم نیست که افراد برای انجام آن حتماً به باشگاه رجوع کنند بلکه آن‌ها می‌توانند در منزل نیز این ورزش را انجام دهند.

4. اثرات پیلاتس بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی قابل‌ مشاهده است.

5. با توجه به محبوبیت این ورزش در بین افراد با آموزش کامل پیلاتس می‌توانید آن را به دیگران نیز آموزش داده و از این طریق کسب درآمد کنید. لذا رشته‌ای پردرآمد و پرسود است.

6. هزینه‌ی آموزش ورزش پیلاتس نسبت‌ به سایر رشته‌ها بسیار کمتر است.

7. برای انجام این ورزش نیاز به ابزار و تجهیزات گران‌ قیمت نیست.

آموزش پیلاتس 118فایل مناسب چه افرادی است؟

خلاصه‌ای از محتویات آموزش پیلاتس !

نمونه ویدئو آموزش پیلاتس 118فایل

پیش نیاز و مهارت لازم برای شروع پیلاتس

برای آموزش پیلاتس پیش نیاز وجود ندارد و می توانید به راحتی این ورزش را شروع کنید. این دوره‌ها به‌ گونه‌ای هستند که به‌ صورت کاملاً تخصصی فراهم شده‌اند و افراد را در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده می‌کنند که در این رشته به موفقیت برسند. همچنین از جمله مهارت‌های مورد نیاز این شغل می‌توان به کنترل ذهن و تمرکز، انعطاف ‌پذیری خوب، داشتن حداقل اطلاعات در مورد ورزش و رشته‌ی پیلاتس اشاره کرد.

مدت زمان لازم برای یادگیری پیلاتس چقدر است؟

مدت زمان مشخصی برای یادگیری این رشته نمی‌توان متصور شد. اما در حالت کلی می‌توان گفت افرادی که علاقه‌مند به یادگیری این رشته هستند به مدت‌ زمانی حدوداً یک ماه تا دو ماه برای یادگیری کامل آن احتیاج خواهند داشت. البته این افراد اگر این رشته را از طریق دوره‌های آموزش پیلاتس در خانه یاد بگیرند به مدت زمان یادگیری کمتری احتیاج خواهند داشت. اما در صورتی‌ که این افراد بخواهند از طریق باشگاه‌ها یا روش‌های آموزشی دیگری پیلاتس را فرا بگیرند این مدت زمان یادگیری افزایش خواهد یافت.

در پایان آموزش پیلاتس چه اتفاقی می‌افتد؟

تمرین با صندلی تعادلی، انجام حرکات پیلاتس با کمک فوم‌ رولر از مواردی است که مجموعه آموزش‌ پیلاتس در خانه به آن پرداخته‌ است. این حرکات به تقویت عضلات در ناحیه پشت ران ها و قسمت پایین کمر کمک فراوانی می نماید. در ویدئوهای مجموعه آموزش‌ پیلاتس به آموزش حرکات پیلاتس برای زنان باردار پرداخته است. این بخش دارای سه قسمت بوده و دربردارنده تمرینات قبل از بارداری، دوران بارداری و بعد از زایمان می‌باشد. بخشی از ویدئوهای مجموعه آموزش پیلاتس در خانه به تمرینات پیلاتس در طول 30 روز اختصاص یافته است. به گونه‌ای که در 10 روز اول تمرینات مربوط به پاها و قسمت‌های بالا بدن بوده و در ادامه به تمرینات شکمی و در پایان تمرینات کلی را دربرمی‌گیرد.

شما پس‌ از این‌ که با تمامی تکنیک‌ها و مهارت‌های آموزش پیلاتس مبتدی تا پیشرفته آشنا شدید می‌توانید این ورزش را در منزل یا در باشگاه انجام دهید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید اقدام به مربیگری این رشته کرده و از این طریق به کسب درآمد بپردازید. 

تمرینات برای خوش فرم شدن

3 ساعت

تمرینات پا

2 ساعت

تمرینات شکمی

3 ساعت

پیلاتس با تشک

1 ساعت

تمرین با توپ تعادلی

6 ساعت

تمرین با میله

4 ساعت

تمرینات بازو

3 ساعت

تمرین پیلاتس در ماه

5 ساعت

تمرین کل بدن

7 ساعت

تمرینات دوران بارداری

2 ساعت

پیلاتس برای آقایان

4 ساعت

اگر علاقمند به فعالیت در زمینه ورزشی هستید و همچنین به کسب درآمد از علایقتان اهمیت می دهید، این آموزش برای شما مناسب می باشد.
میزان کالری سوزی در پیلاتس به وزن ورزشکار و نوع حرکات و میزان سختی آن بستگی دارد. در پیلاتس هرچه ضربان قلب تان بالاتر برود میزان کالری سوزی بیشتر خواهد بود. کالری سوزی برای یک فرد مبتدی با 68 کیلوگرم وزن، به ازای هر یک ساعت ورزش 175 کالری و برای فرد حرفه ای به میزان 250 کالری خواهد رسید.
حرکات پیلاتس باعث کشش و تحرک بدن می شود. در حین انجام این تمرینات، تمام عضلات بدن درگیر می شوند و کشش آنها بخوبی صورت می گیرد.
این گزینه برای بسیاری از افراد بخصوص کسانی که بیشتر وقت خود را پشت میز و کامپیوتر می نشینند بسیار مهم است. وضعیت بد بدنی در زمان نشستن و ایستادن می تواند باعث بروز مشکلاتی ازجمله کمر درد یا دردهای عضلانی در آینده شود. ورزش پیلاتس موجب بهبود وضعیت و حالت بدن می شود و به این ترتیب از بروز مشکلات آتی جلوگیری می نماید. در این مجموعه آموزشی تمام حرکات مناسب برای رفع عارضه های بدنی ارائه شده است.
00:00
00:00
  00:00
  00:00
   00:00
   00:00
    00:00
    00:00
     00:00
     00:00

      20 دیدگاه برای آموزش پیلاتس

      1. B.asemani

       بدون هیچ وسیله ی خاصی میشه پیلاتس را در خانه انجام داد؟؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        بله تنها کافی است یک مت و برنامه برای ورزش خود داشته باشید براحتی در خانه ورزش کنید و تناسب اندام، سلامتی و شادی را برای خود به ارمغان اورید.
        سپاس از همراهی شما

      2. PEGAH.Y

       سلام وقتتون بخیر
       پیلاتس برای درمان دیابت مفید است یا کلا مناسب این بیماری نیست؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        بخش مهم درمان دیابت مربوط به فعالیت بدنی و ورزش است.از این رو پیلاتس می تواند مفید باشد. برای کنترل مشکلات بالقوه قند خون خود را قبل، در هنگام ورزش و بعد از انجام ورزش بررسی کنید.
        سپاس از همراهی شما

      3. مهلا تقوی

       سلام من ثبت سفارش کردم کی بسته به دستم می رسه؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        بسته آموزشی بین 3 تا 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید.
        سپاس از همراهی شما

      4. E_M_80

       سلام خسته نباشید ببخشید گفته میشه که ورزش برای میگرن خوبه میخواستم بدونم پیلاتس رشته خوبی برای این موضوع است؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        بله، چون مشکلات میگرنی ناشی از آرتروزهای گردن و مشکلات مفاصل شانه می باشد تمرینات پیلاتس با تقویت عضلات ناحیه گردن و سرشانه به شکل قابل توجهی دردهای میگرنی شما را کاهش خواهد داد و کم کم از بین می رود.
        سپاس از همراهی شما

      5. nikan_p

       برای انجام حرکات پیلاتس از چه پوششي بايد استفاده كرد؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        براي اجراي راحت حركات پیلاتس بهتر است از لباسهاي چندان چسبان و خيلي گشاد استفاده نكرد بعلاوه بهتر است در صورت تمايل از جوراب استفاده كنید از لباسي استفاده كنيد كه راحت باشد اما خيلي گشاد نباشد.
        سپاس از همراهی شما

      6. سمیرا

       سلام پیلاتس باعث میشه بدن عضله ای دیده بشه ؟ یا اینکه بیشتر بدن رو سفت میکنه ؟ من دنبال ورزشی هستم که در عین اینکه بدن رو از حالت شل بودن خارج میکنه باعث عضله ای شدن هم نشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

       • پشتیبان 118فایل

        باسلام و احترام

        سفت شدن بدن در واقع همان عضله سازی است، بهترین راهکار، استفاده از یک برنامه بدنسازی اختصاصی و هدفمند است، برنامه ای که بر اساس شرایط جسمانی و اهداف شما طراحی شده باشد.

        سپاس از همراهی شما

      7. ehasan3212

       سلام هزینه ارسال چقدره؟؟؟؟؟؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        هزینه ارسال بسته ها توسط پست تعیین می شود و هزینه ارسال به سراسر کشور تقریبا بین 20 تا 30 هزار تومان می باشد.
        سپاس از همراهی شما

      8. zari.pf96

       حرکات یوگا و پیلاتس یه جورایی شبیه هم هستن جفتشون به کاهش وزن و لاغری می تونن کمک کنن؟!!

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        بله،حرکات ورزش یوگا به پیلاتس بسیار شبیه است اما سرعت کاهش وزن در پیلاتس بیشتر از یوگا است زیرا تمرکز اصلی در یوگا رسیدن به آرامشی روحی و درونی است که با جریان یافتن انرژی در بدن به تعادل می رسد.
        سپاس از همراهی شما

      9. ostad.cs

       پیلاتس انواعی هم داره؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        بله، پلاتس در انواع: پیلاتس استات، پیلاتس کنترل بدن و پیلاتس تعلیقی وجود دارد.
        سپاس از همراهی شما

      10. azar.yaghoobi88

       انجام ورزش پیلاتش چه مزیتی دارد؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        ورزش پیلاتس می تواند درتقویت قوا و فراخوانی نیروهای بدن،
        تقویت عضلات مرکزی بدن، کاهش دهنده دردهای مهره‌ای و کمر،
        ایجاد کشیدگی در ظاهر اندام، تنظیم ریتم تنفس و … مفید باشد.
        سپاس از همراهی شما

      11. nima.javadi

       آيا اشخاصی که درلگن وران خود پلاتين دارندمی توانند ورزش پيلاتس را انجام دهند؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        افرادي كه در عضو خود پلاتين ثابت دارند براي انجام حركات هيچ محدوديتي نداشته اما افراد با پلاتين موقت بهتر است بعد از برداشتن پلاتين و پس از بهبود كامل در عضو اقدام به انجام فعاليت نمايند.
        سپاس از همراهی شما

      12. amin.nazari

       من يك ورزشكار حرفه اي در رشته تكواندو هستم آيا پيلاتس براي من مفيد است؟؟؟؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        بله ورزش پيلاتس امروزه در تمام دنيا به شكل يك ورزش مكمل در كنار ورزشهاي ديگر بخصوص ورزشهاي رزمي بشكل جانبي استفاده مي شود.
        سپاس از همراهی شما

      13. nazanin.sharbatdar90

       خانم هاي باردار قادر به استفاده از اين رشته ورزشي هستند!؟؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        خير .از آنجايي كه در تمام طول يك ساعت كلاس پيلاس شكم منقبض بوده و دم و بازدم عميق انجام ميشود اين انقباضات شكمي براي جنين آسيب زا است در نتيجه توصيه نمي شود در دوران بارداري ورزش پيلاتس انجام شود.
        سپاس از همراهی شما

      14. tahooora

       چه تفاوتي مابين حركات ورزشي پيلاتس با ديگر تمرينات ورزشي براي عضلات شكم وجود دارد؟!؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        تمرينات پيلاتس تمركز بر روي عميق ترين بخش عضلات شكم مي كند عضلاتي كه مانند يك شكم بند يا نگهدارنده كمري آنها را در بر مي گيرند در حالي كه تمرينات ورزشي ديگر فقط عضلات سطحي شكم را دربر ميگيرند .
        سپاس از همراهی شما

      15. atefeh.sn

       تكرار كلاس به چه صورت بهتر است؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        دو الي سه بار در هفته مناسب است و مانند هر ورزش ديگر تداوم و تناوب در اجراي آن كليد موفقيت است بهتر است بين جلسات خيلي وقفه نيافتد تا براي فراگيري حركات و تمرينات دچار مشكل نشويد پس از چند هفته شركت در كلاسهاي پيلاتس از تغييراتي كه در اندام خود مي بينيد دچار شور و شعف مي شويد.
        سپاس از همراهی شما

      16. ثریا کاظمی

       پيلاتس مي تواند در لاغر شدن به من كمكي كنه؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        بله تمرينات پيلاتس بسيار به شما كمك مي كند تا اندام موزون و شكيلي پيدا كنيد.
        سپاس از همراهی شما

      17. اکبرآقا

       آيا پيلاتس كمكي به افرادي كه داراي مشكل آرتروز و درد مفاصل و زانو و همچنين مشكلات مهره اي هستند مي كند؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        فرادي كه دچار عارضه هايي مانند آرتروز درد مفاصل و … هستند همچون افراد ديگر نياز مبرم به انجام فعاليتهاي مناسب ورزشي دارند زيرا پيلاتس كمك مي كند تا عضلات جانبي مفاصل آسيب ديده تقويت شده و موجب كاهش دردهاي مفصلي و … مي شود .
        سپاس از همراهی شما

      18. منیزه ثنایی

       ورزش پیلاتس برای چه سنی مناسب است؟!؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        پیلاتس برای همه سنین افراد مناسب است اما بیشتر به افراد مسن و سن بالا توصیه می‌شود تا بتواند استرس آن‌ها را کاهش دهد.
        سپاس از همراهی شما

      19. talaa81

       من شنيدم در كلاسهاي پيلاتس از وسايل مختلف استفاده مي شود آيا اين حرف صحت دارد و اگر امكان دارد نام وسايل و آموزش آن را در سايت قرار دهيد؟؟

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        در كلاسهاي پيلاتس تنها وسايل مورد استفاده چوب و وزنه مي باشد.
        سپاس از همراهی شما

      20. kimyaahani

       سلام این مجموعه چندتا دی وی دی داره؟!!!

       • پشتیبان 118فایل

        با سلام و احترام
        این مجموعه در 5 دی وی دی در مجموع 40 ساعت آموزش برای شما تهیه شده است.
        سپاس از همراهی شما

      دیدگاه خود را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      ثبت‌نام سریع و ورود به سایت

      افزودن آموزش به سبد خرید

      ثبت سفارش و شروع یادگیری

       

      در صورت ثبت سفارش تلفنی می‌توانید با شماره (10خط) 1240 2222 021  تماس حاصل فرمایید.

      شناسه آموزش: 2680

      اطلاعات تکمیلی آموزش پیلاتس

      درصد رشد

      تسلط مدرس

      92%

      سرعت دانلود

      98%

      کیفیت تصویر

      85%

      کیفیت صوت

      85%

      کتابچه آموزشی

      ارائه گواهینامه

      زبان فارسی دوبله شده

      زیرنویس تحت اللفظی

      آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

      مقاله‌های مرتبط

      قبلی
      بعدی

      ورود / ثبت‌ نام

      برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد کنید.

      ابتداء وارد حساب کاربری خود شوید

      عضویت شما با موفقیت انجام شد