مجموعه Fun Kids English

قیمت مجموعه با تخفیف ویژه

40% تخفیف

84,000 تومان

با خرید این مجموعه از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

مجموعه fun kids english

مجموعه فان کیدز 118فایل با بیش از 181 قسمت ویدئو، یک مجموعه کامل برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان بالای 6 ماه می‌باشد. مجموعه Fun Kids‌ English به گونه‌ای طراحی‌ شده که در کنار سرگرمی، آموزش‌های کاربردی را به کودکان آموزش می‌دهد. در این مجموعه حروف الفبا، اعداد، رنگ‌ها، اعضای بدن، شغل‌ها، حیوانات، غذا‌ها و غیره همراه با انیمیشن‌های جذاب و آهنگ‌های شاد ارائه شده که تا کودکان بتوانند کلمات کاربردی و جملات ساده زبان انگلیسی را به خوبی فرا بگیرند. علاوه بر این مباحث پایه‌ و اساسی از قبیل اشکال هندسی، آشنایی با حیوانات دریایی، وسایل نقلیه، پرچم کشورها، کلمات متضاد و کارهای روزانه را کودکان فرا می‌گیرند.

از آن‌ جا که کودکان در حدود 5 الی7 دقیقه تمرکز دارند به همین دلیل مجموعه Fun Kids English در ویدئوهای کوتاه ارائه شده تا کودکان بتوانند روی مباحث آموزشی تمرکز داشته باشند. آهنگ‌های شاد در کنار انیمیشن موجب افزایش یادگیری در کودکان و خردسالان می‌شود همچنین شعرهای ساده یکی دیگر از عواملی به شمار می‌رود که به افزایش یادگیری کودکان کمک می‌کند. در بخش اعداد مجموعه از عدد یک تا 100 و مضارب 10 را با شعر و اشکال هندسی مختلف به کودکان آموزش می‌دهد.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در مجموعه فان کیدز تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری این مجموعه و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات مجموعه فان کیدز!

چرا کودکان مجموعه فان کیدز را تماشا کنند؟

یادگیری زبان در حال حاضر یک امر لازم برای پیشرفت به ویژه در زمینه‌های علمی می‌باشد. اگر می‌خواهید کودکانتان درحوزه‌های عملی و حتی کاری به درجات‌ بالایی دست‌ پیدا کنند بهتر است از سن‌ کم به آن‌ها زبان‌‌ انگلیسی را آموزش‌ دهید.

این مجموعه اولین قدم برای فراگیری زبان انگلیسی می‌باشد. از آن‌ جا که مباحث پایه‌ای در این مجموعه با آهنگ‌های شاد ارائه شده است. می‌توان گفت باعث‌ می‌شود کودکان با تماشای مجموعه Fun Kids‌ English به فراگیری زبان علاقمند شوند.

مجموعه فان کیدز 118فایل مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان مجموعه فان کیدز چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه Fun‌ Kids‌ English حروف الفبا، اعداد، اعضای‌ بدن، رنگ‌ها، شغل‌ها، حیوانات، غذاها، اشکال‌ هندسی، کلمات و متضاد و غیره را یاد خواهند گرفت. در نتیجه آمادگی لازم برای استفاده کلمات در جملات ساده و پایه زبان را کسب خواهند کرد.

در انتهای مجموعه Fun Kids English کودکان شعرهای کریسمس، هالووین و سایر شعرهای کودکانه را فرا می‌گیرند. همانطور که گفتیم موسیقی و شعر در یادگیری زبان به کودکان بسیار موثر است. با تهیه مجموعه FunKids‌English می‌توانید از سنین پایین به کودکان زبان انگلیسی را آموزش دهید.

زبان انگلیسی به طوری است که قابلیت پیاده سازی در هر زمان و مکان را دارید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

بچه ها در سن پایین خیلی بهتر زبان دیگری را یاد می گیرند. اگر شما هم دوست دارید تا فرزندتان با یادگیری زبان انگلیسی، آینده بهتری داشته باشد؛ قطعا این مجموعه برای او مناسب است.

اکثر کودکان به آموزش های ساده و یادگیری موارد جدید علاقه نشان نمی دهند.

بیشتر کودکان شعر را دوست دارند و این مجموعه آموزشی با توجه به اینکه با موسیقی و شعر زبان انگلیسی را آموزش می دهد، مطمئنا برای فرزند شما بهترین گزینه است و با اشتیاق این مجموعه آموزشی را تماشا می کند.

این مجموعه آموزشی فان کیدز برای خردسالان و کودکان طراحی شده تا بتوانند زبان انگلیسی را با اشتیاق و به صورت صحیح یاد بگیرند. این مجموعه آموزشی برای کودکان  بالای 6 ماه مناسب است.

شناسه آموزش: 3334

اطلاعات تکمیلی مجموعه Fun Kids English

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد