سخنرانی های دکتر مجد

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

171,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

سخنرانی های دکتر مجد

سخنرانی‌های دکتر مجد یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های حوزه روانشناسی است و به افرادی که می‌خواهند تصمیات بزرگی در زندگی مانند ازدواج، تحصیل کار و حتی روابط اجتماعی بگیرند کمک خواهد کرد.

او کتاب ها، فایل های صوتی و تصویری زیادی در زمینه های مختلف جهت آموزش و ارائه مشاوره به مردم منتشر کرده که این مجموعه گردآوری شده توسط وب‌ سایت 118فایل، دارای سخنرانی های دکتر مجد به صورت صوتی و تصویری، با بیش از 20 موضوع مختلف در زمینه روانشناسی و مشاوره می باشد.

از موضوعات گردآوری شده در این مجموعه می توان به مشاوره ازدواج، زندگی پس از جدایی، دوست داشتن، روانشناسی رشد، ریزه کاری های ضروری زندگی، ناکامی و شکست، وسواس و غیره اشاره نمود.

شما با تهیه مجموعه سخنرانی های دکتر مجد، مشاوره های فراوانی در زمینه ازدواج موفق و ایده‌آل و حتی موضوع ازدواج مجدد دریافت خواهید‌کرد. این مجموعه به شما در پیشگیری و درمان افسردگی کمک فراوانی می‌نماید. همچنین در زمینه بیماری اسکیزوفرنی، سخنرانی‌های دکتر مجد می‌تواند راهنمایی های زیادی را در اختیار شما قرار‌ دهد.

اگر سؤالات و مشکلات زیادی در زندگی پس از جدایی دارید. این پکیج می تواند بهترین گزینه جهت مشاوره در این زمینه برای شما باشد. سخنرانی‌های دکتر مجد توضیحات زیادی درباره روانشناسی رشد، رنگ‌ها، خطوط چهره و امضاء در اختیار شما قرار می‌دهد. لازم به ذکر است که این مجموعه از سخنرانی‌ های دکتر مجد، پاسخگوی بسیاری از مسائل و مشکلاتی که ذهن شما را به خود درگیر کرده خواهد بود.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه روانشناسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری روانشناسی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات سخنرانی های دکتر مجد!

چرا سخنرانی های دکتر مجد 118فایل را تماشا کنیم؟

در زندگی همواره با مشکلات اجتماعی و خانوادگی بسیاری رو به‌ رو می‌شویم که بیشتر آن‌ها ناشی از عدم سلامت روان است. برای پیشگیری از مشکلات روحی و یا درمان توصیه می‌کنیم با یک روانشناس مجرب صحبت کنید. اما قبل از مراجعه توصیه می‌کنیم سخنرانی‌های دکتر مجد را مشاهده کنید تا متوجه شوید که در چه مواردی بیشتر نیاز به مشاور با روانشناس دارید.

اگر فکر می‌کنید زندگی و کار شما ایده‌آل است باز هم توصیه می‌کنیم سخنرانی‌های دکتر مجد را مشاهده کنید تا راه‌های پیشرفت در کار و روابط اجتماعی‌تان را بهتر کنید و پیشرفت‌های شگرفی را در کار و زندگی‌تان مشاهده کنید.

سخنرانی های دکتر مجد مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان سخنرانی های دکتر مجد چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان سخنرانی‌های دکتر مجد می‌توانید با موضوعاتی از قبیل کودکان بیش فعال، عوامل مؤثر در شکل گیری شخصیت، زندگی زناشویی، زندگی پس از جدایی، ریزه کارهای ضروری زندگی، روانشناسی زن و مرد، روانشناسی رنگ ها، روانشناسی رشد، روانشناسی خط، چهره و امضا، خانواده و هویت جنسی، تشخیص متقابل، بحران هویت جنسی و غیره به خوبی رو به رو شوید و آن‌ها را در به راحتی حل کنید.

در انتها این سخنرانی ها حتی می‌توانید روش درست تربیت کودکان را به خوبی فرابگیرید. همچنین نحوه برخورد درست با رفتارهای ناهنجار نوجوان و جوانان را به خوبی آموزش می‌بینید.

سخنرانی های دکتر مجد در حوزه روانشناسی بسیار مفید و کاربردی هستند!

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

سخنرانی های دکتر مجد ردیاره مسائل روانشناسی و زناشویی است و به حل این مشکلات کمک بسیار زیادی می کند.

در این مجموعه دکتر مجد درباره تمام مسائل زناشویی از جمله تربیت فرزند راهنمایی های کارآمدی را ارائه منی دهند.

خیر! سخنرانی های دکتر مجد تمام مباحث قبل و بعد از ازدواج و همینطور مسائل زناشویی را بیان می کند و برای مشکلات احتمالی راه حل هایی را بیان می کنند.

شناسه آموزش: 2310

اطلاعات تکمیلی سخنرانی های دکتر مجد

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد